Snelle Jelle Proteinová tyčinka s banánom v balení 4 200 g – snack bohatý na bielkoviny

6,36 €

31,80 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

so 10. – pi 16. októbra
Naše najlepšieponuky
Müsli tyčinky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre CORNY 3007271 CORNY Haferkraft Banane Müsliriegel 4 Riegel
CORNY 3007271 CORNY Haferkraft Banane Müsliriegel 4 Riegel
25,71 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Helpa jahodová tyčinka 20 g - vegánska a bez cukru
Helpa jahodová tyčinka 20 g - vegánska a bez cukru
54,50 €/1kg
1,09 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre Müsli tyčinka Corny chocolate banana s banánmi a mliečnou čokoládou 150g
Müsli tyčinka Corny chocolate banana s banánmi a mliečnou čokoládou 150g
24,00 €/1kg
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre GymBeam – MoiMüv proteínová tyčinka, 90 g, banánovo-čokoládová
GymBeam – MoiMüv proteínová tyčinka, 90 g, banánovo-čokoládová
49,89 €/1kg
4,49 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Tyčinka RAW PROTEIN s banánom bez lepku 50 g Bombus
Tyčinka RAW PROTEIN s banánom bez lepku 50 g Bombus
5 080,00 €/1kg
5,08 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Trek Proteinová tyčinka Havermout Čokoládová malina 150 g – energeticky bohatý snack
Trek Proteinová tyčinka Havermout Čokoládová malina 150 g – energeticky bohatý snack
55,60 €/1kg
8,34 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Barebells Protein Bar Creamy Crisp 55 g – proteínový snack bez cukru
Barebells Protein Bar Creamy Crisp 55 g – proteínový snack bez cukru
119,64 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre OatSnack - ovsená tyčinka, 1 x 70 g, príchuť: banánový chlieb
OatSnack - ovsená tyčinka, 1 x 70 g, príchuť: banánový chlieb
103,50 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 12
8,28 €
Predajca: Petersberg-Apotheke
Obrázok produktu pre Hafer Flapjack – müsli tyčinka, príchuť: slaný karamel, 50 g | ALLOS
Hafer Flapjack – müsli tyčinka, príchuť: slaný karamel, 50 g | ALLOS
34,80 €/1kg
1,74 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre BEZLEPKOVÁOVESNÁ TYČINKA BROWNIE 40 g – LIFEFOOD
BEZLEPKOVÁOVESNÁ TYČINKA BROWNIE 40 g – LIFEFOOD
52,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Holie's Crunchy Nízkosacharidová tyčinka so škoricou 120 g – chrumkavá desiata s nízkym obsahom cukru
Holie's Crunchy Nízkosacharidová tyčinka so škoricou 120 g – chrumkavá desiata s nízkym obsahom cukru
60,33 €/1kg
7,24 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Baton Musli truskawka 35g Nestle
Baton Musli truskawka 35g Nestle
22,50 €/1kg
2,10 €
-57%
0,90 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Zonnatura Crunch Sezamová tyčinka 150 g – Chrumkavé vegánske pochutiny bohaté na vlákninu
Zonnatura Crunch Sezamová tyčinka 150 g – Chrumkavé vegánske pochutiny bohaté na vlákninu
29,20 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rice Up Zero Bezlepková ryžová tyčinka bez pridaného cukru – tmavá čokoláda a banán (18 g), 103859
Rice Up Zero Bezlepková ryžová tyčinka bez pridaného cukru – tmavá čokoláda a banán (18 g), 103859
2,50 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
0,45 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Nature Valley Crunchy Oat & Honey Müsli tyčinka, 210 g – Chrumkavý snack
Nature Valley Crunchy Oat & Honey Müsli tyčinka, 210 g – Chrumkavý snack
33,43 €/1kg
7,02 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre OatSnack - Ovsená tyčinka, 1 x 65 g, príchuť: čokoláda
OatSnack - Ovsená tyčinka, 1 x 65 g, príchuť: čokoláda
110,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,28 €
Predajca: Petersberg-Apotheke
Obrázok produktu pre Müsli Snack Chocolate 4x29g
Müsli Snack Chocolate 4x29g
17,33 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Proteinová tyčinka – vanilková príchuť, 40 g | PURYA!
Proteinová tyčinka – vanilková príchuť, 40 g | PURYA!
