Jean Bâton majonéza s čiernou hľuzovkou, 250 g - krémová a elegantná

8,78 €

35,12 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

so 10. – pi 16. októbra
Naše najlepšieponuky
Majonézy a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza 10000g
Homann šalátová majonéza 10000g
5,09 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
50,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Delikatesná majonéza Thomy s krémovou pikantnou príchuťou 200 ml, balenie 12 ks
Delikatesná majonéza Thomy s krémovou pikantnou príchuťou 200 ml, balenie 12 ks
18,69 €/1l
44,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Delikatesná majonéza Thomy s krémovou, pikantnou príchuťou 250ml
Delikatesná majonéza Thomy s krémovou, pikantnou príchuťou 250ml
13,84 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Händlmaier Ajoli omáčka Vegetarian Piquant vo fľaši 200ml
Händlmaier Ajoli omáčka Vegetarian Piquant vo fľaši 200ml
8,70 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Oliehoorn Hľuzovková majonéza 270 ml – Krémová majonéza s intenzívnou hľuzovkovou arómou
Oliehoorn Hľuzovková majonéza 270 ml – Krémová majonéza s intenzívnou hľuzovkovou arómou
27,63 €/1kg
7,46 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Jean Bâton Pikantná majonéza Sriracha 250 g – Krémová, pikantná, pikantná
Jean Bâton Pikantná majonéza Sriracha 250 g – Krémová, pikantná, pikantná
26,32 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Biorausch – Majonéza JEAN BATON „Čierny hľuzovka“ (245 ml)
Biorausch – Majonéza JEAN BATON „Čierny hľuzovka“ (245 ml)
34,94 €/1kg
8,56 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Nadler 80% majonéza
Nadler 80% majonéza
8,35 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
7,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Jean Bâton Majonéza Belgický recept 245g – Krémová, tradičná majonéza
Jean Bâton Majonéza Belgický recept 245g – Krémová, tradičná majonéza
26,86 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Majonez Hellmann's Babuni 340 ml
Majonez Hellmann's Babuni 340 ml
14,12 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
6,42 €
-25%
4,80 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Majonéza s letnými hľuzovkami, 80 g
Majonéza s letnými hľuzovkami, 80 g
86,25 €/1l
6,90 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Amora Majonéza de Dijon 385 g – Krémová francúzska dijonská majonéza
Amora Majonéza de Dijon 385 g – Krémová francúzska dijonská majonéza
28,52 €/1kg
10,98 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre DeVlaendere – Majonéza – 3 l
DeVlaendere – Majonéza – 3 l
13,78 €/1kg
41,34 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Majonéza Kielecki 310 ml
Majonéza Kielecki 310 ml
11,10 €/1l
3,44 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Vegánsky majonéz, 125 g | EMILS FEINKOST
Vegánsky majonéz, 125 g | EMILS FEINKOST
24,08 €/1l
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Delikatesná majonéza 250ml
Delikatesná majonéza 250ml
20,92 €/1l
5,23 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Oliehoorn – Zeedijk – Majonéza – 900 ml
Oliehoorn – Zeedijk – Majonéza – 900 ml
11,33 €/1kg
10,76 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Majonéza Kewpie 450 g
Majonéza Kewpie 450 g
16,71 €/1kg
7,52 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Mayonnaise - vegan 250ml | MÜNCHNER KINDL
Mayonnaise - vegan 250ml | MÜNCHNER KINDL
12,52 €/1l
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Remia Friteslijn Hľuzovková omáčka 350 g – Krémová hľuzovková majonéza na hranolky a občerstvenie
Remia Friteslijn Hľuzovková omáčka 350 g – Krémová hľuzovková majonéza na hranolky a občerstvenie
16,91 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,92 €
Predajca: Pantry_Intl

