Wijko Satésaus 3x80g – hotová arašidová omáčka, ideálna na saté a grilované jedlá

7,68 €

32,00 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

pi 16. – št 22. októbra
Nenechajte si ujsť!
Ázijské omáčky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Haitouglu Macedónska grécka krémová sezamová pasta v oleji 450g
Haitouglu Macedónska grécka krémová sezamová pasta v oleji 450g
23,16 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Rajah Currypaste Tandoori 300g
Rajah Currypaste Tandoori 300g
18,17 €/1kg
5,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Cholimex - Chilli omáčka sladkokyslá - 250 ml
Cholimex - Chilli omáčka sladkokyslá - 250 ml
6,96 €/1l
1,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kikkoman Teriyaki marináda a omáčka 975ml
Kikkoman Teriyaki marináda a omáčka 975ml
15,69 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Wijko Satésaus 250 ml – Pikantná krémová arašidová omáčka na saté a grilované jedlá
Wijko Satésaus 250 ml – Pikantná krémová arašidová omáčka na saté a grilované jedlá
19,28 €/1kg
4,82 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre bibigo Omáčka Bulgogi – pikantná 500 g
bibigo Omáčka Bulgogi – pikantná 500 g
21,96 €/1kg
10,98 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Inproba – Ketjap Manis (sladká sójová omáčka) – 1 l
Inproba – Ketjap Manis (sladká sójová omáčka) – 1 l
8,56 €/1kg
8,56 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rimboe Saté Sauce 500g – Pikantná krémová arašidová omáčka na mäso a zeleninu
Rimboe Saté Sauce 500g – Pikantná krémová arašidová omáčka na mäso a zeleninu
13,16 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Conimex Pindasaus Javaans Recept 292 g - Pikantná arašidová omáčka na satay a ryžové jedlá
Conimex Pindasaus Javaans Recept 292 g - Pikantná arašidová omáčka na satay a ryžové jedlá
30,07 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre House of Asia sladká a pikantná hoisin omáčka, 240 g
House of Asia sladká a pikantná hoisin omáčka, 240 g
9,23 €/1kg
5,74 €
-37%
3,60 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Jačmenné miso 390g
Jačmenné miso 390g
24,18 €/1kg
9,43 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Remia Satésaus Hot 325 g – Pikantná krémová arašidová omáčka, pripravená na konzumáciu
Remia Satésaus Hot 325 g – Pikantná krémová arašidová omáčka, pripravená na konzumáciu
15,51 €/1kg
5,04 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre SEMPIO Doenjang Kórejská sójová pasta VEGAN 460 g
SEMPIO Doenjang Kórejská sójová pasta VEGAN 460 g
13,26 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,10 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Faja Lobi Satésaus Trafasie 200g – Pikantná arašidová omáčka na ázijské jedlá
Faja Lobi Satésaus Trafasie 200g – Pikantná arašidová omáčka na ázijské jedlá
31,80 €/1kg
6,36 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre OFOOD Kórejská marináda Gochujang Bulgogi 280g
OFOOD Kórejská marináda Gochujang Bulgogi 280g
23,50 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Ázijská omáčka Home Gourmet Teriyaki ideálna k rybám a mäsu 200g
Ázijská omáčka Home Gourmet Teriyaki ideálna k rybám a mäsu 200g
22,40 €/1kg
4,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pikantná omáčka k rezeňom Tonkatsu 150 ml
Pikantná omáčka k rezeňom Tonkatsu 150 ml
12 363,64 €/1kg
4,53 €
-9%
4,08 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Winiary Sos Teriyaki 355 g
Winiary Sos Teriyaki 355 g
8 111,11 €/1kg
4,80 €
-8%
4,38 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Sałatka z makreli pikantna Graal 300 g
Sałatka z makreli pikantna Graal 300 g
6,36 €/1kg
3,62 €
-31%
2,48 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Saté omáčka s arašidovou príchuťou, 330 ml, balenie 2 kusov
Saté omáčka s arašidovou príchuťou, 330 ml, balenie 2 kusov
11,48 €/1l
7,58 €
Predajca: taleoo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Wijko Satésaus, hotové, 3 x 80 g - Lahodná arašidová omáčka je ideálna k satay, grilovaným jedlám a ázijským jedlám. Pohodlná veľkosť porcie, jednoduché použitie a autentická chuť. Ideálne na rýchle jedlá a párty. Zahrejte len 2-3 minúty a podávajte. Obsahuje 26% arašidov a vybrané korenie pre výraznú vôňu. Nutričné ​​hodnoty na 100 g: 248 kcal, 14 g tuku, 1,9 g nasýtených mastných kyselín, 22 g sacharidov, 16 g cukru, 7,3 g bielkovín, 1,2 g soli.
