4,9



Na základe 20 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Hermès Rocabar toaletná voda pre mužov 100 ml861,80 €/1l
86,18 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Cartier Pasha, toaletná voda, sprej, 100 ml783,00 €/1l
78,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Floris No. 89 toaletná voda 50ml1 595,80 €/1l
79,79 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Philosykos toaletná voda 50ml2 312,00 €/1l
115,60 €
Predajca: PerfumTraders

Montblanc Legend Spirit, Muži, 200 ml, Bergamot, Grapefruit, Ružové korenie, Kardamon, Lavander, Voda, Kašmírske drevo, Konárnik slivkový, biele pižmo, Drevo, Sprej
343,65 €/1l
68,73 €
Predajca: BRASTYGroup

Mont Blanc Starwalker toaletná voda pre mužov 50 ml
615,60 €/1l
30,78 €
Predajca: BRASTYGroup

Mont Blanc Individuel pre Mužov - Toaletná voda, 75 ml.
410,00 €/1l
30,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mont Blanc Individuel Tonic For Men, Woda toaletowa, 75ml
535,07 €/1l
40,13 €
Predajca: somnia24

Nautica - Voyage EDT 100ml
171,50 €/1l
17,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Montblanc Legend, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Jazmín, Ruže, Dub, Santalové drevo, Tonka
490,30 €/1l
49,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Montblanc Presence toaletná voda pre mužov 75 ml
407,33 €/1l
30,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Montblanc Starwalker toaletná voda 75ml
527,07 €/1l
39,53 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Montblanc Starwalker Extreme M toaletná voda 75ml
732,00 €/1l
54,90 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: somnia24

Rabanne Pour Homme, Muži, 200 ml, Levanduľa, Estragón, tymián, klinček, Geranium, Tonka, Pižmo, Konárnik slivkový, Tabak, Sprej
324,05 €/1l
64,81 €
Predajca: PerfumTraders

Parfum Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black 100ml
478,50 €/1l
47,85 €
Predajca: Katomix

Montblanc Legend, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Jazmín, Ruže, Dub, Santalové drevo, Tonka
730,00 €/1l
36,50 €
Predajca: PerfumTraders

Montblanc Legend, Muži, 30 ml, Bergamot, Levanduľa, Jazmín, Ruže, Dub, Santalové drevo, Tonka, Sprej
741,67 €/1l
22,25 €
Predajca: BRASTYGroup

