Gély na vlasy
806 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Schwarzkopf Osis Dust It Mattifying Volume Powder 2x10g
16,25 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,25 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
762,50 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
16,50 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
165,00 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,50 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
235,00 €/1l

sada 4 rozprašovačov na vlasy 250 ml - 4 kusy ručných rozprašovačov na vlasy rozprašovač na rastliny fľaša s pumpičkou opakovane použiteľná fľaša s rozprašovačom na vodu fľaša s rozprašovačom na rastliny prázdna
17,95 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: Bayli-Online

Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam 300ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,75 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
29,17 €/1l

Neutrea Sensitive Plus 5% močovina tekutý gél 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,95 €
plus 7,50 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: Friseurtotal
99,50 €/1l

Schwarzkopf Taft 4015100810684, Púder na vlasy, 10 g, Ženy, Všetky typy vlasy, Nádoba, Zväčšenie objemu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,62 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
862,00 €/1l
Naše najlepšieponuky
Gély na vlasy a oveľa viac
Začať šetriť
Schwarzkopf Osis Dust It Mattifying Volume Powder 2x10g
16,25 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,25 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
762,50 €/1kg

American Crew Classic Forming Cream 2 x 85 g Stylingcreme mittlerer Halt



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,50 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
229,41 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

American Crew Classic Forming Cream 2 x 85 g Stylingcreme mittlerer Halt



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,50 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
229,41 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
12,92 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,25 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
81,67 €/1l

Matrix A Curl Can Dream, Lekki żel do podkreślenia fal i loków, 250ml
20,30 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie st 14. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
81,20 €/1l

Lepený vosk Stick vosk na vlasy 50g
9,96 €
plus 5,89 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: Tersorte
99,60 €/1kg

New Wave gél na vlasy Ultra Strong Rock & Hold Gel 200 - Wella



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,95 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,95 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: WAYS
149,75 €/1l

American Crew Firm Hold Styling Gel, Gél na vlasy, Muži, Všetky typy vlasy, 250 ml, Fixačný, Rúra



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,43 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: YourFragrance
61,72 €/1l

Redken Sculpting Curl Gel tvarovací gél na vlnité a kučeravé vlasy 250 ml
31,05 €
plus 9,00 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: Parfumtoi
124,20 €/1l

Sebastian Professional Gel Forte gel na vlasy pre silnú fixáciu 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,54 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – št 8. októbra
Predajca: Glamperfeu
122,70 €/1l

Matná pomáda na vlasy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,99 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: eBrandsGlobal
219,90 €/1l

Loreal tecni.art Flex - Vlny 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
56,45 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie pi 9. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
235,21 €/1kg

Organický gél na vlasy s brezovým, kivi a jojobovým olejom 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,49 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: taleoo
43,92 €/1l

Aveda 18084053843, Krém na vlasy, Ženy, 200 ml, Kučeravé vlasy, Curling, Všetky farby



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
31,11 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: PerfumTraders
155,55 €/1l

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(8)Počet hodnotení: 8
10,75 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
10,75 €/1kg

OWAY Smoothing Fluid stylingová emulzia pre hrubé a nepoddajné vlasy 100 ml
39,14 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: MANADA
301,08 €/1kg

Londa Professional Men Shift It Matt Clay 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,66 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: MANADA
102,13 €/1l

Londa Professional - Men Solidify It Extreme Hold Gel - Stylingový gél na vlasy s extra silnou fixáciou 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
6,73 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: MANADA
67,30 €/1l

BARBERTIME Gél na vlasy Stylingový gél 300ml Keratín
32,95 €
Doprava zdarmaDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: Tormino
109,83 €/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Rock Hard utrwalający klej do włosów, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,50 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
42 500,00 €/1kg

Hegron 300Ml Silný Gél Na Vlasy Sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: SuperMerchant
36,63 €/1l

Farmavita Curl Cream Amplifier Krem do loków i fal, 150ml
13,90 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: MANADA
69 500,00 €/1kg

Matrix Mocno utrwalający produkt do stylizacji włosów, 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
75,15 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
1 252 500,03 €/1kg

Sebastian Liquid Steel Superstrong gél na vlasy 140 ml
24,17 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: PerfumTraders
172,64 €/1l

Dusy Style Jam Xtreme 150ml
17,77 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Anteros
118,47 €/1kg

NISHMAN Gél na vlasy 5+ 300 ml - Gumený efekt



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,14 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: GlossyShopDE
21,64 €/1kg

Red One Gél na vlasy # Bubblegum
8,78 €
plus 20,00 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: Royal_Gold_Care
19,51 €/1l

EIMI Pearl Styler XXL 150 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(57)Počet hodnotení: 57
62,95 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
419,67 €/1l

Syoss Gel Curl Control (250 ml)
30,95 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: WAYS
619,00 €/1l

Leonor Greyl Gel À L'Hibiscus, gél na úpravu vlasov, silná fixácia a lesk, 100 ml, ideálny pre mužov, starostlivosť o vlasy s vysoko kvalitnými zložkami.
15,99 €
plus 4,95 € poštovnéDoručenie št 15. – ut 20. októbra
Predajca: NutraBestBG
159,90 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
11,25 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
11,25 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(8)Počet hodnotení: 8
10,75 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
10,75 €/1kg
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Výrobca
- Goldwell
- TAFT
- Schwarzkopf
- L'Oréal Paris
- L'Oréal
- ACTIVESHOP
- ACTIVILONG
- Alcina
- AlfaParf Milano
- ALIVER
- Alpa
- American Crew
- Anian
- Artègo
- Aveda
- Balmain
- BARBER
- BarberTime
- BAYLI
- Big Buy Cooking
- Bioturm
- Bliss
- Bumble and Bumble
- Cantu
- Chi
- Cock Grease
- Comair
- CrazyBull
- Creme Of Nature
- CREMO
- d:fi
- Dapper Dan
- Davines
- DEPOT
- Dusy
- eBrands Global Oy
- eco cosmetics
- ELKADERM
- Fair Squared
- Farmavita
- Farmona
- Fonex Gummy
- Garnier
- ghd France
- GOT 2B
- Green Stuff World
- Hairgum
- Hegron
- Henkel
- Henkel Beauty Care
- HFC Prestige International Germany GmbH
- I.C.O.N.
- Immortal
- Inebrya
- JOANNA LABORATORIUM KOSMETYCZNE
- Joanna Professional
- Joico
- Kadus
- Kallos
- Kerastase
- Keune
- Kevin Murphy
- L?Or?al Paris
- L3VEL3
- Lakmé
- LAYRITE
- Leonor Greyl
- Lisap Benelux
- Londa Professional
- Lornamead GmbH
- Ludovico Martelli
- Marc Anthony
- Maria Nila
- Marion
- MATRIX
- MKHURT
- Natucain
- Naturaleza y Vida
- Nishman (Türkei)
- Nivea
- NOBERU
- Oway
- PADU
- Red One
- Redken
- REUZEL
- Revlon
- Sachajuan
- Sebastian Professional
- Selective Professional
- Sexy Hair
- Stapiz
- SYOSS
- Tigi
- Toppik
- Totex
- Umberto Giannini
- Unique Beauty
- Wella
- Wella Flex
Cena
- Pod 15 €
- 15 – 40 €
- 40 – 70 €
- 70 – 150 €
- Nad 150 €
–
- Ponuky
Kategória
- Gély na vlasy
- Prípravky na rast vlasov
- Penové tužidlá
- Spreje na vlasy
Zákaznícke recenzie
a ďalšie