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Jean Bâton Majonéza s čiernou hľuzovkou, 250 g - Jemná, krémová majonéza vyrobená z vysoko kvalitných surovín, zušľachtená pravou čiernou hľuzovkou (1,5 %). Ideálne na dochutenie mäsa, rýb alebo ako špeciálny dip. Ideálne ako zvýraznenie chuti na chlebe, s carpacciom alebo treskou. Bez konzervačných látok, v praktických nožičkách pre jednoduché dávkovanie. Zloženie: repkový olej 74,5 %, pasterizované žĺtky z voľného chovu 7,5 %, ocot, cukor, čierna hľuzovka (Tuber aestivum vitt) 1,5 %, slnečnicový olej 1,5 %, aróma, soľ, horčičné semienka, bylinky, korenie, antioxidant E385. Nutričné ​​hodnoty na 100 g: 2980 kJ (724 kcal), tuky 78 g (z toho nasýtené 6,4 g), sacharidy 3,8 g (cukry 3,5 g), vláknina 0,1 g, bielkoviny 1,3 g, soľ 1,8 g.
Zloženie
Repkový olej 74,5 %, pasterizovaný vaječný žĺtok z voľného chovu 7,5 %, ocot, cukor, hľuzovky 1,5 % (Tuber aestivum vitt), slnečnicový olej 1,5 %, aróma, soľ, horčičné semienka, bylinky a koreniny, antioxidant: E385.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 2980 kJ (724 kcal) Tuky: 78,0 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 6,4 g Sacharidy: 3,8 g z toho cukry: 3,5 g Vláknina: 0,1 g Bielkoviny: 1,3 g Soľ: 1,8 g
Hmotnosť
250 g
Potravinársky podnik
Enrico Food, Rijnkade 8, 1382 GH Weesp, NL
Obchodný názov
Čierna hľuzovka s majonézou Jean Bâton
Výrobca
Jean Bâton
EAN kód
8718403014983

