1,0



Na základe 1 hodnotenia
Valdo Marca Oro Valdobbiadene Prosecco Superiore D.O.C.G. 750ml
14,10 €
18,80 € / 1l
Produkt vyžaduje
overenie veku
Pred platbou vás presmerujeme na overenie veku.
plus 12,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Prosecco & Franciacorta a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Scavi & Ray Prosecco Spumante DOC poteší k rybím pokrmom 750ml 6 balení20,14 €/1l
90,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Prosecco Frizzante Zonin DOC suché z Talianska 750ml 6 balení15,40 €/1l
69,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Scavi & Ray Prosecco Spumante DOC Glitzer Pink 750ml36,69 €/1l
27,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
CinZano Asti ovocné svieže šumivé víno z Talianska 750ml21,20 €/1l
15,90 €
Predajca: AllYouNeed

Prosecco Frizzante DOC Treviso Chuť jabĺk suché čerstvé 750ml
13,13 €/1l
9,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mionetto Prosecco DOC Treviso Frizzante 750ml
15,48 €/1l
11,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mionetto Prosecco Spumante DOC Treviso brut | 11 % obj. | 0,75 l
24,26 €/1l
16,98 €
Predajca: PitnemiodyPL

Scavi & Ray Prosecco Spumante trocken | 11 % obj. | 0,75 l
20,15 €/1l
15,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mionetto Prosecco DOC Treviso Brut 200ml
34,55 €/1l
6,91 €
Predajca: PitnemiodyPL

Villa Sandi Prosecco Frizzante DOC jemne ovocné s dynamickou sladkosťou 750ml
13,36 €/1l
10,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Martini Prosecco, 0,75 L, Sec, Biele, Prosecco, Taliansko, Veneto (IT)
25,16 €/1l
18,87 €
Predajca: PitnemiodyPL

Scavi & Ray Prosecco Piccolo s príchuťou citrusov a jabĺk 200ml
17,80 €/1l
3,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mionetto Pres.Val. Spuman.
16,76 €/1l
12,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zonin Prosecco DOC Šumivé víno 750ml
20,01 €/1l
15,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Le Contesse Prosecco DOC Treviso Extra Dry, 11,00 %, 0,75 litra
34,39 €/1l
25,79 €
Predajca: italia-genuss

Prosecco Spumante DOC 0,2l Le Contesse Veneto Šumivé víno suché
39,75 €/1l
7,95 €
Predajca: NeuertsShop

Spumante Rosé, edícia Floral Paradise, 75 cl - Valdo
22,80 €/1l
17,10 €
Predajca: italia-genuss

Mionetto Prosecco DOC Treviso Frizzante Perlwein fruchtig 750ml
14,89 €/1l
11,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Scavi & Ray Prosecco Frizzante 24 Piccoloflaschen - 4,80 l
39,37 €/1l
94,48 €
Predajca: Store-Germany

