Lotus Biscoff Speculoos Pasta Creamy 200g – Jemná sušienková nátierka s karamelovou príchuťou

4,82 €

24,10 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

pi 9. – št 15. októbra
Naše najlepšieponuky
Iné nátierky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Kešu pasta 900g
Kešu pasta 900g
18,32 €/1l
16,49 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Lieskovooriešková pasta 500g Brat.pl
Lieskovooriešková pasta 500g Brat.pl
25,39 €/1kg
18,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Lieskovooriešková pasta 300g TAR-GROCH
Lieskovooriešková pasta 300g TAR-GROCH
18,65 €/1kg
10,09 €
Predajca: BRAT_PL
PASTA PISTACJOWA PISTACJE SUROWE 170G TARGROCH
Pistáciová pasta 170g TAR-GROCH
65,24 €/1l
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Lotus - Krém s kúskami sušienok Speculoos - 700 g
Lotus - Krém s kúskami sušienok Speculoos - 700 g
22,77 €/1kg
15,94 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Lotus Speculoos Crunchy Pasta, nátierka zo špekulatiusov, nátierka z sušienok, nátierka s príchuťou sušienok, chrumkavá, 400 g
Lotus Speculoos Crunchy Pasta, nátierka zo špekulatiusov, nátierka z sušienok, nátierka s príchuťou sušienok, chrumkavá, 400 g
21,40 €/1kg
8,56 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Lemke Chrumkavý kokos, 250g | Chrumkavý kokosový krém s najjemnejšou kokosovou príchuťou
Lemke Chrumkavý kokos, 250g | Chrumkavý kokosový krém s najjemnejšou kokosovou príchuťou
18,36 €/1kg
4,59 €
Predajca: Lemke
Obrázok produktu pre Amorelli Pistache Cream 35 % tuku, 190 g – jemný pistáciový krém na pečenie a vychutnávanie
Amorelli Pistache Cream 35 % tuku, 190 g – jemný pistáciový krém na pečenie a vychutnávanie
57,79 €/1kg
10,98 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Stadtstreicher Cookies & Cream 250 g | Mliečna smotana s bezlepkovými kúskami kakaových sušienok
Stadtstreicher Cookies & Cream 250 g | Mliečna smotana s bezlepkovými kúskami kakaových sušienok
18,36 €/1l
4,59 €
Predajca: Lemke
Obrázok produktu pre Ovaltine Crunchy Cream chrumkavá nátierka čokoládová príchuť 380g
Ovaltine Crunchy Cream chrumkavá nátierka čokoládová príchuť 380g
35,55 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,51 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Čokoládová nátierka s lieskovcami, tmavá čokoláda, 200g | LINI'S BITES
Čokoládová nátierka s lieskovcami, tmavá čokoláda, 200g | LINI'S BITES
36,65 €/1kg
7,33 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Lieskovoorieškový krém s čokoládou a keksami 330g
Lieskovoorieškový krém s čokoládou a keksami 330g
7 190,00 €/1l
7,19 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre 8 plátkov jemnej horkej čokolády 75g
8 plátkov jemnej horkej čokolády 75g
32,53 €/1kg
2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5Počet hodnotení: 2
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Valsoia LA CREMA nátierka, 400g Kakaový krém s lieskovými orieškami
Valsoia LA CREMA nátierka, 400g Kakaový krém s lieskovými orieškami
44,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,09 €
-5%
17,96 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Lemke mandľový krém, 250 g | Jemný krémový mandľový krém na chlieb a pečivo
Lemke mandľový krém, 250 g | Jemný krémový mandľový krém na chlieb a pečivo
18,36 €/1kg
4,59 €
Predajca: Lemke
Obrázok produktu pre Zonnatura paradajková krémová nátierka 175 g – jemná, krémová paradajková nátierka
Zonnatura paradajková krémová nátierka 175 g – jemná, krémová paradajková nátierka
41,37 €/1kg
7,24 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre De Ruijter Bebogeen karamelová nátierka 350 g – krémový karamelový pôžitok
De Ruijter Bebogeen karamelová nátierka 350 g – krémový karamelový pôžitok
15,66 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,48 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre A Ricchigia - Lieskovoorieškový krém - 190 g
A Ricchigia - Lieskovoorieškový krém - 190 g
52,11 €/1kg
9,90 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: YESEATIS
Obrázok produktu pre Lieskovoorieškový krém 45 %, 190 g
Lieskovoorieškový krém 45 %, 190 g
39,47 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 48
7,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop
KREM Z ORZECHÓW LASKOWYCH PRAŻONYCH 100 % BIO 500 g - TERRASANA
KRÉM Z ORIEŠKOVÝCH PRAŽENÝCH 500 g - TERRASANA
0,03 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,61 €
Predajca: taleoo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Lotus Biscoff Speculoos Pasta Creamy 200 g – Jemná, krémová sušienková nátierka s nezameniteľnou karamelovou chuťou. Ideálne na chlieb, pečivo a dezerty. Bez farbív a prísad, vhodné pre vegánov. Ideálne na zjemnenie pečiva alebo ako špeciálna alternatíva k čokoládovej nátierke a džemu. Zloženie: Speculoos 58% (pšeničná múka, cukor, rastlinné oleje (palmový*, repkový), kamenný cukor, kypriace látky, sójová múka, soľ, škorica), repkový olej, cukor, emulgátor (sójový lecitín), okysľujúca látka (kyselina citrónová). *Palmový olej z trvalo udržateľného pestovania. Nutričné ​​hodnoty na 100 g: 584 kcal, 38 g tukov (7,6 g nasýtených), 57 g sacharidov (37 g cukru), 0,8 g vlákniny, 2,9 g bielkovín, 0,54 g soli.
Zloženie
Zloženie: Speculoos 58% (PŠENIČNÁ múka, cukor, rastlinné oleje (palmový*, repkový), kamenný cukor, kypriaca látka (hydrogenuhličitan sodný), SÓJOVÁ múka, soľ, škorica), repkový olej, cukor, emulgátor (lecitíny (SÓJA)), okysľujúca látka (kyselina citrónová). *Palmový olej z udržateľného a certifikovaného pestovania.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 2 435 kJ (584 kcal) Tuky: 38 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 7,6 g Sacharidy: 57 g z toho cukry: 37 g Vláknina: 0,8 g Bielkoviny: 2,9 g Soľ: 0,54 g
Hmotnosť
200 g
Potravinársky podnik
Lotus Bakeries, Nieuwendijk 45, 5661AA Geldrop, NL
Obchodný názov
Krémové cestoviny Lotus Biscoff Speculoos
Výrobca
Lotus Biscoff
EAN kód
5410126026924

