Mayoneur Crispy Chili Mayo 250g – Pikantný, chrumkavý chilli majonézový dip

5,48 €

21,92 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

so 10. – pi 16. októbra
Naše najlepšieponuky
Majonézy a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza 10000g
Homann šalátová majonéza 10000g
5,09 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
50,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Thomy Gourmet Remoulade pikantné bylinky a uhorka 250ml
Thomy Gourmet Remoulade pikantné bylinky a uhorka 250ml
16,68 €/1l
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
4,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Delikatesná majonéza Thomy s krémovou, pikantnou príchuťou 250ml
Delikatesná majonéza Thomy s krémovou, pikantnou príchuťou 250ml
13,84 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Thomy Delikatess Remoulade krémová s príchuťou byliniek 250ml
Thomy Delikatess Remoulade krémová s príchuťou byliniek 250ml
13,08 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Oliehoorn Crispy Chili Oil Majonéza 900 g - Pikantná, chrumkavá majonéza
Oliehoorn Crispy Chili Oil Majonéza 900 g - Pikantná, chrumkavá majonéza
11,71 €/1kg
10,54 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Saitaku Spicy Mayo 160 g – Krémová, pikantná majonéza na sushi a ďalšie
Saitaku Spicy Mayo 160 g – Krémová, pikantná majonéza na sushi a ďalšie
60,38 €/1kg
9,66 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Yildriz Thaise Sriracha Mayo 265 g – Pikantná thajská majonéza Sriracha, krémová a korenistá
Yildriz Thaise Sriracha Mayo 265 g – Pikantná thajská majonéza Sriracha, krémová a korenistá
20,68 €/1kg
5,48 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Jean Bâton Pikantná majonéza Sriracha 250 g – Krémová, pikantná, pikantná
Jean Bâton Pikantná majonéza Sriracha 250 g – Krémová, pikantná, pikantná
26,32 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Delikatesná majonéza 250ml
Delikatesná majonéza 250ml
20,92 €/1l
5,23 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Kewpie Wasabi Majonéza 300g – Krémová, pikantná japonská majonéza
Kewpie Wasabi Majonéza 300g – Krémová, pikantná japonská majonéza
40,33 €/1kg
12,10 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Kewpie Wasabi Mayo omáčka 130g – Pikantná, krémová japonská majonéza
Kewpie Wasabi Mayo omáčka 130g – Pikantná, krémová japonská majonéza
62,46 €/1kg
8,12 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Homann Delikatess Remoulade 80%
Homann Delikatess Remoulade 80%
9,11 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
7,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hellmann's Original Majonez 500 ml
Hellmann's Original Majonez 500 ml
11,28 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
6,40 €
-11%
5,64 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Remia flámska majonéza (500 ml)
Remia flámska majonéza (500 ml)
11,84 €/1kg
5,92 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Majonez Heinz Lekki 10 L
Majonez Heinz Lekki 10 L
7,92 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
79,18 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Nadler 80% majonéza
Nadler 80% majonéza
8,35 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
7,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre DeVlaendere – Majonéza – 3 l
DeVlaendere – Majonéza – 3 l
13,78 €/1kg
41,34 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Vegánsky majonéz, 125 g | EMILS FEINKOST
Vegánsky majonéz, 125 g | EMILS FEINKOST
24,08 €/1l
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Jean Baton Pittige Majonéza Sriracha 760 g - Pikantná majonéza Sriracha ako dip a omáčka
Jean Baton Pittige Majonéza Sriracha 760 g - Pikantná majonéza Sriracha ako dip a omáčka
18,09 €/1kg
13,75 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Winiary Thajské rezance 26 g
Winiary Thajské rezance 26 g
47,67 €/1kg
2,64 €
-45%
1,43 €
Predajca: Katomix

