Čierne vlasy
42 výsledkov

Šampón Softto Plus pre čierne vlasy, 350 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(37)Počet hodnotení: 37
24,90 €
plus 9,90 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: mk-tronic
71,14 €/1l

Šampón na vlasy s čiernou repkou na obnovu a posilnenie, 250 ml
12,30 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie ut 13. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
49,20 €/1l

Barwa Szampon Czarna Rzepa, 480ml
7,18 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie pi 9. – ut 13. októbra
Predajca: Katomix
14,96 €/1l

NaturVital Natur Vital Šampón pre prirodzene čierne a farbené vlasy, 300ml
11,42 €
plus 4,00 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Bugelo
38,07 €/1l

Matrix Total Results Color Obsessed, 300 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Farebné vlasy, Prefarbené vlasy, Čierna, Blond, Hnedá, Červená
23,75 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: MadiHealth
79,17 €/1l

Alpecin, Kofeín C1, Šampón proti vypadávaniu vlasov, 200ml
11,13 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
37 100,00 €/1kg

Posilňujúci šampón s čiernou repou Venita Salon, 500 ml
8,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 16. – po 19. októbra
Predajca: SuperMerchant
17,98 €/1l
Naše najlepšieponuky
Šampóny a oveľa viac
Začať šetriť
Tigi Colour Goddess, 400 ml, Šampón, Neprofesionálne, Unisex, Prefarbené vlasy, Ochrana farby, Osviežujúce, Lesk, Vyhladenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,96 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: somnia24
47,40 €/1l

Bioxcin Čierny cesnak, čierny cesnak, B11, proti vypadávaniu vlasov, 300 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
8,45 €
plus 9,90 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: mk-tronic
28,17 €/1l

Schwarzkopf Retouch Racines Farba na odrost Czarny, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
54,30 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie st 14. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
543 000,01 €/1kg

Joanna Szampon rewitalizujący kolor Czarna porzeczka, 500g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
7,66 €
plus 3,30 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: Hanashop
15,32 €/1l

MenForSan Šampón na čiernu srsť 300 ml
13,28 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: somnia24
44,27 €/1l

Farmona Herbal Care Szampon czarna rzepa, 330 ml
13,10 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: MadiHealth
39,70 €/1l

MORFOSE Extra Strong, pena na vlasy, 350 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,79 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: GlossyShopDE
25,11 €/1l

Weleda Kids 2in1 Shower & Shampoo, 150 ml, 2 v 1 vlasy & telo, Neprofesionálne, Deti, Všetky typy vlasy, Čierna, Blond, Gaštan, Červená
10,66 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: PerfumTraders
71,07 €/1l

Davines Alchemic Chocolate, 280 ml, Šampón, Ženy, Farebné vlasy, Čierna, Hnedá, Ochrana farby, Hydratačný, Lesk
30,50 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie st 14. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
108,93 €/1l

Just For Men Control GX Shampoo šampón pre šedivé vlasy 118 ml
14,76 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: barberkosmetik
14 760,00 €/1kg

Šampón na vlasy Aliver 3v1 - čierny ricínový olej + amla + čierna rasca - 300 ml
13,90 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Aliver
46,33 €/1l

Alpecin C1 Čierny šampón 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,06 €
plus 19,99 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: AbisZ-Markt
28,24 €/1l

Prenosná umývačka na vlasy, nastaviteľná výška, dvojitý systém nádob, čierna farba
255,54 €
-15,20 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
240,34 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: BlissShopping
120,17 €/1l

Mens Master Professional farbiaci šampón na čiernu farbu vlasov 10 x 25 ml
11,00 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Rosaimpex
366,67 €/1l

Aliver jamajský čierny ricínový šampón na vlasy - 300 ml
13,90 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Aliver
46,33 €/1l

Bioelixire Regeneračný šampón s čiernou rascou 500 ml
13,01 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: somnia24
26,02 €/1l

Sunny Isle Jamaican Black Castor Hair & Beard Wash 12oz.
11,99 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: GTWorldofBeauty
29,97 €/1l

Ziaja Szampon redukcja łupieżu do włosów z łupieżem, 400ml
4,39 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: MANADA
10,97 €/1l

Organic Shop Men Blackwood Champu 280ml
15,33 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: MadiHealth
54,75 €/1l

Šampón Menforsan pre psov s tmavou srsťou 5 l
68,60 €
Doprava zdarmaDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: ELFEZONE
13,72 €/1l

Šampón na hnedé vlasy Softto+Plus, pokrýva biele a šedivé vlasy



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,90 €
plus 9,90 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: mk-tronic
71,14 €/1l

Osviežujúci šampón na vlasy 1 v 1 Bull's Piece 300 ml
10,56 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: MANADA
35,20 €/1l

Black professional Platinum No Orange šampón 1000ml šampón proti oranžovým odleskom vlasov
21,83 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Anteros
21,83 €/1l

Black professional Platinum Absolute blond šampón 1000ml šampón na zosvetlené a blond vlasy
31,01 €
Doprava zdarmaDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: HAPPY_GIFTERS
31,01 €/1l

Schwarzkopf Bc Scalp Clinix, peelingový šampón na vlasovú pokožku, 200 ml
28,51 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: VISO
142,55 €/1l

Schwarzkopf Bc Scalp Clinix šampón proti vypadávaniu vlasov 300ml
17,75 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
0,06 €/1l

Black professional Rose Curly dream shampoo 1000ml šampón na vlnité a kučeravé vlasy
23,68 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Anteros
23,68 €/1l

Jamajský čierny ricínový olej na umývanie rúk 454g
11,99 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: GTWorldofBeauty
26,41 €/1kg

Jahaitian Kombinovaný čierny ricínový olejový energizujúci šampón 237 ml
10,99 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: GTWorldofBeauty
0,05 €/1l

Joanna Multi Effect Color farbiaci šampón Ebenová čierna 013
1,58 €
plus 3,30 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: Hanashop
7 900,00 €/1kg

Daeng Gi Meo Ri Šampón s čiernym cesnakom a kurkumínom - posilňujúci šampón, 500ml
18,96 €
plus 4,00 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: KoCoKoreanCosmetics
37,92 €/1l

Osmo šampón Osmo Super Ice rozjasňujúci šampón 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,45 €
plus 7,50 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: Friseurtotal
43,62 €/1l
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Zákaznícke recenzie
a ďalšie
Výrobca
- Softto Plus
- Soffto Plus
- Just For Men
- Naturvital
- Bioxcin
- ALIVER
- Assorted
- BARWA
- Black Professional Line
- Daeng Gi Meo Ri
- Davines
- DR. KURT WOLFF GMBH & CO. KG
- Farmona
- GT WORLD OF BEAUTY
- JOANNA LABORATORIUM KOSMETYCZNE
- Joanna Professional
- LAQ
- MATRIX
- Men For San
- Menforsan
- MKHURT
- Morfose
- OEM
- Organic Shop
- osmo
- PADU
- REVIVAL
- ROSAIMPEX
- Schwarzkopf
- Tigi
- Weleda
- ZIAJA
Cena
- Pod 10 €
- 10 – 20 €
- 20 – 30 €
- Nad 30 €
–
Objem
- Pod 200 ml
- 200 – 250 ml
- 250 – 370 ml
- 370 – 440 ml
- 440 – 950 ml
- Nad 950 ml