Zloženie
Zloženie: Speculoos 58% (PŠENIČNÁ múka, cukor, rastlinné oleje (palmový*, repkový), kamenný cukor, kypriaca látka (hydrogenuhličitan sodný), SÓJOVÁ múka, soľ, škorica), repkový olej, cukor, emulgátor (lecitíny (SÓJA)), okysľujúca látka (kyselina citrónová). *Palmový olej z udržateľného a certifikovaného pestovania.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 2 435 kJ (584 kcal) Tuky: 38 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 7,6 g Sacharidy: 57 g z toho cukry: 37 g Vláknina: 0,8 g Bielkoviny: 2,9 g Soľ: 0,54 g
Hmotnosť
200 g
Potravinársky podnik
Lotus Bakeries, Nieuwendijk 45, 5661AA Geldrop, NL
Obchodný názov
Krémové cestoviny Lotus Biscoff Speculoos
Výrobca
Lotus Biscoff
EAN kód
5410126026924
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Ferrero Nutella nugátový krém krémovej konzistencie 1000g
Ferrero Nutella nugátový krém krémovej konzistencie 1000g
14,54 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 7
14,54 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
21,37 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 6
16,03 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Lotus Hladké karamelové sušienky s krémom 400 g
Lotus Hladké karamelové sušienky s krémom 400 g
9,15 €/1kg
5,67 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre KRÉMOVÝ SYR 150 g - OMA
KRÉMOVÝ SYR 150 g - OMA
23,93 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
3,59 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Schwartau Karamelová omáčka lahodne chutná dezertná omáčka 125ml
Schwartau Karamelová omáčka lahodne chutná dezertná omáčka 125ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Bärenmarke 129310004 Kávový krém Delicious coffee milk 8 % - 170 ml
Bärenmarke 129310004 Kávový krém Delicious coffee milk 8 % - 170 ml
12,94 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lotus 6566614006 Lotus Biscoff Kekse 200,0 g
Lotus 6566614006 Lotus Biscoff Kekse 200,0 g
43,95 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
8,79 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre KOTARBAU® Pieskový box s krytom, 120x120 cm. Drevený pieskový box v šedej farbe, s vekom a lavičkami. Obsahuje textíliu do pieskovej skrinky a plachtu na zakrytie
KOTARBAU® Pieskový box s krytom, 120x120 cm. Drevený pieskový box v šedej farbe, s vekom a lavičkami. Obsahuje textíliu do pieskovej skrinky a plachtu na zakrytie
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 80
82,39 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
Obrázok produktu pre Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
31,20 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
12,48 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Severin ES 3566, Odstredivý odšťavovač, Čierna, Nerezová oceľ, 19000 ot/min, 1,5 L, 0,5 L, 1,21 m
Severin ES 3566, Odstredivý odšťavovač, Čierna, Nerezová oceľ, 19000 ot/min, 1,5 L, 0,5 L, 1,21 m
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 54
44,85 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Pomoc pre tvarohový koláč Dr. Oetker
Pomoc pre tvarohový koláč Dr. Oetker
24,66 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Balíček semien rezaných kvetov – 20 odrôd
Balíček semien rezaných kvetov – 20 odrôd
69,99 €/1kg
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
Obrázok produktu pre Lotus 75696 Lotus Biscoff Dessertsauce, 1,0 kg
Lotus 75696 Lotus Biscoff Dessertsauce, 1,0 kg
32,61 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 9
32,61 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Lotus - Krém s kúskami sušienok Speculoos - 700 g
Lotus - Krém s kúskami sušienok Speculoos - 700 g
22,77 €/1kg
15,94 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Lotus Biscoff Cream mliečna čokoláda 180 g – originál z Belgicka
Lotus Biscoff Cream mliečna čokoláda 180 g – originál z Belgicka
51,22 €/1kg
9,22 €
Predajca: Pantry_Intl

