Masky na vlasy
1 747 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Sempre | Maska na vlasy Color Repair - 300 ml - Výťažok z čerešne - Ochrana farby a UV žiarenia - Intenzívna starostlivosť
2,88 €
plus 6,58 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: HAIRSALE
9,60 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
21,25 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: MAGUHAAR
42,50 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment maska pre farbené vlasy 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
20,50 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: MAGUHAAR
41,00 €/1l

Joico K-Pak Hydrator Intense Treatment vyživujúci kondicionér pre suché vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
74,95 €
plus 7,50 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: Friseurtotal
68,51 €/1kg

Schwarzkopf BC Rekonštrukčná maska pre farbené vlasy, 200ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,87 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: MAGUHAAR
54,35 €/1l

KIS trvalá ondulácia KIS Perm NeutraWave 2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,50 €
plus 11,95 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: NoorCollection
69,44 €/1kg

Aussie SOS 1-minútová zázračná regeneračná maska Aussie 250 ml
18,83 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: somnia24
75,32 €/1l
Naše najlepšieponuky
Masky na vlasy a oveľa viac
Začať šetriť
L'Oréal maska L'Oréal Série Expert Absolut Repair Leave-In Mask 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,21 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,20 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: PerfumTraders
404,00 €/1l

Wella Professionals Invigo Nutri-Enrich Wonder Balm with Goji Berry vyživujúci balzám pre suché a poškodené vlasy 150 ml
20,20 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: PerfumTraders
134,67 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,75 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: MAGUHAAR
41,50 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Ženy, Oprava, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
25,50 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: MAGUHAAR
51,00 €/1l

Wella Nutricurls Waves & Curls Mask 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
31,09 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,30 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: PerfumTraders
60,60 €/1l

Masečka na oživenie farby vlasov s čerešňovým extraktom - Profesionálna starostlivosť o farbu, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,38 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Katomix
6 983,33 €/1kg

Milva chinínová maska s mandľovým olejom 250ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,50 €
plus 3,60 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Milva
22,00 €/1l

Montibello rozjasňujúca maska na odfarbené a blond vlasy, 200 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,61 €
plus 5,89 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Tersorte
82,44 €/1kg

Lola Argánový olej Rekonštrukčná maska 230 gr
62,60 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie pi 9. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
161,34 €/1kg

Kallos Banana Fortifying hair mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Suché vlasy, Vysušené vlasy, Ochrana, Lesk, Zmäkčovadlo, Olivový olej, Nádoba
4,80 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: Glamperfeu
4,80 €/1l

Sleek Line Colour Maska do włosów, 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,97 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,17 €
plus 5,39 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: AllYour
7 427,27 €/1kg

REF Shine Elixir 80 ml
19,95 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
249,38 €/1l

Isdin proti vypadávaniu vlasov Lambdapil 5a Plus 60 kapsúl
64,97 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: somnia24
1 082,83 €/1l

Proti padaniu vlasov Kerastase Genesis Fort. Intense Masque



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
69,25 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: YourFragrance
346,25 €/1l

L'Oreal Professionnel Serie Expert Pro Longer Maska na dlhé a koncové vlasy, 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,18 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: MAGUHAAR

Londa Professional Color Radiance Intensive Mask vyživujúca maska pre farbené vlasy 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,27 €
plus 8,00 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: EasoMagno
81,35 €/1l

Lakmé K.Therapy Bio Argan Hydrating Mask vyživujúca maska na hydratáciu vlasov 250 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(9)Počet hodnotení: 9
19,12 €
plus 5,89 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Tersorte
76,48 €/1l

O&M Clean Tone Color Mask Copper 200ml
43,20 €
plus 7,50 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: Friseurtotal
216,00 €/1l

Davines Natural Tech Nourishing Vegetarian Miracle Mask vyživujúca maska pre suché a lámavé vlasy 250 ml
116,75 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie pi 9. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
467,00 €/1l