Zloženie
Voda, ARAŠIDY 26%, cukor, sójová omáčka (voda, SÓJOVÉ BôBY, soľ, PŠENICA, konzervant (sorban draselný)), sušená srvátka (MLIEKO), ocot, hydrolyzovaný SÓJOVÝ proteín, repkový olej, modifikovaný škrob, korenie, konzervant sambal (červená paprika, kyselina benzooctová), soľ, okysľujúci prostriedok (kyselina mliečna, laktát sodný), cibuľový prášok, zázvor, konzervačná látka (sorban draselný), emulgátor (SOJOVÝ LECITHIN), aróma, extrakt z papriky, antioxidant (E385).
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 1 035 kJ (248 kcal) Tuky: 14 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,9 g Sacharidy: 22 g z toho cukry: 16 g Bielkoviny: 7,3 g Soľ: 1,2 g
Hmotnosť
240 g
Potravinársky podnik
Wijko Consumentenservice, Antwoordnummer 98057, 1000 Amsterdam, NL
Obchodný názov
Wijko Satesaus Edge Clear 3x80G
Výrobca
Wijko
EAN kód
8718053070780

Zloženie
Voda, ARAŠIDY 26%, cukor, sójová omáčka (voda, SÓJOVÉ BôBY, soľ, PŠENICA, konzervant (sorban draselný)), sušená srvátka (MLIEKO), ocot, hydrolyzovaný SÓJOVÝ proteín, repkový olej, modifikovaný škrob, korenie, konzervant sambal (červená paprika, kyselina benzooctová), soľ, okysľujúci prostriedok (kyselina mliečna, laktát sodný), cibuľový prášok, zázvor, konzervačná látka (sorban draselný), emulgátor (SOJOVÝ LECITHIN), aróma, extrakt z papriky, antioxidant (E385).
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 1 035 kJ (248 kcal) Tuky: 14 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,9 g Sacharidy: 22 g z toho cukry: 16 g Bielkoviny: 7,3 g Soľ: 1,2 g
Hmotnosť
240 g
Potravinársky podnik
Wijko Consumentenservice, Antwoordnummer 98057, 1000 Amsterdam, NL
Obchodný názov
Wijko Satesaus Edge Clear 3x80G
Výrobca
Wijko
EAN kód
8718053070780
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
232,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1 858,66 €
Doprava zdarma
Predajca: SpiritsFlavour
Obrázok produktu pre Zeleninový koncentrát CHEF je ideálny do polievok a omáčok 1000ml
Zeleninový koncentrát CHEF je ideálny do polievok a omáčok 1000ml
62,40 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
72,96 €
-14%
62,40 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Conimex – Ketjap Manis (sladká sójová omáčka) – 1 l
Conimex – Ketjap Manis (sladká sójová omáčka) – 1 l
13,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
13,40 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
20,89 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
17,76 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Hľuzovková omáčka (Salsa Tartufata), 500 g
Hľuzovková omáčka (Salsa Tartufata), 500 g
54,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
27,00 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Kikkoman Teriyaki s praženými sezamovými semienkami 250ml
Kikkoman Teriyaki s praženými sezamovými semienkami 250ml
44,08 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,02 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre S&B Kari prášok 85 g | Orientálny kari prášok | Oriental Curry Powder
S&B Kari prášok 85 g | Orientálny kari prášok | Oriental Curry Powder
84,12 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,15 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Asian Home Gourmet červená kari pasta na jemné thajské karí Kaang Deang 50g
Asian Home Gourmet červená kari pasta na jemné thajské karí Kaang Deang 50g
38,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g
Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g
28,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,99 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre [ 397 g ] LEE KUM KEE Bezlepková omáčka Hoisin / Hoi Sin / LKK Hoisin bez lepku
[ 397 g ] LEE KUM KEE Bezlepková omáčka Hoisin / Hoi Sin / LKK Hoisin bez lepku
599,55 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
