HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.

18,49 €

plus 3,45 € poštovné

Doprava k vám domov

št 8. – ut 13. októbra
Nenechajte si ujsť!
Ovocné gumené cukríky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal
Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 16
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4000512993858, 1,05 kg, D, e120, e171, e270, e330, e420, e901, e903, 1432 kJ, 337 kcal, 44 g
Open Food 4000512993858, 1,05 kg, D, e120, e171, e270, e330, e420, e901, e903, 1432 kJ, 337 kcal, 44 g
7,35 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 16
7,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4001686405154, D, e100, e120, e160a, e160aii, e330, e428, 377 kcal, 77 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686405154, D, e100, e120, e160a, e160aii, e330, e428, 377 kcal, 77 g, 0,5 g, 0,1 g
135,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
13,58 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Open Food 4001686367131, Palmový olej, 25 g, 100 g, B, e330, e428, e901, e903, 1482 kJ
Open Food 4001686367131, Palmový olej, 25 g, 100 g, B, e330, e428, e901, e903, 1482 kJ
12,30 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
19,26 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,88 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 27
20,26 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
5,64 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
19,73 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 72
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 ks 1125g
Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 ks 1125g
141,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
28,30 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Haribo Pasta Basta Jahoda s príchuťou kyslého ovocia Veggie 1125g
Haribo Pasta Basta Jahoda s príchuťou kyslého ovocia Veggie 1125g
17,39 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
22,99 €
-14%
19,56 €
Predajca: Pantry_Intl
Bild Zoom
Haribo 140450008 Ovocné želé Kiss-Cola - 150 kusov plechovka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
17,68 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Ovocné gumené cukrovinky Haribo – Happy Cola, 150 kusov
Ovocné gumené cukrovinky Haribo – Happy Cola, 150 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 20
10,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Haribo 139605006 Happy Cherries Dose mit 150 Stück
Haribo 139605006 Happy Cherries Dose mit 150 Stück
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 38
19,84 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
10,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Red Band Smile ovocné žuvačky Smileys tváre 5 rôznych 1200g
Red Band Smile ovocné žuvačky Smileys tváre 5 rôznych 1200g
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 11
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Haribo 1264671001 Ovocné žuvačky kyslé medvedie jazýčky - 150 kusov plechovka
Haribo 1264671001 Ovocné žuvačky kyslé medvedie jazýčky - 150 kusov plechovka
33,08 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 6
44,66 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Obrázok produktu pre Haribo Love Hearts sladké ovocné žuvačky s penovým cukrom 1200g
Haribo Love Hearts sladké ovocné žuvačky s penovým cukrom 1200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
10,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
18,49 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 17
23,00 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Haribo extra veľký Super Smurf veggie bez lesku 1440g
Haribo extra veľký Super Smurf veggie bez lesku 1440g
9,70 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 6
13,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Haribo Happy Cola 1200g

Ponorte sa do jedinečnej chuti Haribo Happy Cola - dokonalej kombinácie ovocnej žuvačky a štipľavej chuti koly. Tieto ikonické fľaše ponúkajú nezameniteľný chuťový zážitok a sú skutočnou klasikou pre malých aj veľkých.

  • Obsah1200 g - ideálne na párty, podujatia alebo do vlastných zásob
  • Špeciálne vlastnostibez umelých farbív
  • Použitieideálne ako občerstvenie, na cesty alebo na podelenie sa s rodinou a priateľmi

Vyskúšajte nezameniteľnú chuť Haribo - jednoducho neodolateľná!

Zloženie:

Glukózový sirup; cukor; želatína; dextróza; okysľujúca látka: kyselina citrónová; karamelový sirup; aróma; slnečnicový olej; povlaková látka: včelí vosk biely a žltý. Môže obsahovať stopy MLIEKA, PŠENICE.

Výživové hodnoty na 100 g:

Kalorická hodnota: 343,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 459,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 0,50 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,10 Sacharidy: 77,00 Sacharidy, z toho cukor: 46,00 Bielkoviny: 6,90 Soľ: 0,07

Výrobca:
HARIBO GmbH & Co. KG
Hans-Riegel-Straße 1
D- 53129 Bonn



Haribo Kirsch Cola sú dvojfarebné fľaše koly v červenej a hnedej farbe. Kombinácia chutí čerešní a koly vytvára mravenčenie a ovocný zážitok a vďaka špeciálnej konzistencii krémovej a stredne mäkkej je približne 6 cm veľký snack skutočnou pochúťkou v každej situácii. 150 kusov. Balenie: priehľadná plechovka, 1350 g.

