5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Montblanc Legend, Muži, 30 ml, Bergamot, Levanduľa, Jazmín, Ruže, Dub, Santalové drevo, Tonka, Sprej
22,25 €
741,67 € / 1l
plus 3,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Sauvage, Muži, 200 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Ambroxan, Sprej878,70 €/1l
175,74 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Aigner Etienne Aigner No 1 EDT 100 ml M636,30 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, Muži, 50 ml, Bergamot, Citrus, Hedion, Levanduľa, Konárnik slivkový, Vetiver, Sprej1 793,00 €/1l
89,65 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
ETRO Heliotrope EDT 100 ml UNISEX1 050,40 €/1l
105,04 €
Predajca: PerfumTraders

Montblanc Legend, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Jazmín, Ruže, Dub, Santalové drevo, Tonka
730,00 €/1l
36,50 €
Predajca: PerfumTraders

Legenda Mont Blanc - Parfém v spreji, 200ml
279,45 €/1l
55,89 €
Predajca: BRASTYGroup

Montblanc Legend Spirit, Muži, 200 ml, Bergamot, Grapefruit, Ružové korenie, Kardamon, Lavander, Voda, Kašmírske drevo, Konárnik slivkový, biele pižmo, Drevo, Sprej
343,65 €/1l
68,73 €
Predajca: BRASTYGroup

Mont Blanc Starwalker - Toaletná voda 75ml
443,33 €/1l
33,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Mont Blanc Individuel pre Mužov - Toaletná voda, 75 ml.
410,00 €/1l
30,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Mont Blanc Presence - Toaletná voda 75 ml, Klasická vôňa s nádychom elegancie a jemných tónov. Ideálna voľba pre tých, čo oceniajú nadčasovú kvalitu a luxus.
421,87 €/1l
31,64 €
Predajca: Glamperfeu

Nautica - Voyage EDT 100ml
171,50 €/1l
17,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mont Blanc Starwalker toaletná voda pre mužov 50 ml
615,60 €/1l
30,78 €
Predajca: BRASTYGroup

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
279,10 €/1l
27,91 €
Predajca: Glamperfeu

Rochas Man, Muži, 100 ml, Bergamot, Levanduľa, Jazmín, Raspberry, Santalové drevo, Vanilka, Sprej
427,50 €/1l
42,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rochas Femme, Ženy, 100 ml, Pačuli, Ruže, Santalové drevo, Vetiver, Sprej
394,20 €/1l
39,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parfums Grès Cabotine Rose, Ženy, 50 ml, Hruška, Citlivka, Pivonka, Korenie, Pižmo, Santalové drevo, Vetiver, Sprej
280,80 €/1l
14,04 €
Predajca: Glamperfeu

