5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
The Ordinary Multi-Peptide + HA sérum1 165,00 €/1l
34,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

Ďalšie informácie o reklame
Mary Kay Volu-Firm Lifting Serum TimeWise Repair 29ml15 634,00 €/1kg
78,17 €
Predajca: lithuaniashop

Ďalšie informácie o reklame
Medik8 tekuté peptidy 30 ml2 759,33 €/1l
82,78 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Oriflame Sérum Novage+ na vyhladenie vrások 30 ml2 266,33 €/1l
67,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Eucerin Hyaluron-Filler Epigenetické sérum 30ml
1 915,67 €/1l
57,47 €
Predajca: Parfumtoi

Sérum SkinCeuticals P-Tiox
5 266,67 €/1l
188,00 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
158,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

Letisr sérum proti začervenaniu 30ml
1 760,67 €/1l
52,82 €
Predajca: somnia24

SkinCeuticals Discoloration Defense Serum
115 609,99 €/1l
150,00 €
-34,39 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
115,61 €
Predajca: PerfumTraders

The Ordinary Resveratrol 3% + kyselina ferulová 3% 30 ml
796,67 €/1l
23,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

Biovene Złuszczające serum do twarzy z 18% AHA i 2% BHA , 30ml
73 500,00 €/1kg
6,17 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,94 €
Predajca: NutraBestBG

Caudalie Premier Cru sérum 30ml
117 609,99 €/1l
117,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lierac Hydragenist Serum nawilżające, 30ml
504 800,01 €/1kg
25,24 €
Predajca: Glamperfeu

Remescar sérum s niacinamidom 30 ml
1 022,00 €/1l
30,66 €
Predajca: somnia24

APLB PDRN Vitamin C Ampoule Serum 40 ml
316,25 €/1l
12,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

The Ordinary Vyrovnávajúce a čistiace sérum 30 ml
1 331,67 €/1l
39,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

Glow Oil sérum 30ml
2 134,33 €/1l
64,03 €
Predajca: taleoo

Avene Cleanance Comedomed Intenzívne sérum 30 ml
43,95 €
Predajca: Parfumtoi

ISDINCEUTICS SALICYLIC RENEWAL sérum 30 ml
1 891,33 €/1l
56,74 €
Predajca: Parfumtoi

Skeyndor Power C+ Antiox Glowing Serum 12,5%
1 764,67 €/1l
64,10 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
52,94 €
Predajca: Denpoli-Venda
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Guerlain Abeille Royale Youth Water-Oil-in-Water Serum
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- VODA, GLYCERÍN, PENTYLÉNGLYKOL, POLYGLYCERÍN-3, ALKOHOL, MED, KRAJINSKÝ MED, POLYGLYCERYL-10 STEARÁT, MANITOL, POLYGLYCERYL-10 OLEÁT, MIKROKRYŠTALICKÁ CELULÓZA, CHLORFENESÍN, PARFÉM (ARÓMA), PROPÁNDIOL, POLYAKRYLÁTOVÝ KRÍŽOVÝ POLYMÉR-6, TRIETANOLAMÍN DISUKCINÁT, HYDROXYACETOFÉNÓN, KYSELINA CITRÓNOVÁ, CITRÁT SODNÝ, BIOSACHARIDOVÝ GUM-2, ACETÁT TOKOFERYLU, MALTODEXTRÍN, ADENOSÍN, KAPRYL/KAPRÍNOVÝ TRIGLYCERID, SYNTHETICKÝ FLUORFLOGOPIT, AKRYLÁTY/METAKRYLÁTOVÝ KOPOLYMÉR, TRIETILCITRÁT, CI 77891 (TITANIČITÝ OXID), BENZOÁT SODNÝ, BIOSACHARIDOVÝ GUM-1, SORBÁT DRASNÝ, CI 77492 (OXIDY ŽELEZA), HYDROXYPROPYL METYLCELULÓZA, CI 77491 (OXIDY ŽELEZA), OLEJ ZO SEMIEN HELIANTHUS ANNUUS (SLNEČNÍKA), EXTRAKT Z PROPOLISU, SIMETIKÓN, OXID CÍNU 20658
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3346470620773
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- VODA, GLYCERÍN, PENTYLÉNGLYKOL, POLYGLYCERÍN-3, ALKOHOL, MED, KRAJINSKÝ MED, POLYGLYCERYL-10 STEARÁT, MANITOL, POLYGLYCERYL-10 OLEÁT, MIKROKRYŠTALICKÁ CELULÓZA, CHLORFENESÍN, PARFÉM (ARÓMA), PROPÁNDIOL, POLYAKRYLÁTOVÝ KRÍŽOVÝ POLYMÉR-6, TRIETANOLAMÍN DISUKCINÁT, HYDROXYACETOFÉNÓN, KYSELINA CITRÓNOVÁ, CITRÁT SODNÝ, BIOSACHARIDOVÝ GUM-2, ACETÁT TOKOFERYLU, MALTODEXTRÍN, ADENOSÍN, KAPRYL/KAPRÍNOVÝ TRIGLYCERID, SYNTHETICKÝ FLUORFLOGOPIT, AKRYLÁTY/METAKRYLÁTOVÝ KOPOLYMÉR, TRIETILCITRÁT, CI 77891 (TITANIČITÝ OXID), BENZOÁT SODNÝ, BIOSACHARIDOVÝ GUM-1, SORBÁT DRASNÝ, CI 77492 (OXIDY ŽELEZA), HYDROXYPROPYL METYLCELULÓZA, CI 77491 (OXIDY ŽELEZA), OLEJ ZO SEMIEN HELIANTHUS ANNUUS (SLNEČNÍKA), EXTRAKT Z PROPOLISU, SIMETIKÓN, OXID CÍNU 20658
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3346470620773
Hodí sa k tomu

