Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100

15,40 €

19,25 € / 1kg

plus 3,45 € poštovné

Doprava k vám domov

št 1. – ut 6. októbra
Naše najlepšieponuky
Lízanky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Displej s 100 kusmi lízankov "Pom Painter" na farbenie jazyka (modrá)
Displej s 100 kusmi lízankov "Pom Painter" na farbenie jazyka (modrá)
7,48 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Chupa Chups Lízanky s príchuťou koly a citrónu 1200g
Chupa Chups Lízanky s príchuťou koly a citrónu 1200g
13,89 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
16,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Chupa Chups Crazy Dips StrawberryPolyuretán(balenie 24x14g)
Chupa Chups Crazy Dips StrawberryPolyuretán(balenie 24x14g)
46,66 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
23,05 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g
Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g
19,55 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
46,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre COOL 506918 Cool srdiečková lízanka 200 kusov
COOL 506918 Cool srdiečková lízanka 200 kusov
8,62 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
8,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Cool maliar jazyk maliar lízanka hádzanie materiálu 200 kusov
Cool maliar jazyk maliar lízanka hádzanie materiálu 200 kusov
12,03 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
12,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Chupa Chups  8410031912470 Chupa Chups The Best of lízanky, plechovka s 50 kusmi (600 g)
Chupa Chups 8410031912470 Chupa Chups The Best of lízanky, plechovka s 50 kusmi (600 g)
30,87 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
18,52 €
Predajca: somnia24
Bestseller
Obrázok produktu pre Špirálová lízanka Lolly Girl ružovo-biela veľká lízanka s príchuťou čerešne 80g
Špirálová lízanka Lolly Girl ružovo-biela veľká lízanka s príchuťou čerešne 80g
20,38 €/1kg
1,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Chupa Chups Lollipops plechovka 100 kusov rôzne príchute 1200g
Chupa Chups Lollipops plechovka 100 kusov rôzne príchute 1200g
13,89 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
16,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Chupa Chups Melody Pops (48 x 15 g)
Chupa Chups Melody Pops (48 x 15 g)
72,94 €/1kg
52,52 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Cool Schleckmuscheln príchuť ovocie a kola 4 rôzne 965g
Cool Schleckmuscheln príchuť ovocie a kola 4 rôzne 965g
14,55 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
14,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Küfa Emojipops lízanky s motívmi 100 kusov jednotlivo balených 1300g
Küfa Emojipops lízanky s motívmi 100 kusov jednotlivo balených 1300g
21,70 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
21,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4014400918519, Palmový olej, D, e100, e120, e141, e153, e160c, e171, e270, e325, 381 kcal, 80,9 g, 0,1 g
Open Food 4014400918519, Palmový olej, D, e100, e120, e141, e153, e160c, e171, e270, e325, 381 kcal, 80,9 g, 0,1 g
16,20 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lízanky Rocks jednotlivo balené lízanky s motívmi ovocia 150g
Lízanky Rocks jednotlivo balené lízanky s motívmi ovocia 150g
18,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Küfa 745819 Kirschenlutscher 500St.
Küfa 745819 Kirschenlutscher 500St.
19,24 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 20
31,36 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Hirsch červené čerešňové lízanky 400 červených lízaniek vo vedre 1200g
Hirsch červené čerešňové lízanky 400 červených lízaniek vo vedre 1200g
12,47 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Chupa Chups The Best Of, Jablko, Kola, Krémová, Strawberry, Lollipop, Viacfarebný, 12 g, oriešok, sója, 100 kusov
Chupa Chups The Best Of, Jablko, Kola, Krémová, Strawberry, Lollipop, Viacfarebný, 12 g, oriešok, sója, 100 kusov
3 115,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
37,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Chupa Chups Mini lízatko jahoda jablko pomaranč a kola 600g
Chupa Chups Mini lízatko jahoda jablko pomaranč a kola 600g
40,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
24,54 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Sada 12 kusov lízankov "Einhorn Wonder Licker", váha 50 g, s kyslým posypom
Sada 12 kusov lízankov "Einhorn Wonder Licker", váha 50 g, s kyslým posypom
16,15 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
9,69 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Sada 100 lízankov "Fruity Pop" s žuvačkou vnútri, značka "Sweet Flash"
Sada 100 lízankov "Fruity Pop" s žuvačkou vnútri, značka "Sweet Flash"
6,17 €/1kg
10,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Frigeo dextrózové lízatko s príchuťou jahoda tropic cherry 800g