John Varvatos Artisan toaletná voda pre mužov 75 ml
661,87 €/1l
49,64 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Montblanc Starwalker Eau de Toilette, sprej 75ml pre pánov – 75 ml
Montblanc Starwalker je pánska vôňa, ktorá sa objavila v roku 2005 a bola vytvorená pre moderného muža. Kombinuje svieže, drevité a korenisté prvky do povzbudzujúcej kompozície.
Vôňa:
- Vrchné tóny: mandarínka, bambus a bergamot
- Stredné tóny: santalové drevo, biely pižmo a céder
- Základné tóny: zázvor, borovicová živica, muškátový oriešok a ambra
Podrobnosti o produkte
- Značka: Montblanc
- Produkt: Montblanc Starwalker Eau de Toilette Spray 75ml
- Určené pre: pánov
- Objem: 75 ml
- Vôňový profil: Svieža, drevitá, korenístvá
- EAN: 3386460028462
MONT BLANC
Mont Blanc Starwalker Homme
Drevitá a korenistá vôňa pre mužov, uvedená na trh v roku 2005.
Vrchné tóny: mandarínka, bambus a bergamot
Srdcové tóny: santalové drevo, céder a biele pižmo
Základné tóny: muškátový oriešok, zázvor, jantár a jedľová živica.
Pánska toaletná voda
mandarinka, bambus, bergamot
santalové drevo, céder, pižmo
muškátový oriešok, zázvor, jantár, jedľa
Starwalker by Mont Blanc je veľmi elegantná vôňa pre mužov. Je to vysokokvalitná vôňa nadčasového u, ktorá čerpá z tradície a vízie budúcnosti.Mont Blanc Starwalker je určená pre novú generáciu mužov, ktorí kráčajú vpred a vytvárajú svoju vlastnú budúcnosť, pre mužov, ktorí vedia, čo chcú. Drevitá, korenistá, klasická a zároveň moderná vôňa uvedená na trh v roku 2005.
Toaletná voda Starwalker je určená pre sebavedomých mužov, ktorí sa chcú rozhodovať a neboja sa výberu. Vôňa bola vydaná v roku 2005.
Nóty vône:
Hlavová nóta: bambus, bergamot, mandarínka
Srdcová nóta: sandalové drevo, biele pižmo, céder
Základná nóta: imbier, jedľová živica, muškátový oriešok, jantár
.
Pánsky parfém Starwalker Montblanc EDT 75 mlNechajte sa
prekvapiť 100 % originálnym pánskym parfémom Starwalker Montblanc EDT a definujte svoju osobnosť s pánskym parfémom s jedinečnou, individuálnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Montblanc!
- Pohlavie: Muži a ženy, ktorí sa narodili v roku 1914, sú v súlade s požiadavkami na kvalitu:
- Muži
- Unisex
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Názov parfému: Starwalker
Mont Blanc Starwalker je drevito-korenistá vôňa pre mužov. Kompozícia pozostáva z vône bambusu, bergamotu, mandarínky, cédru, muškátového orieška, zázvoru a smrekovej kôry
Mont Blanc Starwalker je osviežujúca toaletná voda, ktorá je symbolom elegancie a štýlu. Svojim jemným a sofistikovaným arómou je ideálna voľba pre mužov, ktorí si radi doprajú ný zážitok každý deň. Táto lahodná vôňa je balená v praktickom balení s objemom 75 ml, čo ju robí ideálnou voľbou na cesty alebo do kabelky. Ponorte sa do sveta Mont Blanc Starwalker a objavte nový level svojej osobnosti.
Toaletná voda Starwalker od značky Mont Blanc bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 75 ml vami vybraté vône.
Toaletná voda Montblanc Starwalker zaručene vzbudí pozornosť a obdiv vášho okolia. Každá osoba, ktorú stretnete, si vás hlboko zapamätá. nezabudnuteľná, drevito-korenistá vôňa pre silných, vyrovnaných mužov, ktorí chcú zdôrazniť svoj sexepíl Vytvoril parfumér Michel Almairac v roku 2005
Vrchné tóny: Vôňa: bergamot, bambus, mandarínkový pomaranč: Stredné tóny: Biele pižmo, céder, santalové drevo: Základné tóny: Jedľová živica, jantár, zázvor, muškátový oriešok
Montblanc Starwalker pre mužov, toaletný sprej
STARWALKER edt vapo 75 ml
Mont Blanc Starwalker For Men Edt Spray MB005A01FRANCKartón @ 1 fľaša x 75 ml
Montblanc Starwalker toaletná voda v spreji 75ml
- Model
- Starwalker
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Vôňa Mont Blanc Starwalker je symbolom elegance a sofistikovanosti. Tento parfém s balzámovými, drevitými a kyticovými tónmi je koncipovaný pre moderného a sebavedomého muža. Pozostáva z kombinácie esenciálnych zložiek, ako sú bergamot, santalové drevo, pižmo, citrónová tráva, vetiver a viazol. Oživte svoj dený vzhľad touto unikátnou a príťažlivou vôňou!
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 3386460028462
- Číslo od výrobcu
- 10834
- Model
- Starwalker
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Vôňa Mont Blanc Starwalker je symbolom elegance a sofistikovanosti. Tento parfém s balzámovými, drevitými a kyticovými tónmi je koncipovaný pre moderného a sebavedomého muža. Pozostáva z kombinácie esenciálnych zložiek, ako sú bergamot, santalové drevo, pižmo, citrónová tráva, vetiver a viazol. Oživte svoj dený vzhľad touto unikátnou a príťažlivou vôňou!
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 3386460028462
- Číslo od výrobcu
- 10834
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: somnia24

