Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Moderné kuchynské náradie značky Tasty

Tasty – medzinárodne najznámejšia kuchárska platforma vzbudzuje nadšenie publika na celom svete jednoduchými a rafinovanými video-postupmi. No nielen tie sú rafinované! To isté platí aj o kuchynských pomôckach značky Tasty, ktoré svojou multifunkčnosťou a moderným dizajnom bodujú na plnej čiare. Teraz novinka exkluzívne iba v Kauflande.

Čo hovorí v prospech kuchynských pomocníkov značky Tasty?

 Naberačka na špagety a metlička na šľahanie značky Tasty

Multifunkčnosť

Mnohé kuchynské pomôcky značky Tasty vynikajú pridanými praktickými funkciami. Napríklad metlička na šľahanie nie je určená iba na vyšľahanie tekutých prísad. Vďaka integrovanej škrabke s ňou môžete hotové cesto pohodlne vyškrabať z misky.

Panvica značky Tasty

Výber

V našom stálom sortimente nájdete panvice, hrnce a mnohých kuchynských pomocníkov. Okrem toho vám v rámci sezónnych akcií a výnimočných príležitostí ponúkame aj ďalšie akciové výrobky.

 Servírovacia lyžica a naberačka značky Tasty

Kvalita a cena

V Kauflande sme presvedčení o vysokej kvalite produktov značky Tasty, preto vám na panvice tejto značky dávame päťročnú záruku od výrobcu. Okrem toho sú všetky kuchynské výrobky značky Tasty tak kvalitne spracované, že sa môžu vkladať do umývačky riadu a sú odolné voči teplotám. A to najdôležitejšie: ceny sú jednoducho TOP výhodné!

Ukazovateľ „Heat Flame“: Kedy je moja panvica správne zohriata?

Logo: Heat Flame

Určite si pri varení častokrát kladiete otázku, kedy je panvica správne zohriata? Dilemu vyrieši jedinečná funkcia originálnej panvice značky Tasty:

V strede panvice sa nachádza symbol plameňa „Heat Flame“, v ktorom je vyobrazené logo značky Tasty. Hneď ako sa panvica zohreje na optimálnu teplotu, logo zmizne a vy môžete bez obáv do panvice dať steak, zeleninu či podobné potraviny.
 

Zaujímate sa o originálne výrobky?

Celú ponuku sortimentu Tasty nájdete v označených stojanoch vo vašom Kauflande.


Recept

Šampiňónové rizoto s citrónovými kuracími prsami

Recept

Pizza s čerstvým syrom, mozzarellou a tekvicou