Vianočný kalendár Ferrero Rocher & Goldene Momente
27,99 €
108,49 € / 1kg
plus 3,45 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Iné sladkosti a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Pretzely Reese's Dipped 120g x 12 1,8kg1 195,00 €/1kg
152,43 €
-9,03 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
143,40 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Marcipán z Mexika, De La Rosa 28x30g38,96 €/1kg
32,73 €
Predajca: LaProve

Ďalšie informácie o reklame
Adventný kalendár– bezlepkové čokoládky 100 g62,05 €/1kg
11,79 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Iorgos Pistáciová halva 250 g s xylitolom, bez cukru43,96 €/1kg
18,66 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Adventný kalendár Toblerone 200g
120,65 €/1kg
24,13 €
Predajca: somnia24

Niederegger Marzipanerie belibte klassiker summarised 75g
63,87 €/1kg
4,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Mousse au Chocolate Pralinen 100g
45,10 €/1kg
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Marcipán Pralinés Orechová mliečna čokoláda 102g
81,86 €/1kg
8,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszko Cherrissimo Classic 182 g
28,59 €/1kg
6,29 €
Predajca: Katomix

Tony's Chocolonely - Adventný kalendár - 7x 216g
82 671,96 €/1kg
125,00 €
Predajca: Cactula

Storck 0.1833.2
39,20 €/1kg
15,68 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Mieszko Michaszki z Orzechami Cukierki 260 g
17,85 €/1kg
5,30 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,64 €
Predajca: Katomix

Cadbury Oreo White (17 x 120 g)
31,20 €/1kg
67,49 €
Predajca: Candyspot

Niederegger marcipánové pralinky zmiešané v darčekovom balení 298g
68,02 €/1kg
20,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kitkat Chunky 40gr. 24 kusov
39,92 €/1kg
38,32 €
Predajca: AllYouNeed

merci® 113129 merci® Finest Selection Mousse au Chocolat Pralinen 210,0 g
71,67 €/1kg
15,05 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Adventný kalendár s 24 figúrkami z mliečnej čokolády 75g
123,20 €/1kg
9,24 €
Predajca: somnia24

Niederegger Marzipan Heldentaler Muž roka
53,78 €/1kg
9,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger marcipánová tyčinka pomarančová horká čokoláda 110g
38,00 €/1kg
4,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jeżyki Czekolada Mleczna Classic 140 g
42,88 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Adventný čas sprevádzajú chvíle plné radosti a potešenia. Adventný kalendár Ferrero Rocher & Zlaté chvíle prekvapuje za svojimi dvierkami čokoládami Ferrero Rocher a tromi variantami Zlatých chvíl. Zlaté chvíle Original prinášajú jemnú čokoládu a lieskovce, zatiaľ čo variantka s horkou čokoládou dodáva výraznejšiu kakaovú chuť. Zlaté chvíle Karamel s karamelovou náplňou pridávajú sladšiu nuanciu. Ferrero Rocher dopĺňa ponuku lieskovcami, krémom, vafľou a čokoládou a klasicky uzatvára celú kompozíciu. Elegantný dizajn v bielom a zlatom zobrazuje slávnostne vyzdobený dom a robí z kalendára aj vizuálne pútač. Takže až do Vianoc vás každý deň čaká malá špecialita od Ferrero, ktorú môžete objaviť.
Obsiahnuté druhy:
* Zlaté chvíle Original
* Zlaté chvíle Horká čokoláda
* Ferrero Rocher
* Zlaté chvíle Karamel
- Zloženie
- Zloženie: #Zlaté momenty. Originálne zloženie: Mliečna čokoláda 60 % (cukor, kakaové maslo, kakaová hmota, sušené odtučnené mlieko, maslový tuk, emulgátor: lecitíny (zo sóji), vanilín), cukor, palmový olej, sušené mlieko, lieskovce (7 %), odtučnený kakaový prášok (2,5 %), pšeničná múka
- Výživové údaje
- Energia: 576,00 kcal, 2.401,00 kJ; Tuky: 37,20 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 19,30 g; Sacharidy: 52,90 g; z toho cukry: 51,40 g; Bielkoviny: 6,60 g; Soľ: 0,23 g
- Hmotnosť
- 258 g
- Potravinársky podnik
- Ferrero 60624 Frankfurt am Main (EU) Deutschland
- Obchodný názov
- Goldene Momente: Originálna mliečna čokoláda plnená náplňou z lieskovocovej kakaovej krémy (36,5 %), kúskami lieskovcov (2 %) a pšeničnými vločkami (1,2 %).
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 2961
- EAN kód
- 8000500469507
- Zloženie
- Zloženie: #Zlaté momenty. Originálne zloženie: Mliečna čokoláda 60 % (cukor, kakaové maslo, kakaová hmota, sušené odtučnené mlieko, maslový tuk, emulgátor: lecitíny (zo sóji), vanilín), cukor, palmový olej, sušené mlieko, lieskovce (7 %), odtučnený kakaový prášok (2,5 %), pšeničná múka
- Výživové údaje
- Energia: 576,00 kcal, 2.401,00 kJ; Tuky: 37,20 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 19,30 g; Sacharidy: 52,90 g; z toho cukry: 51,40 g; Bielkoviny: 6,60 g; Soľ: 0,23 g
- Hmotnosť
- 258 g
- Potravinársky podnik
- Ferrero 60624 Frankfurt am Main (EU) Deutschland
- Obchodný názov
- Goldene Momente: Originálna mliečna čokoláda plnená náplňou z lieskovocovej kakaovej krémy (36,5 %), kúskami lieskovcov (2 %) a pšeničnými vločkami (1,2 %).
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 2961
- EAN kód
- 8000500469507
Hodí sa k tomu

