Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Nepotravinový sortiment za super ceny

V Kauflande máme radi pestrosť, ktorá sa netýka iba potravín. V našej ponuke takisto nájdete veľký výber nepotravinových produktov – od kvalitných značkových výrobkov, až po sortiment našich privátnych značiek. Či už sa rozhodnete pre detskú módu, športové príslušenstvo, záhradnícke doplnky alebo pomocníkov do domácnosti – v Kauflande dostanete všetko za výhodné ceny. Okrem nepotravinového sortimentu, ktorý máme natrvalo v našej ponuke, pre vás každý týždeň pripravujeme aj viaceré atraktívne akcie.

Roztomilá ponuka pre najmenších drobcov

V Kauflande myslíme na najmenších objaviteľov, pre ktorých máme všetko potrebné na ich každodenné dobrodružstvá. Natrvalo v našom sortimente nájdu mamičky a oteckovia pre svoje ratolesti módu aj hračky v špičkovej kvalite za super ceny. Ako príklad môžeme uviesť výrobky našich privátnych značiek. Módne kúsky s medvedíkom Kuniboo sú trendové, odolné a vyrobené z certifikovanej biobavlny. O skvelú zábavu v detskej izbe sa zasa postarajú hračky značky Kidland.


Kuchynská výbava, ktorá sa oplatí

S Kauflandom si kuchyňu zariadite prakticky, moderne a výhodne. U nás nájdete množstvo užitočných pomocníkov, ktorí vám uľahčia aj vylepšia varenie či pečenie. Ponúkame vám hrnce, panvice, riady, ale aj elektrospotrebiče ako fritézy, mixéry, kávovary a ešte oveľa viac. Všetko pravdaže v špičkovej kvalite za super cenu. Do pozornosti vám dávame naše privátne značky Spice & Soul® a Switch On, ktoré vás presvedčia kvalitným spracovaním a skvelou funkčnosťou. Vaše každodenné kuchtenie sa raz-dva zmení na príjemný zážitok.


Všetko do exteriéru

Na balkóne či v záhrade – každý z nás má svoj obľúbený kútik, v ktorom rád oddychuje a načerpáva energiu. S našou ponukou si takýto relaxačný kútik dokážete vytvoriť aj vy. Stačí objaviť našu privátnu značku Countryside, ktorej sortiment spestrí váš exteriér v každom ročnom období. Nábytok, kreslá, ležadlá, črepníky, ale aj náradie ako nožnice na stromy, živé ploty či krhly na polievanie – u nás nájdete všetko potrebné na svoj projekt v exteriéri.


Začnite nový projekt s autopríslušenstvom a náradím za super ceny

Každý domáci majster potrebuje spoľahlivých a výkonných pomocníkov pri prácach v dome, záhrade alebo pri údržbe auta. S výrobkami značky MyProject® vybavíte svoju dielňu či garáž ozajstnými silákmi – od kladív, cez skrutkovače, až po zdviháky, motorové oleje a čistiace prostriedky na auto. Vďaka ľahkej obsluhe a špičkovej kvalite spracovania premeníte každú ideu na odvážny projekt, ktorý ukončíte do posledného detailu. MyProject® je značka pre skutočných domácich majstrov.

Našou privátnou značkou sa výber nekončí. V ponuke nájdete celý rad ďalších produktov na uľahčenie prerábky, maľovky či akéhokoľvek domáceho projektu.


Dokonalá čistota za super ceny

Náš veľký výber prípravkov na čistenie vás presvedčí nielen kvalitou a účinnosťou, ale aj perfektnou cenou. Pod značkou K-Classic nájdete praktické čistiace prostriedky, podlahové mopy či zmetákové súpravy, ktoré máme natrvalo v sortimente. O tom, že cesta k dokonalej čistote nemusí stáť veľa peňazí, vás presvedčia naše atraktívne týždňové ponuky, s ktorými vyženiete špinu z interiéru ľahko, rýchlo a výhodne.

Okrem značky K-Classic nájdete v našej ponuke veľa ďalších pomocníkov a prípravkov, s ktorými svoj domov dokonale vyčistíte.


Lepší spánok za ešte lepšie ceny

V Kauflande nájdete skvelý výber spálňových doplnkov za skutočne výhodné ceny. Pod našou značkou Liv & Bo® objavíte posteľné prestieradlá, prikrývky aj deky, pomocou ktorých premeníte spálňu na skutočnú oázu pokoja. Aby bol váš spánok naozaj dokonalý, dbáme pri výrobe sortimentu Liv & Bo® na dodržiavanie prísnych kvalitatívnych kritérií. Mnohé textílie sú vyrobené z certifikovanej biobavlny.

Sortiment, ktorý máme natrvalo v ponuke, pravidelne dopĺňame akciovým tovarom – rôznymi prikrývkami, vankúšmi, obliečkami, dekami a ďalšími produktmi, ktoré perfektne zútulnia vašu spálňu a zároveň sa postarajú o sladké sny.


Športujte naplno s našou výbavou

Či už patríte k začiatočníkom alebo špičkovým atlétom, s našou ponukou športovej módy a doplnkov dostanete ešte väčšiu motiváciu na pohybové aktivity. Prispievajú k tomu vybrané a dlhodobo trvácne materiály, ako aj ich profesionálne spracovanie podľa inovatívnych výrobných postupov. Od športového oblečenia po rozličnú obuv – produkty našej privátnej značky Newcential spĺňajú najvyššie kvalitatívne štandardy, aby ste sa naplno mohli venovať behu, posilňovaniu či joge.