Séra
893 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

NUTRALASH Eyelash Formula - 3 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
83,95 €
plus 12,50 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Nutralash
27 983,33 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

NUTRALASH Eyelash Formula 2.0 - 3 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
83,95 €
plus 12,50 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Nutralash
27 983,33 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

The Ordinary Multi-Peptide + HA sérum
34,95 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: Kpictiah
1 165,00 €/1l

Guerlain Abeille Royale Youth Water-Oil-in-Water Serum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
128,30 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: ELFEZONE
2 566,00 €/1l

Pleťové sérum s retinolom 0,2% ( Pleťové sérum) 30 ml
14,89 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie ut 13. – pi 16. októbra
Predajca: somnia24
496,33 €/1l

Medisco Meso PDRN Medisco pre systém mikroihličkovej mezoterapie 5 x 3 ml
113,74 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: Glamperfeu
7 582,67 €/1l

Uriage Roséliane Visible Redness Neutralizing Smoothing Serum 30 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,02 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: VISO
25 020,00 €/1kg
Naše najlepšieponuky
Séra a oveľa viac
Začať šetriť
Pleťové sérum Aliver 24k Gold Foil Essence - 30 ml
15,70 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Aliver
523,33 €/1l

MIXSOON - Sérum s kyselinou hyalurónovou s ľadovcovou vodou, 300 ml hydratačné sérum
37,15 €
plus 4,95 € poštovnéDoručenie ut 13. – pi 16. októbra
Predajca: NutraBestBG
123,83 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(58)Počet hodnotení: 58
15,19 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: medpak_shop
506,33 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

La Mer Liftingové spevňujúce sérum
316,06 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: PerfumTraders
1 344,94 €/1kg

The Ordinary Resveratrol 3% + kyselina ferulová 3% 30 ml
23,90 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: Kpictiah
796,67 €/1l

Guinot Sérum na tvár Spevňujúce liftozómové sérum
76,02 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 13. – pi 16. októbra
Predajca: NutraBestBG
2 534,00 €/1l

Dermalogica Kruhové hydratačné sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
63,78 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: VISO
2 126,00 €/1l

Purito Pure Vitamin C Serum protivráskové sérum s vitamínom C 60 ml
14,10 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: BRASTYGroup
201 428,57 €/1kg

Avene Hyaluron Activ B3, Ženy, Citlivá pokožka, Univerzálna pleť, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
42,12 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: VISO
1 404,00 €/1l

Sesderma C-Vit 5 Lipozómové sérum 30ml
41,85 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,93 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Katomix
1 231,00 €/1l

The Ordinary Kyselina mliečna 5% + HA 2% 30 ml
29,95 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: Kpictiah
998,33 €/1l

SKIN1004 Madagascar Centella Retinol 0.2 Boosting Shot Ampoule 30 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,11 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: somnia24
737,00 €/1l

Purito Seoul Azelaic Acid 10 Kojic Azulene Serum 30 ml
20,29 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: medpak_shop
676,33 €/1l

Anua Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum, Gesichtsserum für unreine & empfindliche Haut, Leichte & hydratisierende Hautpflege bei Unreinheiten, Hyaluronserum, Korean Skincare, 30ml
28,28 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: VISO
942,67 €/1l

Uriage Age Absolu sérum Kolagén Booster Mikro-vyživujúce sérum 30 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,29 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: somnia24
41 290,00 €/1kg

Clinique Moisture Surge Active Glow Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,36 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: PerfumTraders
1 212,00 €/1l

Guerlain Abeille Royale YOUTH WATERY OIL SERUM, Unisex, Univerzálna pleť, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
88,88 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: PerfumTraders
1 777,60 €/1l

Omorovicza Denná dávka vitamínu C
97,85 €
plus 5,89 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Tersorte
3 261,67 €/1l

Vichy, Koncentrát s Dvufázovým Účinkem Neovadiol Meno 5, Objem 30 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(18)Počet hodnotení: 18
38,63 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: MANADA
965 750,02 €/1kg

SkinCeuticals Discoloration Defense Serum
150,00 €
-34,39 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
115,61 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: PerfumTraders
115 609,99 €/1l

Medicube AGE-R Glutathione Glow Serum 30 g - rozjasňujúce sérum s glutatiónom a peptidmi



