Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Recepty od foodblogerov

Recepty pre vás vymýšľajú aj známi foodblogeri. Nazrite do našej kuchárky a inšpirujte sa receptami od Lenivej kuchárky, Pána Tymiana či Petra Vargu.

Lenivá kuchárka (Veronika Čopíková)

Lenivá kuchárka (Veronika Čopíková)

Foodblogerka roka 2017 a milovníčka chutného domáceho jedla z kvalitných surovín, ktoré máme každý doma bežne poruke. Na jej blogu Lenivá kuchárka nájdete rýchle a jednoduché recepty, mnohé z nich oprášené po mamine či babičke, ale aj také, v ktorých nenájdete ani stopu po lepku či laktóze. Autorka kuchárskeho knižného bestselleru Lenivá kuchárka - jednoduché recepty pre každého.

Pán Tymian (Dalibor Sarkozy)

Pán Tymian (Dalibor Sarkozy)

Volá sa Dalibor, no volajú ho aj Pán Tymián. Vareniu sa začal venovať najmä v čase, keď sa presťahoval do zahraničia. Život v Anglicku ho priviedol k láske k jedlu a kvalitným surovinám. Roky za dobrým jedlom cestoval po celom svete. Vyberal si autentické gastro miesta, ktoré boli pre neho vždy veľkým zážitkom.

Peter Varga

Peter Varga

Slovenský šéfkuchár prežil 15 rokov v Írsku. Za ten čas stihol naservírovať svoje špeciality mnohým celebritám. Varil pre Rihannu, Toma Hanksa či Jennifer Lopez, ale aj Bonovi z U2, skupine Depeche Mode a celému tímu FC Liverpool. Napriek tomu nikdy nezabudol na tradičnú slovenskú kuchyňu. K vareniu ho totiž priviedla stará mama, ktorej venoval aj kuchársku knihu s vlastnými receptami.