5,0



Na základe 6 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Chloé Lumineuse parfémovaná voda pre ženy Refill 150 ml293,00 €/1l
43,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Kilian Good Girl Gone Bad parfémovaná voda pre ženy 100 ml2 898,70 €/1l
289,87 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Kilian Good Girl Gone Bad parfémovaná voda pre ženy Refillable 50 ml4 703,60 €/1l
235,18 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Eladaria parfémovaná voda pre ženy 75 ml2 645,47 €/1l
203,56 €
-5,15 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,41 €
Predajca: PerfumTraders

Jennifer Lopez Live parfémovaná voda pre ženy 100 ml
216,30 €/1l
21,63 €
Predajca: BRASTYGroup

Jennifer Lopez Live Luxe EDP 100 ml W
243,50 €/1l
24,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jennifer Lopez Live parfémovaná voda 100 ml - Exkluzívna esencia vône. Osviežujúca vôňa od Jennifer Lopez pre ženy, ktoré milujú luxus a eleganciu. Nech je každý deň výnimočný.
230,70 €/1l
23,07 €
Predajca: PerfumTraders

Jennifer Lopez, Live, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
218,40 €/1l
10,92 €
Predajca: NutraBestBG

Jennifer Lopez - Still EDP 100ml
544,50 €/1l
54,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Britney Spears Fantasy parfémovaná voda pre ženy 100 ml
239,30 €/1l
23,93 €
Predajca: PerfumTraders

Jennifer Lopez One parfémovaná voda pre ženy 50 ml
476,60 €/1l
23,83 €
Predajca: BRASTYGroup

Escada Magnetism parfémovaná voda pre ženy 50 ml
962,80 €/1l
48,14 €
Predajca: somnia24

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: ScentsArabia

Sarah Jessica Parker Lovely Sheer 100ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mandarínka, Oranžový kvet, Mandarin Orange Flower, Mandarin Orange, Sicilian Bergamot, Kašmírové drevo, Gardénia, Korenie
200,20 €/1l
20,02 €
Predajca: BRASTYGroup

Paris Hilton For Her, Ženy, 100 ml
199,90 €/1l
19,99 €
Predajca: Glamperfeu

Britney Spears Circus Parfém, 100ml
220,70 €/1l
22,07 €
Predajca: PerfumTraders

Jennifer Lopez JLuxe parfémovaná voda pre ženy 30 ml
646,00 €/1l
20,81 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,38 €
Predajca: BRASTYGroup

Christina Aguilera Glam X parfémovaná voda pre ženy 15 ml
446,67 €/1l
6,70 €
Predajca: Glamperfeu

Jennifer Lopez One parfémovaná voda pre ženy 100 ml
315,50 €/1l
31,55 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Inšpiráciou pre vytvorenie tejto vône bola láska k rytmu, pohybu a absolútnemu u. "Live Luxe," hovorí sama Jenifer, "zachytáva okamihy, keď sa cítim úplne pohltená svojou vášňou pre tanec, chvíle absolútnej eufórie a dokonalej, nespútanej radosti." Jenifer Lopez Live Luxe je svieža, sladšia, kvetinovo-ovocná vôňa plná života.
Jennifer Lopez Live Luxe.
Parfumovaná voda pre ženy.
100 ml
Jennifer Lopez Live Luxe parfumovaná voda v spreji 100 ml
Parfumovaná voda Live Luxe od Jennifer Lopez bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
Parfémovaná voda Live Luxe od značky Jennifer Lopez bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Kompozícia je veľmi dynamická a temperamentná. Otvára sa šťavnatou hruškou a broskyňou. Srdce tvorí iskrivá kytica kvetov muguet a exotická ametystová frézia. Základ tvorí diamantové pižmo a jemné pižmo.
- Hmotnosť
- 0.7 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 3414200123020
- Číslo od výrobcu
- JTI-110744661
- Hmotnosť
- 0.7 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 3414200123020
- Číslo od výrobcu
- JTI-110744661
Hodí sa k tomu

Jennifer Lopez Live Luxe EDP 100 ml W
243,50 €/1l
24,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jennifer Lopez Live parfémovaná voda pre ženy 100 ml
216,30 €/1l
21,63 €
Predajca: BRASTYGroup

Jennifer Lopez Live parfémovaná voda 100 ml - Exkluzívna esencia vône. Osviežujúca vôňa od Jennifer Lopez pre ženy, ktoré milujú luxus a eleganciu. Nech je každý deň výnimočný.
230,70 €/1l
23,07 €
Predajca: PerfumTraders

Blackview Tab 90 WiFi 11'' Android 14 Tablet (2024), 12GB+128GB (rozšíriteľný), HD-IPS displej, 13 MP fotoaparát, 8200 mAh, 10 W, Face Unlock, sivý
109,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
1 015,00 €/1l
101,50 €
Predajca: Novada-Shop

Jennifer Lopez, Live, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
218,40 €/1l
10,92 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Jennifer Lopez - Live Luxe EDP 15ml
602,67 €/1l
9,04 €
Predajca: MANADA

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: ScentsArabia

Jennifer Lopez Still parfémovaná voda pre ženy 50 ml
397,60 €/1l
19,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Jennifer Lopez - Glow by JLo EDT 100ml
320,30 €/1l
32,03 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
289,17 €/1l
17,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Jennifer Lopez Miami Glow 100ml - Toaletná voda s nótami slnečných pláží.
228,00 €/1l
22,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Britney Spears Fantasy parfémovaná voda pre ženy 100 ml
239,30 €/1l
23,93 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Jennifer Lopez Love at First Glow EDT 30 ml W
493,00 €/1l
14,79 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Jennifer Lopez - Still EDP 100ml
544,50 €/1l
54,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Jennifer Lopez One parfémovaná voda pre ženy 50 ml
476,60 €/1l
23,83 €
Predajca: BRASTYGroup

Jennifer Lopez Glow by JLo Toaletná voda pre ženy 100 ml
286,30 €/1l
28,63 €
Predajca: BRASTYGroup

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
373,13 €/1l
29,85 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Haya EDP 100ml
318,40 €/1l
31,84 €
Predajca: FragrancesBg

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé
Veľmi svieža vôňa jednoducho skvelé
Hodnotenie z 23. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko išlo skvele
Veľmi pekné Ďakujem
Hodnotenie z 15. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
100,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l