Heinzkečup paradajkový 500 ml -kečup, prírodná chuť, bez prísad

9,44 €

18,88 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

so 10. – pi 16. októbra
Naše najlepšieponuky
Kečupy a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Hela paradajkový kečup s prírodnou ovocnou príchuťou 800 ml 6-pack
Hela paradajkový kečup s prírodnou ovocnou príchuťou 800 ml 6-pack
34,25 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
27,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HELA 5998215003 HELA Gewürz Ketchup DELIKAT 300,0 ml
HELA 5998215003 HELA Gewürz Ketchup DELIKAT 300,0 ml
8,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 25
2,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hela paradajkový kečup s prirodzene ovocnou, lahodnou chuťou 800ml
Hela paradajkový kečup s prirodzene ovocnou, lahodnou chuťou 800ml
6,87 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
5,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre DEVELEY paradajkový kečup, balenie po 4 kusoch (4 x 875 ml)
DEVELEY paradajkový kečup, balenie po 4 kusoch (4 x 875 ml)
5,59 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Heinz - paradajkový kečup - 875 ml
Heinz - paradajkový kečup - 875 ml
10,43 €/1l
16,75 €
-45%
9,13 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Paradajkový kečup 300 ml
Paradajkový kečup 300 ml
13,90 €/1l
4,17 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Remia paradajkový kečup (500 ml)
Remia paradajkový kečup (500 ml)
11,40 €/1l
14,74 €
-61%
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Heinz Kečup paradajkový 1170ml
Heinz Kečup paradajkový 1170ml
10,55 €/1l
12,34 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Bautzen Kečup paradajkový 500ml
Bautzen Kečup paradajkový 500ml
6,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Paradajkový kečup - balzamikový ocot 340g
Paradajkový kečup - balzamikový ocot 340g
12,29 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Develey paradajkový kečup, 450 g
Develey paradajkový kečup, 450 g
5,94 €/1kg
4,07 €
-27%
2,97 €
Predajca: Katomix
Verpackungsbild Kuehne Tomaten Ketchup fruchtig tomatig im Grossgebinde  10000g
Paradajkový kečup Kühne
4,28 €/1kg
42,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Heinz Pikantný kečup 570 g
Heinz Pikantný kečup 570 g
21,65 €/1kg
12,34 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Homann Kečup paradajkový ovocný s paradajkovým pretlakom100x15ml
Homann Kečup paradajkový ovocný s paradajkovým pretlakom100x15ml
12,05 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
18,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Fľaša na kečup 500 ml
Fľaša na kečup 500 ml
6,26 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Ketchup – paradajková omáčka 250 ml | EMILS FEINKOST
Ketchup – paradajková omáčka 250 ml | EMILS FEINKOST
11,96 €/1l
2,99 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Ketchup - Tomaten 500ml 6er Pack
Ketchup - Tomaten 500ml 6er Pack
7,98 €/1l
23,94 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Włocławek Pikantný kečup 200 g
Włocławek Pikantný kečup 200 g
5,35 €/1kg
3,11 €
-41%
1,82 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre BioKids Kečup paradajkový, 6 balení (6x 500 ml)
BioKids Kečup paradajkový, 6 balení (6x 500 ml)
12,57 €/1l
37,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Paradajkový kečup - 80% paradajkový pretlak stlačiteľná fľaša 300 ml
Paradajkový kečup - 80% paradajkový pretlak stlačiteľná fľaša 300 ml
13,90 €/1l
4,17 €
Predajca: taleoo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Heinzkečup z paradajok 500 ml -kečup z kontrolovaného ho poľnohospodárstva s nezameniteľnou, prirodzenou chuťou paradajok dozretých na slnku. Bez umelých farbív, konzervačných látok a zahusťovadiel. Ideálne ako príloha k hamburgerom, hranolkám, párkom v rožku alebo toastu. Organické zložky: paradajky, cukor, ocot, soľ, korenie (obsahuje zeler), cibuľa a cesnakový prášok. Nutričné ​​hodnoty na 100 g: 112 kcal, 0,1 g tuku, 25,3 g sacharidov, 24,8 g cukru, 1,4 g bielkovín, 1,7 g soli. Dostupné v rôznych veľkostiach.
Zloženie
Paradajky¹, cukor¹, ocot¹, soľ, korenie¹ (obsahuje ZELER), cibuľový prášok¹, cesnakový prášok¹, ¹zložky z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 476 kJ (112 kcal) Tuky: 0,1 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 25,3 g z toho cukry: 24,8 g Bielkoviny: 1,4 g Soľ: 1,7 g
Hmotnosť
500 g
Potravinársky podnik
Heinz Consumentenservice, Postbus 87118, 1008 AB Amsterdam, NL
Obchodný názov
Heinz kečup z paradajok
Výrobca
EAN kód
8715700122038

Zloženie
Paradajky¹, cukor¹, ocot¹, soľ, korenie¹ (obsahuje ZELER), cibuľový prášok¹, cesnakový prášok¹, ¹zložky z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 476 kJ (112 kcal) Tuky: 0,1 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 25,3 g z toho cukry: 24,8 g Bielkoviny: 1,4 g Soľ: 1,7 g
Hmotnosť
500 g
Potravinársky podnik
Heinz Consumentenservice, Postbus 87118, 1008 AB Amsterdam, NL
Obchodný názov
Heinz kečup z paradajok
Výrobca
EAN kód
8715700122038
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre HELA 5998210008 HELA Gewürz Ketchup MILD 800,0 ml, 1 St.