Vykopávky a Ray Hugo
18,15 €/1l
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Valdo Marca Oro Valdobbiadene Prosecco Superiore D.O.C.G. 750ml
Prosecco di Valdobbiadene Brut Marca Oro DOCG od Valdo z Veneta - Taliansko
Vynikajúce aperitívne víno, ktoré je ideálnym doplnkom ku všetkým slávnostným jedlám. Môže sa podávať počas celého jedla a najlepšie sa hodí k jemným jedlám, najmä k rybám. Štíhla, priateľská a nie príliš plná chuť s príjemnou zvyškovou sladkosťou a veľmi jemným, perzistentným perlením.
Kontakt na spoločnosť
VALDO SPUMANTI SRL,
Via Foro Boario 20,
31049 Valdobbiadene (TV),
Taliansko
Valdo Marca Oro Prosecco Superiore je absolútnym bestsellerom spoločnosti Valdo a symbolizuje jej úspech. Hrozno pre toto vynikajúce šumivé víno pochádza zo slávnych kopcov Valdobbiadene a dodáva mu výnimočný charakter, ktorý sa na celom svete teší takmer kultovému statusu.
Prosecco sa v pohári leskne svetlou slamovožltou farbou so zelenkavými odleskami. Podmanivý buket definuje nezameniteľná vôňa divokých jabĺk, kvetov agátu a medu.
Chuť šumivého vína je mimoriadne mnohotvárna. Štíhle, priateľské a mimoriadne ovocné Prosecco sa stretáva s chuťou a poteší príjemnou zvyškovou sladkosťou a veľmi jemnou perlivosťou. Záver je z hľadiska elegancie ťažko prekonateľný. Či už ako aperitív alebo v kombinácii s rybami a morskými plodmi: Valdo Marca Oro Prosecco Superiore je vždy obohatením!
Profil
Ocenenia: Berlin Wine Trophy (zlatá medaila)
Chuť: sladká, ovocná, svieža, elegantná, jemná perla
Vôňa: divoké jablká, kvety agátu, med
Farba: svetlá slamovožltá so zlatými odleskami
Hodí sa k: Aperitívu, rybám, morským plodom
Druh vína: Šumivé víno
Odroda hrozna: 100% Glera
Chuť: suchá
Teplota pitia: 3 až 7 °C
Trvanlivosť: 1 až 2 roky
Obsah alkoholu: 11 %
Uzavretie: šampanský korok
Barik: Nie
Klasifikácia: DOCG
Obsah: 0,75 litra
Alergény: Obsahuje siričitany
Krajina pôvodu: Taliansko
Región: Veneto
Adresa výrobcu: VALDO SPUMANTI SRL, Via Foro Boario 20, 31049 Valdobbiadene (TV), Taliansko
Technické údaje teraz nájdete v záložke popis.
Extra suché víno Valdo Prosecco Spumante DOCG "Marca Oro" je predurčené na oslavu veľkých a nezabudnuteľných chvíľ. Už len jeho vzhľad, slamovo žltá farba so zlatistými odleskami, vzbudzuje chuť na viac. Je nezameniteľne ovocné a má jedinečný buket. Chuť kazia nádherne jemné bublinky a príjemná zvyšková sladkosť ... týmto všetkým vie presvedčiť.
10,77
- Charakteristika chute
- Suché
- Objem
- 0.75 l
- Odroda viniča
- Glera
- Pestovateľská oblasť
- Benátsko
- Alergény
- Oxid siričitý a sulfity
- Hmotnosť
- 1000 g
- Obsah alkoholu
- 11 % vol.
- Teplota pri konzumácii
- 6-8°C
- Potravinársky podnik
- VALDO SPUMANTI SRL, Via Foro Boario 20, 31049 Valdobbiadene (TV), Italien
- Obchodný názov
- Valdo Marca Oro Valdobbiadene Prosecco Superiore D.O.C.G.
- Odporúčané jedlá
- Dezerty
- Výrobca
- Valdo Spumanti
- Pôvod
- Taliansko
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- r13560
- EAN kód
- 8002335104066
- Charakteristika chute
- Suché
- Objem
- 0.75 l
- Odroda viniča
- Glera
- Pestovateľská oblasť
- Benátsko
- Alergény
- Oxid siričitý a sulfity
- Hmotnosť
- 1000 g
- Obsah alkoholu
- 11 % vol.
- Teplota pri konzumácii
- 6-8°C
- Potravinársky podnik
- VALDO SPUMANTI SRL, Via Foro Boario 20, 31049 Valdobbiadene (TV), Italien
- Obchodný názov
- Valdo Marca Oro Valdobbiadene Prosecco Superiore D.O.C.G.
- Odporúčané jedlá
- Dezerty
- Výrobca
- Valdo Spumanti
- Pôvod
- Taliansko
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- r13560
- EAN kód
- 8002335104066
Hodí sa k tomu

Doppio Passo Primitivo Puglia červené
14,68 €/1l
11,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Univerzálna pšeničná múka typ 650 1kg - Tota
0,88 €/1kg
0,89 €
Predajca: BRAT_PL

Celozrnná špaldová múka 1kg - Tota
3,77 €/1kg
3,77 €
Predajca: Katomix

Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
8,47 €
Predajca: Amazinggirl

Orion rohová metla TRIANGLE s teleskopickou násadou na odstraňovanie pavučín
19,00 €
Predajca: Modadeti

Stojan na korenie otočný o 360°, otočný tanier 30 cm, čierny oceľový otočný stojan na korenie, vhodný do skriniek, kuchýň, chladničiek a pod.
18,73 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,35 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oblique Unique Happy Birthday fóliový balónikový veniec v ružovo-zlatej farbe Dekorácia na narodeninovú oslavu
7,97 €
Predajca: Partygeschenke24

Kompresor Scheppach Ultra Silent HC08Si | 1,5 hp / 1100 W | 8 bar | 6 litrov | 162 l/min | 67,4 db(A)* Tichý | + redukcia tlaku a spojka
168,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Octopia

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
15,04 €/1l
75,21 €
Predajca: velmontask

