4,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lactacyd Fluid Gynekologický antimykotický prípravok na intímnu hygienu 200ml59,95 €/1l
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Iladian, Żel do higieny intymnej 40+, 180 ml71,11 €/1l
12,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Vionell pH Balance - Intímny Hygienický Produkt s Jemným Zložením, 250 ml22,32 €/1l
5,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Intímna umývacia pena 250ml87,96 €/1l
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

vionell Intim-Hydro-Gel, 30 ml
285,00 €/1l
8,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Balsám na intímnu starostlivosť Badestrand, 100 ml
119,50 €/1l
11,95 €
Predajca: artbook-service

NIVEA Intimo Sensitive, 1 kusov, NGM Soap
42,16 €/1l
10,54 €
Predajca: M_plus_L

Eucerin Intimate Hygiene Gentle Cleansing Lotion (2 x 250 ml)
40,00 €/1l
20,00 €
Predajca: Bugelo

Vionell Intimate Hydro Gel, balenie 2 ks (2 x 30 ml)
285,00 €/1l
17,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Intim Salbe Nr. 27
306,53 €/1l
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Deumavan Neutrálna ochranná masť on + ona na každodennú intímnu ochranu, 50 ml mastná masť
192,80 €/1l
9,64 €
Predajca: AbisZ-Markt

Intimný umývací gél č. 26, 250 ml
54,36 €/1l
13,59 €
Predajca: medpak_shop

Tekuté mydlo MALIZIA Camomile INTIMATE SOAP - 200ml
62,81 €/1kg
17,90 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,33 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Numis Med, intímne umývacie mlieko, ph 4,2, 200 ml
23,10 €/1l
4,82 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,62 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vagisan Ochranná masť, 75 ml Masť
174,00 €/1l
13,05 €
Predajca: AbisZ-Markt

Mustela żel do higieny intymnej 200ml
127,05 €/1l
25,41 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Vionell Intimate Wash Lotion Ultra Fresh
16,74 €/1kg
5,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vagisan hydratačný krém na vaginálnu suchosť, 50 g krém
360,60 €/1kg
18,03 €
Predajca: AbisZ-Markt