Victor Schmidt Austria Mozartkugeln 50 ks, 825 g
30,74 €/1kg
25,36 €
Predajca: LAVONIO

Sun Lolly vodný ľad na samozmrazovanie s jablkovou príchuťou organický 7er
5,79 €/1kg
3,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Premium Mastix Tränen | grécke prírodné živica | Masticová guma - napríklad na prípravu chleba Tsoureki, tradičného gréckeho vajíčkového chleba na Veľkonočné sviatky | Ideálna na pečenie - 9 g
1 164,44 €/1kg
10,48 €
Predajca: allerFeinst

Fortuin - Mäta pieporná Wilhelmina Box 200 kusov | Box of 200 pieces
27,77 €/1kg
26,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Niederegger Marzipan Heldentaler Muž roka
53,78 €/1kg
9,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Wilhelmina Pepermunt 1000g – Čerstvé mätové cukríky klasickej chuti
13,18 €/1kg
13,18 €
Predajca: Pantry_Intl

Roshen Milky Splash Toffeekonfekt 1kg
9,31 €/1kg
9,31 €
Predajca: LAVONIO

Fritt fruit sticks chewy sticks 6 rôznych žuvacích cukríkov 30x70g
23,20 €/1kg
48,73 €
Predajca: somnia24

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

Adventný kalendár s 24 figúrkami z mliečnej čokolády 75g
123,20 €/1kg
9,24 €
Predajca: somnia24

Svätá sladká krabička | Krabička na spoznávanie so 75 obľúbenými sladkosťami z USA a Kórey | Nápad na darček na špeciálne príležitosti, ako sú naroden
49,50 €/1kg
99,00 €
Predajca: kennenlernbox

Mieszko Michaszki z Orzechami Cukierki 260 g
17,85 €/1kg
5,30 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,64 €
Predajca: Katomix

Roshen Sladké kvapkové karamelky s mliečnou náplňou 1 kg
11,99 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

USA Box | Krabička na spoznávanie s 12 obľúbenými sladkosťami z Ameriky | Nápad na darček na špeciálne príležitosti
31,29 €/1kg
21,90 €
Predajca: kennenlernbox

Tony's Chocolonely - Weihnachten Big Tinycalendar 225gr
179,92 €/1kg
44,98 €
Predajca: Kleinkantoor

Mr. Moris Whole Mullet Bottarga Black Box 85g
247,06 €/1kg
21,00 €
Predajca: ItalianGourmetShop

SORBOS jedlé ovocné slamky - príchute MIX (200 kusov)
25,62 €/1kg
41,00 €
Predajca: jedlabrckaSORBOS