52,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo
BATON DAKTYLOWO - ORZECHOWY Z CZEKOLADĄ RAW BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWY BIO 25 g - LIFEFOOD
Bezlepková raw čokoláda25 g - LIFEFOOD
41,20 €/1kg
1,03 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Veggie - Gyros s hrachovým proteínom 68g
Veggie - Gyros s hrachovým proteínom 68g
36 617,65 €/1kg
3,13 €
-20%
2,49 €
Predajca: taleoo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Snelle Jelle Protein Bar Banana Pack 4, 200 g - snack bohatý na bielkoviny s lahodnou banánovou príchuťou. Ideálne na cesty a po tréningu, podporuje rýchlu regeneráciu a dodáva energiu na každú výzvu. Každá tyčinka obsahuje hodnotný pšeničný proteín a má nízky obsah cukru. Balené v 4 jednotlivo balených tyčinkách po 50 g - ideálne pre každú chvíľu dňa. Zloženie: Ražná múka (35%), vláknina z koreňa čakanky, glukózo-fruktózový sirup, voda, pšeničný proteín (7%), kúsky banánov (5%), cukor, stabilizátor (glycerol), korenie, škorica, kypriace činidlo, slnečnicový olej, prírodná aróma. Môže obsahovať stopy mlieka, lieskových orechov, mandlí a iných obilnín obsahujúcich lepok. Nutričné ​​hodnoty na 100 g: 287 kcal, tuky 2,8 g, nasýtené mastné kyseliny 1,5 g, sacharidy 51 g, cukor 17 g, vláknina 15 g, bielkoviny 8,6 g, soľ 0,4 g.
Zloženie
Ražná múka (35%), vláknina z koreňa čakanky, glukózo-fruktózový sirup, voda, pšeničný proteín (7%), kúsky banánov (5%) (banán, kokosový olej, cukor, prírodná aróma), cukor, stabilizátor (glycerín), korenie, škorica, kypriace látky (hydrogenuhličitan sodný, difosforečnan sodný), slnečnicový olej, prírodná aróma. Môže obsahovať mlieko, lieskové orechy, mandle a iné obilniny obsahujúce lepok.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 1 208 kJ (287 kcal) Tuky: 2,8 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,5 g Sacharidy: 51 g z toho cukry: 17 g z toho polyoly: 4,7 g Vláknina: 15 g Bielkoviny: 8,6 g Soľ: 0,4 g
Hmotnosť
200 g
Potravinársky podnik
Snelle Jelle, Antwoordnummer 42, 8512 Sintjohannesga, NL
Obchodný názov
Fast Jelle Protein banán 4-balenie
Výrobca
Snelle Jelle
Počet kusov
1
EAN kód
8710432221943

Zloženie
Ražná múka (35%), vláknina z koreňa čakanky, glukózo-fruktózový sirup, voda, pšeničný proteín (7%), kúsky banánov (5%) (banán, kokosový olej, cukor, prírodná aróma), cukor, stabilizátor (glycerín), korenie, škorica, kypriace látky (hydrogenuhličitan sodný, difosforečnan sodný), slnečnicový olej, prírodná aróma. Môže obsahovať mlieko, lieskové orechy, mandle a iné obilniny obsahujúce lepok.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 1 208 kJ (287 kcal) Tuky: 2,8 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,5 g Sacharidy: 51 g z toho cukry: 17 g z toho polyoly: 4,7 g Vláknina: 15 g Bielkoviny: 8,6 g Soľ: 0,4 g
Hmotnosť
200 g
Potravinársky podnik
Snelle Jelle, Antwoordnummer 42, 8512 Sintjohannesga, NL
Obchodný názov
Fast Jelle Protein banán 4-balenie
Výrobca
Snelle Jelle
Počet kusov
1
EAN kód
8710432221943
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre CORNY 3011269 CORNY Cookies & Cream Müsliriegel 6 Riegel
CORNY 3011269 CORNY Cookies & Cream Müsliriegel 6 Riegel
26,09 €/1kg
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kind 411233, Snack bars, Med, Orechy, Morská soľ, 40 g
Kind 411233, Snack bars, Med, Orechy, Morská soľ, 40 g
78,21 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
37,54 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Mr.Tom 121069005 Nussriegel 36 St.
Mr.Tom 121069005 Nussriegel 36 St.