Guerlain sérum Guerlain Skincare Abeille Royale Double R Advanced Serum
3 505,00 €/1l
105,15 €
Predajca: Denpoli-Venda

Guerlain Abeille Royale Youth Water-Oil-in-Water Serum
3 190,00 €/1l
95,70 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Guerlain Abeille Royale Double R Renew & Repair sérum 50 ml
2 314,20 €/1l
115,71 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Abeille Royale YOUTH WATERY OIL SERUM, Unisex, Univerzálna pleť, 50 ml
1 777,60 €/1l
88,88 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Clarins Double Serum Light Texture, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
2 058,20 €/1l
102,91 €
Predajca: Denpoli-Venda

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
933,33 €/1l
70,00 €
Predajca: gg-market

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Guerlain Abeille Royale, Pleťová voda, Ženy, 150 ml, Univerzálna pleť, Hydratačný, Výživný, Posilnenie, Fľaša
416,87 €/1l
62,53 €
Predajca: Parfumtoi

Guerlain ABEILLE ROYALE dvojito čistiaca a regeneračná esencia 150 ml
595,67 €/1l
89,35 €
Predajca: Parfumtoi

Guerlain Abeille Royale YOUTH WATERY OIL SERUM, Unisex, Univerzálna pleť, 30 ml
2 390,33 €/1l
71,71 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Abeille Royale Clarify & Repair Creme, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Proti tmavým škvrnám, Proti vráskam, Opravovanie, 50 ml, Hrniec
1 999,80 €/1l
99,99 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
747,40 €/1l
74,74 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Guerlain Abeille Royale Honey Treatment Rich Cream, Denný a nočný krém, Ženy, Suchá koža, Tvár, Zjasnenie, Spevňujúce, Vyhladenie, 50 ml
1 858,40 €/1l
92,92 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Guerlain Abeille Royale, Ženy, Univerzálna pleť, Med, 30 ml
3 443,67 €/1l
103,31 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

La Mer Omladzujúci nočný krém 60 ml
5 402,17 €/1l
324,13 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
1 295,00 €/1l
129,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Guerlain Creme Skincare Abeille Royale Intense Repair Oil-in-Balm
502,31 €/1kg
132,61 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
1 082,60 €/1l
54,13 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
2 058,00 €/1l
61,74 €
Predajca: somnia24

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
1 292,40 €/1l
96,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Bächlein vyskakovacia odpadová súprava s prepadom pre umývadlo a umývadlovú dosku - chróm
54,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Dior Addict Woda perfumowana, 100ml
1 441,10 €/1l
144,11 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NUTRALASH Eyelash Formula - 3 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
83,95 €
Predajca: Nutralash
27 983,33 €/1l

NUTRALASH Eyelash Formula 2.0 - 3 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
83,95 €
Predajca: Nutralash
27 983,33 €/1l

The Ordinary Multi-Peptide + HA sérum
34,95 €
Predajca: Kpictiah
1 165,00 €/1l

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(58)Počet hodnotení: 58
15,19 €
Predajca: medpak_shop
506,33 €/1l

La Mer Liftingové spevňujúce sérum
316,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 344,94 €/1kg

Mary Kay Volu-Firm Lifting Serum TimeWise Repair 29ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
78,17 €
Predajca: lithuaniashop
15 634,00 €/1kg

Medik8 tekuté peptidy 30 ml
82,78 €
Predajca: YourFragrance
2 759,33 €/1l

KBruShop Vitamín C Glow sérum 30 ml - Lekáreň Dr. C. Tuna
49,33 €
Predajca: lithuaniashop
1 644,33 €/1l

Oriflame Sérum Novage+ na vyhladenie vrások 30 ml
67,99 €
Predajca: SuperMerchant
2 266,33 €/1l

Sinoz - Alpha Arbutin Serum - Anti-Dark Spot, 30ml - Sérum určené na redukciu farebných škvŕn a rozjasnenie pleti.



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,50 €
Predajca: Exporgin
783,33 €/1l

Sinoz Pure Cica sérum Ultra Repair & Nourishment - 30 ml
23,50 €
Predajca: Exporgin
783,33 €/1l

Ducray Melascreen srum proti kvrnm 40 ml
34,69 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,22 €
Predajca: Pharmacygreek
780,50 €/1l

Medicube Pink PDRN Collagen Glow Jelly Mist Serum 100 ml
29,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,49 €
Predajca: Azjasklep
254,90 €/1l

K-SECRET SEOUL 1988 Serum Retinal Liposome 2% + Black Ginseng 30 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR
383,33 €/1l

Medicube Deep Vita A Retinol Serum 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,94 €
Predajca: Azjasklep
764,67 €/1l

BIODANCE Pore Tightening Collagen Ampoule 50 ml - ampulka s kolagénom
42,99 €
Predajca: medpak_shop
859,80 €/1l

Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist rozjasňujúce pleťové sérum so spevňujúcim účinkom v spreji 100 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

Korekčné sérum SVR Sebiaclear Ampule Flash 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,40 €
Predajca: Serica
910 000,02 €/1kg

Medicube Collagen Glow Booster Milk Serum hydratačné sérum na tvár s kolagénom 15 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,62 €
Predajca: Azjasklep
1 374,67 €/1l

Avon Anew Skin Renewal Power Serum 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,80 €
Predajca: TinaBeauty
660,00 €/1l