5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
HERBA 7669 Pfefferminze - 25 Btl. à 1,5g1,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Čajová kanvica Šalvia prírodný šalviový čaj 20 dvojkomorových vrecúšok 30g86,67 €/1kg
2,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Čajová kanvica pikantný slézový ibištekový čaj cenné potešenie z prírody 40g65,00 €/1kg
2,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
TEEKANNE 7666 TEEKANNE NamasTee® GlücksgefühleTee 15 Portionen4,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 6163 Teekanne Kamille 20 Beutel
386,67 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

12 čajových sáčkov čaju "Marocká mäta" (6423), 20 sáčkov
346,39 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Čajová kanvica mäta citrón Mätový čaj s citrónovou príchuťou 20 vrecúšok 30g
86,67 €/1kg
2,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mätový bylinný čaj Meßmer osviežujúci a korenistý 4 balenia
83,56 €/1kg
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 6168 Teekanne 8 Kräuter
290,00 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

Čajová kanvica Cheeky Flirt ovocné granátové jablko s ostružinovou príchuťou 45g
77,82 €/1kg
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne Tee Fenchel Anis Kümmel 6166 20 St./Pack.
47,33 €/1kg
2,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne 15309, Ovocný čaj, 50 g, Jablko, Ibištek, Citrón, Šípka, Med, Laktóza, Apples, white hibiscus, lemon flavouring (10%), rose hips, sweet leaves, honey flavouring, lemons,..., 2 kcal
249,40 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
249,40 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 5558 teeflott mätový čaj 25 čajových vrecúšok à 3,5 g
15,04 €
Predajca: somnia24

MeßmerMätový čaj osviežujúci chladivý slaný 36g
3,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 6469 Teekanne grüner Tee 20 Beutel
320,00 €/1kg
11,20 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE TEEKANNE PREMIUM PEPPERMINT 20 x 2,25 g 31935
53,73 €/1kg
12,09 €
Predajca: somnia24

Čajová kanvica 6171 Čajové jablko - 20 Btl. à 3g
60,50 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 069409 TEEKANNE Ingwer Tee 18 Portionen
322,22 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

Čajová kanvica 6774 Čaj Spanish Orange - 20 vreciek
76,40 €/1kg
3,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Čajová kanvica Mäta pepermintová s 20 balenými dvojkomorovými vreckami 45g
Doprajte si šálku čaju Teekanne Mint. Osviežujúco aromatická pochúťka.
TEEKANNE GmbH & Co KGKevelaerer Str. 21-2340549 DüsseldorfMäta - cenná sila prírody Každý, kto si niekedy medzi prstami pretrel lístok mäty, sa teší na každú šálku Teekanne Mäta Prírodná sila esenciálneho mätového oleja z lístkov mäty je príjemne osviežujúca. Vďaka viac ako 135 rokom skúseností s čajom vyberáme bohaté mätové lístky z najlepších polí. Tú môžete cítiť a ochutnať v každej šálke.
Potravinárska spoločnosť
Názov: TEEKANNE GmbH & Co. KG
Adresa: D-40526 Düsseldorf
Krajina pôvodu/Miesto pôvodu
Nemecko
- Vysokokvalitná plechová dóza vhodná na skladovanie potravín s objemom 1,3 l.
- To je dostatok miesta na pol kila kávy!
- Uzáver s oceľovým klipom a plastové tesnenie vložené do veka zabezpečujú vzduchotesné uzavretie vašich potravín.
- Krásny retro vzhľad a reliéfne motívy robia z tejto aróma konzervy očarujúcu ozdobu každej kuchyne.
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Mäta pieporná* (100%) *50% certifikát Rainforest Alliance
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 45 g
- Potravinársky podnik
- TEEKANNE GmbH & Co. KGKevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
- Obchodný názov
- 100% prírodný mätový čaj
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 6160
- EAN kód
- 4009300005810
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Mäta pieporná* (100%) *50% certifikát Rainforest Alliance
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 45 g
- Potravinársky podnik
- TEEKANNE GmbH & Co. KGKevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
- Obchodný názov
- 100% prírodný mätový čaj
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 6160
- EAN kód
- 4009300005810
Hodí sa k tomu

TEEKANNE 6163 Teekanne Kamille 20 Beutel
386,67 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

12 čajových sáčkov čaju "Marocká mäta" (6423), 20 sáčkov
346,39 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Čajová kanvica so šípkovou ružou individuálne zabalená ovocná a plná 70g
55,43 €/1kg
3,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne Tee Fenchel Anis Kümmel 6166 20 St./Pack.
47,33 €/1kg
2,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Palatinate pečeňová klobása - pohár 160g
23,69 €/1kg
3,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,79 €
Predajca: taleoo

