5,0



Na základe 26 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g12,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4001686721049, C, 358 kcal, 55 g, 2,2 g, 1,4 g, 4,3 g10,00 €/1kg
1,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4030300001656, 100 g, 150 g, C, 392 kcal, 63 g, 0,5 g12,93 €/1kg
1,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Salmiak Rocks kúsky sladkého drievka so salmiakovou náplňou 1000g11,31 €/1kg
11,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band sladké drievko soľné diamanty s cukrom slané sladké drievko pastilky 1180g
7,52 €/1kg
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Liekopisné výrobky - Cukrárenské tyčinky, 150 kusov
20,97 €
Predajca: somnia24

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
16,78 €/1kg
19,26 €
Predajca: somnia24

Haribo Salino 150 lahodné sladké drievko pastilky veggie 1200g
8,79 €/1kg
10,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Liquorice Parade mix so sladkým drievkom a dražé 175g
12,17 €/1kg
2,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Piratos veggie sladké drievko bez umelých farbív 175g
12,69 €/1kg
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Guľôčky Red Band Salmiak s intenzívnou pikantnou chuťou 175g
14,34 €/1kg
2,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

10x HARIBO 10051120 Salino Lakritz 175,0 g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10043737 HARIBO Super Gurken Fruchtgummi 150 St.
14,94 €/1kg
20,17 €
Predajca: somnia24

Lukrecia hviezdička silná sladké drievko so slanou polevou vegetarián 300g
12,10 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band školská krieda lahodne obalené sladké drievko 175g
9,49 €/1kg
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

XL sladké drievko Willy extra mäkké s príchuťou sladkého drievka 300g
12,10 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Colour Rado klasika medzi zmesami Haribo 1000g
10,88 €/1kg
10,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lukrecia hviezdička silná sladké drievko so slanou polevou zeleninová 175g
14,51 €/1kg
2,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Villosa Sallos Originálne tvrdé karamelky s príchuťou sladkého drievka 150g
12,93 €/1kg
1,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Konfekt, Mäkké cukríky, 3 kg, Sladké drievko, Viacfarebný, 1622 kJ, 383 kcal
13,00 €/1kg
39,00 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Haribo slané praclíky 150 lahodne mäkkých praclíkov so sladkým drievkom 1050g
Slané praclíky Haribo sú jednoznačne jednou z obľúbených klasík zo slávneho radu Haribo. Lahodné sladké drievko má lákavý tvar praclíka a bolo pripravené s aromatickým salmiakom, aby vám spolu s mimoriadne jemnou konzistenciou vyčarilo úsmev na tvári.
150 praclíkov v plechovke
Prosím,upozorňujeme, že menšie množstvá, ako napríklad 175 g a 300 g, sa nedodávajú v škatuli, ale sú zabalené vo vrecku.
HARIBO GmbH & Co KGHans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn (D)
Tieto slané praclíky salmiak sú dokonalou sladkovodnou pochúťkou.
Salmiaková soľ je kamenná soľ, ktorá sa používa už od dávnych čias a dodáva sladkému drievku výraznú pikantnosť a zároveň sladko-slanú chuť. Vyskúšajte 150 lahodných sladkovodných praclíkov v praktickej 1050g plechovke na skladovanie.
Výrobca / Vyrobené pre:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Nemecko
Ide o lahodnú sladkú sladkú sladkú dužinu, ktorá poteší každého milovníka sladkého drievka. Táto sladkovka má chrumkavú polevu. V sile je 150 kusov.
Zloženie
Cukor, glukózový sirup, sirup z hnedého cukru, želatína, extrakt zo sladkého drievka, aróma, kuchynská soľ
| Zložky | |
|---|---|
| Cukor, glukózový sirup, škrob, sirup z hnedého cukru, extrakt zo sladkého drievka (3 % na základe obsahu sladkého drievka), aróma, kuchynská soľ, želírujúca látka: agar-agar, okysľujúca látka: kyselina citrónová | |
| Priemerné výživové hodnoty na 100 g | |
| Energetická hodnota: | 1486 kJ / 350 kcal |
| Tuk: | <0,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny: | <0,1 g |
| Carbohydrates: | 83,0 g |
| z toho cukor: 83,5 %: | 67,0 g |
| Proteins: | 4,3 g |
| Soľ: | 0,38 g |
| Obsah: | 1050g |
Táto sladká cukrová pochúťka je jedinečným chuťovým zážitkom pre všetkých milovníkov pikantného občerstvenia, pretože len mäkké praclíky spájajú slanosť so sladkosťou. Jednoducho bezkonkurenčné a jedinečné v sortimente sladkého drievka.
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor; glukózový sirup; sirup z hnedého cukru; želatína; výťažok zo sladkého drievka (3 % na základe obsahu sladkého drievka); aróma; kuchynská soľ. Môže obsahovať stopy MLIEKA, PŠENICE.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 1486kJ/350kcal Tuky: 0,5g, z toho nenasýtené mastné kyseliny: 0,10g Sacharidy: 83g, z toho cukor: 67g Bielkoviny: 4,3g Soľ: 0,38g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1050 g
- Potravinársky podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn
- Obchodný názov
- Liekoreň
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- V-26-4672-150-stuks
- EAN kód
- 4001686221310
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor; glukózový sirup; sirup z hnedého cukru; želatína; výťažok zo sladkého drievka (3 % na základe obsahu sladkého drievka); aróma; kuchynská soľ. Môže obsahovať stopy MLIEKA, PŠENICE.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 1486kJ/350kcal Tuky: 0,5g, z toho nenasýtené mastné kyseliny: 0,10g Sacharidy: 83g, z toho cukor: 67g Bielkoviny: 4,3g Soľ: 0,38g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1050 g
- Potravinársky podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn
- Obchodný názov
- Liekoreň
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- V-26-4672-150-stuks
- EAN kód
- 4001686221310
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Haribo Salino 150 lahodné sladké drievko pastilky veggie 1200g
8,79 €/1kg
10,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Liekopisné výrobky - Cukrárenské tyčinky, 150 kusov
20,97 €
Predajca: somnia24

Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
12,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band sladké drievko soľné diamanty s cukrom slané sladké drievko pastilky 1180g
7,52 €/1kg
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
16,78 €/1kg
19,26 €
Predajca: somnia24

HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Penový cukor 150 ks.
19,26 €
Predajca: somnia24

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Pringles Original slané chrumky s jemne pikantnou príchuťou 40g
201,50 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
32,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Oslavy Dávka 1,435 kg
30,47 €/1kg
43,72 €
Predajca: somnia24

Studený pokrm bez varenia jahôd
16,19 €/1kg
1,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686120279, 160 g, B, 363 kcal, 57 g, 2,3 g, 1,3 g
9,46 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Upínacia zatemňovacia roleta bez vŕtania Okenná roleta Termálna roleta Žalúzia, farba: čierna, šírka: 40 cm, dĺžka: 160 cm
3,95 €
Predajca: Trend-Laden_5

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

Steviola - tablety - 300 tabliet v praktickom dávkovači
257,78 €/1kg
4,64 €
Predajca: BioCare

Varta 6025101415, Batéria na jedno použitie, CR2025, Lítium, 3 V, 5 kusov, 157 mAh
3,32 €
Predajca: M_plus_L

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
15,23 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Osram STAR, 2,6 W, 35 W, GU10, 230 lm, 15000 h, Teplá biela
2,98 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: esol

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
19,53 €
Predajca: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,96 €/1kg
20,35 €
Predajca: somnia24

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
19,26 €
Predajca: somnia24

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
90,00 €/1kg
16,20 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Goobay 93600, 3 m, USB A, USB A, USB 2.0, 0,48 Gbit/s, Čierna
1,92 €/1m
5,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Somat Deo Duo Perls neutralizátor zápachu citrón a pomaranč 1 ks
83 250,00 €/1kg
3,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Sali Kritz sladké drievko rôzne mäkké 160g
14,88 €/1kg
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné gumené cukrovinky Haribo – Happy Cola, 150 kusov
10,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Súprava na čistenie zubov, odstraňovanie zubného kameňa a škvŕn na domácu starostlivosť o zuby, s 5 nastaviteľnými režimami a 4 čistiacimi hlavicami
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Miamia

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
10,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Victor Schmidt Austria Mozartkugeln 50 ks, 825 g
30,74 €/1kg
25,36 €
Predajca: LAVONIO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. septembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super rýchle a vynikajúce!
Odovzdajte bobule a nikomu sa nič nestane - nemala by som mať preferencie, ale milujem tieto bobule a musela som ich pred sebou najprv ukryť....
Hodnotenie z 8. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Anakonda
Skvelé na narodeniny, na zdieľanie v triede :)
Hodnotenie z 3. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lahodné
Znova a znova s potešením
Hodnotenie z 5. mája 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle a jednoduché dodanie
Množstvo mi vyhovuje a chutí bezchybne
Hodnotenie z 17. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som veľmi spokojný
Som veľmi spokojný
Hodnotenie z 21. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Veľmi dobré Balenie bolo v poriadku
Hodnotenie z 19. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som veľmi spokojný
Som veľmi spokojný
Hodnotenie z 12. augusta 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
HARIBO
Veľmi dobrý produkt vždy rád vrátim
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Red Band sladké drievko zmes aromatická a ovocná 450g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,29 €/1kg

Red Band sladké drievko mince aromatické intenzívne bez farbív 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg

Guľôčky Red Band Salmiak s intenzívnou pikantnou chuťou 175g



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(8)Počet hodnotení: 8
2,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,34 €/1kg

Red Band školská krieda lahodne obalené sladké drievko 175g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,49 €/1kg

Red Band Black Jewellery Silné sladké drievko Premium Stand-up vrecúško 200g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
1,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,25 €/1kg

Red Band slané diamanty minis s cukrom a bez farbív 400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,10 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 500g
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg

Srdiečka sladkého drievka silné sladké drievko so salmiakovou soľou bez cukru 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
15,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,98 €/1kg

Sallos X Tra Čerešňové sladkosti s tekutou čerešňovou náplňou 150g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(11)Počet hodnotení: 11
1,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,53 €/1kg

Villosa Sallos Originálne tvrdé karamelky s príchuťou sladkého drievka 150g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,93 €/1kg

Barkleys Liquorice Pastilles pikantná sladké drievko s mentolovou príchuťou 16g



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
1,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
100,62 €/1kg

Sallos X Presso tvrdé karamelky s príchuťou sladkého drievka a náplňou 135g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
1,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,96 €/1kg

Sallos Black Soft Slaná sladká Mäkká sladká dužina s penovým cukrom 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,45 €/1kg

Lukrecia Bears bez cukru jemne pikantná sladké drievko bez cukru 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,73 €/1kg

Lukrécia Brussels Man mäkká sladká dužina v tvare Männeken Pis 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,03 €/1kg

Sallos čierne mäkké klasické mäkké sladké drievko vhodné pre vegetariánov 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,20 €/1kg

Salmiak Rocks kúsky sladkého drievka so salmiakovou náplňou 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,31 €/1kg

Rheila Salmiak pastilky Extra silné pastilky Bez laktózy 90g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,67 €/1kg

Cukrovinky z sladkého drievka ovocný variant v kombinácii so sladkým drievkom 1000g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,71 €/1kg

Lekárnička bez cukru tuhá slaná sladké drievko bez cukru 300g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,73 €/1kg