238,02 €
Predajca: SpiritsFlavour
Obrázok produktu pre Rapunzel 416061, Melasa, Prírodný
Rapunzel 416061, Melasa, Prírodný
5 240,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
5,24 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre ABC Chilli omáčka Sambal Asli 335 ml
ABC Chilli omáčka Sambal Asli 335 ml
15,70 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,16 €
-60%
5,26 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Kikkoman Teriyaki omáčka na grilovanie s medom, 250 ml
Kikkoman Teriyaki omáčka na grilovanie s medom, 250 ml
38,60 €/1l
9,65 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Healthy Boy - ľahká sójová omáčka - 700 ml
Healthy Boy - ľahká sójová omáčka - 700 ml
8,57 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
6,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kikkoman sójová omáčka bez lepku a vhodná pre vegánov 1000ml
Kikkoman sójová omáčka bez lepku a vhodná pre vegánov 1000ml
19,25 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Omáčka W&S Tiptree na mäso.
Omáčka W&S Tiptree na mäso.
30,38 €/1l
7,90 €
Predajca: artbook-service
Obrázok produktu pre SEMPIO Gochujang kórejská chilli pasta VEGAN 250 g
SEMPIO Gochujang kórejská chilli pasta VEGAN 250 g
24,56 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,14 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre OFOOD Kórejská marináda Gochujang Bulgogi 280g
OFOOD Kórejská marináda Gochujang Bulgogi 280g
23,50 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Remia Satésaus Hot 325 g – Pikantná krémová arašidová omáčka, pripravená na konzumáciu
Remia Satésaus Hot 325 g – Pikantná krémová arašidová omáčka, pripravená na konzumáciu
15,51 €/1kg
5,04 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre LEE KUM KEE Hoisin Sauce 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisin Sauce
LEE KUM KEE Hoisin Sauce 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisin Sauce
24,11 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
9,57 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Hikari Miso Shiro light 1 kg
Hikari Miso Shiro light 1 kg
4,73 €/1kg
4,98 €
-5%
4,73 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Tamari - silné 1 liter
Tamari - silné 1 liter
14,56 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
14,56 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Rybia omáčka 700ml - Chobotnica
Rybia omáčka 700ml - Chobotnica
7,07 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,95 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Haiyin Bridge Helle Sojasauce 610ml | Superior Soy Sauce, hell | Sojasoße
Haiyin Bridge Helle Sojasauce 610ml | Superior Soy Sauce, hell | Sojasoße
4,49 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
2,74 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Haiyin Bridge tmavá sójová omáčka 600 ml | Superior sójová omáčka, tmavá | Sójová omáčka
Haiyin Bridge tmavá sójová omáčka 600 ml | Superior sójová omáčka, tmavá | Sójová omáčka
4,70 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
2,97 €
-5%
2,82 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Nadler Remoulade 875ml
Nadler Remoulade 875ml
6,88 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
6,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Maekrua - Ústricová omáčka - Ústricová omáčka - 600ml
Maekrua - Ústricová omáčka - Ústricová omáčka - 600ml
15,32 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,19 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Sušené huby shiitake 100g - Premium Asia Kitchen
Sušené huby shiitake 100g - Premium Asia Kitchen
215,31 €/1kg
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Knorr® 708377004 Knorr® Zitronen-Butter Sauce  1,0 kg, 1 St.
Knorr® 708377004 Knorr® Zitronen-Butter Sauce 1,0 kg, 1 St.
