5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
EDUSCHO Espresso Intenso zrnková káva 1kg23,52 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Nescafe Cappuccino rozpustná káva bez kofeínu 10 x 12,5 g36,56 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustná 200 g93,90 €/1kg
18,78 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Caro Kaffee Instant 500g20,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

CAPPUCCINO FAMILY FAIR TRADEKÁVA 400 g - HORA HAGEN
0,02 €/1kg
11,71 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: taleoo

Mount Hagen Bio Single Origin Instant Kaffee 100g
189,00 €/1kg
18,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Instant Arabica Café - entkoffeiniert 25 Sticks 50g
99,80 €/1kg
9,37 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: taleoo

Mount Hagen Bio Instant Kaffee Sticks (25Sticks) 50g
151 000,00 €/1kg
15,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Nescafé Gold The Original | instantná káva | 200g pohár
114,00 €/1kg
22,80 €
Predajca: somnia24

OKAMŽITÁ MRAZOM Sušená káva ARABICA/ROBUSTA ESPRESSO FAIR TRADE50 g - MOUNT HAGEN
0,08 €/1kg
3,99 €
Predajca: taleoo

Cafè Hag Classic Mild, balenie 6 ks, plná chuť, bez kofeínu, instantná káva, 100g
139,73 €/1kg
83,84 €
Predajca: Store-Germany

Instant Cappuccino - Vegan Dose 225g
26,62 €/1kg
9,91 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: taleoo

NESCAFÉ 12503392 NESCAFÉ Gold Cappuccino cremig zart Instantkaffee, mild, 250,0 g
47,16 €/1kg
11,79 €
Predajca: somnia24

Kawa rozpuszczalna Nescafé bezkofeinowa 100 g
66,30 €/1kg
6,63 €
Predajca: LAVONIO

NESCAFÉ 12456162 NESCAFÉ Classic Instantkaffee, kräftig, 200,0 g
90,50 €/1kg
18,10 €
Predajca: somnia24

Instantná káva, bezkofeínová, 100 g, NESCAFÉ "Gold", DECAF
106,80 €/1kg
10,68 €
Predajca: CORWELL

Bambu® - Instantná ovocno-zrnná káva 100g
50,00 €/1kg
5,00 €
Predajca: taleoo

Zrnková káva - Espresso Instant 100g
101,40 €/1kg
10,14 €
Predajca: taleoo

Halbstarker Instant - Zrnková káva 100g
137,60 €/1kg
13,76 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kúpte si instantnú bezkofeínovú kávu Mount Hagen Bio Arabica v Kamelur®
Káva bez kofeínu v bio kvalite.
Plná chuť bez kofeínu
Káva Mount Hagen Bio Arabica Instant bez kofeínu ponúka čistý kávový zážitok – úplne bez kofeínu. Vyrobená z vybraných zŕn Arabica z ho pestovania presvedčí plnou vôňou a harmonickou jemnosťou. Ideálna pre všetkých, ktorí milujú kávu, ale chcú sa vyhnúť kofeínu.
Šetrne spracované – prirodzene aromatické
Zrná pochádzajú z kontrolovaného ho pestovania a sú dekafeinované obzvlášť šetrným spôsobom. Výsledkom je plná, bohatá chuť s jemnou penou – perfektná na každú dennú dobu a pre každý vkus.
Všestranná a rýchla príprava
Či už horúca alebo studená, čistá alebo s mliekom – rozpustná instantná káva Mount Hagen je pripravená v okamihu. Stačí rozpustiť čajovú lyžičku prášku v horúcej vode, zamiešať a vychutnať si.
Návrh receptu: Ľadová káva s instantnou kávou Mount Hagen
Zložky
- 2 čajové lyžičky instantnej kávy Mount Hagen Bio Arabica bez kofeínu
- 200 ml studeného mlieka alebo rastlinného nápoja
- 2–3 kocky ľadu
- Voliteľné: 1 čajová lyžička cukru alebo sirupu
Príprava
- Kávu rozpustite v troche horúcej vody.
- Zalejte studeným mliekom a pridajte kocky ľadu.
- Podľa chuti oslaďte a vychutnajte si studený nápoj.
löslicher Arabica Kaffee, entkoffeiniert
- Skladovanie a použitie
- skladujte na suchom mieste
- Objem
- 0.1 l
- Zloženie
- 100 % Arabica, biokávu z kontrolovaného ekologického pestovania
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 100 g
- Potravinársky podnik
- Mount Hagen
- Obchodný názov
- Mount Hagen rozpustná káva bez kofeínu 100 g
- Výrobca
- Mount Hagen
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 0L-1B66-VUN3
- EAN kód
- 4000799109324
- Skladovanie a použitie
- skladujte na suchom mieste
- Objem
- 0.1 l
- Zloženie
- 100 % Arabica, biokávu z kontrolovaného ekologického pestovania
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 100 g
- Potravinársky podnik
- Mount Hagen
- Obchodný názov
- Mount Hagen rozpustná káva bez kofeínu 100 g
- Výrobca
- Mount Hagen
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 0L-1B66-VUN3
- EAN kód
- 4000799109324
Hodí sa k tomu

