Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Veľký výber biovýrobkov za super ceny

Bio znamená vysokú kvalitu a ekologické poľnohospodárstvo. Takisto si myslíme, že dobrá biokvalita by mala byť aj cenovo dostupná. Preto vám v Kauflande ponúkame veľký výber rozličných bioproduktov za skutočne výhodné ceny.

Naše BIO zásady

Špičková biokvalita za výhodnú cenu

Až 300 bioproduktov v sortimente

Pokiaľ ide o pestrosť, nie je bio žiadnou výnimkou. V Kauflande vám ponúkame špičkovú biokvalitu v rozličných oblastiach potravinového sortimentu. Príďte si vybrať svojho chuťového favorita.

K-Bio – cenovo výhodná biokvalita pre všetkých

Dobrá biokvalita nemusí byť drahá. Potvrdzuje to pestrý výber vysokokvalitných produktov našej vlastnej značky K-Bio.

Kvalita z kontrolovaného a ekologického poľnohospodárstva

Naše bioprodukty podliehajú prísnym kontrolám. Jedine tak dokážeme zaručiť ich vysokú kvalitu. Rovnako dbáme na blaho zvierat a dodržiavanie ekologických štandardov.Bio u nás

Veľa biokvality za málo peňazí

Platnosť od 01.12.2021 do 31.12.2021

Spoznajte naše privátne značky textilu pre malých a veľkých


Biorecepty

Pripravíte si ich rýchlo a jednoducho


Pečať Bio

Podľa tejto pečate spoznáte naše bioprodukty

V našich predajniach ponúkame veľké množstvo biovýrobkov  - zastúpené sú v mliečnych výrobkoch, detskom sortimente, trvanlivých výrobkoch, nápojoch, ale aj v sezónnom ovocí a zelenine a ďalších sortimentných skupinách. Medzi nimi sa nachádzajú aj produkty našej vlastnej značky K-Bio.

EÚ Bio pečať potvrdzuje, že príslušný produkt bol vyrobený podľa prísnych pravidiel právnych predpisov ES o ekologických produktoch. Všetky produkty označené touto pečaťou podliehajú kontrole, ktorú vykonávajú štátom schválené kontrolné inštitúcie. Číslo kompetentnej kontrolnej inštitúcie je uvedené na každom z našich produktov K-Bio.

Viac Bio

Pozrite si ponuku naších privátnych značiek