Vata
41 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Dekoratívna snehová vata, 150 g, jemná a nadýchaná, vhodná na vianočný stromček, vytvorenie zimnej krajiny, alebo ako podložka na stôl
49,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: Luxus-Kollektion
238,05 €/1kg

Výplňová vata 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
58,77 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – po 12. októbra
Predajca: Arboremedia
58,77 €/1kg

Bel Premium bavlnené vaty 70 kusov
5,52 €
plus 9,00 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: Parfumtoi
96,84 €/1kg

Hartmann vata 10002226 100g (10002226)
9,53 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: MadiHealth

Hartmann vata zo 100% bavlny - rzne vekosti - 200 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,21 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: MadiHealth
54,15 €/1kg

Hartmann obväzová vata, 50 g vaty



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,11 €
plus 19,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: AbisZ-Markt

Bel Nature Organická bavlna Bio 100g
3,10 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: taleoo
31,00 €/1kg
Naše najlepšieponuky
Vata a oveľa viac
Začať šetriť
Alginátová hemostatická vata Dermaplast
20,43 €
plus 13,90 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: Shoproither

Bambusová bielizeňová vata s hipoalergickými vlastnosťami, 100 g
2,14 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: LAVONIO
21 400,00 €/1kg

Bel Premium podložky malé okrúhle 75 kusov
21,23 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: WAYS
1 061 500,03 €/1kg

Relec After Bite Roll On 15ml
15,79 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: somnia24

Výplňová vata, 3 kg, biela, 100% polyester



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,50 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: ManufakturMartinshof

KLEIBER 93461 KLEIBER remeselná vata / výplňová vata, surová biela, obsah: 250 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,85 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie št 15. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
63,40 €/1kg

Gloria Watte 200 g
3,55 €
plus 19,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: AbisZ-Markt

Gloria Watte 100 g
2,14 €
plus 19,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: AbisZ-Markt
21,40 €/1kg

Eko Higiena ECO-HYGIENE, vatové tyčinky v balení, 1000 g
19,10 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: somnia24
19,10 €/1kg

Držiak na vatu nesterilný malá hlavička vaty 100 ks
1,75 €
plus 19,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: AbisZ-Markt

Hartmann Rolta® mäkký syntetický bavlnený obväz 10 cm x 3 m - 6 kusov | balenie (6 kusov)



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
57,91 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: somnia24
3,22 €/1m

Eco&Hygiene - Kadernícka vata 1kg
21,98 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,99 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: SuperMerchant
16,99 €/1kg

Hartmann vata - 50 gramov 1x0,05 ks
8,59 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: MadiHealth
171,80 €/1kg

Bella Bavlna-Viscose Hygienická Obväzová Vata 100 G
7,47 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: Morelenet

MasMI, prírodná bavlna, vata, 100g
2,20 €
plus 19,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: AbisZ-Markt
18 333,33 €/1kg

Dekoratívna snehová vata, 150 g, jemná a nadýchaná, vhodná na vianočný stromček, vytvorenie zimnej krajiny, alebo ako podložka na stôl
49,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: Luxus-Kollektion
238,05 €/1kg

Chenilleová priadza, jemná a hebká, 100 g, vhodná na pletenie a háčkovanie
47,99 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 13. – pi 16. októbra
Predajca: Luxus-Kollektion
479,90 €/1kg

Chenille priadza, 1000 g (10 x 100 g), veľmi jemná a mäkká, vhodná na pletenie a háčkovanie. Práškový puder
87,99 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 13. – pi 16. októbra
Predajca: Luxus-Kollektion
175,98 €/1kg

Chenille priadza, 1000 g (10 x 100 g), tmavomodrá, vhodná na pletenie a háčkovanie
81,99 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 13. – pi 16. októbra
Predajca: Luxus-Kollektion
81,99 €/1kg

Chenille priadza, 500 g (5 x 100 g), jemná a nadýchaná, vhodná na pletenie a háčkovanie
64,99 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 13. – pi 16. októbra
Predajca: Luxus-Kollektion
129,98 €/1kg

Chenille priadza, 1000 g (10 x 100 g), veľmi jemná a mäkká, vhodná na pletenie a háčkovanie, 24 farieb
81,99 €
Doprava zdarmaDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: Luxus-Kollektion
81,99 €/1kg

Chenille priadza, 1000 g (10 x 100 g), veľmi jemná a mäkká, vhodná na pletenie a háčkovanie. Práškový puder
81,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 14. – po 19. októbra
Predajca: Luxus-Kollektion
81,99 €/1kg

Chenille priadza, 1000 g (10 x 100 g), farba: červená, vhodná na pletenie a háčkovanie
81,99 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 13. – pi 16. októbra
Predajca: Luxus-Kollektion
81,99 €/1kg

Samtová priadza Chenille, 100 g, veľmi jemná a príjemná na dotyk, vhodná na pletenie a háčkovanie
42,99 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 13. – pi 16. októbra
Predajca: Luxus-Kollektion
429,90 €/1kg

Samtová priadza Chenille, 500 g (5 x 100 g), priadza vhodná na pletenie a háčkovanie
59,99 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 13. – pi 16. októbra
Predajca: Luxus-Kollektion
119,98 €/1kg

Chenille priadza, 500 g (5 x 100 g), jemná a nadýchaná, vhodná na pletenie a háčkovanie
64,99 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 13. – pi 16. októbra
Predajca: Luxus-Kollektion
129,98 €/1kg

Chenille priadza, 100 g, tmavomodrá, vhodná na pletenie a háčkovanie
42,99 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 13. – pi 16. októbra
Predajca: Luxus-Kollektion
429,90 €/1kg

Chenille priadza, 1000 g (10 x 100 g), jemná a hebká, karamelová farba, vhodná na pletenie a háčkovanie
87,99 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 13. – pi 16. októbra
Predajca: Luxus-Kollektion
87,99 €/1kg

Výplňová vata, biela 150g 7610877041667
8,10 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: M_plus_L

Bavlna Eurostil Zigzag 100g
9,54 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: somnia24
95,40 €/1kg

VERBANDWATTE 100%BW ZICKZACK, 250 g WAT
4,01 €
plus 19,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: AbisZ-Markt

VERBANDWATTE 100%BW ZICKZACK, 50 g WAT
1,67 €
plus 19,99 € poštovnéDoručenie so 3. – št 8. októbra
Predajca: AbisZ-Markt
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Kategória
- Vata
- Vatové tyčinky
- Vatové tampóny
- Ošetrovacie utierky
Cena
- Pod 10 €
- 10 – 20 €
- 20 – 50 €
- 50 – 80 €
- Nad 80 €
–
Výrobca
- Power Füll
- Manufaktur Martinshof
- HARTMANN
- LOHMANN & RAUSCHER
- CMC Consumer Medical Care GmbH
- BEL
- Bella
- DR. JUNGHANS Medical
- Dr. JUNGHANS® Medical GmbH
- Eco&Hygiene
- Eko Higiena
- Eurostil
- Glorex
- KERMA
- KLEIBER
- MASMI
- Maxee
- Menabo GmbH
- Nivea
- Procter & Gamble
- RELEC
- Seni-TZMO Deutschland
Zákaznícke recenzie
a ďalšie