Zloženie
Repkový olej 74,5 %, pasterizovaný vaječný žĺtok z voľného chovu 7,5 %, ocot, cukor, hľuzovky 1,5 % (Tuber aestivum vitt), slnečnicový olej 1,5 %, aróma, soľ, horčičné semienka, bylinky a koreniny, antioxidant: E385.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 2980 kJ (724 kcal) Tuky: 78,0 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 6,4 g Sacharidy: 3,8 g z toho cukry: 3,5 g Vláknina: 0,1 g Bielkoviny: 1,3 g Soľ: 1,8 g
Hmotnosť
250 g
Potravinársky podnik
Enrico Food, Rijnkade 8, 1382 GH Weesp, NL
Obchodný názov
Čierna hľuzovka s majonézou Jean Bâton
Výrobca
Jean Bâton
EAN kód
8718403014983
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Hellmanns Real Majonéza na namáčanie Originál na hranolky 430ml
Hellmanns Real Majonéza na namáčanie Originál na hranolky 430ml
12,07 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Appel Delikatess Remoulade s hodnotným repkovým olejom na zjemnenie 250ml
Appel Delikatess Remoulade s hodnotným repkovým olejom na zjemnenie 250ml
7,49 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 42
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným repkovým olejom 250ml
Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným repkovým olejom 250ml
7,49 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 42
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Thomy Gourmet Remoulade pikantné bylinky a uhorka 250ml
Thomy Gourmet Remoulade pikantné bylinky a uhorka 250ml
16,68 €/1l
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
4,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Remia - Legendárna skutočne chutná majonéza s čiernym hľuzovkom - 2,5 l
Remia - Legendárna skutočne chutná majonéza s čiernym hľuzovkom - 2,5 l
15,83 €/1kg
48,50 €
-18%
39,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
15,02 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,02 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Nadler 80% majonéza
Nadler 80% majonéza
8,35 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
7,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Miracel Whip Dressing pripravený na lyžičku krémovej príchute vegánsky 250ml
Miracel Whip Dressing pripravený na lyžičku krémovej príchute vegánsky 250ml
17,56 €/1l
4,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre balenie 2 ks - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355 ml / 337 g) | QP Mayoo Bezlepková
balenie 2 ks - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355 ml / 337 g) | QP Mayoo Bezlepková
19,27 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
12,99 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Winiary Majonézová dekorácia 300 ml
Winiary Majonézová dekorácia 300 ml
11,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,57 €
-25%
3,40 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Kewpie Japonská kultová majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bezlepková
Kewpie Japonská kultová majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bezlepková
18,89 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
6,99 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
15,66 €/1l
37,58 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Chovi Allioli 172g – Krémová cesnaková majonéza na tapas a grilované jedlá
Chovi Allioli 172g – Krémová cesnaková majonéza na tapas a grilované jedlá
25,47 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml
Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml
9,52 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Develey The Light MYO 500ml
Develey The Light MYO 500ml
8,40 €/1l
4,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Olivová majonéza 250 ml
Olivová majonéza 250 ml
25,12 €/1l
6,28 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Dánsky remuládový dresing Original s kúskami zeleniny 900ml
Dánsky remuládový dresing Original s kúskami zeleniny 900ml
6,92 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Vegánska chilli majonéza v tube, 185 ml
Vegánska chilli majonéza v tube, 185 ml
19,19 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,55 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Calvé Majonézová omáčka 450 g - Krémová, všestranná majonéza na šaláty a sendviče
Calvé Majonézová omáčka 450 g - Krémová, všestranná majonéza na šaláty a sendviče
13,93 €/1kg
6,27 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza 50 % klasika s jemnou chuťou 875 ml
Homann šalátová majonéza 50 % klasika s jemnou chuťou 875 ml
7,46 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
6,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Heinz hľuzovková majonéza s kúskami hľuzoviek stláčacia fľaša 875 ml
Heinz hľuzovková majonéza s kúskami hľuzoviek stláčacia fľaša 875 ml
16,69 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
14,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Remia Friteslijn Tube (6 x 350 ml)
Remia Friteslijn Tube (6 x 350 ml)
25,69 €/1kg
53,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza 500ml
Homann šalátová majonéza 500ml
5,86 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
2,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Homann Delikatess Remoulade 80%
Homann Delikatess Remoulade 80%
9,11 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
7,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Nadler Remoulade 80
Nadler Remoulade 80
8,42 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
7,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HEINZ 2784434006 HEINZ SALAT MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
HEINZ 2784434006 HEINZ SALAT MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
9,96 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
16,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Thomy Delikatess Remoulade krémová s príchuťou byliniek 250ml
Thomy Delikatess Remoulade krémová s príchuťou byliniek 250ml
13,08 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Remia Friteslijn Hľuzovková omáčka 350 g – Krémová hľuzovková majonéza na hranolky a občerstvenie
Remia Friteslijn Hľuzovková omáčka 350 g – Krémová hľuzovková majonéza na hranolky a občerstvenie
16,91 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,92 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre HEINZ 3156923005 HEINZ MAYONNAISE  100x 17,0 ml, 100 St.
HEINZ 3156923005 HEINZ MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
12,01 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
22,58 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
9,64 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre balenie 2 ks - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355 ml / 337 g) | QP Mayoo Bezlepková
balenie 2 ks - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355 ml / 337 g) | QP Mayoo Bezlepková
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
12,99 €
Predajca: Heartforcards
19,27 €/1kg
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza 10000g
Homann šalátová majonéza 10000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
50,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,09 €/1kg
Obrázok produktu pre Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 6 balení
Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 6 balení
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
31,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,94 €/1l
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza s 50 % rastlinného oleja vo vedre 5000g
Homann šalátová majonéza s 50 % rastlinného oleja vo vedre 5000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
27,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,49 €/1kg
Obrázok produktu pre neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,64 €/1l
Obrázok produktu pre Kühne remuláda s bylinkami, balenie 12 ks (12 x 200 ml)
Kühne remuláda s bylinkami, balenie 12 ks (12 x 200 ml)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
40,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,04 €/1l
Obrázok produktu pre Delikatesná majonéza Thomy s krémovou, pikantnou príchuťou 100 ml balenie po 15 ks
Delikatesná majonéza Thomy s krémovou, pikantnou príchuťou 100 ml balenie po 15 ks
38,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 €/1l
Obrázok produktu pre Delikatesná majonéza Thomy s krémovou pikantnou príchuťou 200 ml, balenie 12 ks
Delikatesná majonéza Thomy s krémovou pikantnou príchuťou 200 ml, balenie 12 ks
44,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,69 €/1l
Obrázok produktu pre Nadler 80% majonéza
Nadler 80% majonéza
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
7,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1l
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza 500ml
Homann šalátová majonéza 500ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
2,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,86 €/1l
Obrázok produktu pre Homann Vegan Salat-Mayonnaise o.K 875ml
Homann Vegan Salat-Mayonnaise o.K 875ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,82 €/1l
Obrázok produktu pre Majonéza Hamker Deli 80 %
Majonéza Hamker Deli 80 %
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,62 €/1l
Obrázok produktu pre Homann Delikatess Remoulade 80%
Homann Delikatess Remoulade 80%
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
7,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,11 €/1l
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza 50 % klasika s jemnou chuťou 875 ml
Homann šalátová majonéza 50 % klasika s jemnou chuťou 875 ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
6,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,46 €/1l
Obrázok produktu pre Nadler Remoulade 80
Nadler Remoulade 80
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
7,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,42 €/1l
Obrázok produktu pre Homann omáčka na čipsy jemne ochutená 34% repkovým olejom 875 ml
Homann omáčka na čipsy jemne ochutená 34% repkovým olejom 875 ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
5,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1l
Obrázok produktu pre Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 3-balenie
Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 3-balenie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,94 €/1l
Obrázok produktu pre Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným repkovým olejom 250ml
Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným repkovým olejom 250ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 42
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,49 €/1kg
Obrázok produktu pre Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml
Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,52 €/1l
Obrázok produktu pre Dánsky remuládový dresing Original s kúskami zeleniny 900ml
Dánsky remuládový dresing Original s kúskami zeleniny 900ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,92 €/1l