Willy Nacho Smokey BBQ Sauce Vegan 500 ml – Údená vegánska barbecue omáčka
9,44 €
18,88 € / 1kg
plus 14,95 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Nenechajte si ujsť!
Grilovacie omáčky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Repka – barbecue omáčka, fľaša 1,1 kg26,76 €/1kg
29,44 €
Predajca: Fuduu-Shop

Ďalšie informácie o reklame
BBQUE Barbecue Pôvodná klasická grilovacia omáčka 400 ml14,50 €/1l
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
TOFU ÚDENÉ 200 g -PLANÉTA44,95 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Omáčka salsa Homann8,84 €/1l
26,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Feigen Senf omáčka 120 g - Pianetta
60,00 €/1kg
7,20 €
Predajca: italia-genuss

Torchbearer Omáčky Sladká cibuľová omáčka Habanero 142ml
84,44 €/1l
11,99 €
Predajca: Unicat-Candy

Omáčky Rimboes – Omáčka Big Burger – 500 ml
12,10 €/1l
6,05 €
Predajca: Pantry_Intl

Filotea – 280 g – Omáčka s tuniakom
11,77 €/1kg
5,59 €
Predajca: Spielgeist

Vlammen saus, pikantná omáčka stredne pikantná, fľaša 1 l (ohnivá omáčka)
39,95 €/1l
42,95 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Omáčky Torchbearer Shinedown Symptom Chipotle Garlic Sauce 142g
115,42 €/1l
16,39 €
Predajca: Unicat-Candy

Omáčky Torchbearer Shinedown Devor Pineapple Jerk Sauce 142ml
115,42 €/1l
16,39 €
Predajca: Unicat-Candy

Omáčka M. de Turenne Béarnaise: 190 g francúzskej chuti
1 501,42 €/1kg
285,27 €
Predajca: SpiritsFlavour

Skinny Food Co Skinny Sauce | Sriracha Hot Chilli
22,35 €/1l
9,50 €
Predajca: NutraBestBG

Záhradné produkty
58,67 €/1kg
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Torchbearer Omáčky Honey Badger (Killer) Medová horčica 142ml
138,66 €/1l
19,69 €
Predajca: Unicat-Candy

Francúzska klasická žltá horčica 850 g
11,62 €/1l
9,88 €
Predajca: Unicat-Candy

Pastová omáčka Mae Pranom s thajskou chilli, 513 g
18,28 €/1kg
9,38 €
Predajca: Katomix

Torchbearer Omáčky Prírodná omáčka Zombie Apocalypse 142ml
138,66 €/1l
19,69 €
Predajca: Unicat-Candy

Zelenina v kari omáčke425g CARLOTA
91,53 €/1kg
38,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Fiji Gembersiroop 300 ml – Prírodný zázvorový sirup do nápojov a dezertov
23,40 €/1kg
7,02 €
Predajca: Pantry_Intl
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Willy Nacho Smokey BBQ Sauce Vegan 500 ml - Údená, vegánska barbecue omáčka bez živočíšnych prísad. Ideálne na grilovanie, ako dip alebo marináda. Ideálne pre uvedomelých znalcov, ktorí oceňujú vkus a udržateľnosť. Zloženie: cukor, paradajkový pretlak, voda, melasa, ocot, cesnakovo a cibuľové pyré, soľ, modifikovaný škrob, invertný cukrový sirup, kyselina mliečna, kyselina citrónová, korenie (obsahuje horčicu), dymová aróma, konzervant sorban draselný, hubový extrakt. Nutričné hodnoty na 100 ml: 782 kJ, tuky 0,3 g, nasýtené mastné kyseliny 0,1 g, sacharidy 43,1 g, cukor 39,1 g, vláknina 1,3 g, bielkoviny 2 g, soľ 2,7 g.
- Zloženie
- Zloženie: cukor, paradajkový pretlak, voda, melasa, ocot, cesnakový pretlak, cibuľový pretlak, soľ, modifikovaný škrob, sirup z invertného cukru, okysľujúce látky (kyselina mliečna, kyselina citrónová), koreniny (obsahuje HORČICU), dymová aróma, konzervant: sorban draselný, hubový extrakt.
- Výživové údaje
- Výživové údaje na 100 ml: Energia: 782 kJ Tuky: 0,30 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,10 g Sacharidy: 43,10 g z toho cukry: 39,10 g Vláknina: 1,30 g Bielkoviny: 2,00 g Soľ: 2,70 g
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Willy Nacho, Leemskuilen 5E, 5563BZ Westerhoven, NL
- Obchodný názov
- Willy Nacho Smokey bbq alebo vegánsky
- Výrobca
- Willy Nacho
- EAN kód
- 8719324820301
- Zloženie
- Zloženie: cukor, paradajkový pretlak, voda, melasa, ocot, cesnakový pretlak, cibuľový pretlak, soľ, modifikovaný škrob, sirup z invertného cukru, okysľujúce látky (kyselina mliečna, kyselina citrónová), koreniny (obsahuje HORČICU), dymová aróma, konzervant: sorban draselný, hubový extrakt.
- Výživové údaje
- Výživové údaje na 100 ml: Energia: 782 kJ Tuky: 0,30 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,10 g Sacharidy: 43,10 g z toho cukry: 39,10 g Vláknina: 1,30 g Bielkoviny: 2,00 g Soľ: 2,70 g
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Willy Nacho, Leemskuilen 5E, 5563BZ Westerhoven, NL
- Obchodný názov
- Willy Nacho Smokey bbq alebo vegánsky
- Výrobca
- Willy Nacho
- EAN kód
- 8719324820301
Hodí sa k tomu