Frigeo dextrózové lízanky majú ovocnú príchuť a poskytujú lahodnú chuť v ústach. Lízanky sú dostupné v jahodovej, tropickej a čerešňovej príchuti a lahodná vôňa ovocia vám rozvonia ústa.



Katjes Fassin GmbH + Co KG Dechant-Sprünken-Str. 53-57 46446 Emmerich

Katjes Fassin GmbH + Co KG Dechant-Sprünken-Str. 53-57, 46446 Emmerich

Zložky
89 % dextróza (glukóza); maltodextrín; okysľujúce látky: kyselina citrónová a kyselina L(+)-vínna; rastlinné tuky (repkové) úplne hydrogenované; protihrudkujúca látka: mono- a diglyceridy mastných kyselín; arómy; glukózový sirup.
Výživové hodnoty na 100 g
Kalorická hodnota:hodnota 100g: 375,00 kilokalórií (kcal) / 1 593,00 kilojoulov (kJ)
Tuk:1,70 g
z toho nasýtené mastné kyseliny:1,70 g
Sacharidy: 70 g, 70 g, 70 g, 70 g, 70 g, 70 g, 70 g, 70 g:89,00 g
z toho cukor:82,00 g
Bielkoviny:0,00 g
Soľ:0,01 g


NázovFriego Dextrose Lolly - Dextrózové lízatko s jahodovou, tropickou a čerešňovou príchuťou
Hmotnosť750 g (100 kusov)
Trvanlivosť a skladovanieSkladujte na suchom mieste.
Zloženie89 % dextróza (dextróza), maltodextrín, okysľujúce látky: kyselina citrónová a kyselina L(+)-vínna, rastlinné tuky (repkové) úplne hydrogenované, protihrudkujúce látky: mono- a diglyceridy mastných kyselín, arómy, glukózový sirup.
Zodpovedná potravinárska spoločnosťFrigeo Vertriebsges. mbH & Co KG 73630 Remshalden / Nemecko
Ďalšie informáciena 100 g
priemerné výživové údaje1593kJ/375kcal
Výhrevnosť (kJ/kcal)1,7g
Tuk1,7g
z toho nasýtené mastné kyseliny89g
Sacharidy82g
z toho cukor0g
Bielkoviny<0,01g


Frigeo Traubenzucker Lolly Erdbeere Tropic Himbeere 100 x 75 g/Pack.

Prinášajú novú energiuChutné dextrózové lízanky Frigeo prinášajú energiu do každodenného života. Malé lízanky sú totiž skvelým zdrojom energie pre malých aj veľkých. Dextróza sa vstrebáva obzvlášť rýchlo, a preto dodáva energiu vždy vtedy, keď je okamžite potrebná. Lahodná ovocná príchuťDextrozové lízanky s lahodnou jahodovou, tropickou a čerešňovou príchuťou sú všeobecne obľúbené, preto bude krabica so 100 kusmi určite prázdna skôr, ako si myslíte Informácie podľa nariadenia o informáciách o potravinách nájdete tu.nutričné informácie na 100 genergia 1610/379 kJ/kcaltuky < 2 gz toho nasýtené mastné kyseliny -z toho mononenasýtené mastné kyseliny -z toho polynenasýtené mastné kyseliny -sacharidy 90,0 gz toho cukry -z toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bielkoviny 0,0 gsol -vitamíny a minerálne látky -