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
27,10 €
plus 4,00 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: KoCoKoreanCosmetics
903,33 €/1kg

Medicube AGE-R Vita C Pro Ampoule 20 ml - rozjasujce srum s vitamnom C



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,50 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie st 14. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
2 225,00 €/1l

DERMASENCE RosaMin intenzívne upokojujúce sérum, 30 ml roztok



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
21,83 €
plus 19,99 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: AbisZ-Markt
341,09 €/1kg

Dermika Luxury Gold 24K sérum na tvár 60 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: SuperMerchant
139,96 €/1kg

Lift & Repair Absolútne napínacie sérum Institut Esthederm 30 ml
105,19 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: somnia24
3 506,33 €/1l

TENSAGE regeneračná intenzívna liečba ampulky 10x2ml
40,96 €
plus 9,00 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: Parfumtoi
2 048,00 €/1l

Avene Cleanance A.H.A Peeling-Serum, Sérum na oči, 30 ml, Ženy, Hydratačný, Hydratačné, Posilnenie, Vyvážený, Citlivá pokožka, Univerzálna pleť, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
27,99 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: somnia24
933,00 €/1l

COLD BANDAGES Tekutá liečba 1000 ml
25,89 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: somnia24
25,89 €/1l

Apis | Lifting-Ampulky TENS'UP EXPRESS LIFTING - 10x3 ml - Okamžité lifting - Anti-Aging účinok
18,99 €
plus 5,50 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: Lemonbite
633,00 €/1l

ISNTREE ULTRA-LOW MOLECULAR HYALURONIC ACID SERUM 50 ml - Sérum na tvár



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,19 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: medpak_shop
363,80 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Mary Kay Volu-Firm Lifting Serum TimeWise Repair 29ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
78,17 €
plus 9,90 € poštovnéDoručenie ut 13. – st 21. októbra
Predajca: lithuaniashop
15 634,00 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Medik8 tekuté peptidy 30 ml
82,78 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: YourFragrance
2 759,33 €/1l
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Výrobca
- medicube
- Celimax
- d'Alba
- Anua
- SkinCeuticals
- AArkada
- ABIB
- Acqua di Parma
- AHAVA
- ALIVER
- AVON
- Babor
- Balea
- BEAUTY OF JOSEON
- Big Buy Cooking
- Bioderma
- biotrade
- Cantabria
- CARUNO
- Centellian24
- Cerave
- Clarins
- CLINIQUE
- Cocosolis
- Collistar
- COS DE BAHA
- COSRX
- Dermalogica
- Di Angelo Cosmetics
- DR GRANDEL
- Dr Irena Eris
- Dr. Althea
- Dr.Althea
- Dr.Jart+
- Dr.Melaxin
- Ducray
- EISENBERG
- Elemis
- EQQUALBERRY
- Etude House
- FARM STAY
- Filorga
- Geek & Gorgeous
- Generisch
- GOODAL
- Guerlain
- Guinot
- HaruHaru Wonder
- HEALTH & BEAUTY
- Inna marka
- Isntree
- iUnik
- Johnson & Johnson
- Just
- K-Secret
- Kaminomoto
- Kedman
- Kerastase
- L'Occitane
- LA MER
- la prairie
- La Roche-Posay
- Laboratoires Dermatologiques d'Uriage Deutschland GmbH
- LIERAC
- Mary Kay
- Medi-Peel
- Medik8
- Mesoestetic
- Missha
- mixsoon
- Montibello
- NEOSTRATA
- NINE LESS
- Nioxin
- Numbuzin
- NutraCosmetic GmbH
- Olive Spa
- PADU
- Payot
- Pierre Fabre Dermo Kosmetik
- POLPHARMA
- PURITO SEOUL
- Rodial
- Sesderma
- Sinoz
- Skin1004
- Skingenetix
- Some By Mi
- StriVectin
- Sungboon Editor
- SVR
- The Ordinary
- The Organic Pharmacy
- The Potions
- timeless-design
- Tirtir
- URIAGE
- Vichy
- VT Cosmetics
- Wella
Cena
- Pod 15 €
- 15 – 20 €
- 20 – 40 €
- 40 – 70 €
- Nad 70 €
–
- Ponuky
Kategória
Zákaznícke recenzie
a ďalšie