Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

K-take it veggie

Veggie je trendy

Potraviny číro rastlinného pôvodu sa tešia čoraz väčšej obľube nielen u vegetariánov a vegánov, ale aj u ľudí, ktorí chcú doplniť svoj bežný jedálniček o niečo alternatívne. S našou značkou produktov K-take it veggie vám nič nestojí v ceste za zdravým a chutným stravovaním. Jednoducho vyskúšajte. Produkty nájdete vo vašej predajni Kaufland za diskontnú cenu!

O značke

Od mliečnych produktov cez hotové jedlá až po maškrty

Máte málo času na varenie? Značka K-take it veggie vám podá pomocnú ruku. Ponúka hotové jedlá ako bolonské špagety, cícerovú fašírku či vegetariánsku pizzu, ktorú nájdete aj v pikantnej verzii. Ak však predsa stíhate uvariť niečo rýchle, siahnite napríklad po tofu a dochucovadle K-take it veggie. Tento lahodný bio zázrak založený na báze sóje a slnečnicového oleja zjemní vaše jedlo na nepoznanie.

Široká je aj ponuka bio nátierok. Chrumkavé pečivo krásne doladíte príchuťami ako baklažán, ananás, karí, paradajka, bazalka, cuketa, paprika, huby šitake, kešu, údené tofu, červená fazuľa či cícer.

Máte chuť na niečo sladké či mrazené? Bez výčitiek môžete maškrtiť napríklad na gumených cukríkoch značky K-take it veggie, v ktorých je kolagén tvorený zdravším variantom - agarom. Vyskúšajte aj sójový mrazený krém s lahodnou chuťou burbónskej vanilky bez živočíšneho mlieka.

Takto spoznáte K-take it veggie produkty

Označenie vegánskeho, resp. vegetariánskeho produktu na produkte K-take it veggie.

Falafely vyrobené z cícera alebo sójové nápoje v biokvalite – odteraz nájdete v našich regáloch pestrý výber chutných produktov, ktoré sa perfektne hodia na vegetariánske alebo vegánske stravovanie. Uprednostňujete zdravé stravovanie a chceli by ste znížiť konzumáciu mäsa a mlieka alebo sa ich celkom vzdať? V našom sortimente nájdete množstvo kvalitných, chutných a cenovo výhodných alternatív – mnohé dokonca s bio pečaťou.

Na všetkých našich produktoch nájdete značku V-Label, ktorá vám uľahčí orientáciu a zreteľne označuje vegetariánske, respektíve vegánske produkty.