Dextrózové lízatko 3-násobné 1 ks - Téma: sladkosti, dextróza
Zloženie
89 % dextróza, maltodextrín, okysľujúce látky: kyselina citrónová a kyselina L(+)-vínna, rastlinné tuky (repkové) úplne hydrogenované, protihrudkujúce látky: mono- a diglyceridy mastných kyselín, arómy, glukózový sirup.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota: 1593 kJ / 375 kcal Tuky: 1,7 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,7 g Sacharidy: 89 g z toho cukor: 82 g Vláknina: 0 g Bielkoviny: 0 g Soľ: <0,1 g
Alergény
Žiadne
Hmotnosť
800 g
Potravinársky podnik
Frigeo Vertriebsges. mbH & Co. KG Alfred-Klingele-Str. 48 73630 Remshalden Deutschland
Obchodný názov
Frigeo Dextrózový lízankový cukrík s príchuťou jahoda tropická čerešňa 800g
Výrobca
Frigeo
Číslo od výrobcu
61534
EAN kód
4033500101362

Zloženie
89 % dextróza, maltodextrín, okysľujúce látky: kyselina citrónová a kyselina L(+)-vínna, rastlinné tuky (repkové) úplne hydrogenované, protihrudkujúce látky: mono- a diglyceridy mastných kyselín, arómy, glukózový sirup.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota: 1593 kJ / 375 kcal Tuky: 1,7 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,7 g Sacharidy: 89 g z toho cukor: 82 g Vláknina: 0 g Bielkoviny: 0 g Soľ: <0,1 g
Alergény
Žiadne
Hmotnosť
800 g
Potravinársky podnik
Frigeo Vertriebsges. mbH & Co. KG Alfred-Klingele-Str. 48 73630 Remshalden Deutschland
Obchodný názov
Frigeo Dextrózový lízankový cukrík s príchuťou jahoda tropická čerešňa 800g
Výrobca
Frigeo
Číslo od výrobcu
61534
EAN kód
4033500101362
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
23,10 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Trolli Party Burger Minis z penového cukru a ovocných žuvačiek 600g
Trolli Party Burger Minis z penového cukru a ovocných žuvačiek 600g
16,66 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 12
12,83 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
14,29 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
42,88 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Haribo Happy-Cola, Jelly bean, 980 g, Kola, Viacfarebný, 1459 kJ, 343 kcal
Haribo Happy-Cola, Jelly bean, 980 g, Kola, Viacfarebný, 1459 kJ, 343 kcal
17,34 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
21,33 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
46,88 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 3
11,72 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre MAOAM 10004170 MAOAM Bloxx žuvacie cukríky 50 ks.
MAOAM 10004170 MAOAM Bloxx žuvacie cukríky 50 ks.
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 11
19,22 €
Predajca: somnia24
Bestseller
Obrázok produktu pre Špirálová lízanka Lolly Girl ružovo-biela veľká lízanka s príchuťou čerešne 80g
Špirálová lízanka Lolly Girl ružovo-biela veľká lízanka s príchuťou čerešne 80g
20,38 €/1kg
1,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
14,72 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
14,72 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Haribo Detský cumlík Minis Ovocné želé v mini vrecku 1000g
Haribo Detský cumlík Minis Ovocné želé v mini vrecku 1000g
21,33 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
21,33 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Cool maliar jazyk maliar lízanka hádzanie materiálu 200 kusov
Cool maliar jazyk maliar lízanka hádzanie materiálu 200 kusov
12,03 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
12,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 249
32,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 201
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics
Obrázok produktu pre Grundig VCC 3850 A, 800 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Vrecko na prach, 2,1 L, HEPA
Grundig VCC 3850 A, 800 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Vrecko na prach, 2,1 L, HEPA
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 253
83,26 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Infračervený teplomer Digitálny klinický teplomer Teplomer na telo Bezkontaktný bezdotykový teplomer pre dojčatá a dospelých Jas na čele LED Retoo
Infračervený teplomer Digitálny klinický teplomer Teplomer na telo Bezkontaktný bezdotykový teplomer pre dojčatá a dospelých Jas na čele LED Retoo
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 671
