Instantné kávy
1 854 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Nescafe Typ Cappuccino Menej sladké rozpustné v sáčku 4-pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Ďalšie informácie o reklame

Krüger Chai Latte Classic India sušený mliečny čaj v plechovke 4 balenia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,54 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Ďalšie informácie o reklame

Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 2 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
147,16 €
-21,29 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,87 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: AllYouNeed
62,94 €/1kg

Mount Hagen Bio Arabica Kaffee Instant entkoffeiniert 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,30 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: Kamelur
183,00 €/1kg

Inka Classic Instant Grain Coffee 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,31 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: Morelenet
62,07 €/1kg

NESCAFÉ 12503392 NESCAFÉ Gold Cappuccino cremig zart Instantkaffee, mild, 250,0 g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(24)Počet hodnotení: 24
11,79 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: somnia24
47,16 €/1kg

OKAMŽITÁ BEZLEPKOVÁ ČAKANKA100 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
8,91 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: superbrandshop
89,10 €/1l
Naše najlepšieponuky
Instantné kávy a oveľa viac
Začať šetriť
Caro Instantkaffee 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,23 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: somnia24
88,20 €/1kg

KRÜGER FAMILY Coffee 2v1 10028041 Classic



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,96 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,29 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Mahmood Coffee 2 v 1 instantná káva v tyčinkách 48 x 10 g – rozpustná káva bez cukru



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,90 €
plus 9,90 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Exporgin
Ďalšie informácie o reklame

Mahmood Coffee 3 v 1 Instantná káva Original, káva s kávovou smotanou a cukrom, 48 tyčiniek x 18 g
25,90 €
plus 9,90 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Exporgin

Nescafe Gold Type Cappuccino Creamy Delicate rozpustná zrnková káva 3 balenia (3x250g plechovka) + usy blok



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
26,33 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: AllYouNeed
28,93 €/1kg

Starbucks sirup s príchuťou cappuccino 750 ml
8,78 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie št 8. – st 14. októbra
Predajca: Pantry_Intl
11,09 €/1kg

MASSIMO Cappuccino nesladené 10 tyčiniek/porcií á 12,5 g instantnej kávy



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,59 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: AllYouNeed
76,72 €/1kg

Nestlé Nescafe Santa Rica 500g rozpustná káva
103,40 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie št 8. – st 14. októbra
Predajca: Pantry_Intl
206,80 €/1kg

Chai Latte – Čistý produkt, 200 g | COSMOVEDA



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,97 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie st 11. – po 16. novembra
Predajca: taleoo
34,95 €/1kg

Krüger Family Cappuccino Caramel Brittle 6-pack (6x 500g vrecko) + usy blok
41,56 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: AllYouNeed
13,85 €/1kg

Krüger Iced Typ Matcha Latte s mangom, balenie 8 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,44 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie so 3. – po 5. októbra
Predajca: AllYouNeed
65,25 €/1kg

MASSIMO Cappuccino Dubai Style 1 x 500 g – jemná príchuť pistáciovej čokolády



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
12,47 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: AllYouNeed
24,94 €/1kg

KRÜGER FAMILY Káva 3v1 10028622 Čokoláda 10ks



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
4,13 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,94 €/1kg

Jacobs kávová smotana Ecreme kávová špecialita vo forme granúl 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,98 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,96 €/1kg

Jacobs Typ Espresso tyčinky 20 ks



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
13,21 €
plus 11,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: Ambiente-3000
366,94 €/1kg

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustná 200 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
18,78 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: AllYouNeed
93,90 €/1kg

Open Food 4052700069203, 275 ml, Sugar, aroma, soluble bean coffee (10%), salt, 369 kcal, 0,196 g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
2,93 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,65 €/1kg

MASSIMO 2v1 instantná káva s bieliacim prípravkom (10 tyčiniek instantnej kávy à 14g)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
9,59 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: AllYouNeed
68,50 €/1kg

Instantná káva G7 (Coffeemix 3 v 1)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
9,52 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: LAVONIO
29,75 €/1kg

Nescafé ľadová káva typu frappé 275g - Nápojový prášok s instantnou kávou (balenie 8 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
49,99 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie pi 2. októbra
Predajca: AllYouNeed
22,72 €/1kg