26,01 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 16
37,46 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Vego Original – Čokoládová tyčinka s vlašskými orechmi, 150 g | VEGO GOOD FOOD GMBH
Vego Original – Čokoládová tyčinka s vlašskými orechmi, 150 g | VEGO GOOD FOOD GMBH
49,67 €/1kg
7,45 €
Predajca: taleoo
Bestseller
Obrázok produktu pre Rice Up Zero Bezlepková ovsená tyčinka s príchuťou čučoriedok bez pridaného cukru (70 g), 100929
Rice Up Zero Bezlepková ovsená tyčinka s príchuťou čučoriedok bez pridaného cukru (70 g), 100929
13,71 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
0,96 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre OatSnack - ovsená tyčinka, 1 x 65 g, príchuť: brazílsky orech
OatSnack - ovsená tyčinka, 1 x 65 g, príchuť: brazílsky orech
110,40 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 12
8,28 €
Predajca: Petersberg-Apotheke
Obrázok produktu pre Fruchtriegel – čučoriedka, 40 g | ALLOS
Fruchtriegel – čučoriedka, 40 g | ALLOS
52,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre RUF kaša Bircher style 65g
RUF kaša Bircher style 65g
19,54 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre BE-KIND 419511 BE-KIND Nussriegel 10 Riegel
BE-KIND 419511 BE-KIND Nussriegel 10 Riegel
70,77 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
28,31 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Country party - Červené nealkoholické 735ml
Country party - Červené nealkoholické 735ml
6,21 €/1kg
7,33 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre JABLKOVÁ ROLKA - ČUČUČOROVÁ SNACK BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKOVÁ 30 g - BOB SLIMÁK
JABLKOVÁ ROLKA - ČUČUČOROVÁ SNACK BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKOVÁ 30 g - BOB SLIMÁK
0,05 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
1,39 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre Bibigo Snack z morských rias Original SESAM 15 g
Bibigo Snack z morských rias Original SESAM 15 g
321,33 €/1kg
4,82 €
Predajca: LAVONIO
Baton RAW ENERGY z ziarnami kakaowca BEZGL. 50 g
Bombus Raw Energy 50 g kakao-kakaové bôby / Energetické tyčinky / Chutná raw datľová tyčinka bez pridaného cukru, bez lepku a bez konzervantov
4 630,00 €/1kg
4,63 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Lifebar Vysoký obsah bielkovín - malina 40g
Lifebar Vysoký obsah bielkovín - malina 40g
95,25 €/1kg
3,81 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre OatSnack - Ovsená tyčinka, 1 x 65 g, príchuť: čokoláda
OatSnack - Ovsená tyčinka, 1 x 65 g, príchuť: čokoláda
110,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,28 €
Predajca: Petersberg-Apotheke
Obrázok produktu pre Balisto Müsli Mix celozrnná sušienka v mliečnej čokoláde 37g
Balisto Müsli Mix celozrnná sušienka v mliečnej čokoláde 37g
25,95 €/1kg
0,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Rapunzel 1438130, Snack bars, Kešu oriešky, Brusnica, 40 g, 40 g, Nemecko, 1539 kJ
Rapunzel 1438130, Snack bars, Kešu oriešky, Brusnica, 40 g, 40 g, Nemecko, 1539 kJ
28,18 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
1,24 €
Predajca: BioCare
Obrázok produktu pre UNI vanilková chalva 50 g
UNI vanilková chalva 50 g
21,00 €/1kg
2,39 €
-56%
1,05 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Riegel arašidový slaný karamel
Riegel arašidový slaný karamel
52,50 €/1kg
2,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Nestlé Chocapic cereálna tyčinka s čokoládou, 25 g
Nestlé Chocapic cereálna tyčinka s čokoládou, 25 g
25,67 €/1kg
1,95 €
-60%
0,77 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre RAW BITE 3324434001 RAW BITEMüsliriegel 50,0 g
RAW BITE 3324434001 RAW BITEMüsliriegel 50,0 g
90,60 €/1kg
4,53 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Čokoládová tyčinka – Teplo srdca, čerešňová a chilli, 79 % kakaa, 40 g | LOVECHOCK
Čokoládová tyčinka – Teplo srdca, čerešňová a chilli, 79 % kakaa, 40 g | LOVECHOCK
78,25 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Raw Bite - Kakao 50g
Raw Bite - Kakao 50g
99,00 €/1kg
4,95 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Energetické guľky s náplňou – čučoriedky a mandľová nátierka, 40 g | FOLLOWFOOD
Energetické guľky s náplňou – čučoriedky a mandľová nátierka, 40 g | FOLLOWFOOD
78,25 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Müsli tyčinka Tom & Krissi's Chocolate Oats 30g
Müsli tyčinka Tom & Krissi's Chocolate Oats 30g
104,33 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre CORNY 3003175 CORNY BIG Limited Edition Schoko Salted Caramel Müsliriegel 24  Riegel
CORNY 3003175 CORNY BIG Limited Edition Schoko Salted Caramel Müsliriegel 24 Riegel
30,59 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