Mount Hagen Bio Instant Kaffee Sticks (25Sticks) 50g
151 000,00 €/1kg
15,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Mount Hagen Bio Single Origin Instant Kaffee 100g
189,00 €/1kg
18,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

kinder 5733 Joy 3 St.
213,33 €/1kg
12,80 €
Predajca: somnia24

LED solárne osvetlenie so senzorom Solárna lampa Solárne svetlo s detektorom pohybu Solárny reflektor Reflektor so senzorom pohybu IP65 108 LED Retoo
12,29 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustná 200 g
93,90 €/1kg
18,78 €
Predajca: AllYouNeed

Open Food 4052700069203, 275 ml, Sugar, aroma, soluble bean coffee (10%), salt, 369 kcal, 0,196 g
10,65 €/1kg
2,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Aquasale hrubozrnná morská soľ 1000g
3,26 €/1kg
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

CAPPUCCINO FAMILY FAIR TRADEKÁVA 400 g - HORA HAGEN
0,02 €/1kg
11,71 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: taleoo

Nescafé Gold The Original | instantná káva | 200g pohár
114,00 €/1kg
22,80 €
Predajca: somnia24

Instant Arabica Café - entkoffeiniert 25 Sticks 50g
99,80 €/1kg
9,37 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: taleoo

BEZKOFEÍNOVÁ ARABICA KÁVOVÉ ZRNKY 100% FAIR TRADE500 g - HONT HAGEN
0,03 €/1kg
14,68 €
Predajca: taleoo

Cafè Hag Classic Mild, balenie 6 ks, plná chuť, bez kofeínu, instantná káva, 100g
139,73 €/1kg
83,84 €
Predajca: Store-Germany

OKAMŽITÁ MRAZOM Sušená káva ARABICA/ROBUSTA ESPRESSO FAIR TRADE50 g - MOUNT HAGEN
0,08 €/1kg
3,99 €
Predajca: taleoo

Mount Hagen Bio Arabica Kaffee Instant entkoffeiniert 6x100g
96,00 €/1kg
57,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Mount Hagen Bio Single Origin Instant Kaffee 6x100g
99,50 €/1kg
59,70 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Kamelur

Nescafe Cappuccino rozpustná káva bez kofeínu 10 x 12,5 g
36,56 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Classic instantná rozpustná káva v balení 10 x 2 g
104,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Gold instantná zrnková káva aromatická jemná v nádobe 200g
72,35 €/1kg
14,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Priehradka na notebook, Polyester
34,50 €
Predajca: Bagalio

OKAMŽITÁ BEZLEPKOVÁ ČAKANKA100 g - LIMA
89,10 €/1l
8,91 €
Predajca: superbrandshop