Eveline Cosmetics Lactimed Intímny hygienický gél 250 ml
55,08 €/1l
13,77 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Loovara Cleany Weenie, Sprchová pena, 100 ml, Muži, Flakón s pumpičkou, 1 kusov
275,00 €/1l
27,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vionell Masť na intímnu hygienu 15 g - chráni a ošetruje citlivú pokožku v intímnej oblasti
Svrbenie a pálenie pokožky v intímnej oblasti je v každodennom živote obzvlášť nepríjemné. Tieto problémy však nie sú nezvyčajné a trpí nimi mnoho ľudí. Dôvodom je často podráždenie pokožky spôsobené trením od spodnej bielizne. S masťou na intímnu hygienu Vionell sa môžete o tieto podráždené oblasti tela účinne starať a cielene ošetrovať pálenie, svrbenie alebo olupovanie pokožky. Tento vysoko od spoločnosti Vionell môžete získať na Wark24 spolu s mnohými ďalšími výrobkami od výrobcu.
Masť na intímnu hygienu Vionell - príjemná na použitie a rýchlo účinná
Masť na intímnu hygienu Vionell s obsahom 15 g poskytuje rýchlu starostlivosť o vašu pokožku. Prípravok okamžite upokojuje svrbenie a poskytuje účinnú úľavu. Vionell Masť na intímnu starostlivosť sa rýchlo vstrebáva a zanecháva ochrannú bariéru, ktorá zabraňuje opätovnému podráždeniu pokožky. Masť môžete používať denne na pokožku v intímnej oblasti. Vionell Masť na intímnu hygienu 15 g bola gynekologicky testovaná, a preto vám ponúka vysokú úroveň bezpečnosti. Masť Vionell Intimate Care neobsahuje farbivá a parfumy, a preto je obzvlášť vhodná pre citlivú pokožku.
Masť Vionell Intimate Care bola vyvinutá na báze prírodného ovsa. Výrobok sa dodáva v tube s obsahom 15 gramov. Pri šetrnom používaní tak môžete využívať ochranný účinok po mnoho týždňov. Ak však príznaky pretrvávajú, mali by ste sa poradiť s lekárom.
Masť na intímnu hygienu Vionell - pri jej používaní by ste mali určite venovať pozornosť
Vionell Masť na intímnu starostlivosť 15 g je vysoko, ktorý je obzvlášť vhodný na použitie na citlivú intímnu pokožku. Napriek tomu by ste si pred použitím mali pozorne prečítať návod na použitie na obale. Ak ste alergickí na jednu alebo viacero zložiek, mali by ste sa zdržať používania výrobku. Používanie by ste mali prerušiť aj v prípade, že sa u vás objaví pálenie alebo začervenanie.
Súčasťou dodávky je:Vionell Masť na intímnu hygienu 15 g Vionell Masť na intímnu hygienu chráni a ošetruje citlivú pokožku v intímnej oblasti príjemne sa používa a rýchlo pôsobí na báze prírodného ovsa na každodenné použitie Obsah 15 g
Vionell Masť na intímnu hygienu Účinná starostlivosť o intímnu oblasť 15ml
Vionell Masť na intímnu hygienu
Účinná starostlivosť o podráždenú, svrbiacu pokožku v oblasti vonkajších genitálií.
Existuje viac ako 60 dôvodov tohto svrbenia
Tesné oblečenie
Spodná bielizeň
Tampóny
Vložky do nohavičiek
Prací prášok
Pot
Výtok
môže spôsobiť podráždenie a svrbenie kože v oblasti vonkajších genitálií.
Masť na intímnu hygienu Vionell ponúka rýchlu pomoc. Značka, ktorej ženy dôverujú.
Špeciálne zloženie masti na intímnu hygienu Vionell dodáva pokožke pružnosť, hydratuje ju, vytvára ochranný film a zmierňuje svrbenie.
Gynekologicky testovaná
Vytvára ochranný film
Zmierňuje svrbenie
bez parfumácie a farbív
Výrobca: Combe International Limited | Leatherhead | Surrey KT22 9RX | Anglicko
Combe International Limited Guildford Road,KG22 9RX, Leatherhead Surrey
- na intímnu hygienu
- na intímnu oblasť
- Masť na aplikáciu na pokožku
- Dermokozmetika z lekárne
- Výrobca: Výrobca: Pharma Netzwerk PNW GmbH, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 1027828
Vionell Intimate Care Masť 15 ml - Prezentácia: Masť - Oblasť: Hygienické výrobky
- Hmotnosť
- 0.02 kg
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- Aqua, Paraffinum Liquidum, Isopropyl Myristate, Laureth-9, Cetearyl Alcohol, Squalane, Dimethicone, Sorbitol, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Kopolymér akryloyldimetyltaurátu amónneho/VP, krížový polymér akryloyldimetyltaurátu amónneho/beheneth-25 metakrylátu, etylparabén, tokoferylacetát, metylparabén, trietanolamín, kyselina citrónová
- Výrobca
- Combe International
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 501093400341605010934003416
- Číslo od výrobcu
- 60010097
- Hmotnosť
- 0.02 kg
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- Aqua, Paraffinum Liquidum, Isopropyl Myristate, Laureth-9, Cetearyl Alcohol, Squalane, Dimethicone, Sorbitol, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Kopolymér akryloyldimetyltaurátu amónneho/VP, krížový polymér akryloyldimetyltaurátu amónneho/beheneth-25 metakrylátu, etylparabén, tokoferylacetát, metylparabén, trietanolamín, kyselina citrónová
- Výrobca
- Combe International
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 501093400341605010934003416
- Číslo od výrobcu
- 60010097
Hodí sa k tomu

Karl Krüger G3808F, 7 L, Čierna, Oceľ, Smalt, 380 mm, Box
28,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lampa kruhová Maclean Energy MCE610, autodeklátor bluetooth, 10 svetelných bodov, vrátane 1,1 m
30,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Vionell blok proti zápachu intímny dezodorant jemný okamžitá sviežosť 125 ml balenie 2 ks
36,36 €/1l
9,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ProfiCook PC-SM 1094, Ponorný mixér, 1000 W, Čierna, Nerezová oceľ
73,88 €
Predajca: TR8

vionell Intim-Hydro-Gel, 30 ml
285,00 €/1l
8,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vionell pH Balance - Intímny Hygienický Produkt s Jemným Zložením, 250 ml
22,32 €/1l
5,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Postel s čalúneným rámom 90x200 cm s 2 zásuvkami a latovým roštom, farba: sivá, antracit. Dvojlôžko, čalúnená posteľ, rám postele
334,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

Univerzálny stolík CONALL - biely
124,79 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Škatuľka na tabletky Škatuľka na tabletky Škatuľka na tabletky 7 dní farebná
8,89 €
Predajca: Westerwald-Shop

