Wijko Hot Satésaus Kant&Klaar 120 ml – Pikantná hotová arašidová omáčka na namáčanie

3,50 €

29,17 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

pi 16. – št 22. októbra
Nenechajte si ujsť!
Ázijské omáčky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Lee Kum Kee Teriyaki omáčka 157 ml
Lee Kum Kee Teriyaki omáčka 157 ml
18,00 €/1l
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lee Kum Kee chilli cesnaková omáčka 165 ml
Lee Kum Kee chilli cesnaková omáčka 165 ml
18,95 €/1kg
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Cholimex - Chilli omáčka sladkokyslá - 250 ml
Cholimex - Chilli omáčka sladkokyslá - 250 ml
6,96 €/1l
1,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Thai Dancer Thajská zázvorová omáčka na marinovanie a namáčanie 300 ml
Thai Dancer Thajská zázvorová omáčka na marinovanie a namáčanie 300 ml
8,40 €/1l
2,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Rimboe Satésaus Kant-en-Klaar 10 000 g – Hotová aromatická arašidová omáčka
Rimboe Satésaus Kant-en-Klaar 10 000 g – Hotová aromatická arašidová omáčka
8,14 €/1kg
81,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Wijko Satésaus Kant-en-Klaar 520 ml – Hotová arašidová omáčka na saté a ďalšie
Wijko Satésaus Kant-en-Klaar 520 ml – Hotová arašidová omáčka na saté a ďalšie
15,44 €/1kg
8,03 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rimboe Katjangsaus Extra Hot 500 g – Pikantná arašidová omáčka, extra pálivá
Rimboe Katjangsaus Extra Hot 500 g – Pikantná arašidová omáčka, extra pálivá
13,60 €/1kg
6,80 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Remia Kruidige Pindasaus Tafelsaus 250 g – Pikantná arašidová omáčka na varenie a namáčanie
Remia Kruidige Pindasaus Tafelsaus 250 g – Pikantná arašidová omáčka na varenie a namáčanie
16,64 €/1kg
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Kokki Djawa Hoisin Sauce 250 ml – Pikantná, sladká ázijská omáčka na marinovanie, namáčanie a dolaďovanie
Kokki Djawa Hoisin Sauce 250 ml – Pikantná, sladká ázijská omáčka na marinovanie, namáčanie a dolaďovanie
22,80 €/1kg
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Remia Satésaus Hot 325 g – Pikantná krémová arašidová omáčka, pripravená na konzumáciu
Remia Satésaus Hot 325 g – Pikantná krémová arašidová omáčka, pripravená na konzumáciu
15,51 €/1kg
5,04 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Pikantná omáčka k rezeňom Tonkatsu 150 ml
Pikantná omáčka k rezeňom Tonkatsu 150 ml
12 363,64 €/1kg
4,53 €
-9%
4,08 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Vifon Omáčka Chilli, pikantná, 100 ml
Vifon Omáčka Chilli, pikantná, 100 ml
24,10 €/1l
2,41 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Goong sladká a pikantná chilli omáčka 175 ml
Goong sladká a pikantná chilli omáčka 175 ml
18 555,56 €/1kg
4,32 €
-22%
3,34 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Ramenhead Sriracha Sauce 450 g – pálivá chilli omáčka na ramen a ďalšie
Ramenhead Sriracha Sauce 450 g – pálivá chilli omáčka na ramen a ďalšie
14,62 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Remia Satésaus Kant-en-Klaar 540 g – Krémová arašidová omáčka na ázijské jedlá
Remia Satésaus Kant-en-Klaar 540 g – Krémová arašidová omáčka na ázijské jedlá
11,78 €/1kg
6,36 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre bibigo Omáčka Bulgogi – pikantná 500 g
bibigo Omáčka Bulgogi – pikantná 500 g
21,96 €/1kg
10,98 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Sos Kikkoman Teriyaki 250 ml
Sos Kikkoman Teriyaki 250 ml
32,52 €/1l
8,13 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Chilli omáčka Sriracha (chilli 56%) 740 ml
Chilli omáčka Sriracha (chilli 56%) 740 ml
12,40 €/1kg
35,39 €
-71%
10,17 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Omáčka Sriracha 130 ml
Omáčka Sriracha 130 ml
23,00 €/1l
2,99 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Inproba – Ketjap Manis (sladká sójová omáčka) – 1 l
Inproba – Ketjap Manis (sladká sójová omáčka) – 1 l
8,56 €/1kg
8,56 €
Predajca: Pantry_Intl

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Wijko Hot Satésaus Kant&Klaar 120 ml – Pikantná, hotová arašidová omáčka s extra pikantnosťou, ideálna na namáčanie a dolaďovanie mäsa, zeleniny a pochutín. Stačí sa na 2-3 minúty zahriať a užívať si. Ideálne na grilovanie, ázijské jedlá, BBQ, kuracie špízy a hranolky. Obsahuje 24% arašidov a vyváženú zmes sójovej omáčky, sambalu a korenia pre intenzívnu chuť. Praktická, rýchla a chutná – satay omáčka č. 1 z Holandska! Nutričné ​​hodnoty na 100 g: 250 kcal, 13 g tuku, 1,8 g nasýtených mastných kyselín, 25 g sacharidov, 19 g cukru, 7 g bielkovín, 1,7 g soli.
