3,7



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
OLD SPICE ZONDER ALUMINIUM Pure Sport 48h dezodorant pre mužov 85g94,00 €/1l
8,99 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Old Spice, Dezodorant w sztyfcie Restart, 50 ml139 142,85 €/1kg
9,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Rabanne 1 Million, Muži, Deodorant, Tuhý dezodorant, Tyč, 75 ml, Mandarínka, Pepermint377,07 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Old Spice Swagger tuhý dezodorant 14g | Pánsky dezodorant s vôňou cédrového dreva | Bez alkoholu177,86 €/1l
3,99 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,49 €
Predajca: Lemonbite

Old Spice Captain DST 50 ml M
210,00 €/1l
10,50 €
Predajca: Zeitburg

Old Spice Wolfsbane Parfü mierte Deostick 50 ml
68,20 €/1l
3,41 €
Predajca: LAVONIO

Old Spice Whitewater dezodorant v spreji Element Wasser 150ml
28,65 €/1kg
5,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Old Spice Wolfthorn Deodorant v spreji vôňa na každý deň 150ml
38,20 €/1l
5,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Old Spice, Whitewater Antyperspirant w sztyfcie, 50 ml
221 500,01 €/1kg
13,29 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Old Spice® 8001841923727 Old Spice® ORIGINAL Deo 50 ml
168,40 €/1l
8,42 €
Predajca: M_plus_L

Old Spice Deep Sea Dezodorant w sztyfcie, 50 ml
102,80 €/1l
5,14 €
Predajca: Glamperfeu

Old Spice Captain Dezodorant, 150 ml
21 900,00 €/1kg
4,38 €
Predajca: LAVONIO

Old Spice - Tuhý dezodorant pre mužov Bearglove (Dezodorant Stick) 50 ml 50ml
6,42 €/1kg
6,42 €
Predajca: LAVONIO

Old Spice - Original Deodorant Stick - Solid deodorant for men 50ml
4,07 €/1kg
4,07 €
Predajca: LAVONIO

Old Spice Deodorant vo forme tyčinky Captain 50 ml
150,20 €/1l
7,51 €
Predajca: M_plus_L

Dezodorant Old Spice Original Spray 150 ml
32,80 €/1l
4,92 €
Predajca: LAVONIO

AXE 8712561249119, Muži, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
27,13 €/1l
4,07 €
Predajca: LAVONIO

Deo Axe Dark Temptation 6 x 150ml Deospray Deodorant Bodyspray Herren
406,33 €/1l
66,95 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Old Spice Bearglove dezodorant v spreji 150 ml
32,80 €/1l
4,92 €
Predajca: LAVONIO