NIVEA 80794 NIVEA intimo MILD FRESH Intimwaschlotion 250,0 ml
84,80 €/1kg
4,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

tillvex markíza na balkón 300 cm sivá markíza so sklopným ramenom markíza so svorkou markíza na balkón bez vŕtania
122,99 €
-9,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
113,80 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Klarstein Jet Set, sušička bielizne, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biela
336,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Klarstein

Deumavan Neutrálna ochranná masť on + ona na každodennú intímnu ochranu, 50 ml mastná masť
192,80 €/1l
9,64 €
Predajca: AbisZ-Markt

vidaXL Skriňa s 5 zásuvkami 2 priehradkami Biela
199,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je C.
Predajca: vidaXL

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 120 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palcový bicykel pre dievčatá mužov a ženy 21 rýchlosť (6 rýchlosť pre 20 palcov) Holland mestský bicykel
289,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE

360° kuchynská batéria kuchynská batéria vyťahovacia sprcha z nehrdzavejúcej ocele jednopáková batéria
269,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Linuode
![Obrázok produktu pre [en.casa] Satztisch Bornholm Beistelltisch im 3er](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/25befc70623fae3b9a89aa886adf85df.webp)
[en.casa] Satztisch Bornholm Beistelltisch im 3er
71,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl

poťah na 2-miestnu pohovku zamatový plyšový elastický poťah na pohovku, khaki
25,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
12,99 €
Predajca: Mobileking

FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
129,99 €
Predajca: FunLife

VASAGLE Toaletný stolík so zrkadlom 2 zásuvky 3 otvorené priehradky biely Moderné
64,80 €
Predajca: Jurhan

FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Odpočívadlo a škrabadlo pre mačky Amy 27027, strom pre mačky s jaskyňami, spacími plochami, rebríkmi a sisalovými kmeňmi, stabilný, sivý, 170 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Biela, Analógový/digitálny, Tlačidlo domov, Tlačidlo vypnutia, Tlačidlá
401,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

NIVEA Intimo Sensitive, 1 kusov, NGM Soap
42,16 €/1l
10,54 €
Predajca: M_plus_L
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%50% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
50%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
žiadne
žiadne
Hodnotenie z 6. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Lactacyd Fluid Gynekologický antimykotický prípravok na intímnu hygienu 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,95 €/1l

VIVADER – Vysoko kvalitný lubrikačný gél pre intimnú hygienu pre pohodlie a jemnosť – 50 ml
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
629,20 €/1kg

Grovi Gel – gél pre mužskú výkonnosť a sebavedomie – 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
629,20 €/1kg

BIG SIZE GEL – Gél pre sebavedomie a výkonnosť – 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
629,20 €/1kg

AmorMax Gel – gél pre intímne pohodlie a vitalitu – 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: AltaShop
629,20 €/1kg

Probiotiká pre ženy na vaginálnu flóru, aj v prípade kandidózy. Vysoká dávka vaginálnych probiotík: Lactobacillus Reuteri, Rhamnosus gg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,90 €
Predajca: LAGA_PHARMA
84,50 €/1kg

Intim Salbe Cranberry
22,99 €
Predajca: SuperMerchant
306,53 €/1l

Intímna masť č. 27 30ml
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
533,00 €/1l

Intimate - umývacia pena Sensitive 250ml
21,99 €
Predajca: SuperMerchant
87,96 €/1l

Intímna umývacia pena 250ml
21,99 €
Predajca: SuperMerchant
87,96 €/1l

Hygienické vložky Always Ultra Veľkosť 6 – 8 kusov
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
83,25 €/1kg

Hygienick vloky ALWAYS Ultra Normal Plus s krdlami, 10 kusov
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,80 €/1kg

AVON Osviežujúci intímny umývací gél
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
44,95 €/1l

Mikro spínač, momentový mikro spínač, pákový mikro spínač, vodotesný mikro spínač, mikro koncový spínač, koncový spínač
27,99 €
Predajca: Zanjo24
559,80 €/1kg

Tena Lady Extra Plus pre suchý a bezpečný pocit 6-pack
40,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lactacyd Femina 200 ml
17,00 €
Predajca: Inaris_International
85,00 €/1kg

SKYN Aqua Feel Nawilżający żel intymny, 80ml
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
174,88 €/1l

Intímny umývací gél pre mužov 250ml
13,49 €
Predajca: medpak_shop
53,96 €/1l

Intimný umývací gél č. 26, 250 ml
13,59 €
Predajca: medpak_shop
54,36 €/1l