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Lieskovooriešková pasta 900g Brat.pl
Lieskovooriešková pasta 900g Brat.pl
30,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
11,92 €/1kg
Obrázok produktu pre Targroch Pistáciová nátierka 300 g PISTACJELA
Targroch Pistáciová nátierka 300 g PISTACJELA
12,59 €
Predajca: BRAT_PL
12 590,00 €/1l
Obrázok produktu pre Kešu pasta 900g
Kešu pasta 900g
16,49 €
Predajca: BRAT_PL
18,32 €/1l
Obrázok produktu pre Sizilianische Pistazien-Schokoladencreme Pistáciový krém 190g - Taste Etna
Sizilianische Pistazien-Schokoladencreme Pistáciový krém 190g - Taste Etna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
11,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards
60,68 €/1l
Obrázok produktu pre Lieskovooriešková pasta 300g TAR-GROCH
Lieskovooriešková pasta 300g TAR-GROCH
10,09 €
Predajca: BRAT_PL
18,65 €/1kg
PASTA PISTACJOWA PISTACJE SUROWE 170G TARGROCH
Pistáciová pasta 170g TAR-GROCH
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
65,24 €/1l
Obrázok produktu pre Pistáciová chala bez cukru 300g TAR-GROCH
Pistáciová chala bez cukru 300g TAR-GROCH
10,29 €
Predajca: BRAT_PL
29,40 €/1kg
Obrázok produktu pre Solené ryby 720ml GorWit
Solené ryby 720ml GorWit
13,09 €
Predajca: BRAT_PL
18,18 €/1l
Obrázok produktu pre Extra hladká pistáciová pasta 200 g
Extra hladká pistáciová pasta 200 g
11,49 €
Predajca: BRAT_PL
11 490,00 €/1l
Obrázok produktu pre Lieskovooriešková pasta 500g Brat.pl
Lieskovooriešková pasta 500g Brat.pl
18,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
25,39 €/1kg
Obrázok produktu pre Alce Nero 217380, 180 g, Hnedá, 507 kcal, 2119 kJ, 5,2 g, 29,2 g
Alce Nero 217380, 180 g, Hnedá, 507 kcal, 2119 kJ, 5,2 g, 29,2 g
9,49 €
Predajca: BRAT_PL
9 490,00 €/1l
Obrázok produktu pre Smotana s príchuťou pomaranča 300g TAR-GROCH
Smotana s príchuťou pomaranča 300g TAR-GROCH
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
12,47 €/1kg
Obrázok produktu pre COPNÁ PASTA SO SLNEČNICOU, BEZLEPKOVÁ 180 g - KROKUS
COPNÁ PASTA SO SLNEČNICOU, BEZLEPKOVÁ 180 g - KROKUS
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
25,28 €/1kg
Obrázok produktu pre Pesto z medvedieho cesnaku 140g GorWit
Pesto z medvedieho cesnaku 140g GorWit
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,19 €
Predajca: BRAT_PL
51,90 €/1l
TAHINI BIAŁE (PASTA SEZAMOWA) BIO 250 g - TERRASANA
Tahini – biela verzia bez soli, 250 g | TERRASANA
8,69 €
Predajca: superbrandshop
34,76 €/1kg
Obrázok produktu pre Smotana s príchuťou slaného karamelu 300g TAR-GROCH
Smotana s príchuťou slaného karamelu 300g TAR-GROCH
5,29 €
Predajca: BRAT_PL
9,69 €/1kg
Obrázok produktu pre Chrumkavý kokosový krém 300g TAR-GROCH
Chrumkavý kokosový krém 300g TAR-GROCH
6,09 €
Predajca: BRAT_PL
17,35 €/1kg
Obrázok produktu pre Krém s lieskovými orieškami a kakaom 300g TAR-GROCH
Krém s lieskovými orieškami a kakaom 300g TAR-GROCH
7,49 €
Predajca: BRAT_PL
24,97 €/1l
Obrázok produktu pre Prírodná chala bez cukru 300g TAR-GROCH
Prírodná chala bez cukru 300g TAR-GROCH
8,19 €
Predajca: BRAT_PL
15,17 €/1kg
Obrázok produktu pre VEGANELA krém z lieskových orechov a kakaa 300g TAR-GROCH
VEGANELA krém z lieskových orechov a kakaa 300g TAR-GROCH
8,59 €
Predajca: BRAT_PL
24,33 €/1kg