Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Naše značky

Pri nakupovaní je vždy dobré, ak máme na výber z viacerých alternatív. Ešte lepšie, ak sú tieto alternatívy také kvalitné a výhodné ako naše privátne značky. V Kauflande si môžete vybrať napríklad potraviny v biokvalite označené našou privátnou značkou K-Bio, ako aj nepotravinový tovar – od detského oblečenia, cez náradie, až po drogériu našej vlastnej značky bevola.

Potraviny

Značková kvalita za Kaufland cenu

U nás máte na výber: takmer v každej oblasti nájdete alternatívy v podobe potravín našich privátnych značiek, ktoré sú lahodné a výhodné. Napríklad energetické nápoje Crazy Wolf, vybrané vína Cultura Vini, výhodné bioprodukty K-Bio, značkovú kvalitu K-Classic za diskontnú cenu, sortiment K-Favourites plný výnimočného pôžitku, bezgluténové a bezlaktózové produkty K-Free, vegánske a vegetariánske výrobky K-take it veggie, malé snacky či jedlá K-to go, ktoré si môžete zobrať so sebou, ale aj kvalitné mäso a lahôdky na gril K-Purland, pivové osvieženie Stephans Bräu a ešte oveľa viac.


Nepotravinový tovar

Výhodné a kvalitné produkty, ktoré robia život krajším.

Pri našich vlastných značkách potravinového aj nepotravinového sortimentu platí zakaždým to isté: v Kauflande ich dostanete v špičkovej kvalite za výhodnú cenu. Ak vám záleží na skvelej funkčnosti, kontrolovanej kvalite a vynikajúcom pomere ceny a výkonu, potom by ste si mali zapamätať nasledovné privátne značky Kauflandu: Countryside®, Hip&Hopps®, Kidland®, Kuniboo®, Liv&Bo®, MyProject®, Newcential®, Oyanda®, Spice&Soul®, SWITCH ON®, Talentus®, Townland®.


Drogerie

Perfektný vzhľad nie je otázkou peňazí

Za ošetrujúce prípravky a drogériu sa dá zaplatiť veľa. To však nemusí byť pravidlom. Kaufland značka bevola® vám ponúka veľký výber cenovo výhodných produktov, ktoré sú prispôsobené vašim osobným potrebám a ktoré sa postarajú o perfektný vzhľad od hlavy až po päty. Súčasťou sortimentu značky bevola® sú produkty ústnej hygieny, výrobky určené na starostlivosť o tvár, pokožku či vlasy – pre bábätká, deti, ženy aj mužov. Kompletný sortiment exkluzívnej série bevola® je pravidelne kontrolovaný a zodpovedá vysokým kvalitatívnym štandardom, ktoré musia spĺňať všetky produkty našich privátnych značiek.