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Mayoneur Crispy Chili Mayo 250 g – Pikantná, chrumkavá chilli majonéza s krémovou textúrou a korenistým čili olejovým nádychom. Ideálne ako dip, nátierka alebo na zjemnenie jedál. Ideálna kombinácia pikantného a krémového dodáva každému sústu lahodnú chrumkavosť a ohnivé korenie. Menej kalórií, všestranné a praktické v praktickej stláčacej fľaši. Zloženie: Voda, repkový olej, cukor, bylinkový ocot, modifikovaný kukuričný škrob, morská soľ, hydrolyzovaný sójový proteín, 1,5 % arašidy, 1 % smažená cibuľka, prírodný ocot, 1,3 % cesnakové granule, 1 % chilli (vtáčie oko), citrusové vlákna, zázvorový koncentrát, prírodné arómy, konzervanty, farbivá E38, aníz, citrónová šťava Nutričné ​​hodnoty na 100 g: 1516 kJ (367 kcal), 36 g tukov (z toho nasýtené 2,7 g), sacharidy 10 g (cukry 5,2 g), vláknina 0,8 g, bielkoviny 1,2 g, soľ 2,4 g.
Zloženie
Voda, repkový olej, cukor, bylinkový ocot, modifikovaný kukuričný škrob, morská soľ, hydrolyzovaný SÓJOVÝ proteín, 1,5 % ARAŠIDY, 1 % pražená cibuľa (cibuľa, palmový olej, PŠENIČNÁ múka, soľ), prírodný ocot, 1,3 % cesnakové granule, 1 % čili čili paprička, prírodná konzervačná paprika Bird, zázvorová konzerva. (sorban draselný, benzoan sodný), prírodné arómy, farbivá (extrakt z mrkvy, extrakt z papriky), koncentrát citrónovej šťavy, aníz, škorica, antioxidant: E385
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 1 516 kJ (367 kcal) Tuky: 36 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 2,7 g Sacharidy: 10 g z toho cukry: 5,2 g Vláknina: 0,8 g Bielkoviny: 1,2 g Soľ: 2,4 g
Hmotnosť
250 g
Potravinársky podnik
MAYONEUR B.V., H J.E. WENCKEBACHWEG 150, 1096AN AMSTERDAM, NL
Obchodný názov
Mayoneur Chrumkavá chilli majonéza
Výrobca
Mayoneur
EAN kód
8721249500091