Zloženie
Water, PEANUTS 24%, sugar, soy sauce (water, SOYBEANS, salt, WHEAT, preservative (potassium sorbate)), vinegar, hydrolyzed SOY protein, whey powder (MILK), sambal (red chili peppers 1.1%, salt, acidulant (acetic acid), preservative (benzoic acid)), modified starch, rapeseed oil, spices, salt, emulsifier (SOYA LECITHIN), acidulant (lactic acid, sodium lactate), onion powder, ginger, preservative (potassium sorbate), flavoring, paprika extract.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 ml: Energia: 1046 kJ (250 kcal) Tuky: 13 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,8 g Sacharidy: 25 g z toho cukry: 19 g Bielkoviny: 7 g Soľ: 1,7 g
Hmotnosť
120 g
Potravinársky podnik
Wijko Consumentenservice, Antwoordnummer 98057, 1000 Amsterdam, NL
Obchodný názov
Wijko Hot satésaus kant&klaar
Výrobca
Wijko
EAN kód
8718053070858

Zloženie
Water, PEANUTS 24%, sugar, soy sauce (water, SOYBEANS, salt, WHEAT, preservative (potassium sorbate)), vinegar, hydrolyzed SOY protein, whey powder (MILK), sambal (red chili peppers 1.1%, salt, acidulant (acetic acid), preservative (benzoic acid)), modified starch, rapeseed oil, spices, salt, emulsifier (SOYA LECITHIN), acidulant (lactic acid, sodium lactate), onion powder, ginger, preservative (potassium sorbate), flavoring, paprika extract.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 ml: Energia: 1046 kJ (250 kcal) Tuky: 13 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,8 g Sacharidy: 25 g z toho cukry: 19 g Bielkoviny: 7 g Soľ: 1,7 g
Hmotnosť
120 g
Potravinársky podnik
Wijko Consumentenservice, Antwoordnummer 98057, 1000 Amsterdam, NL
Obchodný názov
Wijko Hot satésaus kant&klaar
Výrobca
Wijko
EAN kód
8718053070858
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
232,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1 858,66 €
Doprava zdarma
Predajca: SpiritsFlavour
Obrázok produktu pre Zeleninový koncentrát CHEF je ideálny do polievok a omáčok 1000ml
Zeleninový koncentrát CHEF je ideálny do polievok a omáčok 1000ml
62,40 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
72,96 €
-14%
62,40 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Conimex – Ketjap Manis (sladká sójová omáčka) – 1 l
Conimex – Ketjap Manis (sladká sójová omáčka) – 1 l
13,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
13,40 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
20,89 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
17,76 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Hľuzovková omáčka (Salsa Tartufata), 500 g
Hľuzovková omáčka (Salsa Tartufata), 500 g
54,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
27,00 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Kikkoman Teriyaki s praženými sezamovými semienkami 250ml
Kikkoman Teriyaki s praženými sezamovými semienkami 250ml
44,08 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,02 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre S&B Kari prášok 85 g | Orientálny kari prášok | Oriental Curry Powder
S&B Kari prášok 85 g | Orientálny kari prášok | Oriental Curry Powder
84,12 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,15 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Asian Home Gourmet červená kari pasta na jemné thajské karí Kaang Deang 50g
Asian Home Gourmet červená kari pasta na jemné thajské karí Kaang Deang 50g
38,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g
Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g
28,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,99 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre [ 397 g ] LEE KUM KEE Bezlepková omáčka Hoisin / Hoi Sin / LKK Hoisin bez lepku
[ 397 g ] LEE KUM KEE Bezlepková omáčka Hoisin / Hoi Sin / LKK Hoisin bez lepku
599,55 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
