5,0



Na základe 18 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Uden parfémovaná voda pre mužov 50 ml3 208,60 €/1l
160,43 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
KENZO Amour, Ženy, 100 ml689,40 €/1l
68,94 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Hermès 24 Faubourg parfémovaná voda pre ženy 100 ml991,00 €/1l
101,67 €
-2,57 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,10 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Givenchy Irresistible parfémovaná voda pre ženy 125 ml832,24 €/1l
104,03 €
Predajca: PerfumTraders

Lanvin Jeanne Woda perfumowana, 100ml
288,80 €/1l
28,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Lanvin Modern Princess Parfémovana Voda, 90ml - Elegantná a zmyselná vôňa pre modernú princeznú. Dostupná v 90ml balení.
423,00 €/1l
38,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
380,70 €/1l
38,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lanvin Rumeur 2 Rose - Elegánny parfumovaný vôňový prípravok s objemom 100ml
307,00 €/1l
30,70 €
Predajca: PerfumTraders

Lanvin Me parfémovaná voda pre ženy 30 ml
658,67 €/1l
19,76 €
Predajca: BRASTYGroup

Novinka! Lanvin Rumeur parfum v obraze, 100ml
263,30 €/1l
27,60 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,33 €
Predajca: Glamperfeu

Lanvin Éclat d'Arpège parfémovaná voda pre ženy 100 ml
352,90 €/1l
35,29 €
Predajca: BRASTYGroup

Lanvin Eclat d'Arpege Mon Eclat, Woda perfumowana, 100ml
222,00 €/1l
22,20 €
Predajca: BRASTYGroup

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 003,80 €/1l
100,38 €
Predajca: Sykz

Ajmal Oudesire parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 330,00 €/1l
133,00 €
Predajca: FragrancesBg

Escada Magnetism parfémovaná voda pre ženy 25 ml
995,20 €/1l
24,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Burberry Her Petals parfémovaná voda pre ženy 88 ml
1 401,93 €/1l
123,37 €
Predajca: Glamperfeu

Lolita Lempicka LolitaLand parfémovaná voda pre ženy 80 ml
725,50 €/1l
58,04 €
Predajca: Glamperfeu

Aigner Iconista parfémovaná voda pre ženy 30 ml
628,00 €/1l
18,84 €
Predajca: BRASTYGroup

Givenchy L'interdit Parfémovaná voda, 35 ml
1 480,57 €/1l
51,82 €
Predajca: Glamperfeu

Byredo Inflorescence parfémovaná voda pre ženy 50 ml
3 204,40 €/1l
160,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vezmi si ma! pripomína výbuch spontánneho smiechu plného radosti a šťastia. Esencia bezstarostnej ženskosti so sebou prináša sen o láske - bezpečnej ako náruč milenca. Jej srdcom je dvojica výnimočných ingrediencií: iskrivo svieži horký pomaranč z Tuniska a zvodný jazmín Sambac. Ich kombinácia vytvára fascinujúcu "lásku na prvý pohľad", ktorú dopĺňa ovocná sladkosť broskyne a jemnosť jazmínového čaju. Zmyselný jazmín Sambac je zjemnený jemnou sladkosťou magnólie ukrytou v kaskáde okvetných lístkov ruží. Bielym kvetom dodáva hrejivý nádych ušľachtilý jantár a opojné pižmo. ženský moderný flakón má motív mašle v originálnom tvare, ktorý korunuje strieborný a mierne asymetrický abstraktný uzáver flakónu. Hrdlo flakónu zdobí elegantný detail v podobe fuksiovej stuhy z dielne Albera Elbaza, ktorá celému kúsku dodáva nádych elegancie a krehkosti. Elegancia a štýl sa odrážajú aj v škatuľke. Logo Marry Me! tvorí podpis, prostredníctvom ktorého nám Lanvin rukou Alberta Elbaza rozpráva o najkrajšom zo všetkých okamihov, keď pár sŕdc začne biť v rovnakom rytme.
Láska je vo vzduchu s kolekciou Marry Me od značky Lanvin. Vôňa Marry Me, ktorá bola vydaná v auguste 2010, kombinuje vrchné tóny pomarančového kvetu frézie a vášnivej broskyne s nádhernými kvetinovými tónmi srdca jazmínu, ruže a magnólie. Tajomné základné tóny zahŕňajú pižmo, jantár a virginský céder
Lanvin Marry Me parfumovaná voda 50ml
Parfémovaná voda Marry Me! od značky Lanvin bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
LANVIN vymyslel romantickú a zmyselnú vôňu, koncentrát dobrej nálady pre tých, ktorí sa milujú. Pre romantickú a spontánnu ženu, intuitívnu a drzú. Vrchné tóny: horký pomaranč, frézia a broskyňa Srdcové tóny: jazmín, ruža a magnólia Základné tóny: pižmo, virginský céder a jantár
LANVIN Vezmi si ma! EDP sprej 50ml
Lanvin Vezmi si ma! Eau de Parfum Spray 50 ml
- Model
- Marry Me
- Hmotnosť
- 0.32 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3386460023344
- Číslo od výrobcu
- JL004A02
- Model
- Marry Me
- Hmotnosť
- 0.32 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3386460023344
- Číslo od výrobcu
- JL004A02
Hodí sa k tomu

