4,5



Na základe 2 hodnotení
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Metal Detox, Glicoamine + Ionene, 500 ml
43,52 €
87,04 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Masky na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Zlatá proteínová maska na vlasy 500 ml45,00 €/1l
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Loreal Metal Detox maska 250ml
72,67 €/1kg
21,80 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel Serie Expert Metal Detox Mask 250 ml - Neu
984,50 €/1l
59,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Metal Detox, Glicoamine + Ionene, 150 ml
117,90 €/1kg
58,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
245 425,01 €/1kg
98,17 €
Predajca: Katomix

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Golden, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
63,74 €/1l
31,87 €
Predajca: Glamperfeu

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask vyživujúca maska pre oslabané vlasy 500 ml
49,00 €/1l
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal maska L'Oréal Série Expert Absolut Repair Moleculair Mask 500ml
134,90 €/1l
67,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Blondifier, Acai Polyphenols, 250 ml
78,80 €/1l
20,64 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,70 €
Predajca: Tersorte

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, 100 ml
341,50 €/1l
34,15 €
Predajca: NutraBestBG

L'Oreal Serie Expert starostlivosť o vlasy 250 ml
115,32 €/1l
28,83 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 500 ml
66,88 €/1l
33,44 €
Predajca: BRASTYGroup

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, 500 ml
101,60 €/1l
50,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml
41,50 €/1l
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Série Expert Blondifier Mask vyživujúca maska pre blond vlasy 250 ml
85,12 €/1l
21,28 €
Predajca: BRASTYGroup

Schwarzkopf BC Rekonštrukčná maska pre farbené vlasy, 200ml
54,35 €/1l
10,87 €
Predajca: MAGUHAAR
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Maska Metal Detox bola vyvinutá pre všetky typy vlasov. V závislosti od kvality vody a pórovitosti vlasov obsahujú vlasy veľa kovov. Výrobok odstraňuje z vlasov čiastočky kovov. Vďaka tomu sú vlasy zdravšie. Výrobok má detoxikačný účinok na vlasy po farbení, odfarbovaní alebo balayage. Maska vlasy intenzívne vyživuje, chráni a hydratuje bez toho, aby ich zaťažovala. Výrobok obsahuje nádhernú vôňu na báze pižmového dreva
Ochranná maska, ktorá zabraňuje priľnutiu nových kovových častíc.
Táto maska obohatená o glikoamín a iónén chráni vlasové vlákno pred usadzovaním častíc a jeho poréznosť. Vlasy sú intenzívne vyživené.
Objavte ďalšie produkty L'Oréal Professionnel Serie Expert tu.
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Metal Detox, Glicoamine + Ionene, 500 ml
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kaderníckych značiek. Masky na vlasy L'Oréal Professionnel z kolekcie Série Expert boli vytvorené špeciálne pre ženy na poškodené vlasy. Tento kadernícky zázrak má objem 500 ml.
L'oreal Professionnel Metal Detox Professional Mask 500 ml
- Rozmery
- 500 ml
- Model
- Serie Expert Metal Detox
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- AQUA / VODA / EAU - CETEARYLALKOHOL - AMODIMETIKÓN - BEHENTRIMONIUM CHLORID - CETYL ESTERY - PARFUM / VÔŇA - IZOPROPYL ALKOHOL - TRIDECETH-6 - FENOXYETANOL - LIMONÉN - CETRIMONIUM CHLORID - HEXYL CINNAMAL - LINALOOL - CHLÓRHEXIDÍN DIHYDROCHLORID - CITRAL - GERANIOL - GLYCÍN - TOKOFEROL - POLYKVATERNIUM-7 - BENZOAN SODNÝ
- Výrobca
- L'Oréal
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 301634780000030163478
- Číslo od výrobcu
- E3548300
- Rozmery
- 500 ml
- Model
- Serie Expert Metal Detox
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- AQUA / VODA / EAU - CETEARYLALKOHOL - AMODIMETIKÓN - BEHENTRIMONIUM CHLORID - CETYL ESTERY - PARFUM / VÔŇA - IZOPROPYL ALKOHOL - TRIDECETH-6 - FENOXYETANOL - LIMONÉN - CETRIMONIUM CHLORID - HEXYL CINNAMAL - LINALOOL - CHLÓRHEXIDÍN DIHYDROCHLORID - CITRAL - GERANIOL - GLYCÍN - TOKOFEROL - POLYKVATERNIUM-7 - BENZOAN SODNÝ
- Výrobca
- L'Oréal
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 301634780000030163478
- Číslo od výrobcu
- E3548300
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml
25,33 €/1l
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Metal Detox, Glicoamine + Ionene, Hair Oil Treatment, 50 ml
40,50 €/1kg
20,25 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel Serie Expert Metal Detox Shampoo, Šampón na ochranu vlasov po farbení, 300 ml
103,90 €/1l
31,17 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Metal Detox, Hair Shampoo, Anti-Porosity, 250 ml
91,00 €/1l
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Metal Detox, Hair Leave-In Cream Treatment, 100 ml
65,92 €/1kg
32,96 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Forever Wax Warmer Depilačná súprava digitálna s 500 g voskových bôbov 1 silikónový zásobník 2 fľaše 30 drevených špachtlí, depilácia voskom tvár telo čierna
109,46 €/1l
54,73 €
Doprava zdarma
Predajca: VELMORA

