Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Countryside® – naša značka do exteriéru

Značka Countryside® je určená pre všetkých, ktorí radi trávia čas vonku. Ponúka pekné, praktické a cenovo výhodné produkty na skrášlenie záhrady či balkóna, aby ste si pobyt na čerstvom vzduchu do sýtosti užili. Základná výbava či nové trendy na záhradkárčenie, dekorovanie, relaxovanie, ale aj na zábavu, grilovačku, oslavu... proste na všetko, čo vám v exteriéri robí radosť.

Naša ponuka

Všetko na oddych vo vašej privátnej oáze

Pekné a praktické, na balkón či do záhrady – so značkou Countryside® objavíte stále niečo nové do vašej privátnej oázy oddychu. Či už hľadáte záhradné náradie alebo ležadlo, na značku Countryside® sa môžete vždy spoľahnúť, pretože vám ponúka dobrú kvalitu za výhodnú cenu.

Pohoda na záhradnom nábytku Countryside®
Nožnice na konáre Countryside®
Parenisko Countryside®
Záhradné nožnice Countryside®
Kvetináč s podperou Countryside®
Gril Countryside®
Motyka Countryside®
Hrable a záhradné vrece Countryside®

Sezónny sortiment

Kompletná výbava

Značka Countryside® vám ponúka široký sortiment, v ktorom nájdete všetko potrebné na skvelý štart do novej sezóny v exteriéri. Privátna značka Kauflandu je spojením atraktívneho dizajnu, vysokej funkcionality a kontrolovanej kvality – všetko šetrné k vašej peňaženke. Od jari až do jesene máme pre vás vysokokvalitné produkty, ktoré pravidelne dopĺňame rôznymi reklamnými akciami. Okrem klasickej ponuky nájdete pod značkou Countryside® aj výrobky, ktoré zachytávajú aktuálne dizajny a trendy.


Prísľub kvality

Zaručene do každého počasia

Produkty značky Countryside® sú vyrobené z robustných materiálov, aby dokázali odolávať rôznym poveternostným vplyvom. Kontroly TÜV a záruka presahujúca zákonom predpísané lehoty sú garanciou toho, že na pomer kvality a ceny sa môžete spoľahnúť. Drevené výrobky s pečaťou FSC a sociálne podmienky výroby zaisťujú, že vaše nové záhradné príslušenstvo spĺňa aj ekologické aspekty.

Kosačka Countryside®

Vysoká kvalita

Aby produkty spĺňali nároky na funkčnosť a kvalitu, spolupracujeme s nezávislými kontrolnými inštitúciami, ku ktorým patrí napríklad TÜV. Ekologická pečať FSC podčiarkuje ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Ako výrobca takisto určujeme a kontrolujeme každý detail – od dizajnu, cez trvalú udržateľnosť, až po sociálne podmienky celého procesu výroby.

Kvetináč Countryside®

Veľký výber

Countryside® vám počas celej záhradnej sezóny ponúka vysokokvalitný sortiment. Od jari až do jesene objavíte u nás široký výber, v ktorom nechýbajú aktuálne trendy, ako aj funkčné a perfektne zladené výrobky.
 

 

Výhodná cena

Uprednostňujete supermarket pred obchodom so stavebninami? Potom ste u nás správne! Vďaka spolupráci s overenými dodávateľmi žiari naša značka Countryside® vynikajúcim pomerom kvality a ceny, čím osloví aj tých najnáročnejších.


Návod na majstrovanie

Vylepšite si balkón

Máme pre vás zopár inšpirácií, pomocou ktorých ľahko a rýchlo skrášlite balkón peknými dekoráciami. Stačí len niekoľko krokov a podomácky vyrobené vázy na kvety vyčaria na stole dovolenkovú atmosféru. Pekne naaranžované lampáše so sviečkami sa postarajú o nezabudnuteľný večer. Takisto máme pre vás návod, ako pomocou kuchynských pomôcok (napr. forma na pečenie) upriamite pozornosť na rastliny či bylinky.Časté otázky

Potrebujete viac informácií?

Chcete sa dozvedieť viac o našich produktoch Countryside® alebo máte nezodpovedané otázky? V našej rubrike "Servis" sme pripravili odpovede na najčastejšie otázky.