28,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
28,40 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Würzsauce - Mojo Rojo 125g
Würzsauce - Mojo Rojo 125g
21,56 €/1kg
5,39 €
Predajca: taleoo

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Zeleninový koncentrát CHEF je ideálny do polievok a omáčok 1000ml
Zeleninový koncentrát CHEF je ideálny do polievok a omáčok 1000ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
72,96 €
-14%
62,40 €
Predajca: AllYouNeed
62,40 €/1l
Obrázok produktu pre Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
19,95 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: Kpictiah
75,28 €/1kg
Obrázok produktu pre Yildriz turecká cesnaková horúca omáčka 265 g – pikantná, ostrá cesnaková omáčka
Yildriz turecká cesnaková horúca omáčka 265 g – pikantná, ostrá cesnaková omáčka
19,95 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: Kpictiah
75,28 €/1kg
Obrázok produktu pre Thai Shan Sambal Oelek
Thai Shan Sambal Oelek
8,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,36 €/1kg
Obrázok produktu pre JAVOROVÝ SIRUP A330 g (250 ml) - TERRASANA
JAVOROVÝ SIRUP A330 g (250 ml) - TERRASANA
10,27 €
Predajca: Biogo
31,12 €/1kg
Obrázok produktu pre Fazuľa Khao Shong obalená pikantným wasabi 140g 6-pack
Fazuľa Khao Shong obalená pikantným wasabi 140g 6-pack
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
29,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,70 €/1kg
Obrázok produktu pre LOBO Kari pasta žltá 50 g | Žltá kari pasta | Kari pasta Yellow
LOBO Kari pasta žltá 50 g | Žltá kari pasta | Kari pasta Yellow
12,81 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
256,20 €/1kg
Obrázok produktu pre Mäkrua Ústricová omáčka 1 x 4500 ml kanister
Mäkrua Ústricová omáčka 1 x 4500 ml kanister
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
27,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,09 €/1l
Obrázok produktu pre Kikkoman Sojasauce 5l
Kikkoman Sojasauce 5l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
40,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,10 €/1l
Obrázok produktu pre Ázijská domáca koreninová pasta pre Laksa Kokosové kari rezance 60g
Ázijská domáca koreninová pasta pre Laksa Kokosové kari rezance 60g
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
1,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,67 €/1kg
Obrázok produktu pre Strúhanka Golden Turtle Chef v japonskom štýle 200g
Strúhanka Golden Turtle Chef v japonskom štýle 200g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,20 €/1kg
Obrázok produktu pre Kúsky zázvoru Golden Turtle v sirupe v pohári 450g
Kúsky zázvoru Golden Turtle v sirupe v pohári 450g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,71 €/1kg
Obrázok produktu pre Windmill sambal oelek chilli pasta pálivé chilli korenie pasta 750g 2-pack
Windmill sambal oelek chilli pasta pálivé chilli korenie pasta 750g 2-pack
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
10,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,21 €/1kg
Obrázok produktu pre Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
17,76 €
Predajca: AllYouNeed
20,89 €/1l
Obrázok produktu pre Haitouglu Macedónska grécka krémová sezamová pasta v oleji 450g
Haitouglu Macedónska grécka krémová sezamová pasta v oleji 450g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,16 €/1kg
Obrázok produktu pre SEMPIO Bulgogi marináda 300g | Korean BBQ | Marináda na ochutenie mäsových jedál z Kórey
SEMPIO Bulgogi marináda 300g | Korean BBQ | Marináda na ochutenie mäsových jedál z Kórey
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
73,30 €/1kg
Obrázok produktu pre Ústricová omáčka HEALTHY BOY BRAND 700ml | Ústricová omáčka
Ústricová omáčka HEALTHY BOY BRAND 700ml | Ústricová omáčka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
35,70 €/1l
Obrázok produktu pre Nadler Remoulade 875ml
Nadler Remoulade 875ml
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
6,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,88 €/1l
Obrázok produktu pre 2x Kadayif pečené cestoviny - Engelshaar pripravené na použitie - Cestoviny - Kadaifi Kataifi pre Dubaj čokoláda (2x200g)
2x Kadayif pečené cestoviny - Engelshaar pripravené na použitie - Cestoviny - Kadaifi Kataifi pre Dubaj čokoláda (2x200g)
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
25,28 €
-62%
9,59 €
Predajca: AllYouNeed
47,95 €/1kg
Obrázok produktu pre Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 750g
Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 750g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
5,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,22 €/1kg