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 500 ml
82,18 €/1kg
45,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal DX Professional Mask čistiaca maska pre lesk a ochranu farbených vlasov 500 ml
76,93 €/1kg
45,39 €
Predajca: NutraBestBG

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

L'Oreal Professionnel Maska zabezpieczająca włosy po zabiegu koloryzacji, 250ml
146,12 €/1l
36,53 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Metal Detox, Hair Spray Treatment, Anti-Metal, 500 ml
132,00 €/1kg
66,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

L'Oreal Professionnel Serie Expert Metal Detox Mask 250 ml - Neu
984,50 €/1l
59,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživujúci šampón pre posilnenie vlasov 500 ml
74,42 €/1kg
40,78 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Golden, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
63,74 €/1l
31,87 €
Predajca: Glamperfeu

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal DX Professional šampón 300 ml
1 329,17 €/1l
79,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
20,34 €/1l
30,51 €
Predajca: MANADA

Wella Professionals Fusion Intense Repair Mask posilňujúca maska na poškodené vlasy 500 ml
62,62 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
21,67 €/1l
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml
76,00 €/1kg
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel Serie Expert Metal Detox Profesionálna starostlivosť 500 ml
60,49 €/1kg
43,47 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,27 €
Predajca: BRASTYGroup

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
182 500,00 €/1kg
18,25 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Professional koncentrovaný olej 50 ml
852,00 €/1l
42,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, arganový olej
615,70 €/1l
61,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
19,10 €/1l
29,60 €
Predajca: Sykz
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%50% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
50%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Svetlejšie vlasy
Objem 0,5 l
Moje vlasy sú ľahšie a upravenejšie. Ale zlomené sú stále zlomené, to žiadna maska na vlasy nezmení.
Hodnotenie z 12. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,25 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sempre | Maska na vlasy Color Repair - 300 ml - Výťažok z čerešne - Ochrana farby a UV žiarenia - Intenzívna starostlivosť
2,88 €
Predajca: HAIRSALE
9,60 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
42,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment maska pre farbené vlasy 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
41,00 €/1l

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
41,50 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Ženy, Oprava, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
51,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
250,00 €/1l

Kyselinová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,99 €
Predajca: Keratinshop
89,98 €/1l

La Mer Intenzívna revitalizačná maska



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
177,76 €
Predajca: PerfumTraders
1 616,00 €/1kg

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
156,67 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(57)Počet hodnotení: 57
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask vyživujúca maska pre oslabané vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
49,00 €/1l

L'Oréal Série Expert Maska na vlasy pre blond vlasy 500 ml
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
48,50 €/1l

Kerastase Chronologiste Maska na revitalizáciu vlasov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
111,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
555,25 €/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Lisse Design Rehydratačná maska 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,00 €/1l

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regeneračná maska pre poškodené vlasy, 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
83,00 €/1l

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Zlatá proteínová maska na vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
45,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
20,64 €
Predajca: MAGUHAAR
41,28 €/1kg

Loreal Metal Detox maska 250ml
21,80 €
Predajca: MAGUHAAR
72,67 €/1kg

L'Oreal Professionnel Zlatá maska Absolut Repair - Intenzívna výživa pre vlasy, 250 ml
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
56 875,00 €/1kg