Masky na vlasy
1 746 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Sempre | Maska na vlasy Color Repair - 300 ml - Výťažok z čerešne - Ochrana farby a UV žiarenia - Intenzívna starostlivosť
2,88 €
plus 6,58 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: HAIRSALE
9,60 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
21,25 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: MAGUHAAR
42,50 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment maska pre farbené vlasy 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
20,50 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: MAGUHAAR
41,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,00 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: MAGUHAAR
250,00 €/1l

Kevin Murphy - Hydrate-Me Moisturising and Smoothing Masque 200ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
42,46 €
plus 4,95 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: NutraBestBG
212,30 €/1l

GODDESS BioTech Blowout Bezoplachová regeneračná maska 50ml
35,95 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,61 €
plus 4,95 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: NutraBestBG
612,20 €/1l

Moroccanoil Hydration Intense Hydrating Mask 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
17,91 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: PerfumTraders
238,80 €/1l
Naše najlepšieponuky
Masky na vlasy a oveľa viac
Začať šetriť
Wella SP Hydrate maska 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,18 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: MANADA
50,45 €/1l

REF Colour Boost Masque (Vanilla Blonde 8.31) 200 ml
22,55 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie pi 9. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
112,75 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,75 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: MAGUHAAR
41,50 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Ženy, Oprava, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
25,50 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: MAGUHAAR
51,00 €/1l

Moroccanoil regeneračná maska na vlasy 75 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,57 €
plus 5,89 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: Tersorte
135,70 €/1kg

Health&Beauty maska z medu a olivového oleja 250 ml
22,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: SuperMerchant
91,96 €/1l

Black professional Argan treatment Doré Maska 1000 ml, výživná, hydratačná maska s arganovým olejom
29,95 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Anteros
29,95 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Treatment Cream Mask, 150 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
20,20 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: PerfumTraders
134,67 €/1l

Goldwell Dualsenses Color 60sec Kuracja nabłyszczająca, 200ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
16,47 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: PerfumTraders
82,35 €/1l

Fanola Wonder Curl Mask 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,61 €
plus 5,89 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: Tersorte
14,61 €/1l

Salónová Maska na Tónovanie Farby Pink Blonde od Chantal Prosalon, 500g



2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,99 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 13. – st 14. októbra
Predajca: SuperMerchant
21,98 €/1l

Rene Furterer Sublime Karite Hydratan a disciplinujca maska 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
49,54 €
plus 9,00 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: Parfumtoi
247,70 €/1l

Balmain rozjasňujúca maska White Pearl neutralizačná maska pre platinové blond a šedivé vlasy 200 ml
52,75 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 3. – po 5. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
263,75 €/1l

Wella Professionals EIMI Volume Sugar Lift sprej pre objem 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,99 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Glamperfeu
59,93 €/1l

Alterego Curego Nourish Mask 300ml - vyživujúca maska
16,17 €
plus 5,89 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: Tersorte
53,90 €/1l

Xpel Argan Oil Hydrating Hair Mask 220 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,87 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,60 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: Glamperfeu
7,43 €/1l

ENVIE KERATIN Haarmaske - 1000ml
37,07 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: SuperMerchant
31,99 €/1l

LIMBA kozmetika Mask Discipline 245g hladká maska, disciplinujúca
21,99 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: Keratinshop
89,76 €/1l

Kallos KJMN Blueberry Revitalising Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Pružnosť, Výživný, Revitalizačný, Lesk, Avokádový olej, Hrniec
6,34 €
plus 3,73 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: T3S_Shop
6,34 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,44 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: BRASTYGroup
66,88 €/1l

Chantal Prosalon Vlhčiaca maska na vlasy s Aloe Vera a granátom, 1000g
12,36 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: Katomix
10 300,00 €/1kg

Schwarzkopf Chroma ID, 300 ml, Ženy, Ružová, 9.5-19, Dust Pink, Hair Color/Toner, direct dyes:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate,...
25,51 €
plus 5,89 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: Tersorte
85,03 €/1l

Lakmé Teknia Color Refresh Saffron Copper Mask vyživujúca maska s farebnými pigmentmi pre oživenie medených odtieňov 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,09 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: MANADA
56,97 €/1kg

Revlon UniqOne Super10r 300ml, 300 ml, Ženy, Všetky typy vlasy, Oprava, Revitalizačný, Lesk, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Posilnenie, Hrniec, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
16,94 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: VISO
56,47 €/1l

Redken All Soft Heavy Cream Treatment 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,86 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: BRASTYGroup
143,44 €/1l

Pantene Pro-V Hair Biology Deffrizz & Illuminate 160ml, 160 ml, Unisex, Farebné vlasy, Kučeravé vlasy, Suché vlasy, Výživný, Oprava, Revitalizačný, Lesk, Kyselina hyalurónová, Hrniec
4,25 €
plus 9,90 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Di-Life
26,56 €/1l

Wella Professionals Illumina Color Professionelle permanent Haarfarbe 6/76 60 ml
18,34 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: YourFragrance
305,67 €/1l

Obnovujúca maska na vlasy Redist Garlic 475 ml
9,52 €
plus 20,00 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: Royal_Gold_Care
20,04 €/1l

Wella Oil Reflections Luminous Reboost Mask 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
28,06 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: PerfumTraders
56,12 €/1l

Wella SP Luxe Oil Keratin Restore Mask 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
16,63 €
plus 1,00 € poštovnéDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: Zeitburg
110,87 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,00 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: MAGUHAAR
250,00 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Kyselinová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,99 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: Keratinshop
89,98 €/1l
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Výrobca
- K18
- L'Oréal
- Foligain
- Wella
- Olaplex
- AHAVA
- AlfaParf Milano
- ALIVER
- AlohaLabs
- Alterego
- Alterna
- Arkemusa
- Artègo
- Aveda
- Balmain
- Big Buy Cooking
- Black Professional Line
- Botox
- ByRokko
- chantal
- CHRISTOPHE ROBIN
- Collistar
- Color Wow
- Comair
- Cotril
- CP-1 Esthetic House
- Davines
- Envie
- Fabrikant
- Fanola
- Garnier
- Gliss
- Goldwell
- Guerlain
- Hair Burst
- Head & Shoulders
- HEALTH & BEAUTY
- Husar
- Inebrya
- INOAR
- It's A 10 Haircare
- Joico
- Kallos
- Karseell
- Kerasilk
- Kerastase
- Kérastase Paris
- Keune
- Kevin Murphy
- KIS
- KORMESIC
- Korres
- L'anza
- L´Oréal Professionnel Paris
- LA MER
- Lakmé
- Leonor Greyl
- LIERAC
- Lola Cosmetics
- Londa Professional
- Macadamia
- MADIS S.A. GREECE
- Maria Nila
- Masil
- MATRIX
- milk_shake
- Milmil
- Milva
- MKHURT
- Montibello
- Morfose
- Moroccanoil
- Muster & Dikson
- Naturvital
- NEQI
- Nioxin
- Numero
- Nuxe
- Olorchee
- Oribe
- osmo
- PADU
- Payot
- Priorin
- Pure97
- Redken
- REF
- Rene Furterer
- Revlon
- ROSAIMPEX
- Schwarzkopf
- Sebastian Professional
- Shea Moisture
- Stapiz
- System Professional LipidCode
- Tresemme
- Valquer
- Veg Liss
- Vichy
- Win2Win Tech
Cena
- Pod 20 €
- 20 – 40 €
- Nad 40 €
–
- Ponuky
Kategória
Zákaznícke recenzie
a ďalšie