Hnojivá
2 565 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (24x = 480 kg – na 4800 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1 069,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
2,23 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 1000 litrov – na 1000 m2)
819,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
0,82 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (12x = 240 kg – na 2400 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
789,99 €
-80,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
709,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
2,96 €/1l

Agro Kristalon Plod a květ 0.5 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,30 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Lacnepostreky
14,60 €/1kg

Calathea, tekuté hnojivo, 1 L – vzťah živín NPK: 2-1-8 – pre izbové rastliny – pre zdravé listy a bohatú vegetáciu – podporuje rast koreňov a vitalitu – organické
39,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
39,99 €/1l

Hnojivo PROFIK pre orchidey a bromélie 200ml
6,13 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Lacnepostreky
30,65 €/1l

FUXTEC jesenné hnojivo na trávnik FX-RDH5 | draselné hnojivo na cca 250 m² | 5 kg granúl na jesennú starostlivosť | mrazuvzdornosť a odolnosť trávnika
19,00 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: FUXTEC
3,77 €/1kg
Naše najlepšieponuky
Hnojivá a oveľa viac
Začať šetriť
Hnojivo s kondicionérom pre surfínie a iné kaskádovité petúnie 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
12,90 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,40 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: DomoDomo
45,60 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 500 litrov – na 500 m2)
719,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
1,44 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Zlepšovač pôdy – aktivačná zmes (veľké vrece 500 l – na 500 m2)
719,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

COMPO Kvapalné hnojivo na trávnik na burinu a mach 2,5 litra 24651



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
35,88 €
plus 14,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Hagebau-Nadlinger
14,35 €/1l

DCM Trávnikové hnojivo Vital-Green (25 kg na 1 000 m²)
59,90 €
plus 10,90 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: AROS-osiva
2,40 €/1kg

LERAVA® chelát železa 200g - účinne bojuje proti nedostatku železa - hnojivo so železom pre všetky druhy rastlín - zabezpečuje silnú zeleň - hnojivo so železom pre hortenzie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
71,20 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
356,00 €/1kg

Hnoj hovädzieho dobytka granulovaný 20 kg vhodný na ekologické pestovanie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(74)Počet hodnotení: 74
57,38 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: boni-shop
2,30 €/1kg

Planta magnólia granulované hnojivo 1 kg



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,00 €
plus 25,00 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: MPsklepKROPKA
1,33 €/1kg

Seramis Špeciálny substrát pre orchidey Mix Granule 7 L



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
18,06 €
plus 14,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Hagebau-Nadlinger
2,58 €/1l

Agro Dusíkaté vápno 1kg
7,27 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: VISO
7,27 €/1kg

Athena Pro Fade fluff solution 1 liter
29,90 €
plus 16,90 € poštovnéDoručenie so 3. – št 8. októbra
Predajca: BestBrandShop
31,61 €/1l

Hnojivo AGRO Superfosfát 1kg
2,60 €
plus 7,99 € poštovnéDoručenie pi 9. – po 12. októbra
Predajca: EFIGlobalStoreDE
2,60 €/1kg

Hnojivo Anti-Moos, 1 kg, NPK 8-8-11, vhodné na jar, obsahuje železo a magnézium, pre záhradu, značka GiDeli
8,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Posh
8,99 €/1kg

Síran železitý 500g, hydrát (heptahydrát), hnojivo na hortenzie, záhradníctvo, poľnohospodárstvo, FeSO4, GiDeli



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
10,78 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Posh
21,56 €/1kg

Trávnikové Hnojivo EXPERT Proti Krtom 5 kg
12,35 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,94 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Lacnepostreky
4,78 €/1kg

SUBSTRAL® 73950 SUBSTRAL® Kakteen-Nahrung Kakteendünger 250,0 ml
10,53 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: M_plus_L
42,12 €/1l

Nawóz do roślin doniczkowych Biohumus 1 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,22 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: DomoDomo
10,22 €/1l

Hnojivo na rozchodníky a zelené strechy - 5 kg na 100 m2 - Organifer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
41,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 16. – ut 20. októbra
Predajca: Organifer
8,40 €/1kg

Hnojivo KAPKA na fialky 200ml
2,35 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Lacnepostreky
11,75 €/1l

BOPON Elixír pre zelené rastliny 40ml - Starostlivosť o živiny
6,99 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – št 8. októbra
Predajca: SuperMerchant