NESCAFÉ 12456162 NESCAFÉ Classic Instantkaffee, kräftig, 200,0 g
90,50 €/1kg
18,10 €
Predajca: somnia24

Jacobs Krönung, Instantná káva, Instantná káva, Instantná káva, Jar, 6 x 100 g
79,67 €/1kg
47,80 €
Predajca: Ambiente-3000

Mount Hagen Bio Instant Kaffee Sticks (200Sticks) 8x50g
161,50 €/1kg
64,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

ŠPALOVÁ KÁVA DEMETER100 g - MOUNT HAGEN
65,70 €/1kg
6,57 €
Predajca: Biogo

NESCAFÉ 12503392 NESCAFÉ Gold Cappuccino cremig zart Instantkaffee, mild, 250,0 g
47,16 €/1kg
11,79 €
Predajca: somnia24

Instantná káva GOURMET CAFÉ od Eilles, 100g
45,10 €/1kg
4,51 €
Predajca: Zyrafka

Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Káva, Stredne pražená, 1 kusov, 65 mm, 105 mm
44,10 €/1kg
22,05 €
Predajca: somnia24

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazuľa
26,48 €/1kg
13,24 €
Predajca: Zyrafka

Instant Cappuccino - Vegan Dose 225g
26,62 €/1kg
9,91 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: taleoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. októbra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá káva
Hmotnosť 0,1 kg
Nemám rád kávu, ako je tento, ale toto je naozaj v poriadku. Kúpim si ju znova.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 2 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
147,16 €
-21,29 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,87 €
Predajca: AllYouNeed
62,94 €/1kg

Mahmood Coffee 2 v 1 instantná káva v tyčinkách 48 x 10 g – rozpustná káva bez cukru



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,84 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,33 €
Predajca: Exporgin

Nescafe Typ Cappuccino Menej sladké rozpustné v sáčku 4-pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Chai Latte Classic India sušený mliečny čaj v plechovke 4 balenia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mahmood Coffee 3 v 1 Instantná káva Original, káva s kávovou smotanou a cukrom, 48 tyčiniek x 18 g
16,84 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,33 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva bez cukru, 12 tyčiniek x 6 g
11,63 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,28 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva s mliekom, bez cukru, 12 tyčiniek x 19 g
12,29 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,92 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva, stredne sladená, 12 tyčiniek x 8 g
11,63 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,28 €
Predajca: Exporgin

Nescafe Gold Type Cappuccino Creamy Delicate Nápoj v prášku 12x140g balenie (120x14g tyčinky) + usy blok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,18 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,85 €
Predajca: AllYouNeed
27,32 €/1kg

Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusov, Nádoba



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,50 €
Predajca: Serica
92,50 €/1kg

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou príchuťou 500g 5-pack



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
38,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KÁVA KOREŇ BEZ PÚPAVKY, 200 g - DARY NATURY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,49 €
Predajca: Biogo
52,45 €/1kg

Nescafe frappe ľadová káva osviežujúca kávová zmes 275g 8-pack



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(8)Počet hodnotení: 8
47,03 €
Predajca: AllYouNeed

Nescafé ľadová káva typu frappé 275g - Nápojový prášok s instantnou kávou (balenie 8 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
49,99 €
Predajca: AllYouNeed
22,72 €/1kg

ČAKÓRIA NA VARENIE500 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
12,57 €
Predajca: superbrandshop
12 570,00 €/1kg

OKAMŽITÁ BEZLEPKOVÁ ČAKANKA100 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
8,91 €
Predajca: superbrandshop
89,10 €/1l

Krüger Chai Latte Classic India Vanilla Cinnamon Coffee Powder 450g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,71 €/1kg

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note 4er Pack
25,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KRÜGER FAMILY Káva 3v1 10028622 Čokoláda 10ks



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
4,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,94 €/1kg

KRÜGER FAMILY Káva 3v1 10028621 Karamel 10ks



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,43 €/1kg