Lanvin Arpege Parfumovaná Voda, 100ml
444,40 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Lanvin Marry Me Woda perfumowana, 30ml
834,67 €/1l
25,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lanvin Jeanne Woda perfumowana, 100ml
288,80 €/1l
28,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Lanvin, Eclat d'Arpege, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
480,40 €/1l
24,02 €
Predajca: BRASTYGroup

Paris Corner - Pear Potion EDP 100ml
220,00 €/1l
22,00 €
Predajca: NutraBestBG

Lanvin Modern Princess Parfémovana Voda, 90ml - Elegantná a zmyselná vôňa pre modernú princeznú. Dostupná v 90ml balení.
423,00 €/1l
38,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
380,70 €/1l
38,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa, Ženy, 30 ml, Sprej, "ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, BENZYL SALICYLATE,..., Taliansko, 1 kusov
748,00 €/1l
22,44 €
Predajca: BRASTYGroup

Lanvin Éclat d’Arpège EDP 30 ml W
733,33 €/1l
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Angel Schlesser Les Eaux D'Un Instant Inmense Peony Eau De Toilete Spray 100ml
312,40 €/1l
31,24 €
Predajca: Parfumtoi

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
238,90 €/1l
23,89 €
Predajca: Glamperfeu

Cacharel Noa Toaletná Voda 100ml - Jemnosť s Tónmi Dreva
337,20 €/1l
33,72 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Jasné Krystaly Toaletná Voda 90ml
444,44 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Armaf Tag Her Woda perfumowana, 100 ml
229,80 €/1l
22,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Detská polica Kesper modrá bielo zelená MDF doska 30 cm x 65 cm x 60 cm
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Frézka na nechty, manikúra, pedikúra. Prenosná brúska na manikúru a pedikúru. Elektrická brúska na nechty Retoo
10,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Zarkoperfume Pink Molecule 090.09 Woda perfumowana, 100 ml
795,40 €/1l
79,54 €
Predajca: Glamperfeu

Lanvin Me parfémovaná voda pre ženy 30 ml
658,67 €/1l
19,76 €
Predajca: BRASTYGroup

Ahmed Al Maghribi Green Pearl parfumovaná voda 80ml
242,88 €/1l
19,43 €
Predajca: NutraBestBG

Tefal Virtuo FV1710, Naparovacia žehlička, Nelepivá žehliaca plocha, 1,9 m, 80 g/min, Zelená, Biela, 24 g/min
33,75 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
1 116,11 €/1l
100,45 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan - Violet Bouquet EDP 80ml
487,88 €/1l
39,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
373,13 €/1l
29,85 €
Predajca: FragraDE

Lacoste - Lacoste pour Femme EDP 50ml
588,80 €/1l
30,20 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,44 €
Predajca: PerfumTraders

Moschino Funny!, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Ružové korenie, Červené ríbezle, Zelený čaj, Jazmín, Pivonka, Fialový, ambra, Céder, Pižmo, Konárnik slivkový
282,30 €/1l
28,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
167,60 €
-43,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
123,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 003,80 €/1l
100,38 €
Predajca: Sykz

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Objem 0,03 l
Veľmi dobré
Hodnotenie z 8. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 22. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 6. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Hodnotenie z 17. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 28. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 28. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Hodnotenie z 9. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry - Hero EDP 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(21)Počet hodnotení: 21
80,18 €
Predajca: PerfumTraders
801,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(103)Počet hodnotení: 103
43,17 €
Predajca: PerfumTraders
539,63 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
169,90 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(29)Počet hodnotení: 29
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1501)Počet hodnotení: 1501
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Creed Silver Mountain Water Parfémovaná Voda, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
275,73 €
Predajca: PerfumTraders
2 757,30 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Xerjoff Torino 21 Eau de Parfum 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(70)Počet hodnotení: 70
206,18 €
Predajca: PerfumTraders
2 061,80 €/1l