Popis tovaru: Ovocná žuvačkaDizajn

: Višňa a fľaša s kolouObsah balenia

: 1350 g

:

:



Haribo Kirsch Cola ovocná žuvačka vo fľaši Veggie dvojfarebná 1350g

Zažite jedinečnú chuť ovocných žuvačiek s fľaštičkami Haribo Kirsch Cola! Tieto dvojfarebné fľaštičky s kolou v klasických farbách červenej a hnedej kombinujú osviežujúcu chuť čerešní a koly a vytvárajú pikantný a ovocný zážitok. Vďaka svojej receptúre bez obsahu želatíny sú tieto ovocné žuvačky ideálne pre fanúšikov vegetariánov a všetkých, ktorí hľadajú rastlinnú alternatívu.

Vďaka svojej jemnej konzistencii a približne 6 cm veľkým fľaštičkám s kolou sú Haribo Kirsch Cola skutočnou pochúťkou. Tieto vegánske ovocné žuvačky sú ideálne na akúkoľvek príležitosť - či už ako občerstvenie medzi jedlami, pohostenie na večierku alebo ako sladký darček. So 150 kusmi v plechovke máte v zásobe dostatok na mnoho ovocných chvíľ.

Vlastnosti výrobku:

  • Bez želatíny a vegánske - ideálne pre rastlinnú stravu
  • Dvojfarebné fľaštičky s kolou - s príchuťou čerešne a koly
  • Mäkká konzistencia - príjemná na žuvanie
  • 150 kusov v plechovke - Pre dlhotrvajúci pôžitok

Vychutnajte si ovocné žuvačky Haribo vo fľaštičkách s čerešňou a kolou - ovocnú a vegánsku pochúťku na každú príležitosť!

HARIBO GmbH & Co KG

Hans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn


S okrúhlou plechovkou HARIBO Cherry Cola získate obľúbenú klasickú ovocnú žuvačku v praktickom veľkoobjemovom balení. Dvojfarebné fľaštičky kombinujú štipľavú príchuť koly s ovocnou čerešňou - neodolateľný mix pre každého, kto má chuť na sladké!

Či už na večierky, do kancelárií, na narodeniny alebo jednoducho ako zásoba sladkostí na doma: uzatvárateľná okrúhla plechovka s približne 150 kusmi je ideálna na zdieľanie, ponúkanie alebo vychutnávanie si. A čo je najlepšie: recept je vegetariánsky - ideálny pre všetkých, ktorí sa chcú vyhnúť želatíne.

Ideálne pre:

Na večierky a oslavy

Kancelárie a priestory pre zákazníkov

Občerstvovacie stanice a sladké bary

Na cesty alebo jednoducho do skrinky

Kúpte si ho teraz a vychutnajte si svoje obľúbené ovocné žuvačky v XL!

Zloženie: Glukózový sirup, cukor, škrob, okysľujúca látka: kyselina citrónová, karamelový sirup, extrakt z bazy čiernej, ovocné a rastlinné koncentráty: svetlica farbiarska, baza čierna, čierne ríbezle, pomaranč, aronia, hrozno, citrón, poťahová látka: včelí vosk biely a žltý, karnaubský vosk, aróma.

Výživové hodnoty na 100 g

Energetická hodnota: 1421 kJ/334 kcal

Tuk: <0,5 g

z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1 g

Sacharidy: 82 g

z toho cukor: 42 g

Bielkoviny: <0,5 g

Soľ: <0,01g

Referenčné množstvo pre priemernú dospelú osobu (8400kJ/2000kcal)

Balenie obsahuje 54 porcií

Výrobca: HARIBO GmbH & Co. KG
Hans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn (D)



Cola alebo čerešňa? Prečo nie oboje? Tieto ovocné žuvačky kombinujú pikantnú chuť koly s ovocnými čerešňami v XXL plechovke s hmotnosťou neuveriteľných 1,35 kg. Ideálne pre tých, ktorí majú chuť na sladké, na párty alebo jednoducho pre všetkých, ktorí sa nevedia rozhodnúť.

