4,8



Na základe 12 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – stredne pražená, jemne mletá175,00 €/1kg
17,50 €
Predajca: Exporgin

Ďalšie informácie o reklame
Jacobs Filtračná káva Krönung jemná | mletá | 500g34,90 €/1kg
17,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Jacobs Kawa Mielona Krönung 100 g197,40 €/1kg
19,74 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Mövenpick AUTÉNTICO, 500g mleté52,76 €/1kg
26,38 €
Predajca: AllYouNeed

Café Hag Filter Coffee Classic Mild | mletá | 500g
42,02 €/1kg
21,01 €
Predajca: Ambiente-3000

Melitta Harmonie mletá filtrovaná káva bez kofeínu, v sade
22,74 €/1kg
136,44 €
Predajca: Store-Germany

Jacobs Filter Coffee Krönung bez kofeínu | mletá | 500g
41,52 €/1kg
20,76 €
Predajca: somnia24

Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
25,94 €/1kg
12,97 €
Predajca: Zyrafka

Eilles mletá káva 20006 500g
33,02 €/1kg
16,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Melitta Auslese Mild mletá filtrovaná káva, pre kávovary na filtrovanú kávu, v sade
22,72 €/1kg
136,34 €
Predajca: Store-Germany

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Káva Arabica mletá 500g
24,06 €/1kg
12,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr prodomo bez kofeínu | mleté | 500g
17,94 €/1kg
21,56 €
-58%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,97 €
Predajca: Katomix

Lavazza Caffe Decaffeinato gemahlen
30,28 €/1kg
7,57 €
Predajca: Zyrafka

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Stredne pražená, Americano, Espresso, Taška, 500 g
24,86 €/1kg
12,43 €
Predajca: Zyrafka

Káva Café Intención CLÁSICO mega economy pack, 12x500g mletá
57,02 €/1kg
28,51 €
Predajca: somnia24

Espresso káva FairTrade - mletá bez kofeínu 250g
31,96 €/1kg
7,99 €
Predajca: taleoo

Café Orgánico - Arabica mletá káva bez kofeínu 250g
34,20 €/1kg
8,55 €
Predajca: taleoo

Organic Intense Organic Strong Coffee : Fairtrade : gemahlen : 500g
51,40 €/1kg
25,70 €
Predajca: somnia24

KÁVA MLETÁ ARABIKA 100% ESPRESSO FAIR TRADE250 g - HORA HAGEN
28,20 €/1kg
7,05 €
Predajca: taleoo

KÁVA MLETÁ ARABIKA 100% KLASICKÁ500 g - LEBENSBAUM
0,02 €/1kg
12,49 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
IDEE Káva jemná aromatická mletá bez kofeínu 500g
Idee káva bez kofeínu je ušľachtilá, aromatická káva. Kofeín je starostlivo odstránený, aby sa zachovala aromatická chuť. Vysoké štandardy kvality a neustála kontrola kvality zaručujú povzbudzujúci pôžitok z kávy na úrovni.
Darboven GmbH & Co KG Pinkertweg 13 22113 Hamburg
| Názov | Idee Kaffee - pražená káva bez kofeínu, mletá, vákuovo balená |
| Hmotnosť | 500g |
| Návod na použitie | Množstvo kávy na šálku: 7 g |
| Trvanlivosť a skladovanie | Po otvorení skladujte kávu na chladnom a suchom mieste |
| Zloženie | mletá pražená káva bez kofeínu |
| Zodpovedná potravinárska spoločnosť | J.J. DARBOVEN, D-22113 Hamburg |
| Ďalšie informácie | na 100 g |
Naša filtrovaná káva bez kofeínu je rovnako starostlivo spracovaná a jemne namiešaná ako všetky ostatné druhy. Zachováva si plnú, aromatickú chuť a jemné nuansy našich zŕn, takže na konci chýba naozaj len jedna vec: kofeín.
Idee Kaffee Decaffeinated filtrovaná káva 12x500gr. Idee Kaffee Decaffeinated je káva bez kofeínu. Jemná zmes vybraných zŕn zaručuje aromatickú chuť. IDEE Kaffee je známa, jemná káva, ktorú si môžete bezstarostne vychutnať kedykoľvek počas dňa.
Idee Coffee Decaffeinated je špeciálne navrhnutá pre milovníkov kávy, ktorí nemajú radi kofeín alebo ho netolerujú, ale napriek tomu si chcú vychutnať jemnú chuť kávy. Získate plnú chuť kávy, ale bez kofeínu.
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Pražená káva, mletá, bez kofeínu.
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 811KJ Energetická hodnota: 194Kcal Tuky: 13,4g z toho -nenasýtené mastné kyseliny: 5,0g Sacharidy: 1,5g z toho -cukor: 1,5g Bielkoviny: 14,0g Soľ: 0,03g Sodík: 0,01g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- J. J. Darboven GmbH & Co. KG, 22113 Hamburg
- Obchodný názov
- Káva bez kofeínu
- Výrobca
- J.J. Darboven
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- JJD/0800
- EAN kód
- 40065810008004006581800103
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Pražená káva, mletá, bez kofeínu.
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 811KJ Energetická hodnota: 194Kcal Tuky: 13,4g z toho -nenasýtené mastné kyseliny: 5,0g Sacharidy: 1,5g z toho -cukor: 1,5g Bielkoviny: 14,0g Soľ: 0,03g Sodík: 0,01g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- J. J. Darboven GmbH & Co. KG, 22113 Hamburg
- Obchodný názov
- Káva bez kofeínu
- Výrobca
- J.J. Darboven
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- JJD/0800
- EAN kód
- 40065810008004006581800103
Hodí sa k tomu