Burberry For Men, Muži, 100 ml, Bergamot, Levanduľa, Mäta, tymián, Geranium, Pižmo, Santalové drevo, Jantár, Cédrové drevo, Sprej
367,00 €/1l
36,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rabanne Pour Homme, Muži, 100 ml, Levanduľa, Estragón, tymián, klinček, Geranium, Pižmo, Konárnik slivkový, Tabak, Sprej
321,90 €/1l
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rabanne 1 Million, Muži, 50 ml, Mandarínka, Pepermint, Škorica, Ruže, Jantár, Koža, Sprej
1 137,00 €/1l
56,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 30 ml
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Bergamot, Levanduľa
- Poznámky k srdcu vône:
- Jazmín, Ruže
- Poznámky k základu vône:
- Dub, Santalové drevo, Tonka
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- Alcohol Denat, Water, Fragrance, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Citronellol, Coumarin, Limonene, Linalool, Ethylhexyl Salicylate, Coumarin, BHT, Citral, Geraniol
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Vôňa Mont Blanc Legend je inšpirovaná čestným a sebavedomým mužom, ktorý je odvážny, vášnivý a sám sebou. Je to jemná a výrazná vôňa, napriek tomu veľmi mužná a elegantná. vôňa bola uvedená na trh v roku 2011.
Pánska toaletná voda
levanduľa, bergamot, citrónová verbena, ananás
kumarín, slivková vetvička (dubový mach), pelargónia, ruža, červené jablko, sušené ovocie
santalové drevo, fazuľa tonka
Montblanc Legend toaletná voda v spreji 30 ml
Mont Blanc Legend je duchovná a šarmantná vôňa pre mužov, ktorí túžia po elegancii a štýle. Táto toaletná voda v sebe nesie mužnosť a sebavedomie, čím dodáva každému dňu jemný a sofistikovaný dotyk. Vytvorená pre moderného gentlemana, ktorý si váži kvalitu a jemné detaily. S kombináciou čerstvých citrusových tónov a drevitých nuáns, táto vôňa pôsobí osviežujúco a pritom dôstojne. Nechajte sa obaliť atmosférou Mont Blanc Legend a buďte pripravení na všetky výzvy, ktoré vám život prinesie.
Toaletná voda Legend od značky Mont Blanc bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.
Montblanc Legend je pánsky parfum z kategórie aromatických parfumov, ktorý debutoval v roku 2011. Je to vôňa plná kontrastov - spája tradíciu s modernosťou a silu s citlivosťou. Vôňa vyzdvihuje vlastnosti skutočného muža: odvahu, vášeň, úprimnosť, sebavedomie a sexepíl. Kompozícia si určite získa srdcia odhodlaných mužov, ktorí uprednostňujú výrazné vône. Ideálna na chladnejšie dni a večery - najmä na jeseň a na jar.
Montblanc Legend je symbolom elegantnej a štýlovej mužnosti. Sebavedomá a silná vôňa stelesňuje charizmu žijúcej legendy. Nenásilne pestovaný talent a nekompromisná potreba rafinovaných ingrediencií ju robia skutočne jedinečnou. Svieža vôňa je skombinovaná s drevitými a kvetinovými tónmi, ktoré zabezpečujú silný, korenistý dozvuk. Legenda je stelesnením mužného odhodlania. Moderná a nadčasová zároveň interpretuje vzrušujúce spojenie autenticity a inovácie jedinečným spôsobom.
Toaletná voda Legend od značky Mont Blanc bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 30 ml vybranej vône.
Montblanc Legend Pour Homme Edt Spray
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
MontBlanc Legend EDT - 30ml - S
Mont Blanc Legend Pour Homme Edt Spray 641-008A03 / MB008A03 FRANKRIJK karton @ 1 fles x 30 ml
- Model
- Legend for Men
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Vôňa Mont Blanc Legend Toaletná voda (30 ml) prináša osviežujúci zážitok pre moderného muža. Táto elegantná vôňa je zostavená z najkvalitnejších ingrediencií, ktoré zdôrazňujú jeho štýl a osobnosť. Zloženie tejto toaletnej vody zahŕňa vysoko kvalitné látky, ako sú citrusové plody, aromatické byliny a drevité tóny. Vychutnajte si lahodnú kombináciu esencií, ktoré vytvárajú nezameniteľnú vôňu Mont Blanc Legend. / / Bylinné extrakty, citrusové esencie, dřevité tóny, kvetinové esencie, kořeněné ingredience, vanilka, mošus, ambra, pačuli, santalové dřevo.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3386460032704
- Číslo od výrobcu
- JMB008A03
- Model
- Legend for Men
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Vôňa Mont Blanc Legend Toaletná voda (30 ml) prináša osviežujúci zážitok pre moderného muža. Táto elegantná vôňa je zostavená z najkvalitnejších ingrediencií, ktoré zdôrazňujú jeho štýl a osobnosť. Zloženie tejto toaletnej vody zahŕňa vysoko kvalitné látky, ako sú citrusové plody, aromatické byliny a drevité tóny. Vychutnajte si lahodnú kombináciu esencií, ktoré vytvárajú nezameniteľnú vôňu Mont Blanc Legend. / / Bylinné extrakty, citrusové esencie, dřevité tóny, kvetinové esencie, kořeněné ingredience, vanilka, mošus, ambra, pačuli, santalové dřevo.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3386460032704
- Číslo od výrobcu
- JMB008A03
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Legenda Mont Blanc - Parfém v spreji, 200ml
279,45 €/1l
55,89 €
Predajca: BRASTYGroup

