4,8



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Just Deo Sandalwood 75 ml320,00 €/1l
24,00 €
Predajca: Fine-experience

Ďalšie informácie o reklame
Hermès H24 deospray pre mužov 150 ml167 000,00 €/1kg
33,40 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Driclor antiperspirant Antiperspirant Roll-On 20 ml715,00 €/1l
14,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Khamrah DEO spray 200 ml UNISEX90,00 €/1l
18,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

4711 Deo Vapo 150 ml
56,33 €/1l
8,45 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Shahd DEO sprej 200 ml W
32,80 €/1l
6,56 €
Predajca: Glamperfeu

Tabac Original, Muži, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 200 ml, 24 h
35,05 €/1l
7,01 €
Predajca: NutraBestBG

Tabac Original M deodorant 100 ml
78,93 €/1kg
11,84 €
Predajca: Glamperfeu

Tabac Original Dezodorant roll-on, 75 ml
52 615,38 €/1kg
6,84 €
Predajca: Glamperfeu

STR8 Original, Dezodorant 85 ml + Dezodorant 150 ml
46,04 €/1l
10,82 €
Predajca: MANADA

Brut Original Antiperspirant v spreji 200 ml
58,70 €/1l
11,74 €
Predajca: somnia24

Lattafa Washwashah dezodorant 200 ml
25,65 €/1l
5,13 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Maahir unisex deospray 200 ml
42,60 €/1l
4,26 €
Predajca: Glamperfeu

Crossmen dezodorant v spreji 150ml
83,47 €/1l
12,52 €
Predajca: somnia24

Lattafa Khamrah Qahwa deospray unisex 200 ml
24,00 €/1l
4,80 €
Predajca: Glamperfeu

ORIGINAL Deospray 200 ml
37,60 €/1l
8,36 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,52 €
Predajca: Parfumtoi

Lattafa Hayaati Dezodorant, 200ml
24,00 €/1l
4,80 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Asad DEO sprej 200 ml UNISEX
58,40 €/1l
11,68 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lactovit Original dezodorant v spreji 200ml
59,65 €/1l
11,93 €
Predajca: somnia24