238,02 €
Predajca: SpiritsFlavour
Obrázok produktu pre Rapunzel 416061, Melasa, Prírodný
Rapunzel 416061, Melasa, Prírodný
5 240,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
5,24 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre ABC Chilli omáčka Sambal Asli 335 ml
ABC Chilli omáčka Sambal Asli 335 ml
15,70 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,16 €
-60%
5,26 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Kikkoman Teriyaki omáčka na grilovanie s medom, 250 ml
Kikkoman Teriyaki omáčka na grilovanie s medom, 250 ml
38,60 €/1l
9,65 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Healthy Boy - ľahká sójová omáčka - 700 ml
Healthy Boy - ľahká sójová omáčka - 700 ml
8,57 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
6,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kikkoman sójová omáčka bez lepku a vhodná pre vegánov 1000ml
Kikkoman sójová omáčka bez lepku a vhodná pre vegánov 1000ml
19,25 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Omáčka W&S Tiptree na mäso.
Omáčka W&S Tiptree na mäso.
30,38 €/1l
7,90 €
Predajca: artbook-service
Obrázok produktu pre SEMPIO Gochujang kórejská chilli pasta VEGAN 250 g
SEMPIO Gochujang kórejská chilli pasta VEGAN 250 g
24,56 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,14 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre OFOOD Kórejská marináda Gochujang Bulgogi 280g
OFOOD Kórejská marináda Gochujang Bulgogi 280g
23,50 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Remia Satésaus Hot 325 g – Pikantná krémová arašidová omáčka, pripravená na konzumáciu
Remia Satésaus Hot 325 g – Pikantná krémová arašidová omáčka, pripravená na konzumáciu
15,51 €/1kg
5,04 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre LEE KUM KEE Hoisin Sauce 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisin Sauce
LEE KUM KEE Hoisin Sauce 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisin Sauce
24,11 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
9,57 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Hikari Miso Shiro light 1 kg
Hikari Miso Shiro light 1 kg
4,73 €/1kg
4,98 €
-5%
4,73 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Tamari - silné 1 liter
Tamari - silné 1 liter
14,56 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
14,56 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Rybia omáčka 700ml - Chobotnica
Rybia omáčka 700ml - Chobotnica
7,07 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,95 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Haiyin Bridge Helle Sojasauce 610ml | Superior Soy Sauce, hell | Sojasoße
Haiyin Bridge Helle Sojasauce 610ml | Superior Soy Sauce, hell | Sojasoße
4,49 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
2,74 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Haiyin Bridge tmavá sójová omáčka 600 ml | Superior sójová omáčka, tmavá | Sójová omáčka
Haiyin Bridge tmavá sójová omáčka 600 ml | Superior sójová omáčka, tmavá | Sójová omáčka
4,70 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
2,97 €
-5%
2,82 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Nadler Remoulade 875ml
Nadler Remoulade 875ml
6,88 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
6,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Maekrua - Ústricová omáčka - Ústricová omáčka - 600ml
Maekrua - Ústricová omáčka - Ústricová omáčka - 600ml
15,32 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,19 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Sušené huby shiitake 100g - Premium Asia Kitchen
Sušené huby shiitake 100g - Premium Asia Kitchen
215,31 €/1kg
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Knorr® 708377004 Knorr® Zitronen-Butter Sauce  1,0 kg, 1 St.
Knorr® 708377004 Knorr® Zitronen-Butter Sauce 1,0 kg, 1 St.