CAPPUCCINO FAMILY FAIR TRADEKÁVA 400 g - HORA HAGEN



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,71 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie st 11. – po 16. novembra
Predajca: taleoo
0,02 €/1kg

Instant Cappuccino - Dose 200g | MOUNT HAGEN



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
9,76 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie st 11. – po 16. novembra
Predajca: taleoo
27,45 €/1kg

Krüger Chai Latte Vanille Zimt Classic India extra cremig 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,03 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cikória káva Classic rozpustná 100 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
6,07 €
plus 4,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: NutraBestBG
60,70 €/1kg

DXN Cream Coffee, 20x14 g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
30,95 €
plus 5,10 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: HerbsHelp
110,54 €/1l

Lupin káva - bezlepková na filtrovanie 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,37 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: taleoo
18,74 €/1kg

Káva z gaštanov Dvaro Kavos, 100 g
7,29 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: CoffeeFriend
72,90 €/1kg

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou príchuťou 500g 5-pack



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
38,68 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MASSIMO Latte Macchiato 10 tyčiniek á 12,5 g, instantná zrnková káva s kakaom a sušené odstredené mlieko, instantné latte, instantná káva



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
9,59 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: AllYouNeed
76,72 €/1kg

Cafè Hag Classic Mild, balenie 6 ks, plná chuť, bez kofeínu, instantná káva, 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(24)Počet hodnotení: 24
83,84 €
plus 15,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Store-Germany
139,73 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Mahmood Coffee Instant Turecká káva bez cukru, 12 tyčiniek x 6 g
17,90 €
plus 9,90 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Exporgin
Ďalšie informácie o reklame

Mahmood Coffee Instant Turecká káva, stredne sladená, 12 tyčiniek x 8 g
17,90 €
plus 9,90 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Exporgin
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Výrobca
- TSI Consumer Goods
- Blendea
- OAK 1753
- Jacobs
- Nestlé
- 4slim
- A. Vogel
- Activlab
- Alce Nero
- Allos
- Arla Foods Deutschland GmbH
- Bärenmarke
- BARÚ
- Bauckhof
- Beagely Copperman
- Biogo
- Cafe Hag
- Caffe Gondoliere
- Caffè Gondoliere Gold
- Carousel
- CARUNO
- Cerolka
- Cinesso
- COCOA
- COMPLETA
- CONDETTA GMBH & CO. KG
- Cosmoveda
- Dallmayr
- DIET-FOOD
- Dvaro Kavos
- DXN
- EDE
- Eduscho
- Eilles
- Four Sigmatic
- Fresh Nuts GmbH
- GIA
- Gino Gelati
- Grandos Café
- GREEN ORGANIC
- GUNZ - Fine european food
- H. Schoppe & Schultz GmbH & Co. KG
- Hearts & Roses London
- Hellma
- HELLMA Gastronomie Service GmbH
- Idee Kaffee
- INKA
- Jacobs Douwe Egberts HQ
- Jakobs
- Karl Krueger
- KRU
- KRUGER
- Krüger Family
- Lebensbaum
- Lekkerland
- LIMA (sosy sojowe, kawy zbożowe)
- LIMA FOOD
- LimaFood
- Lovechock
- Lucaffé
- Luxofit
- Maggi
- Maharishi Ayurveda
- mahmood
- Mahmood Coffee
- Meesterschap
- Melitta
- Merkloos
- MK CAFE
- MOKATE
- Mokate S.A.
- Mount Hagen
- MOUNT HAGEN (kawy)
- Naturata
- Nescafé
- Niederegger
- OATLY
- OEM
- Open Food
- Organo Europe
- PRIMA®
- Pural
- PURASANA
- RAPUNZEL
- Segafredo
- Selgros
- Siberia Group, ULAN GmbH
- siloe
- Sinfo
- SkimaCoffee
- SONNENTOR
- Starbucks
- Tchibo
- Trung Nguyen
- USY
- Venessa
- YVY Maté
- ZESTAWY
- Zonnatura
- Zotter
Hmotnosť
- Pod 0,1 kg
- 0,1 – 0,2 kg
- 0,2 – 0,3 kg
- 0,3 – 0,7 kg
- Nad 0,7 kg
Cena
- Pod 15 €
- 15 – 20 €
- 20 – 30 €
- 30 – 40 €
- Nad 40 €
–
- Ponuky
Zákaznícke recenzie
a ďalšie