Žitný chlieb Light&Cross crispbread
12,08 €/1kg
1,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Idee Kaffee GOLD EXPRESS rozpustná káva, 100g
61,20 €/1kg
6,12 €
Predajca: Zyrafka

ZELURXX 64GB CCD retro kamera, zachytenie okamihov v akomkoľvek čase, so 16x zoomom, 2,4" displej, HD kvalita, vintage filter, detská kamera
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zelurxx

Dallmayr 122500000 Dallmayr prodomo entcoffeiniert Kaffeebohnen Arabicabohnen 500,0 g
42,72 €/1kg
21,36 €
Predajca: somnia24

Idee Káva Classic s jemnou príchuťou mletá s kofeínom 500g
22,74 €/1kg
11,37 €
Predajca: Zyrafka

Cafè Hag Classic Mild, balenie 6 ks, plná chuť, bez kofeínu, instantná káva, 100g
139,73 €/1kg
83,84 €
Predajca: Store-Germany

Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové kapsuly, 8 kapsúl na 8 porcií, 112 g
70,25 €/1kg
11,31 €
Predajca: somnia24

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Káva Arabica mletá 500g
24,06 €/1kg
12,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KOTARBAU® Kanister na vodu s kohútikom, 30 litrov. Vodný zásobník na kempovanie, kanister na pitnú vodu. Kanister s kovovým kohútikom na pitnú vodu a džús. Plastový
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: KOTARBAU

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazuľa
26,48 €/1kg
13,24 €
Predajca: Zyrafka

Ferrero 60116462 Orieškový nugátový krém nutella 40-bal
34,43 €/1kg
20,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HEARTS Cappuccino s jemným nádychom kakaa 10 x 1kg balenie, čokoládová príchuť s jemnou penou
5,50 €/1kg
55,00 €
Predajca: Euroshare

Gerstacker Norimberský vianočný trh varené víno Premium 1000ml
4,66 €/1l
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafé Gold The Original | instantná káva | 200g pohár
114,00 €/1kg
22,80 €
Predajca: somnia24

IDEE KAFFEE Kávový krém AROMATISCH, 1000g Bohnen
38,40 €/1kg
38,40 €
Predajca: LAVONIO

Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
10,49 €/1kg
26,23 €
Predajca: Store-Germany

SENSEO Vankúšiky bez kofeínu Senseopads 80 nápojových kapsúl
108,86 €/1kg
70,64 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,42 €
Predajca: AllYouNeed

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
4,06 €/1kg
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
34,90 €
Predajca: mdmw-shop24

Café Hag Filter Coffee Classic Mild | mletá | 500g
42,02 €/1kg
21,01 €
Predajca: Ambiente-3000

BEZKOFEÍNOVÁ ARABICA KÁVOVÉ ZRNKY 100% FAIR TRADE500 g - HONT HAGEN
0,03 €/1kg
14,68 €
Predajca: taleoo

Melitta Harmonie mletá filtrovaná káva bez kofeínu, v sade
22,74 €/1kg
136,44 €
Predajca: Store-Germany

Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Káva, Stredne pražená, 1 kusov, 65 mm, 105 mm
44,10 €/1kg
22,05 €
Predajca: somnia24

Idea Coffee Gold Express
67,45 €/1kg
13,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
25,94 €/1kg
12,97 €
Predajca: Zyrafka