DAVINES Coloring Vibrachrom Maska na farbenie vlasov – kondicionér na farbené vlasy – 100 ml 7
20,92 €
plus 4,95 € poštovnéDoručenie ut 13. – pi 16. októbra
Predajca: NutraBestBG
209,20 €/1l

Sebastian Professional Hydre Masque vyživujúca maska pre suché vlasy 150 ml
23,57 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: Glamperfeu
157,13 €/1l

Pre všetky typy vlasov Hĺbkovo vyživujúca maska na vlasy Ahava Deadsea Water



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,38 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: PerfumTraders
174,45 €/1l

It´s a 10 Miracle Leave-In Conditioner : 295 ml
37,47 €
plus 4,00 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Bugelo
126,72 €/1l

Christophe Robin Hydratačná topiaca maska 200 ml
23,92 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: MANADA
119,60 €/1l

Lakmé Teknia Organic Balance Treatment vyživujúca maska pre všetky typy vlasov 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
40,50 €
plus 5,89 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Tersorte
40,50 €/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Smooth Smoothing Mask 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
28,78 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: YourFragrance
57,56 €/1l

Sebastian Professional Oil Reflections Mascarilla Realzadora De Brillo 500ml
38,02 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: YourFragrance
76,04 €/1l

Arkemusa | Maska na vlasy ARGAN - 500 ml - Intenzívna starostlivosť - Hydratácia - Regenerácia - Lesk



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,89 €
plus 6,58 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: HAIRSALE
15,78 €/1l

DAVINES Coloring Vibrachrom Maska na farbenie vlasov – kondicionér na farbené vlasy – 100 ml 8,0



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,26 €
plus 4,95 € poštovnéDoručenie ut 13. – pi 16. októbra
Predajca: NutraBestBG
192,60 €/1l

DR. SANTE Keratínová maska na matné a lámavé vlasy 1000 ml
32,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: HAPPY_GIFTERS
32,99 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,00 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: MAGUHAAR
250,00 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Kyselinová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,99 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Keratinshop
89,98 €/1l
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Výrobca
- K18
- L'Oréal
- Foligain
- Wella
- Olaplex
- AHAVA
- AlfaParf Milano
- ALIVER
- AlohaLabs
- Alterego
- Alterna
- Arkemusa
- Artègo
- Aveda
- Balmain
- Big Buy Cooking
- Black Professional Line
- Botox
- ByRokko
- chantal
- CHRISTOPHE ROBIN
- Collistar
- Color Wow
- Comair
- Cotril
- CP-1 Esthetic House
- Davines
- Envie
- Fabrikant
- Fanola
- Garnier
- Gliss
- Goldwell
- Guerlain
- Hair Burst
- Head & Shoulders
- HEALTH & BEAUTY
- Husar
- Inebrya
- INOAR
- It's A 10 Haircare
- Joico
- Kallos
- Karseell
- Kerasilk
- Kerastase
- Kérastase Paris
- Keune
- Kevin Murphy
- KIS
- KORMESIC
- Korres
- L'anza
- L´Oréal Professionnel Paris
- LA MER
- Lakmé
- Leonor Greyl
- LIERAC
- Lola Cosmetics
- Londa Professional
- Macadamia
- MADIS S.A. GREECE
- Maria Nila
- Masil
- MATRIX
- milk_shake
- Milmil
- Milva
- MKHURT
- Montibello
- Morfose
- Moroccanoil
- Muster & Dikson
- Naturvital
- NEQI
- Nioxin
- Numero
- Nuxe
- Olorchee
- Oribe
- osmo
- PADU
- Payot
- Priorin
- Pure97
- Redken
- REF
- Rene Furterer
- Revlon
- ROSAIMPEX
- Schwarzkopf
- Sebastian Professional
- Shea Moisture
- Stapiz
- System Professional LipidCode
- Tresemme
- Valquer
- Veg Liss
- Vichy
- Win2Win Tech
Cena
- Pod 20 €
- 20 – 40 €
- Nad 40 €
–
- Ponuky
Kategória
Zákaznícke recenzie
a ďalšie