9,99 €
-2%
9,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
50,71 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
29,41 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre HARIBO 10003341 ROULETTE Fruchtgummi 50 St.
HARIBO 10003341 ROULETTE Fruchtgummi 50 St.
18,85 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
23,56 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 36
20,30 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Küfa Emojipops lízanky s motívmi 100 kusov jednotlivo balených 1300g
Küfa Emojipops lízanky s motívmi 100 kusov jednotlivo balených 1300g
21,70 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
21,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 177
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax
Obrázok produktu pre Frigeo Ahoj šerbetové kúsky 200ST
Frigeo Ahoj šerbetové kúsky 200ST
15,46 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 13
24,74 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre 4711 Osviežujúce citrónové obrúsky 20 ks
4711 Osviežujúce citrónové obrúsky 20 ks
5,77 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre COOL 506918 Cool srdiečková lízanka 200 kusov
COOL 506918 Cool srdiečková lízanka 200 kusov
8,62 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
8,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 143
17,87 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Obojstranná drevená tabuľa Kruzzel 22472
Obojstranná drevená tabuľa Kruzzel 22472
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 102
20,88 €
Predajca: MIMULO
Obrázok produktu pre myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Čierna
myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 107
33,89 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Obrázok produktu pre Štandardný kopírovací papier A4 75 g (500 listov)
Štandardný kopírovací papier A4 75 g (500 listov)
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 53
6,13 €
Predajca: eu-bay_de
Obrázok produktu pre Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 412
11,47 €
Predajca: Amazinggirl
Obrázok produktu pre Detská autosedačka FableKids MIKARužová | 76-150 cm | Od 15 mesiacov | ECE R129/03
Detská autosedačka FableKids MIKARužová | 76-150 cm | Od 15 mesiacov | ECE R129/03
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 887
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Obrázok produktu pre Bluetooth Karaoke mikrofón Ručný detský bezdrôtový prenosný rádiový mikrofón Ručný karaoke mikrofón Stereo zvuk Kondenzátor Gold Retoo
Bluetooth Karaoke mikrofón Ručný detský bezdrôtový prenosný rádiový mikrofón Ručný karaoke mikrofón Stereo zvuk Kondenzátor Gold Retoo
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5Počet hodnotení: 124
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, Microsd (transflash), 32 GB
Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, Microsd (transflash), 32 GB
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 4
164,90 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 16 hodnotení
Hodnotenie z 5. septembra 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Nostalgické lízanky
Hodnotenie z 16. júna 2022 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super
Hodnotenie z 7. júna 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Dextrózové lízatko
Hodnotenie z 3. mája 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi dobré
Hodnotenie z 5. júna 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi spokojný
Hodnotenie z 2. decembra 2021 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super pekné
Hodnotenie z 17. októbra 2021 na
Overený nákup
Nahlásiť
veľmi spokojný
Hodnotenie z 11. mája 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Displej s 100 kusmi lízankov "Pom Painter" na farbenie jazyka (modrá)
Displej s 100 kusmi lízankov "Pom Painter" na farbenie jazyka (modrá)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
7,48 €/1kg
Obrázok produktu pre COOL 506918 Cool srdiečková lízanka 200 kusov
COOL 506918 Cool srdiečková lízanka 200 kusov
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
8,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,62 €/1kg
Obrázok produktu pre Küfa krémové nugátové lízatko s nugátovou krémovou náplňou 100 kusov 1700g