28,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
28,40 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Würzsauce - Mojo Rojo 125g
Würzsauce - Mojo Rojo 125g
21,56 €/1kg
5,39 €
Predajca: taleoo

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Zeleninový koncentrát CHEF je ideálny do polievok a omáčok 1000ml
Zeleninový koncentrát CHEF je ideálny do polievok a omáčok 1000ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
72,96 €
-14%
62,40 €
Predajca: AllYouNeed
62,40 €/1l
Obrázok produktu pre Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
19,95 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: Kpictiah
75,28 €/1kg
Obrázok produktu pre Yildriz turecká cesnaková horúca omáčka 265 g – pikantná, ostrá cesnaková omáčka
Yildriz turecká cesnaková horúca omáčka 265 g – pikantná, ostrá cesnaková omáčka
19,95 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: Kpictiah
75,28 €/1kg
Obrázok produktu pre Thai Shan Sambal Oelek
Thai Shan Sambal Oelek
8,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,36 €/1kg
Obrázok produktu pre JAVOROVÝ SIRUP A330 g (250 ml) - TERRASANA
JAVOROVÝ SIRUP A330 g (250 ml) - TERRASANA
10,27 €
Predajca: Biogo
31,12 €/1kg
Obrázok produktu pre Fazuľa Khao Shong obalená pikantným wasabi 140g 6-pack
Fazuľa Khao Shong obalená pikantným wasabi 140g 6-pack
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
29,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,70 €/1kg
Obrázok produktu pre LOBO Kari pasta žltá 50 g | Žltá kari pasta | Kari pasta Yellow
LOBO Kari pasta žltá 50 g | Žltá kari pasta | Kari pasta Yellow
12,81 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
256,20 €/1kg
Obrázok produktu pre Mäkrua Ústricová omáčka 1 x 4500 ml kanister
Mäkrua Ústricová omáčka 1 x 4500 ml kanister
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
27,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,09 €/1l
Obrázok produktu pre Kikkoman Sojasauce 5l
Kikkoman Sojasauce 5l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
40,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,10 €/1l
Obrázok produktu pre Ázijská domáca koreninová pasta pre Laksa Kokosové kari rezance 60g
Ázijská domáca koreninová pasta pre Laksa Kokosové kari rezance 60g
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
1,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,67 €/1kg
Obrázok produktu pre Strúhanka Golden Turtle Chef v japonskom štýle 200g
Strúhanka Golden Turtle Chef v japonskom štýle 200g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,20 €/1kg
Obrázok produktu pre Kúsky zázvoru Golden Turtle v sirupe v pohári 450g
Kúsky zázvoru Golden Turtle v sirupe v pohári 450g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,71 €/1kg
Obrázok produktu pre Windmill sambal oelek chilli pasta pálivé chilli korenie pasta 750g 2-pack
Windmill sambal oelek chilli pasta pálivé chilli korenie pasta 750g 2-pack
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
10,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,21 €/1kg
Obrázok produktu pre Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
17,76 €
Predajca: AllYouNeed
20,89 €/1l
Obrázok produktu pre Haitouglu Macedónska grécka krémová sezamová pasta v oleji 450g
Haitouglu Macedónska grécka krémová sezamová pasta v oleji 450g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,16 €/1kg
Obrázok produktu pre SEMPIO Bulgogi marináda 300g | Korean BBQ | Marináda na ochutenie mäsových jedál z Kórey
SEMPIO Bulgogi marináda 300g | Korean BBQ | Marináda na ochutenie mäsových jedál z Kórey
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
73,30 €/1kg
Obrázok produktu pre Ústricová omáčka HEALTHY BOY BRAND 700ml | Ústricová omáčka
Ústricová omáčka HEALTHY BOY BRAND 700ml | Ústricová omáčka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
35,70 €/1l
Obrázok produktu pre Nadler Remoulade 875ml
Nadler Remoulade 875ml
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
6,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,88 €/1l
Obrázok produktu pre 2x Kadayif pečené cestoviny - Engelshaar pripravené na použitie - Cestoviny - Kadaifi Kataifi pre Dubaj čokoláda (2x200g)
2x Kadayif pečené cestoviny - Engelshaar pripravené na použitie - Cestoviny - Kadaifi Kataifi pre Dubaj čokoláda (2x200g)
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
25,28 €
-62%
9,59 €
Predajca: AllYouNeed
47,95 €/1kg
Obrázok produktu pre Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 750g
Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 750g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
5,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,22 €/1kg