5,0



Na základe 4 hodnotení
Instant Arabica Café - entkoffeiniert 25 Sticks 50g | MOUNT HAGEN
9,37 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €-46%
99,80 € / 1kg
plus 12,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Instantné kávy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Mahmood Coffee 2 v 1 instantná káva v tyčinkách 48 x 10 g – rozpustná káva bez cukru25,90 €
Predajca: Exporgin

Ďalšie informácie o reklame
EDUSCHO Espresso Intenso zrnková káva 1kg23,52 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Idea Coffee Gold Express67,45 €/1kg
13,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
MASSIMO 2v1 instantná káva s bieliacim prípravkom (10 tyčiniek instantnej kávy à 14g)68,50 €/1kg
9,59 €
Predajca: AllYouNeed

Nescafé Gold The Original | instantná káva | 200g pohár
114,00 €/1kg
22,80 €
Predajca: somnia24

Nescafe Classic instantná káva 50 x 2 g
90,13 €/1kg
13,52 €
Predajca: Katomix

Nescafe Cappuccino rozpustná káva bez kofeínu 10 x 12,5 g
36,56 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Classic instantná rozpustná káva v balení 10 x 2 g
104,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mount Hagen Bio Instant Kaffee Sticks (25Sticks) 50g
151 000,00 €/1kg
15,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Mount Hagen Bio Arabica Kaffee Instant entkoffeiniert 100g
183,00 €/1kg
18,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Cafè Hag Classic Mild, balenie 6 ks, plná chuť, bez kofeínu, instantná káva, 100g
139,73 €/1kg
83,84 €
Predajca: Store-Germany

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustná 200 g
93,90 €/1kg
18,78 €
Predajca: AllYouNeed

Káva Hag cup porcie (25x1,8g balenie)
191,11 €/1kg
8,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs Espresso instantná káva 25 tyčiniek á 1,8g balenie 4 180g
19,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

JACOBS Sypaná káva typ Cafe Crema 6 x 25 tyčiniek + typ Espresso 6 x 25 tyčiniek
243,89 €/1kg
153,98 €
-22,28 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
131,70 €
Predajca: AllYouNeed

Jacobs Milka Cappuccino Choco Nut nápoj v prášku 500g
14,00 €/1kg
7,00 €
Predajca: Katomix

HELLMA 60119979 HELLMA Instant-Kaffee-Stick "Café Express Decaf", 500er
137,23 €/1kg
102,92 €
Predajca: somnia24

Nescafe 3v1 Stix Creamy Latte 10er nápojový prášok v tyčinke 150g
23 333,33 €/1kg
3,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Douwe Egberts – rozpustná káva, bez kofeínu, 1,5 g, balenie po 200 kusoch
242,37 €/1kg
96,95 €
Predajca: Pantry_Intl

Mount Hagen Bio Single Origin Instant Kaffee 100g
189,00 €/1kg
18,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Arabica Instantkaffee Sticks
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom, suchom a tmavom mieste.
- Objem
- 0.025 l
- Zloženie
- Káva rozpustná, lyofilizovaná (100 %). *Z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
- Hmotnosť
- 50 g
- Potravinársky podnik
- Christian Thorsten Jeske, An der alten Bergschule 15, 46569 Hünxe
- Obchodný názov
- Mount Hagen, organická a fair trade káva Arabica, instantná, bez kofeínu, 25 vreckiek po 2g - 25 g (balenie)
- Výrobca
- Mount Hagen
- Počet kusov
- 50
- Číslo od výrobcu
- 10949
- EAN kód
- 4000799109492
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom, suchom a tmavom mieste.
- Objem
- 0.025 l
- Zloženie
- Káva rozpustná, lyofilizovaná (100 %). *Z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
- Hmotnosť
- 50 g
- Potravinársky podnik
- Christian Thorsten Jeske, An der alten Bergschule 15, 46569 Hünxe
- Obchodný názov
- Mount Hagen, organická a fair trade káva Arabica, instantná, bez kofeínu, 25 vreckiek po 2g - 25 g (balenie)
- Výrobca
- Mount Hagen
- Počet kusov
- 50
- Číslo od výrobcu
- 10949
- EAN kód
- 4000799109492
Hodí sa k tomu

Príslušenstvo pre fritézy na horúci vzduch 12-dielna sada príslušenstva pre fritézy na horúci vzduch φ18cm
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Mount Hagen Bio Instant Kaffee Sticks (25Sticks) 50g
151 000,00 €/1kg
15,10 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Kamelur

Nescafe Cappuccino rozpustná káva bez kofeínu 10 x 12,5 g
36,56 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Idea Coffee Gold Express
67,45 €/1kg
13,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs Choco, 500 g, Cappuccino, 405 kcal, 1715 kJ, 51 kcal, 3%
14,00 €/1kg
7,00 €
Predajca: Katomix

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note
10,10 €/1kg
5,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Remington CB4N, Teplovzdušná kefa, Para, Tlačidlá, Ružová, Čierna, AC, 330 mm
21,28 €
Predajca: VISO

Blumtal® prestieradlo 90x200cm - prestieradlo z mikrovlákna - prestieradlo Oekotext -
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent

Milka Naps Mix plechovka Alpské mlieko Lieskový orech Jahoda Creme Cacao do kancelárie 1000g
41,29 €/1kg
41,29 €
Predajca: somnia24