Celková hmotnosť: 1,350 kg

Zloženie:glukózový sirup; cukor; škrob; okysľovač: kyselina citrónová; karamelový sirup; slnečnicový olej; extrakt z bazy čiernej; ovocné a rastlinné koncentráty: svetlica farbiarska, baza čierna, čierne ríbezle, pomaranč, arónia, hrozno, citrón; glazúra: včelí vosk biely a žltý; aróma. Môže obsahovať stopy MLIEKA, PŠENICE.

Výživové údajena 100 g:
Kalorická hodnota: 1421 kJ / 334 kcal
Tuky: 0,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1 g
Sacharidy: 82 g
z toho cukor: 42 g
Bielkoviny: 0,5 g
Soľ: 0,01 g

Výrobca:
HARIBO GmbH & Co. KG
Dr.-Hans-und-Paul-Riegel-Str. 1, 53501 Grafschaft
Tel: (0)2641-300-0 E-mail: [email protected]

Krajina pôvodu: Nemecko

Opis predaja: Ovocná žuvačka s príchuťou koly

Dodatočné označenie/varovania: Môže obsahovať stopy MLIEKA, PŠENICE.

Skladovanie: Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného svetla.

Všimnite si prosím dátum minimálnej trvanlivosti uvedený na obale.
Skontrolujte si prosím aj informácie uvedené na obale. Iba tie sú záväzné.
Upozornenie: Vyobrazenie sa môže líšiť od skutočného vzhľadu výrobku.



Lákavú kombináciu koly a čerešne ponúka aj spoločnosť Haribo. Výhodná 1350g plechovka obsahuje dvojfarebné, hnedé a červené fľaštičky s kolou v sladkej kombinácii chutí kola a čerešňa. Haribo Cherry Cola Mix neobsahuje želatínu, a preto je vhodný aj pre vegetariánov.

Výrobca / Vyrobené pre:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Nemecko



Zložky
Glukózový sirup; cukor; škrob; okysľujúca látka: kyselina citrónová; karamelový sirup; extrakt z bazy čiernej; ovocné a rastlinné koncentráty: svetlica farbiarska, baza čierna, čierne ríbezle, pomaranč, aronia, hrozno, citrón; glazovacia látka: včelí vosk biely a žltý, karnaubský vosk; aróma.
Výživové údaje (na 100 g)
Energetická hodnota:obsah energie: 1421kJ/334kcal
Tuk:<0,5g
z toho nasýtené mastné kyseliny:0,1g
Carbohydrates:82g
z toho cukor:42g
Bielkoviny: 42 g:<0,5g
Soľ:<0,01g


  • Prvotriedna vintage kovová tabuľa vo veľkosti 30 x 40 cm (približne A3)
  • Tabuľa je potlačená motívom, t. j. niektoré oblasti sú výraznejšie.Okrem toho zakrivenie plechu s hrúbkou 0,5 mm zabezpečuje väčšiu stabilitu v porovnaní s inými výrobcami
    • .Prepracovaná štvorfarebná ofsetová tlač prináša žiarivé farby a ostrý motív. Následné utesnenie povrchu ochranným lakom zabezpečuje dlhotrvajúci krásny lesk.
  • Vďaka štyrom predvŕtaným otvorom je upevnenie hračkou.
  • Všetky značky dodávame jednotlivo zabalené v pevnom fóliovom vrecku.