Zwitsal - Originálny dezodorant v spreji - 100 ml
299,50 €/1l
32,95 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dezodorant v spreji Original je inšpirovaný citrusovo-ovocnou vôňou 4711. Najprv ucítite citrusové tóny doplnené bazalkou a broskyňou, potom prichádza kvetinové srdce s melónom a základ ukrýva pačuli, vetiver, pižmo, santalové drevo, lišajník a cédrové drevo. Dezodorant podporí dlhú výdrž tejto vône a navyše zanechá pocit sviežosti a čistoty.
4711 Original Deodorant od Mäurer & Wirtz je aromatická citrusová vôňa pre mužov a ženy. Svieža a ľahká vôňa osvieži kedykoľvek počas dňa a dodá vám pocit sebavedomia.
4711 Original Eau de Cologne by 4711 je citrusová aromatická vôňa pre mužov a ženy, ktorú v roku 1792 uviedol na trh Wilhelm Muelhens. Táto ikonická unisex vôňa stelesňuje esenciu sviežosti a vitality, ktorá časom nikdy nestratila svoje čaro. Kompozícia sa otvára iskrivými citrusovými tónmi citróna, bergamotu a pomaranča, ktoré okamžite zanechávajú povzbudzujúci a osviežujúci dojem. Tieto živé vrchné tóny sú ideálne na prebudenie zmyslov a sprostredkovanie pocitu radosti zo života. V srdcových tónoch sa pridávajú aromatické akcenty levandule a rozmarínu, ktoré dodávajú vôni harmonickú rovnováhu a jemnú hĺbku, zatiaľ čo základné tóny neroli a petitgrainu završujú zážitok sviežim a povzbudzujúcim záverom. Táto kombinácia poskytuje ľahkú a zároveň trvalú vôňu, ktorú možno nosiť cez deň aj večer. V ponuke je aj kolínska voda 4711 Original od značky Maurer & Wirtz, ktorá bola tiež uvedená na trh v roku 1792 a ktorú vytvoril Wilhelm Muelhens. Táto verzia ponúka komplexnú a vyváženú zmes citrusových plodov, kvetinových a drevitých tónov. Vrchné tóny pozostávajú z pomarančového oleja, broskyne, bazalky, bergamotu a citrónu, ktoré spolu vytvárajú živý úvod. Srdcové tóny obsahujú cyklámen, ľaliu, melón, jazmín a bulharskú ružu, ktoré vôni dodávajú kvetinovú eleganciu. Základné tóny zahŕňajú pačuli, tahitský vetiver, pižmo, santalové drevo, dubový mach a cédrové drevo, čoho výsledkom je teplý, zemitý a bohatý záver. Obe verzie 4711 Original Eau de Cologne sú ideálne pre mužov a ženy, ktorí hľadajú klasickú, osviežujúcu vôňu, ktorá je nadčasová a všestranná. Či už na každodenné nosenie alebo na špeciálne príležitosti, tieto vône dodávajú nositeľovi pocit elegancie a sviežosti, ktorý je nezabudnuteľný.
4711 Dezodorant Genuine Cologne Water Eau de Cologne4711 Dezodorant v spreji Genuine Cologne Water Eau de Cologne spája nadčasovú sviežosť legendárnej vône s jemným zložením šetrným k pokožke. Už viac ako dve storočia je 4711 symbolom osviežujúcej ľahkosti a čistej elegancie. Starostlivo vybrané zložky blahodarne pôsobia na telo, myseľ i dušu a zaisťujú dlhotrvajúci pocit sviežosti. Vrchná nota pikantného citrónu, bergamotu a pomaranča poskytuje okamžitú revitalizáciu. Levanduľa a rozmarín rozvíjajú svoje relaxačné, aromatické nuansy v srdcovej nóte. Neroli a petitgrain poskytujú v základnej nóte harmonickú hĺbku a upokojujúci účinok. 4711 Original Cologne Water deodorant v spreji spája klasickú vôňu so spoľahlivým dezodoračným účinkom. Zloženie je šetrné k pokožke a ponúka dlhotrvajúcu sviežosť. Ikonická vonná kompozícia poskytuje povzbudzujúci pocit a štýlovo vás sprevádza celým dňom. Ideálny na každodenné použitie a ako osviežujúci spoločník na každú príležitosť. použitie - Nastriekajte dezodorant do podpazušia zo vzdialenosti približne 20 cm a prežite deň svieži!Fakty a údaje - Obsah: 150 mlHlavné vlastnosti - Jemné zloženie šetrné k pokožke - Starostlivo vybrané zložky - Dlhotrvajúca sviežosť Dezodorant Eau de Cologne od 4711 máme v dambiro obzvlášť radi, pretože poskytuje dlhotrvajúcu sviežosť, je šetrný k pokožke a integruje klasickú, povzbudzujúcu vôňu 4711 real cologne do vašej každodennej starostlivosti o telo!
Deospray Original od značky 4711. Vámi vybrané balení má objem 150 ml.
4711 Deo-Spray 150 ml
[b]Vôňa:[/b] svieža, citrusová[br][br][br]Dezodorant 4711 Genuine Cologne Water Aerosol Spray poskytuje spoľahlivú ochranu a dodáva pokožke príjemný pocit sviežosti.
4711 Dezodorant v spreji 150ml
- Verzia
- unisex
- Hmotnosť
- 150 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- 4711 ACQUA COLONIA
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4011700740291
- Číslo od výrobcu
- QWPVBSSFHB
- Verzia
- unisex
- Hmotnosť
- 150 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- 4711 ACQUA COLONIA
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4011700740291
- Číslo od výrobcu
- QWPVBSSFHB
Hodí sa k tomu

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Bezvreckové, 1,5 L, Pena, HEPA
123,03 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Brut Attraction Totale Dezodorant w sprayu, 200ml
50 050,00 €/1kg
10,01 €
Predajca: Zeitburg

Dezodorant v spreji Fresch Deodorant 150ml - Felce Azzurra
293,67 €/1l
44,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Brut Originál Holiaca Voda 100ml
113,30 €/1l
11,33 €
Predajca: Zeitburg

4711 Remix Urban Summer Woda kolońska, 100ml
171,70 €/1l
28,79 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,17 €
Predajca: PerfumTraders