29,37 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre CORNY 3007173 Müsli tyčinka Milk Classic 24 tyčiniek
CORNY 3007173 Müsli tyčinka Milk Classic 24 tyčiniek
37,51 €/1kg
36,01 €
Predajca: somnia24

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Záhradnícke nožnice SK-5 s oceľovou čepeľou Záhradnícke nožnice na strihanie bonsajov Záhradnícka sada náradia pre rastliny Ružové kvety Ovocné stromy
Záhradnícke nožnice SK-5 s oceľovou čepeľou Záhradnícke nožnice na strihanie bonsajov Záhradnícka sada náradia pre rastliny Ružové kvety Ovocné stromy
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre 50LED solárne reťazové svetlá IP65 vodotesné viacfarebné vodné kvapky rozprávkové svetlá s 8 režimami osvetlenia pre vonkajšie 7m
50LED solárne reťazové svetlá IP65 vodotesné viacfarebné vodné kvapky rozprávkové svetlá s 8 režimami osvetlenia pre vonkajšie 7m
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre 25 mriežok na kocky ľadu Easy Release Silicone Ice Ball Maker Mold Mini Round Ice Sphere Tray with Lid Green
25 mriežok na kocky ľadu Easy Release Silicone Ice Ball Maker Mold Mini Round Ice Sphere Tray with Lid Green
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Veľká pletená vianočná pančucha s vrecúškom na cukrovinky Krásne vianočné dekorácie Závesné pančuchyVianočné stromčeky
Veľká pletená vianočná pančucha s vrecúškom na cukrovinky Krásne vianočné dekorácie Závesné pančuchyVianočné stromčeky
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Multifunkčná nastaviteľná polyesterová záhradná pracovná zástera s vreckami Nástroje zástery Organizátor
Multifunkčná nastaviteľná polyesterová záhradná pracovná zástera s vreckami Nástroje zástery Organizátor
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Elektrický ohrievací podnos s celoplošným ohrevom Prenosný silikónový s 3 nastaveniami teploty Univerzálny ohrievač potravín 60 ºC - 100 ºC na večierky Sivá
Elektrický ohrievací podnos s celoplošným ohrevom Prenosný silikónový s 3 nastaveniami teploty Univerzálny ohrievač potravín 60 ºC - 100 ºC na večierky Sivá
72,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Balisto Müsli Mix celozrnná sušienka v mliečnej čokoláde 37g
Balisto Müsli Mix celozrnná sušienka v mliečnej čokoláde 37g
0,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,95 €/1kg
Obrázok produktu pre Lekkerland 188827, Mliečna čokoláda, 37 g, 1 kusov
Lekkerland 188827, Mliečna čokoláda, 37 g, 1 kusov
0,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,95 €/1kg
Obrázok produktu pre Lekkerland 188834, Mliečna čokoláda, 37 g, kukurica, 1 kusov
Lekkerland 188834, Mliečna čokoláda, 37 g, kukurica, 1 kusov
0,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,81 €/1kg
Obrázok produktu pre Be Kind Mars Nut Bar Peanut Butter Dark Chocolate Bez lepku 40g
Be Kind Mars Nut Bar Peanut Butter Dark Chocolate Bez lepku 40g
2,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
69,50 €/1kg
Obrázok produktu pre Helpa jahodová tyčinka 20 g - vegánska a bez cukru
Helpa jahodová tyčinka 20 g - vegánska a bez cukru
1,09 €
Predajca: medpak_shop
54,50 €/1kg
Obrázok produktu pre Arašidová tyčinka Mr Tom z pražených arašidov s karamelom 2 x 40 g
Arašidová tyčinka Mr Tom z pražených arašidov s karamelom 2 x 40 g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,25 €/1kg
Obrázok produktu pre OVES S MANGOM A GOJI 70 g - ÚPLNE  PRÍBEH
OVES S MANGOM A GOJI 70 g - ÚPLNE PRÍBEH
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
0,29 €/1kg
Obrázok produktu pre RUF Kaša jablková so škoricou 65g
RUF Kaša jablková so škoricou 65g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,31 €/1kg
Obrázok produktu pre Datľová tyčinka s malinami a kakaom 40g TAR-GROCH
Datľová tyčinka s malinami a kakaom 40g TAR-GROCH
1,19 €
Predajca: BRAT_PL
28,33 €/1kg
Obrázok produktu pre Arašidová tyčinka Mr Tom z pražených arašidov a karamelu 40g
Arašidová tyčinka Mr Tom z pražených arašidov a karamelu 40g
0,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,25 €/1kg
Obrázok produktu pre Datľová tyčinka s pistáciami 40g TAR-GROCH
Datľová tyčinka s pistáciami 40g TAR-GROCH
1,29 €
Predajca: BRAT_PL
30,71 €/1kg
Obrázok produktu pre KLASICKÉSEZAMOVÉ SEMIENKY 27 g - NATURAVENA
KLASICKÉSEZAMOVÉ SEMIENKY 27 g - NATURAVENA
0,97 €
Predajca: superbrandshop
0,04 €/1kg
Obrázok produktu pre CORNY 3007102 CORNY Corny Cocos Müsliriegel 6 Riegel
CORNY 3007102 CORNY Corny Cocos Müsliriegel 6 Riegel
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,00 €/1kg
Obrázok produktu pre CORNY 3007056 CORNY Haferkraft Cranberry-Kürbiskern Müsliriegel 4 Riegel
CORNY 3007056 CORNY Haferkraft Cranberry-Kürbiskern Müsliriegel 4 Riegel
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,71 €/1kg