Wasa Sandwich Syr Pack 3, 93 g – Krémový syr na sendviče a občerstvenie
5,48 €
58,92 € / 1kg
plus 14,95 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Chleby a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
BEZLEPKOVÉ CHLEBOVÉ KRÉMY 500 g - BALVITEN0,02 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Bezlepkový toast 400g14,47 €/1kg
5,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Mestemacher Kebab Bread Pšeničný chlieb na kebab Döner 400g7,62 €/1kg
3,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
BeKeto, keto chlieb bez gluténu, 190 g31,95 €/1kg
6,39 €
Predajca: medpak_shop

Krambals Bruschetta Brotchips Krémový syr 70 g
28,00 €/1kg
2,02 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,82 €
Predajca: LAVONIO

Semenzato chlieb s paradajkami, 10 x 100 g - Čerstvý, chrumkavý paradajkový chlieb
18,24 €/1kg
18,24 €
Predajca: Pantry_Intl

Meisterbäckers - Viaczrnný krájaný chlieb 330g
11,61 €/1kg
3,83 €
Predajca: taleoo

Křehké pečivo – špalda, 250 g | PURAL
7,84 €/1kg
1,96 €
Predajca: taleoo

Davert slnečnicový chlieb, balenie po 3 kusoch (3 x 500 g) -
7,45 €/1kg
11,18 €
Predajca: taleoo

BEZLEPKOVÉ CHLEBOVÉ KRÉMY 200 g - BIOPONT
17,75 €/1kg
3,55 €
Predajca: Biogo

Schnitzer Chlieb zrnitý430g
12,74 €/1kg
5,48 €
Predajca: taleoo

Leimer krutóny bez príchute
14,86 €/1kg
7,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

E'sener špaldový chlieb - plátky 500g
10,46 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Nízkosacharidový chlieb - výdatný 200g
39,00 €/1kg
7,80 €
Predajca: taleoo

Špaldový chrumkavý chlieb 75g
20,80 €/1kg
1,56 €
Predajca: taleoo

ESSENSKÝ RAŽNÝ CHLIEB, 400 g - TERRASANA
18,50 €/1kg
7,40 €
Predajca: Biogo

Naan chlieb cesnakový 240g
18,71 €/1kg
4,49 €
Predajca: taleoo

Chia plátky chleba 375g
5,55 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Chlieb - ovsený 200g
17,20 €/1kg
3,44 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Wasa Sandwich Syr Pack 3, 93 g - Chrumkavý celozrnný ražný chrumkavý chlieb so smotanovou tvarohovou náplňou, bohatý na vlákninu (14%) a posypaný sezamom. Ideálne ako chutné občerstvenie medzi jedlami, na raňajky alebo kedykoľvek na cestách. Praktické balenie po 3 kusoch pre každodenné potešenie. Zloženie: Celozrnná ražná múka 56%, rastlinný tuk (repkový, bambucký), syrový prášok 16%, sezamové semienka, maltodextrín, sušený cmar, soľ, droždie, prírodné arómy (mlieko). Môže obsahovať stopy sóje a lupiny. Nutričné hodnoty na 100 g: 1944 kJ (466 kcal), tuky 24 g (z toho nasýtené 10 g), sacharidy 46 g (z toho cukry 2 g), vláknina 14 g, bielkoviny 10 g, soľ 1 g.
- Zloženie
- Celozrnná RAŽNÁ MÚKA 56%, rastlinný tuk (repkový, bambucký), SYROVÝ PRÁŠKOVÝ 16%, SEZAMOVÉ SEMIAČKA, maltodextrín, SUŠENÉ CRAMOR, soľ, droždie, prírodné arómy (MLIEKO). Môže obsahovať stopy SÓJE a LUPÍNY.
- Výživové údaje
- Výživové údaje na 100 g: Energia: 1 944 kJ (466 kcal) Tuky: 24 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 10 g Sacharidy: 46 g z toho cukor: 2 g Vláknina: 14 g Bielkoviny: 10 g Soľ: 1 g
- Hmotnosť
- 93 g
- Potravinársky podnik
- Barilla Belgium S.A./nv, Chau. de la Hulpe 166B, 1170 Watermael-Boitsfort, Belgium
- Obchodný názov
- Wasa Sandwich syr 3-bal
- Výrobca
- Wasa
- EAN kód
- 7300400482066
- Zloženie
- Celozrnná RAŽNÁ MÚKA 56%, rastlinný tuk (repkový, bambucký), SYROVÝ PRÁŠKOVÝ 16%, SEZAMOVÉ SEMIAČKA, maltodextrín, SUŠENÉ CRAMOR, soľ, droždie, prírodné arómy (MLIEKO). Môže obsahovať stopy SÓJE a LUPÍNY.
- Výživové údaje
- Výživové údaje na 100 g: Energia: 1 944 kJ (466 kcal) Tuky: 24 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 10 g Sacharidy: 46 g z toho cukor: 2 g Vláknina: 14 g Bielkoviny: 10 g Soľ: 1 g
- Hmotnosť
- 93 g
- Potravinársky podnik
- Barilla Belgium S.A./nv, Chau. de la Hulpe 166B, 1170 Watermael-Boitsfort, Belgium
- Obchodný názov
- Wasa Sandwich syr 3-bal
- Výrobca
- Wasa
- EAN kód
- 7300400482066
Hodí sa k tomu