Čerešňa a kola: nový vysnívaný pár v rodine HARIBOFľaše s kolou HARIBO patria pravdepodobne medzi najobľúbenejšie ovocné žuvačky značky. A čo sa môže lepšie hodiť k sladkej, mľaskavej príchuti koly ako ovocné čerešneMalé fľaštičky sú veľmi veľkéPotraviny, z ktorých každá má veľkosť približne 6 cm, zaujmú nielen svojou osviežujúcou, aromatickou chuťou. Konzistencia jasne červených a hnedých ovocných žuvačiek je tiež okamžite príťažlivá. Sú lahodne mäkké, ale zároveň pevné na zahryznutie a predstavujú ideálne občerstvenie medzi jedlami, doma aj na cestách. návykový faktor zaručenýZnovu uzatvárateľná plechovka so 150 kusmi. Cherry-Cola: Nový vysnívaný pár rodiny HARIBO! Informácie podľa nariadenia o informáciách o potravinách nájdete tu.Výživové údaje na 100 gEnergetická hodnota 1421/334 kJ/kcalTuky 0,5 gz toho nasýtené mastné kyseliny 0,1 gz toho mononenasýtené mastné kyseliny -z toho polynenasýtené mastné kyseliny -Sacharidy 82,0 gz toho cukry 42,0 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -Vláknina -Bielkoviny 0,5 gSoľ 0,01 gVitamíny a minerálne látky -
Skladovanie a použitie
Chladné a suché
Zloženie
Glukózový sirup; cukor; škrob; okysľujúca látka: kyselina citrónová; karamelový sirup; extrakt z bazy čiernej; ovocné a rastlinné koncentráty: svetlica farbiarska, baza čierna, čierne ríbezle, pomaranč, aronia, hrozno, citrón; glazovacia látka: včelí vosk biely a žltý, karnaubský vosk; aróma. Môže obsahovať stopy mlieka, pšenice.
Výživové údaje
Energia: 334,00 kcal, 1 421,00 kJ; Tuk: 0,50 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,10 g; Sacharidy: 82,00 g; z toho cukry: 42,00 g; bielkoviny: 0,50 g; soľ: 0,01 g;
Alergény
Žiadne
Obsahuje:|Mlieko|Laktóza|Sója|Jačmeň|Mandle. Môže obsahovať lieskové orechy a iné škrupinové plody
Hmotnosť
1350 g
Potravinársky podnik
HARIBO GmbH & Co. KG Hans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn Deutschland
Obchodný názov
Ovocná žuvačka s príchuťou koly
Výrobca
Model
1,35 kg Dose
Verzia
Môže
Označenie množstva
vegánske
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
ME03705
EAN kód
4001686395028
4001686395011

