Zemiakové knedle
6 výsledkov
- 4 a ďalšie
- Pod 15 €
- Nad 30 €

Maggi zemiakové knedle i.Kb. 6ks
3,71 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,55 €/1kg

Pfanni zemiakové knedle pol na pol klasické 12 knedlí 400g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
5,71 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,14 €/1kg

Pfanni zemiakové knedle pol na pol 6 kusov v sáčku 200g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
3,21 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,05 €/1kg

Pfanni zemiakové knedle vo varnom vrecku 40 kusov 1 balenie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
36,43 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,02 €/1kg

Culinaria Gnocchi zemiakové knedle delikatesy 3000g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,51 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,50 €/1kg

CAPPELLETTI S PUMPTI A JABLKAMI250 g - D`ANGELO
4,18 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: taleoo
16,72 €/1kg
Cena
- Pod 15 €
- Nad 30 €
–
Zákaznícke recenzie
a ďalšie
Výrobca
- BIOPLANET
- Culinaria Delikatessen Service AG
- Maggi
- Unilever Deutschland
Často vyhľadávané