Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/deu/73/83/Asset_2057383.jpg
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Údené špeciality: šunky, salámy, klobásy

Pokiaľ ide o naše údeniny, môžeme vám zaručiť ich čerstvosť, rozmanitosť a najlepšiu kvalitu. Príďte sa presvedčiť na vlastné oči a vyberte si svojho favorita.

Pult s údeninami

Ten najlepší výber

Údeniny

Tradične pochádzajú od starostlivo vybraných dodávateľov z celého sveta. V našich predajniach vám ponúkame viac ako 100 rôznych údených a šunkových špecialít. Aby sme sa pri tejto rozmanitosti vždy trafili do vašej chuti, nás odborný personál vám rád osobne poradí. Navyše, čo nepoznáte, môžete ochutnať.Kuchynské triky

Rýchlo a jednoducho

Zostalo vám veľa údenín a neviete, čo s nimi? Alebo by ste chceli salámu rýchlo a rovnomerne rozdeliť na pizzu? Prečítajte si, ako na to.

https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/slo/69/20/Asset_2246920.jpg

Zamrazenie údenín

Zostalo vám väčšie množstvo údenín? Zamrazte ich. Najlepšie naporciované v jednej nádobe, pričom jednotlivé kúsky od seba oddeľte fóliou. Pre rozmrazenie ich potom iba vložte do chladničky.

https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/slo/69/84/Asset_2246984.jpg

Správne balenie

Tanier s údeninami by ste nemali prekrývať alobalom, pretože väčšina druhov údenín obsahuje veľa soli. Soľ by mohla z alobalu uvoľniť ióny hliníka a tie by sa mohli preniesť do údenín. Vhodnejšia je potravinová fólia.

https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/slo/70/50/Asset_2247050.jpg

Saláma na pizzu

Ak chcete rovnomerne rozdeliť salámu pizzu, môžete ju postrúhať namiesto toho, aby ste ju nakrájali na kúsky. Predtým je dobré dať salámu na chvíľu do mrazničky.