Tabac Original, Muži, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 200 ml, 24 h
39,15 €/1l
7,83 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Old Spice Deo Stick Original: Sviežosť pre mužov
Dobrý dezodorant je verným spoločníkom v každodennom živote a nepostrádateľnou súčasťou každodennej starostlivosti o pleť - nikto predsa nechce nepríjemne zapáchať. Už v starovekom Egypte si bohatí občania ošetrovali podpazušie parfumovanými olejmi, aby zdôraznili svoje postavenie. V stredoveku sa zasa verilo, že dobrý telesný pach chráni pred chorobami, ako je napríklad mor. Dezodoranty sa dajú od 50. rokov 20. storočia. Odvtedy sa toho veľa zmenilo, a preto je dnes k dispozícii mnoho rôznych vysokokvalitných a účinných dezodorantov - vrátane kultového Old Spice Deo Stick Original.
To, čo robí Old Spice Deo Stick Original takým výnimočným, je jeho technológia odolná voči vyblednutiu, ktorá zaručuje dlhotrvajúcu mužnú sviežosť počas celého dňa. Praktická tyčinka sa nielen ľahko nosí so sebou, ale zaručuje aj jednoduchú aplikáciu - bez bielych zvyškov alebo žltých škvŕn. Výnimočnú vôňu dezodorantu tvorí korenie, dreviny, kvety a ovocie. "Voňaj ako muž, muž" je posolstvo, ktoré chce Old Spice Deo Stick Original vyslať do sveta - s vašou podporou!
Jednoduchá aplikácia, vysoká výťažnosť, praktický tvar
Old Spice je už desaťročia symbolom silných vôní - a značka to dokazuje aj s Old Spice Deo Stick Original. Ikonická vôňa prichádza v praktickej tyčinke, ktorá sa mimoriadne ľahko používa: Tekutý krém rovnomerne rozotrite v podpazuší a nechajte ho krátko pôsobiť - a výrazná vôňa vás zahalí na celé hodiny. Ďalšou veľkou výhodou je, že 50 ml Old Spice Deo Stick Original je veľmi úsporný, a preto vám poskytne sviežo voňavé podpazušie na mimoriadne dlhý čas. Dezodorant sa navyše dodáva v praktickom formáte, takže je ideálnym spoločníkom na každodenné použitie alebo šport. A Old Spice Deo Stick Original vás môže všade sprevádzať aj v príručnej batožine.
Pridajte sa do klubu voňavých mužov - s Old Spice Deo Stick Original! Spája v sebe starostlivosť o telo so sviežosťou a tradíciou, aby ste mohli začať každý nový deň dobre pripravení. Tyčinku po holení Original od Old Space môžete použiť aj na doplnenie každodennej starostlivosti o telo. Oba výrobky, ako aj množstvo ďalších položiek, máme na sklade v našej ponuke. Nájdete tu všetko, po čom vaše srdce túži, od výrobkov na starostlivosť až po čistiace prostriedky a potraviny, ktoré vám uľahčia každodenný život. Porozhliadnite sa teraz a objavte praktické, chutné a ošetrujúce výrobky na každý deň a príležitosť!
- Old Spice Deo Stick Original
- 50 ml
Súčasťou dodávky je:
Old Spice Deo Stick Original 50ml
Old Spice Deo Stick Original 50ml
Old Spice, Original, Antyperspirant w sztyfcie, 50ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Deo Stick Deodorant Original, 50 ml možno len odporučiť, vôňa je veľmi korenisto svieža a veľmi príjemná. Okrem toho pri použití nezanecháva žiadne stopy na pokožke ani na oblečení. Keďže je taký malý a praktický, môžete si ho ľahko zbaliť do športovej tašky bez toho, aby zaberal príliš veľa miesta.
Old Spice - ORIGINAL - dezodorant v tyčinke Dezodorant v tyčinke od Oldspice ponúka príjemnú vôňu a výživnú ochranu.
ORIGINAL Deo Stick 50 gr
Pantene Pro V Espuma Secret 200 ml pre ženy
Old Spice Original High Endurance Deodorant Stick 50g
- Model
- Original
- Hmotnosť
- 92 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Old Spice, Original, Antyperspirant w sztyfcie, 50ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Výrobca
- PADU
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5000174003451
- Číslo od výrobcu
- 346413
- Model
- Original
- Hmotnosť
- 92 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Old Spice, Original, Antyperspirant w sztyfcie, 50ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Výrobca
- PADU
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5000174003451
- Číslo od výrobcu
- 346413
Bez signálneho slova
Nie je potrebný žiadny údaj
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

BRUT Original, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
85,80 €/1l
8,58 €
Predajca: Glamperfeu

Old Spice, Original, el pod prysznic, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
56,52 €/1l
14,13 €
Predajca: Zeitburg

Old Spice Captain DST 50 ml M
210,00 €/1l
10,50 €
Predajca: Zeitburg

Old Spice® 5011321772335 Old Spice® ORIGINAL After Shave 100 ml
139,60 €/1l
13,96 €
Predajca: Zeitburg

Old Spice® 8001090978714 Old Spice® ORIGINAL After Shave 150 ml
39 950,00 €/1kg
9,91 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: Di-Life

Hop-sport Úchopy na kľuky - čierne
9,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Old Spice Wolfthorn sprchový gél vôňa pre nočné sovy 250ml
13,88 €/1l
3,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
24,99 €
Predajca: Ston-shop

Old Spice® 8001841923727 Old Spice® ORIGINAL Deo 50 ml
168,40 €/1l
8,42 €
Predajca: M_plus_L

Old Spice Original sprchový gél vôňa mužnosti 250ml
9,24 €/1l
2,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Old Spice Wolfsbane Parfü mierte Deostick 50 ml
68,20 €/1l
3,41 €
Predajca: LAVONIO

Old Spice® 8001090978752 Old Spice® CAPTAIN After Shave 100 ml
137,00 €/1l
13,70 €
Predajca: somnia24

6X Tekutý prací prostriedok do práčky s marseillským mydlom 1250ml 30w | Chante Clair
19,97 €
Predajca: BEBELUC

SONGMICS Manažérska stolička, ergonomická, sklopné podrúčky, čierna
273,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Remington HC450, Čierna, Nerezová oceľ, Kov, Plast, Nerezová oceľ, Batérie, 30 min, Zabudovaná batéria
46,77 €
Predajca: egenta-shop

Oral-B Vitality Pro, Dospelý, Rotujúca kefka na zuby, Denná starostlivosť, Jemný, Čierna, 2 min, Batérie
55,53 €/1kg
24,99 €
Predajca: esiteo