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,33 €
Predajca: Kidero

Čajová kanvica 6875 Čaj Chinese Sencha - 20 vreciek
356,29 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
4,50 €
Predajca: Katomix

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
12,39 €
Predajca: eu-bay_de

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

TEEKANNE 6168 Teekanne 8 Kräuter
290,00 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

Čajová kanvica Cheeky Flirt ovocné granátové jablko s ostružinovou príchuťou 45g
77,82 €/1kg
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 6469 Teekanne grüner Tee 20 Beutel
320,00 €/1kg
11,20 €
Predajca: somnia24

Open Food 4009300013075, 2 kcal, 0,3 g, 0,1 g, 0,1 g, 0,2 g, 0,2 g
36,50 €/1kg
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mätový bylinný čaj Meßmer osviežujúci a korenistý 4 balenia
83,56 €/1kg
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajová kanvica 6576 Turecké jablko 20 ks / bal.
226,73 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Čajník 6992 Čajník Pers.Granata. 20 Bt
277,11 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Čajová kanvica multivitamín s 10 vitamínmi z vybraných druhov ovocia 60g
54,33 €/1kg
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 4001257156003 Čaj Meßmer „Ovocná zmes“, balenie po 25 ks
62,67 €/1kg
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajová kanvica Šalvia prírodný šalviový čaj 20 dvojkomorových vrecúšok 30g
86,67 €/1kg
2,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
249,40 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

12 kusov čaju TEEKANNE 6167, ovocná príjemná chuť
193,33 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

Čajová kanvica 6171 Čajové jablko - 20 Btl. à 3g
60,50 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer zelený čaj tart fresh pleasure 50 čajových vrecúšok tradičný 87g
22,60 €/1kg
4,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
2,07 €
Predajca: Store-Germany

Melitta Harmonie Mild mletá filtrovaná káva, pre kávovary na filtrovanú kávu, v sade
26,57 €/1kg
159,44 €
Predajca: Store-Germany

Čajová kanvica 6774 Čaj Spanish Orange - 20 vreciek
76,40 €/1kg
3,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajová kanvica pikantný slézový ibištekový čaj cenné potešenie z prírody 40g
65,00 €/1kg
2,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 4001257160000 Čaj Meßmer „6 bylín“, lahodný, balenie po 25 ks
94,00 €/1kg
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajová kanvica Princess Lillifee Jahodovo-malinový ovocný čaj 55g
56,73 €/1kg
3,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Thajský bylinný čaj, 100 % prírodná zmes, 50 čajových vrecúšok



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
168,23 €/1kg

FITNE Herbal Tea - 40 čajových vrecúšok - Tradičná thajská zmes
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
218,70 €/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,43 €
Predajca: lithuaniashop
368,60 €/1kg

HepaFar bylinný čaj – 20 čajových vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: WR-Products
374,75 €/1kg

Čajová kanvica Čaj Wellbeing Collection 7784 180 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
58,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Mild Rosehip Blend Ovocný čaj Hibiscus 75g 12 balení
37,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
495,73 €/1kg

Čajová kanvica 2781464008 Selection Box - 12 čajov, 180 vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
119,77 €/1kg

Ahmad Tea - čierny čaj s príchuťou maliny 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,57 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
225,50 €/1kg

Ahmad Tea- Fruitytea 6 rôznych ovocných čajov ako darčeková krabička



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
324,92 €/1kg

Sada paraguajského čaju yerba maté EL PAJARO 10x50g - Rôzne odrody paraguajského yerba maté - silný čaj yerba maté



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,00 €
Predajca: Yerbamarket_
18,00 €/1kg

Ahmad Tea - Mango a liči 30g, 20 vrecúšok
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
601,33 €/1kg

Dilmah - Zelený čaj - 100 čajových vrecúšok - Zelený čaj z Cejlónu - Čajové lístky ručne zbierané na Srí Lanke - Čerstvý a jemný (150 g)
32,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
164,95 €/1kg

Loyd Med a vanilka Rooibos čaj 20 vreciek
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Čaj Loyd Black Lemon Tea, 20 vrecúšok
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
0,50 €/1kg

Čaj Yerba Mate Cocido Detox 25x3g
2,00 €
Predajca: Yerbamarket_
26,67 €/1kg

Meßmer Classic Moments ochutený ovocný čaj lesné plody 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
58,68 €/1kg

Meßmer Classic Moments Mätový čaj 100 čajových vrecúšok 225g
14,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
63,11 €/1kg

20ErVrecúško Zeleného Čaju Teek.



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
145,75 €/1kg

Open Food 4009300012733, 3 kcal, 1 g, 1 g, 1 g, 0,004 g, 1 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
122,29 €/1kg

Teekanne Tee Darjeeling 5309 250g
16,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
66,92 €/1kg