Zloženie
Voda, repkový olej, cukor, bylinkový ocot, modifikovaný kukuričný škrob, morská soľ, hydrolyzovaný SÓJOVÝ proteín, 1,5 % ARAŠIDY, 1 % pražená cibuľa (cibuľa, palmový olej, PŠENIČNÁ múka, soľ), prírodný ocot, 1,3 % cesnakové granule, 1 % čili čili paprička, prírodná konzervačná paprika Bird, zázvorová konzerva. (sorban draselný, benzoan sodný), prírodné arómy, farbivá (extrakt z mrkvy, extrakt z papriky), koncentrát citrónovej šťavy, aníz, škorica, antioxidant: E385
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 1 516 kJ (367 kcal) Tuky: 36 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 2,7 g Sacharidy: 10 g z toho cukry: 5,2 g Vláknina: 0,8 g Bielkoviny: 1,2 g Soľ: 2,4 g
Hmotnosť
250 g
Potravinársky podnik
MAYONEUR B.V., H J.E. WENCKEBACHWEG 150, 1096AN AMSTERDAM, NL
Obchodný názov
Mayoneur Chrumkavá chilli majonéza
Výrobca
Mayoneur
EAN kód
8721249500091
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Hellmanns Real Majonéza na namáčanie Originál na hranolky 430ml
Hellmanns Real Majonéza na namáčanie Originál na hranolky 430ml
12,07 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Appel Delikatess Remoulade s hodnotným repkovým olejom na zjemnenie 250ml
Appel Delikatess Remoulade s hodnotným repkovým olejom na zjemnenie 250ml
7,49 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 43
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným repkovým olejom 250ml
Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným repkovým olejom 250ml
7,49 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 43
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Thomy Gourmet Remoulade pikantné bylinky a uhorka 250ml
Thomy Gourmet Remoulade pikantné bylinky a uhorka 250ml
16,68 €/1l
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
4,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Remia - Legendárna skutočne chutná majonéza s čiernym hľuzovkom - 2,5 l
Remia - Legendárna skutočne chutná majonéza s čiernym hľuzovkom - 2,5 l
15,83 €/1kg
48,50 €
-18%
39,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
15,02 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,02 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Nadler 80% majonéza
Nadler 80% majonéza
8,35 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
7,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Miracel Whip Dressing pripravený na lyžičku krémovej príchute vegánsky 250ml
Miracel Whip Dressing pripravený na lyžičku krémovej príchute vegánsky 250ml
17,56 €/1l
4,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre balenie 2 ks - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355 ml / 337 g) | QP Mayoo Bezlepková
balenie 2 ks - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355 ml / 337 g) | QP Mayoo Bezlepková
19,27 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
12,99 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Winiary Majonézová dekorácia 300 ml
Winiary Majonézová dekorácia 300 ml
11,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,57 €
-25%
3,40 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Kewpie Japonská kultová majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bezlepková
Kewpie Japonská kultová majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bezlepková
18,89 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
6,99 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
15,66 €/1l
37,58 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Chovi Allioli 172g – Krémová cesnaková majonéza na tapas a grilované jedlá
Chovi Allioli 172g – Krémová cesnaková majonéza na tapas a grilované jedlá
25,47 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml
Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml
9,52 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Develey The Light MYO 500ml
Develey The Light MYO 500ml
8,40 €/1l
4,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Olivová majonéza 250 ml
Olivová majonéza 250 ml
25,12 €/1l
6,28 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Dánsky remuládový dresing Original s kúskami zeleniny 900ml
Dánsky remuládový dresing Original s kúskami zeleniny 900ml
6,92 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Vegánska chilli majonéza v tube, 185 ml
Vegánska chilli majonéza v tube, 185 ml
19,19 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,55 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Calvé Majonézová omáčka 450 g - Krémová, všestranná majonéza na šaláty a sendviče
Calvé Majonézová omáčka 450 g - Krémová, všestranná majonéza na šaláty a sendviče
13,93 €/1kg
6,27 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza 50 % klasika s jemnou chuťou 875 ml
Homann šalátová majonéza 50 % klasika s jemnou chuťou 875 ml
7,46 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
6,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Heinz hľuzovková majonéza s kúskami hľuzoviek stláčacia fľaša 875 ml
Heinz hľuzovková majonéza s kúskami hľuzoviek stláčacia fľaša 875 ml
16,69 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
14,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Remia Friteslijn Tube (6 x 350 ml)
Remia Friteslijn Tube (6 x 350 ml)
25,69 €/1kg
53,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza 500ml
Homann šalátová majonéza 500ml
5,86 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
2,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Homann Delikatess Remoulade 80%
Homann Delikatess Remoulade 80%
9,11 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
7,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Nadler Remoulade 80
Nadler Remoulade 80
8,42 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
7,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HEINZ 2784434006 HEINZ SALAT MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
HEINZ 2784434006 HEINZ SALAT MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
9,96 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
16,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Thomy Delikatess Remoulade krémová s príchuťou byliniek 250ml
Thomy Delikatess Remoulade krémová s príchuťou byliniek 250ml
13,08 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Remia Friteslijn Hľuzovková omáčka 350 g – Krémová hľuzovková majonéza na hranolky a občerstvenie
Remia Friteslijn Hľuzovková omáčka 350 g – Krémová hľuzovková majonéza na hranolky a občerstvenie
16,91 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,92 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre HEINZ 3156923005 HEINZ MAYONNAISE  100x 17,0 ml, 100 St.
HEINZ 3156923005 HEINZ MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
12,01 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
22,58 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
9,64 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre balenie 2 ks - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355 ml / 337 g) | QP Mayoo Bezlepková
balenie 2 ks - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355 ml / 337 g) | QP Mayoo Bezlepková
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
12,99 €
Predajca: Heartforcards
19,27 €/1kg
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza 10000g
Homann šalátová majonéza 10000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
50,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,09 €/1kg
Obrázok produktu pre Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 6 balení
Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 6 balení
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
31,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,94 €/1l
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza s 50 % rastlinného oleja vo vedre 5000g
Homann šalátová majonéza s 50 % rastlinného oleja vo vedre 5000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
27,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,49 €/1kg
Obrázok produktu pre neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,64 €/1l
Obrázok produktu pre Kühne remuláda s bylinkami, balenie 12 ks (12 x 200 ml)
Kühne remuláda s bylinkami, balenie 12 ks (12 x 200 ml)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
40,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,04 €/1l
Obrázok produktu pre Delikatesná majonéza Thomy s krémovou, pikantnou príchuťou 100 ml balenie po 15 ks
Delikatesná majonéza Thomy s krémovou, pikantnou príchuťou 100 ml balenie po 15 ks
38,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 €/1l