HELA 5998210008 HELA Gewürz Ketchup MILD 800,0 ml, 1 St.
4,14 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
3,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kraft paradajkový kečup bez zvýrazňovača chuti stláčacia fľaša 417 ml
Kraft paradajkový kečup bez zvýrazňovača chuti stláčacia fľaša 417 ml
10,79 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
4,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Prémiový kečup č. VII Fanex 1100 g
Prémiový kečup č. VII Fanex 1100 g
19,61 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Tortex Pikantný kečup 470 g
Tortex Pikantný kečup 470 g
6,09 €/1kg
4,31 €
-33%
2,86 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Bautzner Rajčinový kečup 1000ml
Bautzner Rajčinový kečup 1000ml
5,06 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
5,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Thomy Červený a biely kečup a majonéza Double Delight 200 ml 6-pack
Thomy Červený a biely kečup a majonéza Double Delight 200 ml 6-pack
16,72 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
20,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Keczup VII Fanex 490 g
Keczup VII Fanex 490 g
6,65 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
4,47 €
-24%
3,39 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Develey 2672752009 Develey CURRYWURST Sauce 5,0 l, 1 St.
Develey 2672752009 Develey CURRYWURST Sauce 5,0 l, 1 St.
4,32 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
22,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Roleski Ketchup Premium Łagodny 465 g
Roleski Ketchup Premium Łagodny 465 g
5,62 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,89 €
Predajca: BRAT_PL
A bottle of Zeisner Tomaten Ketchup with a chef illustration.
Zeisner Tomten Kečup 800ml fľaša
16,47 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
13,18 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Stokes Real Tomato Ketchup z talianskych paradajok 490ml
Stokes Real Tomato Ketchup z talianskych paradajok 490ml
18,08 €/1l
8,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Paradajkový kečup Hamker na hranolky, steaky a grilované mäso 875ml
Paradajkový kečup Hamker na hranolky, steaky a grilované mäso 875ml
4,93 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Curtice Brothers Original Ketchup prírodná príchuť fľaša 420ml
Curtice Brothers Original Ketchup prírodná príchuť fľaša 420ml
7,92 €/1kg
4,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kečup Hellmanns s ovocnou a paradajkovou príchuťou 430 ml
Kečup Hellmanns s ovocnou a paradajkovou príchuťou 430 ml
22,12 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
9,51 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Mild Barbecue Ketchup Fan 1 kg
Mild Barbecue Ketchup Fan 1 kg
4,56 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,14 €
-11%
4,56 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre CateringLine - Kýblik na paradajkový kečup 5 kg
CateringLine - Kýblik na paradajkový kečup 5 kg
8,20 €/1kg
40,99 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre HEINZ 2791405006 HEINZ TOMATO KETCHUP 100x 17,0 ml, 100 St.
HEINZ 2791405006 HEINZ TOMATO KETCHUP 100x 17,0 ml, 100 St.
11,51 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 25
19,57 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Hela Currywurst Sauce mierne pikantná koreninová omáčka na currywurst 10000ml
Hela Currywurst Sauce mierne pikantná koreninová omáčka na currywurst 10000ml
5,06 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
50,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HELA 5998284009 HELA Gewürz Ketchup CURRY DELIKAT 800,0 ml, 1 St.
HELA 5998284009 HELA Gewürz Ketchup CURRY DELIKAT 800,0 ml, 1 St.
13,49 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
10,79 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Hela kečup s kari korením extra ostrý pre všetkých milovníkov korenia 800ml
Hela kečup s kari korením extra ostrý pre všetkých milovníkov korenia 800ml
4,14 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
3,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hela Kečup s kari korením Delicate s originálnym korením 10000ml
Hela Kečup s kari korením Delicate s originálnym korením 10000ml
3,53 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
35,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s nižším obsahom cukru 800ml
Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s nižším obsahom cukru 800ml
5,39 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hela Kečup s kari korením extra ostrý (300ml fľaša)
Hela Kečup s kari korením extra ostrý (300ml fľaša)
9,20 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
2,76 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Hela kečup na šašlík so špeciálnym korením 800ml
Hela kečup na šašlík so špeciálnym korením 800ml
4,54 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hela korenie kečup kari jemný s krásnym pikantným nádychom 500ml
Hela korenie kečup kari jemný s krásnym pikantným nádychom 500ml
6,54 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.
HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.
4,72 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
47,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Bautzen Kečup paradajkový 500ml
Bautzen Kečup paradajkový 500ml
6,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hela Currywurst Sauce mierne pikantná ochucovacia omáčka na currywurst 300ml
Hela Currywurst Sauce mierne pikantná ochucovacia omáčka na currywurst 300ml
10,20 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Bautzner brandy ocot 10 % 1000ml
Bautzner brandy ocot 10 % 1000ml
1,75 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Hamker paradajkový kečup na hranolky, steaky a grilované mäso 875 ml balenie 12 ks
Hamker paradajkový kečup na hranolky, steaky a grilované mäso 875 ml balenie 12 ks
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
153,07 €
-22,15 €
130,92 €
Predajca: AllYouNeed
12,47 €/1l
Obrázok produktu pre Hela Currywurst Sauce mierne pikantná koreninová omáčka na currywurst 10000ml
Hela Currywurst Sauce mierne pikantná koreninová omáčka na currywurst 10000ml
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
50,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,06 €/1l
Obrázok produktu pre Kraft Tomato Ketchup originál bez zvýrazňovača chuti 10000ml
Kraft Tomato Ketchup originál bez zvýrazňovača chuti 10000ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
54,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,39 €/1l
Obrázok produktu pre Lúpané paradajky400 g Manfuso
Lúpané paradajky400 g Manfuso
20,99 €
-61%
7,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
19,97 €/1kg
Obrázok produktu pre Hela kečup s kari korením extra pálivá príchuť 800 ml balenie 6 ks
Hela kečup s kari korením extra pálivá príchuť 800 ml balenie 6 ks
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
25,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,38 €/1l
Obrázok produktu pre Hela korenie kečup kari mierne pálivé originálne korenie 800ml 6-pack
Hela korenie kečup kari mierne pálivé originálne korenie 800ml 6-pack
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
25,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,38 €/1l
Obrázok produktu pre HELA 5998270000 HELA Gewürz Ketchup CURRY LEICHT SCHARF 800,0 ml, 1 St.
HELA 5998270000 HELA Gewürz Ketchup CURRY LEICHT SCHARF 800,0 ml, 1 St.
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
12,49 €/1l
Obrázok produktu pre Hela kečup s kari korením extra pálivá príchuť 800 ml balenie 12 ks
Hela kečup s kari korením extra pálivá príchuť 800 ml balenie 12 ks
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
44,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,65 €/1l
Obrázok produktu pre Hela Kečup s kari korením Delicate s originálnym korením 10000ml
Hela Kečup s kari korením Delicate s originálnym korením 10000ml
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
35,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,53 €/1l
Obrázok produktu pre Hela paradajkový kečup s prírodnou ovocnou príchuťou 800 ml 6-pack
Hela paradajkový kečup s prírodnou ovocnou príchuťou 800 ml 6-pack
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
27,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,25 €/1l
Obrázok produktu pre HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.
HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
47,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,72 €/1l
Obrázok produktu pre Homann kečup s kari korením
Homann kečup s kari korením
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,78 €/1l
Obrázok produktu pre Prémiový kečup č. VII Fanex 1100 g
Prémiový kečup č. VII Fanex 1100 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
19,61 €/1kg
Obrázok produktu pre Hellmann's jemný kečup z dozretých paradajok, 485 g
Hellmann's jemný kečup z dozretých paradajok, 485 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
40,37 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla 10005841, Arrabbiata, 400 g, CE, 58 kcal, 245 kJ, 3,1 g
Barilla 10005841, Arrabbiata, 400 g, CE, 58 kcal, 245 kJ, 3,1 g
5,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Tabasco Scorpio Sauce 60ml - Mc Ilhenny C.O..
Tabasco Scorpio Sauce 60ml - Mc Ilhenny C.O..
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
87,96 €/1kg
Obrázok produktu pre BEZLEPKOVÝKEČUP PRE DETI 500 ml - ZWERGENWIESE
BEZLEPKOVÝKEČUP PRE DETI 500 ml - ZWERGENWIESE
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
5,72 €
Predajca: Biogo
11,44 €/1l
Obrázok produktu pre Stokes Real Tomato Ketchup Vegan Bez laktózy a bez lepku 257ml
Stokes Real Tomato Ketchup Vegan Bez laktózy a bez lepku 257ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,53 €/1l
Obrázok produktu pre Thomy Červený a biely kečup a majonéza Double Delight 200 ml 6-pack
Thomy Červený a biely kečup a majonéza Double Delight 200 ml 6-pack
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
20,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,72 €/1l
Obrázok produktu pre Develey 2672752009 Develey CURRYWURST Sauce 5,0 l, 1 St.
Develey 2672752009 Develey CURRYWURST Sauce 5,0 l, 1 St.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
22,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,32 €/1kg