JEDZTE SA A ZAHRAJTE SA JABLKO-HRUŠKA S BEZLEPKOVOU HRAČKOU 20 g - BOB SLIMÁK
0,10 €/1kg
2,09 €
Predajca: medpak_shop

Open Food 4000161100379, 300 g, 2171 kJ, 521 kcal, 37,7 g, 33,3 g, 8,4 g
45,93 €/1kg
13,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

100 tyčiniek na cukrovú vatu 30 cm z borovicového dreva 4 × 4 mm štvorhranné tyčky
29,31 €/1kg
5,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Heinerle love pearls dojčenská fľaša s cukrom obalené tablety 100g
15,30 €/1kg
1,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
50,71 €/1kg
29,41 €
Predajca: somnia24

Spencer & Fleetwood - Pánsky Candy Thong
61,19 €/1kg
12,85 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Sabarot Escargots veľmi veľké balenie 24, 212 g - jemné francúzske slimáky
66,32 €/1kg
14,06 €
Predajca: Pantry_Intl

Belvoir Sicilian Lemon & Lime Cordial 500 ml – prírodný ovocný sirup, osviežujúci
24,16 €/1kg
12,08 €
Predajca: Pantry_Intl

Hitschies kyslé dračie jazýčky vodný ľad na samomrazenie 10x40ml
103,10 €/1kg
49,49 €
Predajca: M_plus_L

Chladivý šerbet Ufos s ovocnou šerbetovou náplňou 380g
28,64 €/1kg
10,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zmes Bim-Bom 200g
6 950,00 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Storck 0.1833.2
39,20 €/1kg
15,68 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Pretzely Reese's Dipped 120g x 12 1,8kg
152,43 €
-9,03 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
143,40 €
Predajca: AllYouNeed
1 195,00 €/1kg

Ťahy na cesto Öz-yufka Kadayif - (10x 400g)
98,98 €
-14,32 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,66 €
Predajca: AllYouNeed
338,64 €/1kg

Vangusto želé fazuľky 1000 g Maliny
50,99 €
Predajca: SuperMerchant
50,99 €/1kg

BAKO Talianske zmrzlinové kornútky "Tulipán" | Polosladké zmrzlinové kornútky, tvarované ako tulipán, 12,6 cm / 4,9 cm | 546 kusov | Chrumkavé zmrzlinové poháriky vhodné na mäkkú zmrzlinu a gelato



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
63,40 €
Predajca: Bazko
211,33 €/1kg

Marcipán z Mexika, De La Rosa 28x30g



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,73 €
Predajca: LaProve
38,96 €/1kg

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
5,40 €
Predajca: Heartforcards
60,00 €/1kg

Fresh&Fruity Waw ovocné želé, 1 kg
23,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
22,33 €/1kg

Roshen Sladké kvapkové karamelky s mliečnou náplňou 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
11,99 €/1kg

Kracie Black-Ne Grape 23g
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
595,32 €/1kg

Iorgos Pistáciová halva 250 g s xylitolom, bez cukru
18,66 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
43,96 €/1kg

UPSS2 Ovocné cukríky 200g
19,29 €
-58%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
39,95 €/1kg

Displej Komplett Seaworld Dolphin 12x Jelly Beans mit Licht und Sound



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
14,78 €
Predajca: Hopser-Funfood
14,93 €/1kg

True Dates Dates Peanut Butter prírodné datle 100g balenie 12
26,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,19 €/1kg

Sun Lolly vodný ľad na samozmrazovanie s jablkovou príchuťou organický 7er



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
3,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,79 €/1kg

Sun Lolly vodný ľad na samomrazenie s príchuťou manga 8 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,98 €/1l

Sun Lolly vodný ľad na samomrazenie s citrónovou príchuťou 8 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,63 €/1kg

Riegelein Mikuláš s mitrou a krížom v plnotučnom mlieku 140g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
8,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
59,93 €/1kg

Jablkový snack - hruška 60g BOB SCHNECKE



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
2,19 €
Predajca: medpak_shop
2 190,00 €/1kg

Ovocný plátok, 30 g, BOB SNAIL, jablko-čerešňa



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
1,39 €
Predajca: medpak_shop
0,05 €/1kg

Jeżyki Kokos w mlecznej czekoladzie 140 g
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
42,88 €/1kg