Gély na vlasy
806 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Schwarzkopf Osis Dust It Mattifying Volume Powder 2x10g
16,25 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,25 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
762,50 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
16,50 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
165,00 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,50 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
235,00 €/1l

Goldwell - Stylesign Heat Styling Straightening Balm 100ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
17,17 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: PerfumTraders
17,17 €/1kg

Pomáda na penis Ultra Hard The Big Black Haar Pomade 50 g
2,78 €
plus 4,95 € poštovnéDoručenie št 15. – ut 20. októbra
Predajca: NutraBestBG
55,60 €/1kg

Revlon Professional d:fi Extreme Hold Styling Cream stylingový krém pre silnú fixáciu 150 g
17,54 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: PerfumTraders
84,73 €/1kg

Taft Maxx Power Gel, fľaša (300 ml)
36,95 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,95 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: WAYS
106,50 €/1l
Naše najlepšieponuky
Gély na vlasy a oveľa viac
Začať šetriť
ACTIVILONG Acticurl Acticurl Curl Aktivator Gel - 260 ml
53,90 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie ut 13. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
134,75 €/1kg

Matný púder na vlasy Nishman Hair Powder Light Control 20g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,38 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: barberkosmetik
73,80 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

American Crew Classic Forming Cream 2 x 85 g Stylingcreme mittlerer Halt



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,50 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
229,41 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
12,92 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,25 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
81,67 €/1l

Selective Professional Now Curl Design Curl 250ml - Lockendefinitionsgel



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
44,26 €
Doprava zdarmaDoručenie so 10. – ut 13. októbra
Predajca: Arboremedia
177,04 €/1l

Alpa Luna Brezová bylinná voda na vlasy 120 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
2,11 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: Glamperfeu
17,58 €/1l

Marc Anthony Styling Foam, Pena na vlasy, Ženy, 300 ml, Kučeravé vlasy, Fixačný, Tousle hair gently before adding Foam. Add a generous amount all over, but do not pull at it....
24,05 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: MadiHealth
80,17 €/1l

sada 3 rozprašovacích fliaš pre kaderníkov - 500ml ručný rozprašovač na vlasy - rozprašovač na rastliny fľaša s pumpičkou opakovane použiteľná fľaša s rozprašovačom na vodu fľaša s rozprašovačom na rastliny prázdna
19,94 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: Bayli-Online

Londa Professional Swap It X-Strong Gel gél na vlasy pre silnú fixáciu 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
12,88 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: ShopOutdoorOnline
128,80 €/1l

Wella Professionals EIMI Nutricurls Curl Shaper 72h Curl Defining Gel-Cream Gél-krém pre definíciu a objem 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
64,70 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
431,33 €/1l

MARMARA BARBER Gél na vlasy č. 34 250 ml
39,94 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,24 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: Arboremedia
144,96 €/1l

Schwarzkopf OSiS+ ROCK HARD Stylingové lepidlo 150ml



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,61 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: VISO
97,40 €/1l

L'Oréal Studio Line Matt & Messy Zero Shine Fibre Paste 150 ml - hodnotné balenie - 15 kusov
134,95 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: WAYS
59,98 €/1l

Schwarzkopf - Taft - Absolute Hair Gel - Pánsky - Dlhotrvajúca fixácia - 300 ml - Hodnotné balenie - 10 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
90,95 €
-8,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
82,95 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: WAYS
27,65 €/1l

L'Oreal Professionnel, X-Tenso Moisturist, Hair Cream Treatment, For Smoothening, 250 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
52,42 €
plus 4,00 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: Denpoli-Venda
104,84 €/1kg

Syoss Texture Clay Hlinka na úpravu vlasov 100 ml
5,99 €
plus 11,49 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Dolmoshop
59,90 €/1l

Stapiz Flow 3D Keratínový Elastický Vosk na Vlasy, 100g
6,60 €
plus 5,39 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: AllYour
66 000,00 €/1kg

Goldwell | Gél na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 3x150ml - Rýchloschnúci - Objem a pružnosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,25 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
69,44 €/1l

Goldwell Texture Roughman 2 x 100 ml sada texturalizačných pást
32,00 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
160,00 €/1l