Nikos Sculpture Homme toaletná voda v spreji 100ml
263,50 €/1l
26,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Mont Blanc Individuel pre Mužov - Toaletná voda, 75 ml.
410,00 €/1l
30,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Apple MHLR3ZM/A, Držiak na kartu, Čierna, Koža, Apple, iPhone 12 Pro iPhone 12 Pro Max iPhone 12 mini iPhone 12, 1 kusov
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

Montblanc Legend, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Jazmín, Ruže, Dub, Santalové drevo, Tonka
490,30 €/1l
49,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

APPLE AirPods (3. generácia)
130,38 €
Predajca: evomag

Rochas Moustache parfumovaná voda pre mužov 125 ml
312,96 €/1l
39,12 €
Predajca: Glamperfeu

AquaFloow 20x – vodné filtre, náhradné filtre kompatibilné s systémami BRITA MAXTRA+ a s filtračnými kanvami BRITA MAXTRA PRO All-in-1
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Montblanc Legend Spirit, Muži, 200 ml, Bergamot, Grapefruit, Ružové korenie, Kardamon, Lavander, Voda, Kašmírske drevo, Konárnik slivkový, biele pižmo, Drevo, Sprej
343,65 €/1l
68,73 €
Predajca: BRASTYGroup

Rabanne Pour Homme, Muži, 200 ml, Levanduľa, Estragón, tymián, klinček, Geranium, Tonka, Pižmo, Konárnik slivkový, Tabak, Sprej
324,05 €/1l
64,81 €
Predajca: PerfumTraders

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratačné
67,60 €/1l
6,76 €
Predajca: Katomix

Hugo Boss, Bottled Night, Eau De Toilette, For Men, 200 ml
264,85 €/1l
52,97 €
Predajca: PerfumTraders

Mont Blanc Femme Individuelle Parfum, 75ml
366,00 €/1l
27,45 €
Predajca: BRASTYGroup

Antonio Puig Quorum Woda toaletowa, 100 ml
131,10 €/1l
13,11 €
Predajca: Tersorte

Armaf - Club De Nuit Untold EDP 105ml
303,81 €/1l
31,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 150 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
272,67 €/1l
44,46 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Nautica - Voyage EDT 100ml
171,50 €/1l
17,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
277,00 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Roma Uomo, Muži, 200 ml, Bazalka, Grapefruit, Laurel, mandarínka, Jantár, Pižmo, Konárnik slivkový, Vanilka, Cédrové drevo, Massoia, Santalové drevo, Geranium, 1 kusov
212,10 €/1l
46,50 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

John Varvatos Artisan toaletná voda pre mužov 75 ml
661,87 €/1l
49,64 €
Predajca: NutraBestBG

RASASI FS249004, Muži, 90 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Frézia, Ruže, Listy paradajok, Cédrové drevo, Jazmín, Ruže, Santalové drevo
208,89 €/1l
18,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Al Haramain Amber Oud Black Edition Woda perfumowana, 60ml
664,83 €/1l
39,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Mont Blanc Legend Night Woda perfumowana, 100 ml
406,20 €/1l
40,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
32,49 €
Predajca: esiteo

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,90 €/1l
26,19 €
Predajca: Glamperfeu

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
149,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
95% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
95%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%5% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
5%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bohatý parfum.
Bez váhania by som si ho kúpila znova, dobrá vôňa.
Hodnotenie z 15. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá edt
Som veľmi spokojný.
Hodnotenie z 14. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Starwalker Mont Blanc
Dôrazne odporúčame!
Hodnotenie z 31. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá ponuka
Znova a znova s potešením
Hodnotenie z 3. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,43 €
Predajca: PerfumTraders
608,60 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
131,09 €
Predajca: PerfumTraders
1 310,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,20 €
Predajca: PerfumTraders
521,00 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
90,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
723,20 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,05 €
Predajca: Pharmacygreek
501,00 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l