5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Creed Spring Flower parfémovaná voda pre ženy 75 ml
262,92 €
3 505,60 € / 1l
plus 3,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Creed Carmina Woda perfumowana, 75 ml2 976,13 €/1l
223,21 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Spring Flower, Woda perfumowana, 75ml2 760,67 €/1l
207,05 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Acqua Fiorentina parfémovaná voda pre ženy 75 ml3 016,53 €/1l
226,24 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Fleurissimo, Woda perfumowana, 75ml3 062,13 €/1l
229,66 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Millesime Royal Oud parfumovaná voda 100ml
3 492,40 €/1l
349,24 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Creed Royal Princess Oud Woda perfumowana, 75 ml
2 909,07 €/1l
218,18 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Aventus For Her, Woda perfumowana, 75ml
2 676,67 €/1l
200,75 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Creed Spring Flower parfumovaná voda pre ženy 30 ml
6 085,00 €/1l
182,55 €
Predajca: BRASTYGroup

Creed Fleurs de Gardenia Millesime prírodný sprej 75 ml
3 320,00 €/1l
318,08 €
-69,08 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
249,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Creed Eladaria EDP 30 ml W
4 376,67 €/1l
131,30 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Iris Tubereuse parfémovaná voda pre ženy 100 ml
2 466,50 €/1l
246,65 €
Predajca: BRASTYGroup

Creed Love in White Woda perfumowana, 30 ml
4 477,67 €/1l
134,33 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Royal Princess Oud parfémovaná voda pre ženy 30 ml
5 210,67 €/1l
156,32 €
Predajca: somnia24

Bond No. 9 Nuits de Noho Parfumovaná Voda, 50ml
3 268,00 €/1l
163,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Glamperfeu

Creed, Spring Flower, parfémová voda, pre ženy, 2,5 ml *fľaštička
3 412,00 €/1l
8,53 €
Predajca: NutraBestBG

Atkinsons The Joss Flower parfémovaná voda unisex 100 ml
2 051,00 €/1l
205,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kenzo Flower by Kenzo parfémovaná voda pre ženy 50 ml
866,60 €/1l
45,03 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,33 €
Predajca: BRASTYGroup

Kenzo Flower by Kenzo Poppy Bouquet parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 240,33 €/1l
37,21 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Slovo Millesime sa objavuje na mnohých flakónoch vôní Creed a je známkou kvality. Označenie Millesime znamená, že na vytvorenie tohto konkrétneho flakónu vône Creed bola použitá najlepšia úroda z konkrétneho roka úrody na oslavu bujarosti novej romantiky Dom Creed vytvoril túto novú vôňu s názvom Spring Flower. Táto vôňa je svieža a zároveň kvetinová a definuje čistú ženskosť od domu Creed. Creed vytvoril vôňu Spring Flower ako podpis legendy filmového plátna, módnej ikony a uznávanej humanitárnej organizácie. Vôňa bola verejnosti sprístupnená o mnoho rokov neskôr Nádherne ružová a krásna vôňa Creed Spring Flower je hravou a nekompromisnou poctou ženskej energii a štýlu, ktorá zostáva verná duchu ženy, ktorá ju inšpirovala. Ovocná, kvetinová, sladká, mladistvá a sexy. Vrchné tóny: broskyňa, melón, jablko, srdcové tóny: jazmín, ruža. Základné tóny pižmo ambra "Spring Flower" bola uvedená na trh v roku 2006. Za touto vôňou stojí Olivier Creed
Spring Flower od značky Creed je parfém z radu kvetinovo-ovocných vôní a je určený pre ženy. Spring Flower je k dispozícii od roku 1996. Za týmto parfémom stojí Olivier Creed. Vrchné tóny sú jablko, melón a broskyňa; srdcové tóny sú jazmín a ruža; základné tóny sú pižmo a ambra.
Parfémovaná voda Spring Flower od značky Creed bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 75 ml vami vybraté vône.
JARNÝ KVET stelesňuje moment nových začiatkov a zmien. Ovocno-kvetinová parfumovaná voda odráža všetky aspekty jari, silu a energiu tohto ročného obdobia. Je veľmi ženská, bezstarostná a plná impulzívnej spontánnosti. Parfém - ako zamilovanie sa.
Creed Millesime Spring Flower parfumovaná voda 75 ml
- Rozmery
- 75 ml
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3508441104563
- Číslo od výrobcu
- 2937
- Rozmery
- 75 ml
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3508441104563
- Číslo od výrobcu
- 2937
Hodí sa k tomu

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml
2 647,07 €/1l
198,53 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Acqua Fiorentina parfémovaná voda pre ženy 75 ml
3 016,53 €/1l
226,24 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Carmina Woda perfumowana, 75 ml
2 976,13 €/1l
223,21 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Spring Flower, Woda perfumowana, 75ml
2 760,67 €/1l
207,05 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Creed Millesime Royal Oud parfumovaná voda 100ml
3 492,40 €/1l
349,24 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Creed Spring Flower Woda perfumowana, 30 ml
4 450,33 €/1l
133,51 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Aventus For Her, Woda perfumowana, 75ml
2 676,67 €/1l
200,75 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Creed Spring Flower parfumovaná voda pre ženy 30 ml
6 085,00 €/1l
182,55 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Amouage Love Delight parfémovaná voda pre ženy 100 ml
3 290,00 €/1l
329,00 €
Predajca: FragrancesBg

Creed Aventus For Her Woda perfumowana, 30 ml
4 242,00 €/1l
127,26 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Queen of Silk parfémovaná voda pre ženy 75 ml
3 056,93 €/1l
229,27 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Creed Royal Princess Oud Woda perfumowana, 75 ml
2 909,07 €/1l
218,18 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Wind Flowers Woda perfumowana, 75 ml
3 752,93 €/1l
281,47 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Parfums de Marly Delina Parfum 75ml Pre Ženy
2 962,53 €/1l
222,19 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Royal Princess Oud parfumovaná voda pre ženy 75 ml
3 707,47 €/1l
278,06 €
Predajca: BRASTYGroup

Creed Silver Mountain Water Parfémovaná Voda, 100ml
3 325,30 €/1l
332,53 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 725,30 €/1l
172,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Creed Love in White Woda perfumowana, 30 ml
4 477,67 €/1l
134,33 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Eladaria EDP 30 ml W
4 376,67 €/1l
131,30 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Iris Tubereuse parfémovaná voda pre ženy 100 ml
2 466,50 €/1l
246,65 €
Predajca: BRASTYGroup

Creed Queen of Silk parfumovaná voda pre ženy 30 ml
4 275,67 €/1l
128,27 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l