Prírodné granulované hnojivo z kuracieho hnoja 20 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,47 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,97 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: DomoDomo
1,68 €/1kg

SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
32,18 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: somnia24
8,05 €/1l

Hnojivo pre rododendrony s dlhodobým účinkom 0.85KG COMPO.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,37 €
plus 8,00 € poštovnéDoručenie pi 16. – ut 20. októbra
Predajca: Dragtek-com
18,07 €/1kg

Univerzálne hnojivo 3 kg, NPK, hnojivo na záhradu, vhodné pre zeleninu, ovocie, s dlhodobým účinkom, značka GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Posh
5,01 €/1kg

Symbivit Paradajky a papriky 150 g
7,46 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Lacnepostreky
43,88 €/1kg

Hnojivo pre ihličnany 10 kg NPK 5-9-12 – tuja, živý plot, cyprus, ihličnany, horčík, GiDeli
32,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Posh
3,30 €/1kg

DAP 1 kg fosfátové hnojivo pre kukuricu a obilniny, granulát, NPK 18-46, rozpustné pre korene, GiDeli
9,58 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Posh
9,58 €/1kg

Hnojivo pre ihličnany 5 kg NPK 5-9-12 – tuja, živý plot, cyprus, ihličnany, horčík – GiDeli
22,77 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Posh
4,00 €/1kg

Univerzálne hnojivo 10 kg, NPK, hnojivo na záhradu, vhodné pre chloridovo citlivé plodiny, zeleninu a ovocie, dlhodobé pôsobenie, GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
31,18 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Posh
3,12 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 10 l pre 2500 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
229,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
23,00 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 1000 ml pre 250 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
54,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Organifer
54,99 €/1l
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Výrobca
- Organifer
- Posh
- Biovita
- COMPO
- BioBizz
- Agaris
- Agrecol
- AGRECOL SP. Z O.O.
- AGRO
- AGRO CS
- Algoflash
- Alzchem
- Ampol
- Aries Umweltprodukte
- AROS-osiva
- Athena
- Baktoma
- Ballistol
- Beckmann
- Beckmann im Garten
- Big Buy Cooking
- Biopon
- Blattwerk®
- BOPON
- Bradas
- BROS
- Browin
- BSL Betriebsmittel Service
- CELAFLOR
- COM-Four
- DE CEUSTER MESTSTOFFEN
- DomoDomo
- Dream Aquarium SRL
- DrSoil
- Easy Life
- EASY LIFE Aquaristik
- EcoDeco
- Ecolab
- EMERALLD
- Eurobaustoff
- Fertiligène
- Florganics
- Florovit
- Forestina
- Frassor
- Fruktovit
- Fuxtec
- Gartenfreude
- Gartenlux
- Gistuch
- GPI
- GRAMOFLOR GmbH & Co. KG
- GrowsArtig
- Growth Technology
- GRUPA INCO
- Hamann
- Happyment
- Hesi
- HÜ‑BEN
- JBL Aquaristik
- Kiwiri
- Kristalon
- Lechuza
- LERAVA
- M.A.T.
- Mairol
- Natura
- Neudorff
- Neuveden
- neuvedené
- NoBrand
- Nohel Garden
- Oasis of Life
- Organické plantella
- PADU
- Perma-Guard Agro
- Plagron
- Plant Lover
- Planta
- Pokon
- pokon_naturado
- Rašelina Soběslav
- RIM Kowalczyk
- SchmeesGmbH
- Seramis
- Solabiol
- Substral
- Substral Naturen
- Symbiom, s.r.o.
- Tetra
- Top Gift Sp. z o.o. Sp. Komandytowa<br>
- Vermaktiv
- Versele-Laga NV
- VIANO
- vidaXL
- Vislone
- Westfalia
- Wolf
- Wolf Garten
- Woodland
Cena
- Pod 15 €
- 15 – 30 €
- 30 – 50 €
- 50 – 60 €
- Nad 60 €
–
- Ponuky
Kategória
- Hnojivá
- Kvety a trvalky
- Stromy a kríky
- Izbové rastliny
- Semená a sadenice
- Zemina a mulč
- Bonsaje
- Kaktusy
- Rastlinné/zvieracie hnojivá do 10 kg, bez guána
- Vodné rastliny
- Ochrana rastlín
- Kytice kvetov
- Rastliny do jazierka
Zákaznícke recenzie
a ďalšie