Küfa krémové nugátové lízatko s nugátovou krémovou náplňou 100 kusov 1700g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
29,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,57 €/1kg
Obrázok produktu pre Küfa American Cola lízatko so šerbetom v prášku 100 ks 1600g
Küfa American Cola lízatko so šerbetom v prášku 100 ks 1600g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
30,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,31 €/1kg
Obrázok produktu pre Küfa Lolli Fee lahodné lízanky s ovocnou príchuťou 100 ks 1600g
Küfa Lolli Fee lahodné lízanky s ovocnou príchuťou 100 ks 1600g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
30,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,05 €/1kg
Obrázok produktu pre Küfa Edelfrucht Lolly lízatko s ovocnou príchuťou 100 ks 1600g
Küfa Edelfrucht Lolly lízatko s ovocnou príchuťou 100 ks 1600g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
25,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,97 €/1kg
Obrázok produktu pre Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g
Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
46,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,55 €/1kg
Obrázok produktu pre Kompletný displej Dino Chomper, dinosaurus s lízankou, 12 kusov (možnosť doplnenia)
Kompletný displej Dino Chomper, dinosaurus s lízankou, 12 kusov (možnosť doplnenia)
19,47 €
Predajca: Hopser-Funfood
147,50 €/1kg
Obrázok produktu pre 100Pcs Union Jack Mini vlajky Ručné britské špáradlá Vlajky Cupcake Toppers UK Vlajky Ovocné tyčinky Party dekorácie
100Pcs Union Jack Mini vlajky Ručné britské špáradlá Vlajky Cupcake Toppers UK Vlajky Ovocné tyčinky Party dekorácie
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Küfa okrúhle lízanky ovocné lízanky s ovocnou príchuťou 100 ks 1800g
Küfa okrúhle lízanky ovocné lízanky s ovocnou príchuťou 100 ks 1800g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 20
30,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,05 €/1kg
Obrázok produktu pre Küfa šerbetové lízatko so šerbetovou náplňou 100 ks 1600g
Küfa šerbetové lízatko so šerbetovou náplňou 100 ks 1600g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 20
26,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,77 €/1kg
Obrázok produktu pre Küfa Lillipop ovocné lízanky ovocné lahodné 150 kusov 1700g
Küfa Lillipop ovocné lízanky ovocné lahodné 150 kusov 1700g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 20
26,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,89 €/1kg
Obrázok produktu pre Flic n Lic Pop Glow in the Dark Lutscher leckerer Lolly 14g 24er Pack
Flic n Lic Pop Glow in the Dark Lutscher leckerer Lolly 14g 24er Pack
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
23,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
725,94 €/1kg
Obrázok produktu pre Sun Lolly vodný ľad na samomrazenie s exotickou príchuťou 8 kusov
Sun Lolly vodný ľad na samomrazenie s exotickou príchuťou 8 kusov
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 31
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,53 €/1kg
Obrázok produktu pre Sun Lolly vodný ľad na samomrazenie s príchuťou koly 8 kusov
Sun Lolly vodný ľad na samomrazenie s príchuťou koly 8 kusov
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 31
3,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,77 €/1kg
Obrázok produktu pre Sun Lolly vodný ľad na zmrazenie s malinovou príchuťou 8s
Sun Lolly vodný ľad na zmrazenie s malinovou príchuťou 8s
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 31
3,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,81 €/1kg
Obrázok produktu pre Candy licky shells farebné jednotlivo balené ovocné tvrdé karamelky 9g
Candy licky shells farebné jednotlivo balené ovocné tvrdé karamelky 9g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
0,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,23 €/1kg
Obrázok produktu pre Pom Painter farba na jazyk (modrá)
Pom Painter farba na jazyk (modrá)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
0,19 €
Predajca: Hopser-Funfood
10,86 €/1kg
Obrázok produktu pre Ovocné lízanky s gumovými medvedíkmi
Ovocné lízanky s gumovými medvedíkmi
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
0,12 €
Predajca: Hopser-Funfood
6,86 €/1kg