Lavazza Caffe Decaffeinato gemahlen
30,28 €/1kg
7,57 €
Predajca: Zyrafka

Melitta Harmonie Mild mletá filtrovaná káva, pre kávovary na filtrovanú kávu, v sade
26,57 €/1kg
159,44 €
Predajca: Store-Germany

Melitta Auslese Mild mletá filtrovaná káva, pre kávovary na filtrovanú kávu, v sade
22,72 €/1kg
136,34 €
Predajca: Store-Germany

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Stredne pražená, Americano, Espresso, Taška, 500 g
24,86 €/1kg
12,43 €
Predajca: Zyrafka
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. mája 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi ľahké na žalúdok
Po rokoch hľadania som konečne našiel dokonalú kávu. Je veľmi nenáročný na žalúdok, a preto môžete vypiť šálku viac bez obáv. Tak si to užite.
Hodnotenie z 10. marca 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
IDEE COFFEE
Kamarát nám ho odporučil vyskúšať, boli sme nadšení a vyhovoval nám. Žiadny tlak v žalúdku a žiadny pocit plnosti. Môžeme ho len odporučiť. Zostaneme pri ňom.
Hodnotenie z 11. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ďakujeme za rýchle dodanie!
Kúpené ako darček pre našu tetu, ktorá má rád túto kávu už viac ako 40 rokov
Hodnotenie z 1. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
chutné
veľmi spokojný
Hodnotenie z 13. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Veľmi dobré!
Hodnotenie z 16. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Produkt poznám už 10 rokov a som veľmi spokojný.
Hodnotenie z 31. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spokojný
Všetko skvelé, rýchle dodanie, dobrá kvalita
Hodnotenie z 21. septembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoducho skvelá káva.
Káva IDEE je ako vždy jednoducho skvelá káva.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – stredne pražená, jemne mletá
17,50 €
Predajca: Exporgin
175,00 €/1kg

Slim Coffee 125g



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
16,90 €
Predajca: Nutrisslim
135,20 €/1kg

BEZLEPKOVÁŽALUDOVÁ KÁVA 200 g - DARY NATURY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,69 €
Predajca: BRAT_PL
33,45 €/1kg

Káva Arabica a kardamón 250g mletá. Zmes so zeleným kardamónom pre lahodnú chuť.
20,99 €
Predajca: LaProve
83,96 €/1kg

Púpavová káva s adaptogénmi - ASHWAGANDA 150g
10,79 €
Predajca: BRAT_PL
56,79 €/1kg

Púpavová káva s bodliakom, brukvou a artičokom 150g POLSKÝ MNÍŠEK
10,09 €
Predajca: BRAT_PL
53,11 €/1kg

Čerstvo mletá káva 250 g – Kimbo



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,39 €
Predajca: Serica
46,17 €/1kg

Lavazza Qualità Rossa, 250 g, Stredne pražená, Káva, Taška



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
13,62 €
-62%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,09 €
Predajca: Caffarro
1,02 €/1kg

Beketo Instantkaffee Chillout | mit Reishi & Ashwagandha
17,59 €
Predajca: medpak_shop
70,36 €/1kg

KÁVA MLETÁ ARABICA 100% PERU FAIR TRADE250 g - OXFAM
11,80 €
Predajca: Biogo
0,05 €/1kg

Liečivo vyrobené z praženej, mletej kávy bez kofeínu a púpavy
9,09 €
Predajca: BRAT_PL
47,84 €/1kg

Alce Nero 324804, 250 g, Mocha, Taliansko, Taška
10,49 €
Predajca: Biogo
0,04 €/1kg

Lavazza Crema e Gusto Classico, 250 g, Stredne pražená, Espresso, Taška



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
6,49 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,52 €
Predajca: Caffarro
21,31 €/1kg

Kawa mielona Pedros 100 g
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
79,90 €/1kg

Akumulátorová striekacia pištoľ na farby Elektrická 21V lítiová batéria Nabíjateľná 1000ml Zástrčka EÚ 200?240V
92,99 €
Predajca: Zanjo24

Súprava na prípravu kávy Espresso Mini mlynček s filtračným papierom
47,99 €
Predajca: Zanjo24

CYCORRYKÁVA 200 g - DARY NATURY
7,19 €
Predajca: BRAT_PL
0,04 €/1kg

Jacobs Gold mletá káva 250 g
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
39,96 €/1kg

ZELENÁ MLETÁ KÁVA 250 g -PLANÉTA
12,00 €
Predajca: Biogo
0,05 €/1kg

Prírodná prírodná púpavová káva 150g POLSKÁ PAMPELIŠKOVÁ KÁVA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,59 €
Predajca: BRAT_PL
39,95 €/1kg