Brut Originál Holiaca Voda 100ml
113,30 €/1l
11,33 €
Predajca: Zeitburg

Persil Farebný gél, 100 WG (4,5 l)
15,00 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,81 €
Predajca: BestGlobalBrand

Tabac Original, Muži, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 200 ml, 24 h
39,15 €/1l
7,83 €
Predajca: NutraBestBG

Fairy Original All-in-One tablety do umývačky riadu, 200 ks
13,81 €/1l
38,67 €
Predajca: Di-Life

Old Spice Captain Dezodorant, 150 ml
21 900,00 €/1kg
4,38 €
Predajca: LAVONIO

Burberry For Women, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Čierne ríbezle, Céder, Jazmín, Moss, Santalové drevo, Pižmo, Vanilka
300,00 €/1l
30,00 €
Predajca: Novada-Shop

WALSER Elegance Plus poťah na autosedačku v čiernej/červenej farbe, univerzálny ochranný poťah, chránič autosedačky, chránič autosedačky, chránič sedadla 14275
24,48 €
Predajca: AutoTuning

KuchenMeister čokoládový koláč s čokoládovými lupienkami 400g
8,37 €/1kg
3,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Otvorené potraviny 4000539320002, 40 g, e1103, hroznový cukor, palmový olej, niektoré špeciality obsahujú alkohol, éterický olej, marc de champagne,..., 2191 kJ, 523 kcal, 49 g
115,25 €/1kg
4,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Victoria´s Secret - Vyživujúci telový sprej Amber Romance 250ml
78,68 €/1l
19,67 €
Predajca: Tersorte

Intenso Speed Line, 128 GB, USB Typ-A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Čiapky, 8 g, Čierna
29,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Samsung Galaxy S10 SM-G973F, 15,5 cm (6.1"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 9.0, Čierna
699,00 €
Predajca: G-Electronics

Náťahové prestieradlo éterea Topper z džerseja 140 x 200 – 160 x 200 cm – 100 % bavlna, zachováva tvar a je nenáročné na údržbu – biele
15,10 €
Predajca: magita
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%33% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
33%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bohužiaľ som sa nechala oklamať reklamou, keďže v nej bolo vystavených niekoľko dezodorantov. 10,66 € za dezodorant Old Spice je pravdepodobne zlodejina, dostupný v každej drogérii za približne 3,75 € už nikdy viac.
Smiešne za tú cenu. Bohužiaľ som sa nechal oklamať
Hodnotenie z 28. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

A&H Wacholderbeeren-Stick Deodorant 71g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Gosh DNA 3 For Women Dezodorant, 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
73,27 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Kokosová palma - 73 g - Vôňa paliem - Old Spice Fiji
16,98 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Lemonbite
205,34 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Fiji - 85 g - Bez hliníka - Dlhotrvajúca ochrana - Svieži pocit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,99 €
Predajca: Lemonbite
164,59 €/1l

INCIA Prírodný dezodorant v guličke pre mužov 50 ml
23,50 €
Predajca: Exporgin
470,00 €/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pre mužov 96 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,49 €
Predajca: Lemonbite
88,44 €/1l

Dezodorant Extreme Blast Degree pre mužov 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
Predajca: Lemonbite
90,66 €/1l

Dezodorant v tyčinke Levanduľa Essentials A&H 71 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: Lemonbite
98,45 €/1l

Degree | Antiperspirant - Dezodorant - 74 g - 72-hodinová ochrana - Starostlivosť o telo
7,99 €
Predajca: Lemonbite
107,97 €/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-hodinová ochrana - svieži a pohodlný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Cool Rush Degree dezodorant v tyčinke 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite
85,39 €/1l

Mitchum sprchový dezodorant pre ženy 63 g
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
95,08 €/1l

Mitchum | Dezodorant pre mužov SPORT - 63 g - 48-hodinová ochrana - bez alkoholu - dermatologicky testovaný
7,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Classic Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Speed Stick | Dezodorant bez vône - 85g - Antiperspirant - Starostlivosť pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
58,71 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,99 €
Predajca: Lemonbite
61,38 €/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,69 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
94,58 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
4,49 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
102,31 €/1l

Rexona | Antiperspirant v spreji - 150 ml - 72-hodinová silná ochrana - antibakteriálny a účinný proti zápachu - povzbudzujúci a svieži
3,99 €
Predajca: Lemonbite
26,60 €/1l

Dezodorant Twilly d'Hermés Natural Spray 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
40,40 €
Predajca: PerfumTraders
269,33 €/1l