Hnojivá
2 619 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (24x = 480 kg – na 4800 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1 069,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
2,23 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 1000 litrov – na 1000 m2)
819,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
0,82 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (12x = 240 kg – na 2400 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
789,99 €
-80,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
709,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
2,96 €/1l

Nohel záhradný sprej BROS proti mravcom 150ml
3,25 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Lacnepostreky
21,67 €/1l

LERAVA LETNÉ hnojivo na trávnik – hnojivo proti stresu s nízkou spotrebou vody pre horúce letné dni – ideálne na použitie s robotickými kosačkami – 70 m²
53,18 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – po 12. októbra
Predajca: Arboremedia
31,28 €/1kg

Univerzálne hnojivo 15 kg, NPK, hnojivo na záhradu, vhodné pre chloridovo citlivé plodiny, zeleninu a ovocie, dlhodobé pôsobenie, GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
43,18 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: Posh
2,88 €/1kg

LERAVA® tekuté hnojivo na citrusy – 700 ml s dávkovacím uzáverom – hnojivo na citrusové rastliny pre bujný rast so zdravými, šťavnatými plodmi



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
77,60 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie ut 13. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
110,86 €/1kg
Naše najlepšieponuky
Hnojivá a oveľa viac
Začať šetriť
Síran železnatý 3 kg heptahydrát Hnojivo na hortenzie Záhrada Poľnohospodárstvo FeSO4 GiDeli



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
16,78 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: Posh
5,59 €/1kg

Prima Blumendünger flüssig mit Guano 1l
4,95 €
plus 23,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: bauschnell
4,95 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 500 litrov – na 500 m2)
719,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
1,44 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Zlepšovač pôdy – aktivačná zmes (veľké vrece 500 l – na 500 m2)
719,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

Štartovacie hnojivo na trávnik 12+22+11 25 kg vrece



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
114,03 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: boni-shop
4,56 €/1kg

20 kg organického trávnikového hnojiva jeseň organická 6+2+12 na cca 500m²
48,28 €
plus 24,99 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: boni-shop
2,41 €/1kg

IM GARTEN Vápno na trávniky a záhrady (kohlens.Kalk) 20kg - 11.190
52,55 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: boni-shop
2,63 €/1kg

Beckmann 25 kg hnojivo na trávnik Hnojivo na záhradu Kompletné hnojivo na trávnik 21+6+12 Bez dusičnanov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
84,28 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: boni-shop
3,37 €/1kg

Prevencia proti slimákom 10 l – koncentrát na 10.000 m2
199,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
20,00 €/1l

Prevencia proti slimákom 5 l – koncentrát na 5000 m2
129,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Vápenaté hnojivo s horčíkom (40x = 800 kg – na 16.000 m2)
949,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
1,19 €/1l

Vápenaté hnojivo s horčíkom (20 kg – na 400 m2)
44,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
2,25 €/1l

Sušený kravský hnoj (veľké vrece 1500 itrov – na 1500m2)
799,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
0,53 €/1l

Kuracie hnojivo v peletách (Veľká taška = 1000 kg – pre 10.000 m2)



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1 099,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
1,10 €/1l

Kapsuly Na Listový Hmyz 120 Kusov - Netoxické - Bylinky - Črepníkové Rastliny - Pomalé Uvoľňovanie - Organifer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
958,19 €/1l

Buxus Vital 500 ml – Koncentrát na 50 metrov živého plotu zo zimostrázu
48,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
97,98 €/1l

Buxus Vital 5 l – Koncentrát na 500 metres of boxwood hedge
144,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
29,00 €/1l

Koncentrát proti Phytophthora – 250 ml pre 250 m2



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
159,96 €/1l

Koncentrát proti Phytophthora – 500 ml pre 500 m2



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
46,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
93,98 €/1l

Koncentrát proti Phytophthora – 5 l pre 5000 m2



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
129,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnym plesniam – 500 ml na 500 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
46,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
93,98 €/1l

Koncentrát proti pôdnym plesniam – 10 l na 10.000 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
199,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
20,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 250 ml na 250 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
159,96 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 500 ml na 500 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
46,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
93,98 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 10 l na 10.000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
199,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
20,00 €/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 500 ml na 500 m2
46,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
93,98 €/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2
129,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Kapsuly Na Choroby Listov 60 Kusov - Zdravie Rastlín - Starostlivosť O Záhradu - Udržateľná Starostlivosť - Organifer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
46,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
130,53 €/1l

Univerzálne kvapalné hnojivo All-In-One (10 l – pre 1000 l)
59,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
6,00 €/1l

Železosírne hnojivo – Odstraňovač machu – 5 kg – Pre 250 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 16. – ut 20. októbra
Predajca: Organifer
8,40 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 10 l pre 2500 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
229,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
23,00 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 1000 ml pre 250 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
54,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
54,99 €/1l
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Výrobca
- Organifer
- Posh
- Biovita
- COMPO
- BioBizz
- Agaris
- Agrecol
- AGRECOL SP. Z O.O.
- AGRO
- AGRO CS
- Algoflash
- Alzchem
- Ampol
- Aries Umweltprodukte
- AROS-osiva
- Athena
- Baktoma
- Ballistol
- Beckmann
- Beckmann im Garten
- Big Buy Cooking
- Biopon
- Blattwerk®
- BOPON
- Bradas
- BROS
- Browin
- BSL Betriebsmittel Service
- CELAFLOR
- COM-Four
- DE CEUSTER MESTSTOFFEN
- DomoDomo
- Dream Aquarium SRL
- DrSoil
- Easy Life
- EASY LIFE Aquaristik
- EcoDeco
- Ecolab
- EMERALLD
- Eurobaustoff
- Fertiligène
- Florganics
- Florovit
- Forestina
- Frassor
- Fruktovit
- Fuxtec
- Gartenfreude
- Gartenlux
- Gistuch
- GPI
- GRAMOFLOR GmbH & Co. KG
- GrowsArtig
- Growth Technology
- GRUPA INCO
- Hamann
- Happyment
- Hesi
- HÜ‑BEN
- JBL Aquaristik
- Kiwiri
- Kristalon
- Lechuza
- LERAVA
- M.A.T.
- Mairol
- Natura
- Neudorff
- Neuveden
- neuvedené
- NoBrand
- Nohel Garden
- Oasis of Life
- Organické plantella
- PADU
- Perma-Guard Agro
- Plagron
- Plant Lover
- Planta
- Pokon
- pokon_naturado
- Rašelina Soběslav
- RIM Kowalczyk
- SchmeesGmbH
- Seramis
- Solabiol
- Substral
- Substral Naturen
- Symbiom, s.r.o.
- Tetra
- Top Gift Sp. z o.o. Sp. Komandytowa<br>
- Vermaktiv
- Versele-Laga NV
- VIANO
- vidaXL
- Vislone
- Westfalia
- Wolf
- Wolf Garten
- Woodland
Cena
- Pod 15 €
- 15 – 30 €
- 30 – 50 €
- 50 – 60 €
- Nad 60 €
–
- Ponuky
Kategória
- Hnojivá
- Kvety a trvalky
- Stromy a kríky
- Izbové rastliny
- Semená a sadenice
- Zemina a mulč
- Bonsaje
- Kaktusy
- Rastlinné/zvieracie hnojivá do 10 kg, bez guána
- Vodné rastliny
- Ochrana rastlín
- Kytice kvetov
- Rastliny do jazierka
Zákaznícke recenzie
a ďalšie