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

4711 Original sprchový gel unisex 200 ml
60,60 €/1l
12,12 €
Predajca: PerfumTraders

Digitálna kúpeľňová váha GRUNDIG, čierna
25,09 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Matrac 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónový taštičkový pružinový matrac H3/H4
108,99 €
Predajca: hatservice

4711 Echt Kölnisch Wasser, Unisex, 400 ml, Alcohol, Water (Aqua), Fragrance (Parfum), Limonene, Linalool, Geraniol, Citral,..., CE
68,35 €/1l
27,34 €
Predajca: PerfumTraders

Vodotesný chránič matraca 90x200 od Mister Sandman
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

4711 Original 800ml, Unisex, 800 ml, Bergamot, Lemon, Orange, Lavender, Rosemary, Neroli
42,91 €/1l
34,33 €
Predajca: BRASTYGroup

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Aramis Toaletná voda 110 ml - Esencia mužskej elegancie
370,45 €/1l
40,75 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

4711 Remix Festival Vibes Woda kolońska, 100ml
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

4711 Original Woda kolońska, 200ml
210,00 €/1l
42,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

4711 Original Woda kolońska, 300ml
80,23 €/1l
24,07 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
29,82 €
Predajca: PerfumTraders

4711 Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit Woda kolońska, 170ml
475,94 €/1l
80,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

HillMiles E Bike, E-bike skladací bicykel s 36V 13Ah batériou do 80-100km, 20 * 3,0 palca, 7-rýchlostný SHIMANO, 250W motor a 25km/h MilePort 1
609,00 €
-19,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
590,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NordicHome

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: somnia24

Citrus limon Lunario 140–170 cm – citrónovník – citrónovník štyroch ročných období, stále rodivý, stredomorská rastlina do kvetináča
85,50 €
Predajca: Blumen-Senf

4711 Original Woda kolońska, 200ml
110,20 €/1l
22,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%25% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
25%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,15 lPočet kusov 1
Hodnotenie z 22. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,15 lPočet kusov 1
Hodnotenie z 27. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,15 lPočet kusov 1
Hodnotenie z 24. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,15 lPočet kusov 1
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

A&H Wacholderbeeren-Stick Deodorant 71g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Kokosová palma - 73 g - Vôňa paliem - Old Spice Fiji
16,98 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Lemonbite
205,34 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Fiji - 85 g - Bez hliníka - Dlhotrvajúca ochrana - Svieži pocit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,99 €
Predajca: Lemonbite
164,59 €/1l

INCIA Prírodný dezodorant v guličke pre mužov 50 ml
23,50 €
Predajca: Exporgin
470,00 €/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-hodinová ochrana - svieži a pohodlný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Old Spice | Krémový dezodorant pre mužov - Vanilka a bambucké maslo - 22 g - Dezodorant bez hliníka - Telový dezodorant
4,99 €
Predajca: Lemonbite
226,82 €/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pre mužov 96 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,49 €
Predajca: Lemonbite
88,44 €/1l

Dezodorant Extreme Blast Degree pre mužov 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
Predajca: Lemonbite
90,66 €/1l

Dezodorant v tyčinke Levanduľa Essentials A&H 71 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: Lemonbite
98,45 €/1l

Degree | Antiperspirant - Dezodorant - 74 g - 72-hodinová ochrana - Starostlivosť o telo
7,99 €
Predajca: Lemonbite
107,97 €/1l

Cool Rush Degree dezodorant v tyčinke 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite
85,39 €/1l

Mitchum sprchový dezodorant pre ženy 63 g
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
95,08 €/1l

Mitchum | Dezodorant pre mužov SPORT - 63 g - 48-hodinová ochrana - bez alkoholu - dermatologicky testovaný
7,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Classic Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Speed Stick | Dezodorant bez vône - 85g - Antiperspirant - Starostlivosť pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
58,71 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Fresh Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov
5,29 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,89 €
Predajca: Lemonbite
57,53 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,99 €
Predajca: Lemonbite
61,38 €/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,69 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
94,58 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
4,49 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
102,31 €/1l

BEAUTY FORMULAS Feminine Intimate Deodorant Deodorant pre intímnu hygienu 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: Lemonbite
19,93 €/1l