Tabasco scorpion pepper sauce, 1x 148ml, hot chili sauce, 100% prírodná, sklenená fľaša
100,00 €/1l
14,80 €
Doprava zdarma
Predajca: SureShot

Naarmann omáčka Hollandaise Sauce vegan We love Plants 1000ml
6,25 €/1l
6,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantná omáčka s chilli 2000ml
10,13 €/1l
20,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Burger Sauce Original s príjemnou cibuľovou príchuťou 930g
8,02 €/1kg
7,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaiers delikatesná omáčka medová horčica v stláčacej fľaši 225 ml 8-pack
9,18 €/1l
16,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázok produktu pre [ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantne pálivý](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ef2f73b8ef680c878d5974a4fc35faf9.webp)
[ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantne pálivý
11,10 €/1l
8,10 €
Predajca: Katomix

Gouda's Glorie - Pikantná andalúzska omáčka - 550 ml
11,96 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Heinz Sticky Korean Barbecue sladká a pikantná omáčka stláčacia fľaša 875ml
14,63 €/1l
12,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Frischli Hollandaise omáčka fresh hollandaise delight 1000ml
9,02 €/1l
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Originálna austrálska BBQ omáčka s pikantnou dymovou príchuťou 355ml
25,27 €/1l
8,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Lea and Perrins Worcestershire pikantná omáčka Ochucovacia omáčka 568ml
23,17 €/1l
13,16 €
Predajca: LAVONIO

Dekoratívna majonéza Winiary v 700 ml pohári
8,21 €/1l
6,80 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,75 €
Predajca: Katomix

XOX Pepper King Habanero Dip
11,80 €/1kg
2,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Winiary Dekoratívna majonéza 400 ml
9,85 €/1l
4,45 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,94 €
Predajca: Katomix

Develey uhorková omáčka s chrumkavými kúskami zeleniny 875ml
8,30 €/1l
7,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sloní lisované praclíky s paradajkami a bylinkami 160g
34,25 €/1kg
5,48 €
Predajca: Pantry_Intl

Oscar Demi Glace hnedá omáčka prémiový koncentrát na omáčky 200ml
51,30 €/1l
10,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oliehoorn Curry Saus 900 ml fľaša (kari omáčka)
10,39 €/1l
9,35 €
Predajca: Pantry_Intl

Appel Worcesterská omáčka podľa tradičného receptu Appel 1000ml
6,94 €/1kg
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

18 x Maggi - Omáčka na klobásy - 2 balenia - 2 x 250 ml
50,50 €/1kg
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná ochucovacia omáčka 150 ml
23,13 €/1l
3,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Finn Crisp Snacks Pražená paprika aus Vollkorn Chutné a chrumkavé 150g
23,80 €/1kg
3,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sos tysiąca wysp Fanex 400 g
8,02 €/1kg
4,27 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,21 €
Predajca: Katomix

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Chilli omáčka ostrá a chrumkavá, ideálna k mäsu 250ml
8,84 €/1l
2,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Santa Maria Taco Sauce medium tomato spicy perfect with tortillas 230g
13,13 €/1kg
3,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

La Costena Salsa Chiptole
18,71 €/1l
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Block House Steaková omáčka s paradajkami a paprikou na grilovanie 240g
19,63 €/1l
4,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BBQUE Grilovacia omáčka z medu a horčice 400 ml
14,50 €/1l
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Remuláda klasika z Dánska Original Danish Remoulade 900g
4,20 €/1kg
3,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BBQUE Grilovacia omáčka z medu a horčice 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

BBQUE Barbecue Pôvodná klasická grilovacia omáčka 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

Develey BBQUE Chilli a chrenová omáčka 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

Zahusťovadlo do omáčok Mondamin, svetlé
125,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,59 €/1kg

Pasta z tofu Lunter paprykarzowa 75 g
16,74 €
Predajca: SuperMerchant
223,20 €/1kg

Hamkerova poľovnícka omáčka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
34,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,81 €/1kg

Pinata Jalapeno Cheese Sauce krémová, pikantná a všestranná 3000g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,60 €/1kg

Oscar Demi Glace hnedá omáčka prémiový koncentrát na omáčky 1000ml
31,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,43 €/1l

Heinz Frites omáčka s dávkovačom svetlá krémová 3 x 2500ml 7500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
41,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,47 €/1l

Wiberg Dip Sauce Smoked Honey Squeeze Bottle ovocný dymový 850g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,25 €/1kg

Develey 185069, Smotanová omáčka, 250 ml



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,32 €/1l

Develey 3365250006 Develey GOURMET REMOULADE 875,0 ml, 1 St.



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(7)Počet hodnotení: 7
6,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,23 €/1l

Develey 223454 Develey Spicy Burger Sauce 250,0 ml



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,32 €/1l

Omáčka Nando's Peri-Peri s citrónom a bylinkami, 125 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,69 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,53 €
Predajca: AllYouNeed
18,28 €/1kg

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantná omáčka s chilli 2000ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
20,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,13 €/1l

Grashoff BBQue paradajková omáčka s mangom a sladkou chilli príchuťou 200ml



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
30,20 €/1l

Bens Original Kantonská sójová omáčka s lahodnou príchuťou 400g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,42 €/1kg

The Real Burger Sauce Sladkokyslá omáčka s kúskami uhorky 2000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,51 €/1l

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,10 €/1l

Kraft El Pueblo ohnivo pálivá mexická salsa 2000ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
20,28 €
Predajca: AllYouNeed
10,14 €/1l