Nekysnutý klasický chlieb Jerusalem Matzos 500 g
10,00 €/1kg
5,00 €
Predajca: SanmartiniStore

Nízkosacharidový chlieb - jemný 160g
27,38 €/1kg
4,38 €
Predajca: taleoo

Gebrüder Leimer kocky chleba na knedle na šesť kusov 250g
8,72 €/1kg
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher slnečnicový celozrnný chlieb cca 13 plátkov plechovka 500g
6,66 €/1kg
3,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

chlieb Dosenbrot z pšeničnej múky špaldy, 6 ks po 400 g, vegánsky, trvanlivosť 5 rokov, vhodný na kempovanie, outdoorové aktivity a pre prípravu na núdzové situácie. Nemecká ekologického produktu: DE-ÖKO-001
76,00 €/1kg
38,00 €
Predajca: Leyla_Corner

chlieb Siebenkorn, 6 ks po 400 g, vegánsky, trvanlivosť 5 rokov, vhodný na kempovanie, outdoorové aktivity a pre prípravu na núdzové situácie. Nemecký certifikát ekologického poľnohospodárstva: DE-ÖKO-001
76,00 €/1kg
38,00 €
Predajca: Leyla_Corner

Pasta kawiorowa z wędzonej ikry ryb dorszowatych 100 g
36,36 €/1kg
4,90 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,00 €
Predajca: Megasam24PL

Šüttelbrot z regiónu Južného Tirolska, 170g |produkt prémiovej kvality
32,24 €/1kg
5,48 €
Predajca: taleoo

Schnitzer Chlieb zrnitý430g
12,74 €/1kg
5,48 €
Predajca: taleoo

Finn Crisp Snacks Vollkorn Roggenchips Sour Cream und Onion 150g
23,93 €/1kg
3,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnné špaldové rožky 300 g
17,43 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Dinkelové sucháre 200g | PURAL
12,15 €/1kg
2,43 €
Predajca: taleoo

BEZLEPKOVÉ HAMBURGEROVÉ BOLKY S ĽANOVÝM SEMIENKOM (2 ks) 140 g - INCOLA
28,21 €/1kg
3,95 €
Predajca: Biogo

Rustikálna žemľa 360g
9,92 €/1kg
3,57 €
Predajca: taleoo

Krambals Bruschetta Brotchips Krémový syr 70 g
28,00 €/1kg
2,02 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,82 €
Predajca: LAVONIO

Japonské arašidy 1 kg Taitto z Mexika Obalené sójovou príchuťou.
19,99 €/1kg
19,99 €
Predajca: LaProve