L'Oréal Studio Line Matt & Messy Zero Shine pasta na vlákna 150 ml - hodnotné balenie - 25 kusov
205,95 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: WAYS
54,92 €/1l

L3VEL3 Tónovaný gél, čierny, 250 ml
16,68 €
plus 1,00 € poštovnéDoručenie st 14. – po 19. októbra
Predajca: Zeitburg
66,72 €/1l

Bumble And Bumble BB Gel gel na vlasy pre strednú fixáciu 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,83 €
plus 4,00 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: Denpoli-Venda
245,53 €/1l

Taft Super Glue v tubke (150 ml)
28,95 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: WAYS
579,00 €/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ G. Force Mocno utrwalający żel do włosów, 150ml
7,25 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
48,33 €/1l

Redken Touch Control penové tužidlo pre definíciu a objem 200 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(8)Počet hodnotení: 8
21,95 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Glamperfeu
98,43 €/1kg

Schwarzkopf Professional Silhouette gél so silnou fixáciou 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
16,14 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – po 12. októbra
Predajca: YourFragrance
64,56 €/1l

Giorgi Line Extra silný fixačný gél N3 240 ml
12,45 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: somnia24
51,88 €/1l

Schwarzkopf - Taft - Absolute Hair Gel - Pánsky - Dlhotrvajúca fixácia - 300 ml - Hodnotné balenie - 4 kusy



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
54,95 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,95 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: WAYS
42,46 €/1l

Taft Power Gel Titane v fľaštičke (300 ml)
36,95 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,95 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: WAYS
106,50 €/1l

IMMORTAL Haarpuder STYLING POWDER - 20g
9,60 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: barberkosmetik
480,00 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
11,25 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
11,25 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(8)Počet hodnotení: 8
10,75 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
10,75 €/1kg
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Výrobca
- Goldwell
- TAFT
- Schwarzkopf
- L'Oréal Paris
- L'Oréal
- ACTIVESHOP
- ACTIVILONG
- Alcina
- AlfaParf Milano
- ALIVER
- Alpa
- American Crew
- Anian
- Artègo
- Aveda
- Balmain
- BARBER
- BarberTime
- BAYLI
- Big Buy Cooking
- Bioturm
- Bliss
- Bumble and Bumble
- Cantu
- Chi
- Cock Grease
- Comair
- CrazyBull
- Creme Of Nature
- CREMO
- d:fi
- Dapper Dan
- Davines
- DEPOT
- Dusy
- eBrands Global Oy
- eco cosmetics
- ELKADERM
- Fair Squared
- Farmavita
- Farmona
- Fonex Gummy
- Garnier
- ghd France
- GOT 2B
- Green Stuff World
- Hairgum
- Hegron
- Henkel
- Henkel Beauty Care
- HFC Prestige International Germany GmbH
- I.C.O.N.
- Immortal
- Inebrya
- JOANNA LABORATORIUM KOSMETYCZNE
- Joanna Professional
- Joico
- Kadus
- Kallos
- Kerastase
- Keune
- Kevin Murphy
- L?Or?al Paris
- L3VEL3
- Lakmé
- LAYRITE
- Leonor Greyl
- Lisap Benelux
- Londa Professional
- Lornamead GmbH
- Ludovico Martelli
- Marc Anthony
- Maria Nila
- Marion
- MATRIX
- MKHURT
- Natucain
- Naturaleza y Vida
- Nishman (Türkei)
- Nivea
- NOBERU
- Oway
- PADU
- Red One
- Redken
- REUZEL
- Revlon
- Sachajuan
- Sebastian Professional
- Selective Professional
- Sexy Hair
- Stapiz
- SYOSS
- Tigi
- Toppik
- Totex
- Umberto Giannini
- Unique Beauty
- Wella
- Wella Flex
Cena
- Pod 15 €
- 15 – 40 €
- 40 – 70 €
- 70 – 150 €
- Nad 150 €
–
- Ponuky
Kategória
- Gély na vlasy
- Prípravky na rast vlasov
- Penové tužidlá
- Spreje na vlasy
Zákaznícke recenzie
a ďalšie