Konstsmide - reťaz na stromček, sviečky na hriadeli, deliteľná zástrčka, 16 čírych žiaroviek, 230 V, vonkajšia, zelený kábel ; 1131-000
49,95 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: KLKCommerce

Planetárny projektor hviezdnej oblohy, lampa s projektorom galaxie na strop spálne, LED projektor hviezdnej oblohy pre deti a dospelých
35,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

Luxusný slnečník s LED osvetlením Svetelný slnečník 350 cm Záhradný slnečník Pavilón - antracit
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Apple MagSafe, Vnútorný, Bezdrôtové nabíjanie, Strieborná, Biela
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

Topper zo studenej peny 180x200 vhodný pre alergikov - Matracový topper pre všetky postele a matrace
109,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Mionetto Prosecco DOC Treviso Frizzante 750ml
15,48 €/1l
11,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prosecco Frizzante DOC Treviso Chuť jabĺk suché čerstvé 750ml
13,13 €/1l
9,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Aperol Aperitivo z Talianska ovocný horký bylinný likér 700ml
24,37 €/1l
17,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Aperol Aperitivo z Talianska ovocný horký bylinný likér 1000ml
23,11 €/1l
23,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Scavi & Ray Prosecco Spumante trocken | 11 % obj. | 0,75 l
20,15 €/1l
15,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
14,53 €/1kg
14,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Doppio Passo Primitivo Rosato italienischer trockener Rosewein 750ml
13,36 €/1l
10,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
4,50 €
Predajca: Katomix

Výkonný biely pohár na víno, objem: 0,40 l, výška: 210 mm, ø: 85 mm
59,57 €
Predajca: NeuertsShop

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Šampanské Veuve Clicquot Brut v darčekovom balení Champagne Francúzsko | 12 % obj. | 0,75 l
148,56 €/1l
130,27 €
-18,85 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
111,42 €
Predajca: AllYouNeed

LED solárna lampa BUBLINY 6 ks - set Záhradné dekoračné osvetlenie Haushalt- International
8,17 €
Predajca: Tradior

CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
2,75 €/1kg
9,88 €
-70%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,89 €
Predajca: Katomix

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
32,97 €/1l
23,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ALPSKÉ UHT MLIEKO (min. 3,5% TUKU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
4,18 €/1l
4,18 €
Predajca: Biogo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%100% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
100%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. júna 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Scavi & Ray Prosecco Spumante DOC poteší k rybím pokrmom 750ml 6 balení
90,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,14 €/1l

Prosecco Frizzante Zonin DOC suché z Talianska 750ml 6 balení
69,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,40 €/1l

Zonin Prosecco Spumante Brut Glera svieža ovocná chuť 750ml 3 balenia
45,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,00 €/1l

Scavi & Ray Prosecco Spumante DOC Glitzer Pink 750ml
27,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,69 €/1l

Scavi & Ray Prosecco Rose
42,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,18 €/1l

Prosecco Blu LineaVini Šumivé víno 200ml
3,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,50 €/1l

Azzurro Dry 750ml
5,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,96 €/1l

Valdo Marca Oro Valdobbiadene Prosecco Superiore D.O.C.G. 750ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,80 €/1l

CinZano Asti ovocné svieže šumivé víno z Talianska 750ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
15,90 €
Predajca: AllYouNeed
21,20 €/1l

Zonin Prosecco DOC Šumivé víno 750ml
15,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,01 €/1l

Villa Sandi Prosecco Frizzante DOC jemne ovocné s dynamickou sladkosťou 750ml
10,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,36 €/1l

Scavi & Ray Prosecco Frizzante Perlwein Italien | 10,5 % obj. | 0,75 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
12,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,88 €/1l

Mionetto Pres.Val. Spuman.



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,76 €/1l

Prosecco Frizzante DOC Treviso Chuť jabĺk suché čerstvé 750ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,13 €/1l

Mionetto Prosecco DOC Treviso 750ml
16,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,39 €/1l

Mionetto Prosecco DOC Treviso Frizzante 750ml
11,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,48 €/1l

City Rosé Rose Šumivé suché ružové víno Wein aus der Dose 200ml
1,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,25 €/1l

Freixenet Carta Nevada Rose Dry 200ml
3,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,30 €/1l

Mionetto Prosecco DOC Treviso Frizzante Perlwein fruchtig 750ml
11,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,89 €/1l

Mionetto Prosecco Rose ružová farba broskyňových kvetov Vegan 750ml
10,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,03 €/1l