Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Tyčinka Záchranka

Vysoko výživná funkčná potravina na úrovni kozmickej stravy s obsahom superfoodu, komplexom vitamínov a minerálov podporuje a chráni organizmus v boji proti únave.
Balenie tyčinky záchranka

Zdravie a zvládanie záťaže

Pravidelná konzumácia tyčinky zabezpečuje prísun vitamínov a minerálov potrebných najmä v čase, keď je organizmus vystavený nadmernému stresu a na pravidelnú stravu neostáva čas. Zmes biologicky aktívnych látok v tyčinke zlepšuje energetický metabolizmus vo svalovej výkonnosti. Podporuje funkciu srdca, mozgu (reakčný čas, pamäť), aktivitu pečene, aktivitu tukového tkaniva, zlepšuje bdelosť, náladu a kognitívne procesy. Vďaka tejto tyčinke budete ľahšie znášať vytrvalostnú záťaž. Záchranka nie je sladkosť. Patrí do skupiny tzv. superfoods. Je to funkčná potravina, ktorá dodá telu energiu, vitamíny a minerály ktoré ho chránia a pomáhajú v boji proti únave a vyčerpaniu.

Zloženie tyčinky Záchranka

SUPERFOOD

Výnimočné zloženie

Tyčinka Záchranka je vyrobená na prírodnej báze, jej základ tvorí datľová pasta, vláknina z jabĺk, čakanky a drvené mandle. Je bez lepku, laktózy, sóje, bez pridaného cukru, zároveň je natural a vegánska. Obsahuje vitamíny C, D a E, morskú riasu spirulina, magnézium, zinok, kofeín, taurín, extrakt zo zeleného čaju, L-karnitín a L-glutamín. Obohatená je o zázvorový prášok, ktorý má antivírusové účinky.

Kto Záchranku dáva, trikrát dáva.

Tyčinka pomáha

Tyčinka bola špeciálne vyvinutá počas korona krízy, na jej receptúre spolupracovali technológovia s tímom klinických biochemikov. Kúpou každej tyčinky pomôžete aj vy. Za každú predanú tyčinku budú vyrobné ďalšie dve, ktoré sa dostanú tam, kde to najviac treba.

Za každú predanú tyčinku budú vyrobné ďalšie dve, ktoré sa dostanú tam, kde to najviac treba.