Brandt 70103909 Brandt Brandenzwieback sušienky 50x 2 ks.
29,48 €/1kg
27,71 €
Predajca: somnia24

Palapa Tortilla čerstvá 15 cm
7,85 €/1kg
5,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

350G Meisterbaeckersvital Bezlepkový Ds
10,94 €/1kg
3,83 €
Predajca: taleoo

Chlieb s kminom 1 x 500 g
5,76 €/1kg
2,88 €
Predajca: ADI_Global_Store

Pšeničný chrumkavý chlieb Light&Cross
14,00 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Schär Classico, 330 g, maize starch , water , sourdough (rice flour, water) 16% , rice starch , vegetable fibre..., Konzervačná látka, 233 kcal, 981 kJ, 3,5 g
11,61 €/1kg
3,83 €
Predajca: taleoo

Chlieb Sultana nakrájaný na plátky bez lepku 400g
12,67 €/1kg
5,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chilli Guajillo, celé kúsky, sušené na slnku, 200g
61,35 €/1kg
12,27 €
Predajca: LaProve

Maretti Bruschette chrumky s príchuťou paradajok, olív a oregana 150g
16,27 €/1kg
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Reis-Brot geschnitten 500g
12,78 €/1kg
6,39 €
Predajca: taleoo

Wasa ražný tradičný celozrnný chlieb s prírodným kváskom 235g
12,81 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

PUMPERNICKEL500 g - TERRASANA
9,82 €/1kg
4,91 €
Predajca: Biogo

F.lli Carta Sardínsky chlieb 250g
21,20 €/1kg
5,30 €
Predajca: SanmartiniStore

Organický chrumkavý chlieb z pohánky a quinoy
0,02 €/1kg
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Japonské arašidy 1 kg Taitto z Mexika Obalené sójovou príchuťou.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,99 €
Predajca: LaProve
19,99 €/1kg

Pravé mexické vegánske tortilly s nixtamalom 800 g a 500 g, vegánske, bez Gmo, bez lepku
22,49 €
Predajca: LaProve
0,02 €/1kg

BEZLEPKOVÉ CHLEBOVÉ KRÉMY 500 g - BALVITEN
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,02 €/1kg

Chilli Guajillo, celé kúsky, sušené na slnku, 200g
12,27 €
Predajca: LaProve
61,35 €/1kg

BEZLEPKOVÉ rožky Kaiser (2 ks) 120 g - INCOLA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,97 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg

Lajkonik Krakersy Reverses solené 100 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,90 €/1kg

BeKeto, keto chlieb bez gluténu, 190 g
6,39 €
Predajca: medpak_shop
31,95 €/1kg

Krakersy Bekon Laj 100 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,90 €/1kg

Finn Crisp Snacks Vollkorn Roggenchips Sour Cream und Onion 150g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,93 €/1kg

ESSENSKÝ RAŽNÝ CHLIEB, 400 g - TERRASANA
7,40 €
Predajca: Biogo
18,50 €/1kg

Chleb bezglutenowy pełnoziarnisty z ziarnami 250 g
20,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
65,59 €/1kg

ŠPALOVÁ PIADINA (4 ks) 260 g - LAIDEA
7,27 €
Predajca: superbrandshop
27,96 €/1kg

Leimer strúhanka z extra pečeného pšeničného chleba typu 1050 5000g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
16,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,30 €/1kg

Palapa Tortilla čerstvá 15 cm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,85 €/1kg

Leimer krutóny bez príchute



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
7,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,86 €/1kg

Midas Pappadums s čiernym korením Indický snack 110g
3,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,74 €/1kg

Leimer krutóny cibuľové cesnakové jemne opečené biele pečivo 100g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,80 €/1kg

Poensgen celozrnný čierny chlieb krájaný bez lepku balenie 500g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,76 €/1kg

Organický chrumkavý chlieb z pohánky a quinoy



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,02 €/1kg

Bezlepkový toast 400g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,47 €/1kg