Skladovanie a použitie
Chladné a suché
Zloženie
Glukózový sirup; cukor; škrob; okysľujúca látka: kyselina citrónová; karamelový sirup; extrakt z bazy čiernej; ovocné a rastlinné koncentráty: svetlica farbiarska, baza čierna, čierne ríbezle, pomaranč, aronia, hrozno, citrón; glazovacia látka: včelí vosk biely a žltý, karnaubský vosk; aróma. Môže obsahovať stopy mlieka, pšenice.
Výživové údaje
Energia: 334,00 kcal, 1 421,00 kJ; Tuk: 0,50 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,10 g; Sacharidy: 82,00 g; z toho cukry: 42,00 g; bielkoviny: 0,50 g; soľ: 0,01 g;
Alergény
Žiadne
Obsahuje:|Mlieko|Laktóza|Sója|Jačmeň|Mandle. Môže obsahovať lieskové orechy a iné škrupinové plody
Hmotnosť
1350 g
Potravinársky podnik
HARIBO GmbH & Co. KG Hans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn Deutschland
Obchodný názov
Ovocná žuvačka s príchuťou koly
Výrobca
Model
1,35 kg Dose
Verzia
Môže
Označenie množstva
vegánske
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
ME03705
EAN kód
4001686395028
4001686395011
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Haribo 139616006 Riesen Erdberen plechovka so 150 kusmi 1,35 kg
Haribo 139616006 Riesen Erdberen plechovka so 150 kusmi 1,35 kg
7,52 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 20
10,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
19,26 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
5,64 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
19,73 €
Predajca: somnia24
Bild Zoom
Haribo 140450008 Ovocné želé Kiss-Cola - 150 kusov plechovka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
17,68 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,88 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 27
20,26 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 31
19,53 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 72
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ovocné gumené cukrovinky Haribo – Happy Cola, 150 kusov
Ovocné gumené cukrovinky Haribo – Happy Cola, 150 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 20
10,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
10,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Haribo 139610008 Liekopisné výrobky - Cukrárenské tyčinky, 150 kusov
Haribo 139610008 Liekopisné výrobky - Cukrárenské tyčinky, 150 kusov
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 19
20,97 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Penový cukor 150 ks.
HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Penový cukor 150 ks.
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 15
19,26 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Haribo 139605006 Happy Cherries Dose mit 150 Stück
Haribo 139605006 Happy Cherries Dose mit 150 Stück
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 38
19,84 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Haribo Kinder Scher Dose, Vínové gumové cukríky, 1,2 kg, Dary, Viacfarebný, 1459 kJ, 343 kcal
Haribo Kinder Scher Dose, Vínové gumové cukríky, 1,2 kg, Dary, Viacfarebný, 1459 kJ, 343 kcal
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 38
19,84 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
14,19 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 21
16,32 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 ks 1125g
Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 ks 1125g
141,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
28,30 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
18,49 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
17,72 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
19,93 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre MAOAM 57613 Maoam Colakracher Dose
MAOAM 57613 Maoam Colakracher Dose
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 31
20,19 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Haribo Pasta Basta Jahoda s príchuťou kyslého ovocia Veggie 1125g
Haribo Pasta Basta Jahoda s príchuťou kyslého ovocia Veggie 1125g
17,39 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
22,99 €
-14%
19,56 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Haribo 1264671001 Ovocné žuvačky kyslé medvedie jazýčky - 150 kusov plechovka
Haribo 1264671001 Ovocné žuvačky kyslé medvedie jazýčky - 150 kusov plechovka
33,08 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 6
44,66 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Obrázok produktu pre MAOAM 57548 MAOAM petarda modrá plechovka
MAOAM 57548 MAOAM petarda modrá plechovka
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 11
20,31 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 17
17,51 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Haribo Bärli, Tvrdé gumové cukríky, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananás, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1459 kJ, 343 kcal
Haribo Bärli, Tvrdé gumové cukríky, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananás, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1459 kJ, 343 kcal
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 38
11,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Haribo Pasta Basta Cola Sour Veggie s kyslou príchuťou 1125g
Haribo Pasta Basta Cola Sour Veggie s kyslou príchuťou 1125g
16,34 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 10
18,38 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Red Band ovocné žuvačky s ovocnou príchuťou 5 druhov 1250g
Red Band ovocné žuvačky s ovocnou príchuťou 5 druhov 1250g
8,78 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 11
10,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 31
24,65 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Haribo ovocné želé Vampis, 1,2 kg
Haribo ovocné želé Vampis, 1,2 kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 10
19,26 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Haribo 140962006 Ovocné žuvačky - Kyslé jablko, 150 kusov
Haribo 140962006 Ovocné žuvačky - Kyslé jablko, 150 kusov
7,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
10,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Red Band 1000107, Mäkké cukríky, 240 g, Ružová, Žltá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
Red Band 1000107, Mäkké cukríky, 240 g, Ružová, Žltá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
14,74 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 23
10,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Denver DVH-7787MK3, Full HD, NTSC, PAL, 1920 x 1080 (HD 1080), 1080p, 4:3, 16:9, Dolby Digital
Denver DVH-7787MK3, Full HD, NTSC, PAL, 1920 x 1080 (HD 1080), 1080p, 4:3, 16:9, Dolby Digital
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 156
40,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 20 hodnotení
Hodnotenie z 18. mája 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
S objednávkou som veľmi spokojný.
Hodnotenie z 15. januára 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
HARIBO Cherry-Cola ovocné žuvačky 150 ks.
Hodnotenie z 26. júla 2022 na
Overený nákup
Nahlásiť
Všetko fungovalo skvele a načas
Hodnotenie z 30. septembra 2020 na
Overený nákup
Nahlásiť
Lahodné Haribo
Hodnotenie z 2. decembra 2021 na
Overený nákup
Nahlásiť
Dobrý, veľmi spokojný
Hodnotenie z 26. marca 2021 na
Overený nákup
Nahlásiť
super
Hodnotenie z 5. augusta 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Doručenie
Hodnotenie z 9. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Obrovské jahody
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal
Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 16
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g
Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g
Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,50 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g
Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
48,32 €
Predajca: M_plus_L
42,84 €/1kg
Obrázok produktu pre Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g
Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 17
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,56 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g
Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1kg
Obrázok produktu pre Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g
Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g
Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g
Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,69 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g
Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,53 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g
Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,92 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g
Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,61 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg
Obrázok produktu pre Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g
Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
6,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli Tutto Mare 175g
Trolli Tutto Mare 175g
6,32 €
Predajca: M_plus_L
36,11 €/1kg