Arendo papier na pečenie pre teplovzdušnú fritézu, obdĺžnikový, 4,5 - 10 l, 22 x 14 x 4,5 cm, nepriľnavý, nebielený, pre fritézu Ninja Airfryer AF300EU & AF400EU, 100 ks
0,77 €/1m
16,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

Káva Hag cup porcie (25x1,8g balenie)
191,11 €/1kg
8,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázok produktu pre [ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov
8,95 €/1kg
1,88 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,79 €
Predajca: Katomix

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
17,86 €/1kg
1,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Classic instantná káva 50 x 2 g
90,13 €/1kg
13,52 €
Predajca: Katomix

Šikmé Unikátne šľachy uni nastaviteľné v tvare Y - ružové
2,76 €
Predajca: Jumada

TRESKO® Flexibilná záhradná hadica 30 m flexibilná flexibilná hadica na vodu
1,07 €/1m
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

AREBOS Ľahký hliníkový rolátor | Skladací cestovný rolátor so 6 polohami nastavenia výšky | s držiakom na palicu a nákupnou taškou | Pomôcka na chôdzu čierna
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
12,99 €
Predajca: Mobileking

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
43,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafé Gold The Original | instantná káva | 200g pohár
114,00 €/1kg
22,80 €
Predajca: somnia24

Nescafe Classic instantná rozpustná káva v balení 10 x 2 g
104,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs Espresso instantná káva 25 tyčiniek á 1,8g balenie 4 180g
19,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Idee Kaffee GOLD EXPRESS rozpustná káva, 100g
61,20 €/1kg
6,12 €
Predajca: Zyrafka

Café Hag Filter Coffee Classic Mild | mletá | 500g
42,02 €/1kg
21,01 €
Predajca: Ambiente-3000

Cafè Hag Classic Mild, balenie 6 ks, plná chuť, bez kofeínu, instantná káva, 100g
139,73 €/1kg
83,84 €
Predajca: Store-Germany

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustná 200 g
93,90 €/1kg
18,78 €
Predajca: AllYouNeed

Mount Hagen Bio Arabica Kaffee Instant entkoffeiniert 100g
183,00 €/1kg
18,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

HELLMA 60119979 HELLMA Instant-Kaffee-Stick "Café Express Decaf", 500er
137,23 €/1kg
102,92 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chutné
Hmotnosť 0,05 kgPočet kusov 50
Som veľmi spokojný. Keďže u nás na dialýze nemajú kávu bez kofeínu, môžem si tieto malé vrecúška pohodlne vziať so sebou a nechať si ich tam čerstvo pripraviť.
Hodnotenie z 7. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Hmotnosť 0,05 kgPočet kusov 50
Hľadal som ochutené kávové tyčinky bez kofeínu na cesty. Cena pod 20 €ct za tyčinku, rýchle dodanie, veľmi chutné. Som spokojný. Ďakujem
Hodnotenie z 20. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,05 kgPočet kusov 50
Hodnotenie z 19. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,05 kgPočet kusov 50
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nescafe Typ Cappuccino Menej sladké rozpustné v sáčku 4-pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Chai Latte Classic India sušený mliečny čaj v plechovke 4 balenia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 2 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
147,16 €
-21,29 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,87 €
Predajca: AllYouNeed
62,94 €/1kg

Mahmood Coffee 2 v 1 instantná káva v tyčinkách 48 x 10 g – rozpustná káva bez cukru



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee 3 v 1 Instantná káva Original, káva s kávovou smotanou a cukrom, 48 tyčiniek x 18 g
25,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva bez cukru, 12 tyčiniek x 6 g
17,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva, stredne sladená, 12 tyčiniek x 8 g
17,90 €
Predajca: Exporgin

Nescafe Gold Type Cappuccino Creamy Delicate Nápoj v prášku 12x140g balenie (120x14g tyčinky) + usy blok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,18 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,85 €
Predajca: AllYouNeed
27,32 €/1kg

Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusov, Nádoba



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,50 €
Predajca: Serica
92,50 €/1kg

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou príchuťou 500g 5-pack



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
38,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe frappe ľadová káva osviežujúca kávová zmes 275g 8-pack



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(8)Počet hodnotení: 8
47,03 €
Predajca: AllYouNeed

Nescafé ľadová káva typu frappé 275g - Nápojový prášok s instantnou kávou (balenie 8 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
49,99 €
Predajca: AllYouNeed
22,72 €/1kg

KÁVA KOREŇ BEZ PÚPAVKY, 200 g - DARY NATURY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,49 €
Predajca: Biogo
52,45 €/1kg

ČAKÓRIA NA VARENIE500 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
12,57 €
Predajca: superbrandshop
12 570,00 €/1kg

OKAMŽITÁ BEZLEPKOVÁ ČAKANKA100 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
8,91 €
Predajca: superbrandshop
89,10 €/1l

Krüger Chai Latte Classic India Vanilla Cinnamon Coffee Powder 450g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,71 €/1kg

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note 4er Pack
25,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MASSIMO 2v1 instantná káva s bieliacim prípravkom (10 tyčiniek instantnej kávy à 14g)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
9,59 €
Predajca: AllYouNeed
68,50 €/1kg

Krüger Chai Latte biela čokoláda s pistáciami 10x25g balenie 250g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,84 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,33 €
Predajca: AllYouNeed
37,32 €/1kg

KRÜGER YOU Chai Latte 10029024 Karamell 10St



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,42 €
Predajca: AllYouNeed
57,68 €/1kg