Mont Blanc Legend Deodorant s jemným sprejom, 100ml
181,40 €/1l
18,14 €
Predajca: NutraBestBG

Mont Blanc Legend, Woda perfumowana, 50ml
616,60 €/1l
30,83 €
Predajca: BRASTYGroup

Montblanc Legend, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Jazmín, Ruže, Dub, Santalové drevo, Tonka
490,30 €/1l
49,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Montblanc Legend, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Jazmín, Ruže, Dub, Santalové drevo, Tonka
730,00 €/1l
36,50 €
Predajca: PerfumTraders

Montblanc, Legend Red, Eau De Parfum, For Men, 30 ml
727,00 €/1l
21,81 €
Predajca: BRASTYGroup

Nautica - Voyage EDT 100ml
171,50 €/1l
17,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Montblanc Legend Spirit, Muži, 200 ml, Bergamot, Grapefruit, Ružové korenie, Kardamon, Lavander, Voda, Kašmírske drevo, Konárnik slivkový, biele pižmo, Drevo, Sprej
343,65 €/1l
68,73 €
Predajca: BRASTYGroup

Montblanc Explorer, Muži, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, šalviový olej, Ružové korenie, Koža, Vetiver, Akigalawood, Ambroxan, kakao, Pačuli
694,83 €/1l
41,69 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,90 €/1l
26,19 €
Predajca: Glamperfeu

Mont Blanc Individuel pre Mužov - Toaletná voda, 75 ml.
410,00 €/1l
30,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Montblanc Explorer, Muži, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, šalviový olej, Ružové korenie, Koža, Vetiver, Akigalawood, Ambroxan, kakao, Pačuli
986,00 €/1l
29,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Montblanc, Legend Red, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
348,00 €/1l
34,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mont Blanc Explorer Ultra Blue Woda perfumowana, 100ml
483,30 €/1l
48,33 €
Predajca: Sykz

Mont Blanc Explorer Ultra Blue Woda perfumowana, 60ml
707,00 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Mont Blanc Starwalker - Toaletná voda 75ml
443,33 €/1l
33,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Mont Blanc Legend Night Woda perfumowana, 100 ml
406,20 €/1l
40,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
277,00 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,25 €/1l
52,85 €
Predajca: PerfumTraders

Montblanc, Legend Red, Eau De Parfum, For Men, 50 ml
667,00 €/1l
33,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Montblanc Legend Gift Set, Muži, 2 kusov, Eau de toilette, 100 ml, 7,5 ml, 3 kusov
824,20 €/1l
82,42 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
279,10 €/1l
27,91 €
Predajca: Glamperfeu

Mont Blanc Presence - Toaletná voda 75 ml, Klasická vôňa s nádychom elegancie a jemných tónov. Ideálna voľba pre tých, čo oceniajú nadčasovú kvalitu a luxus.
421,87 €/1l
31,64 €
Predajca: Glamperfeu

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
1 055,70 €/1l
105,57 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super rýchle dodanie!
Preprava bola veľmi rýchla a nekomplikovaná! Vôňa je jednoducho skvelá! Veľmi príjemná mužná vôňa.
Hodnotenie z 13. apríla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchle a nekomplikované dodanie
Vôňa zodpovedá našim očakávaniam
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,43 €
Predajca: PerfumTraders
608,60 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
131,09 €
Predajca: PerfumTraders
1 310,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,20 €
Predajca: PerfumTraders
521,00 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
90,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
723,20 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,05 €
Predajca: Pharmacygreek
501,00 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l