Vliesové tapety

10 000+ výsledkov
Cena
  • Pod 90 €
  • 90 - 200 €
  • 200 - 300 €
  • Nad 300 €
Obrázok produktu pre 10m VLIES WALLPAPER rolka jemné akvarely zelené rastliny listy 6577
10m VLIES WALLPAPER rolka jemné akvarely zelené rastliny listy 6577
44,90 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: Muralo
8,47 €/1m²
Obrázok produktu pre 10m VLIES WALLPAPER Roll Tropické listy Exotické zlaté rastliny 6567
10m VLIES WALLPAPER Roll Tropické listy Exotické zlaté rastliny 6567
44,90 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: Muralo
8,47 €/1m²
Obrázok produktu pre 10m VLIES TAPETE rolka ABSTRACT zelená mramorová mozaika Blaetter 3D 6466
10m VLIES TAPETE rolka ABSTRACT zelená mramorová mozaika Blaetter 3D 6466
44,90 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: Muralo
8,47 €/1m²
A close-up view of striped wallpaper.
A.S. Création Vliestapete Scandinavian Blossum, béžová, braun, krémová, 10,05 m x 0,53 m, 948342, 9483-42
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
17,85 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: DIMEX-ART
3,35 €/1m²
Obrázok produktu pre A.S. Création pruhovaná tapeta Trendwall 2 pruhovaná tapeta netkaná tapeta ružová biela 10,05 m x 0,53 m
A.S. Création pruhovaná tapeta Trendwall 2 pruhovaná tapeta netkaná tapeta ružová biela 10,05 m x 0,53 m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
18,63 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: DIMEX-ART
3,50 €/1m²
Obrázok produktu pre Netkaná textília 10371-19 tapeta kvetinové motívy 0,53 x 10,05 m Erismann Fashion for Walls Turquoise
Netkaná textília 10371-19 tapeta kvetinové motívy 0,53 x 10,05 m Erismann Fashion for Walls Turquoise
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
16,72 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: DIMEX-ART
3,14 €/1m²
Obrázok produktu pre A.S. Création - Vliesové tapety 93585-7 Versace 4 - 0,70 m x 10,05 m
A.S. Création - Vliesové tapety 93585-7 Versace 4 - 0,70 m x 10,05 m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
61,25 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: DIMEX-ART
8,70 €/1m²
Naše najlepšieponuky
Vliesové tapety a oveľa viac
Obrázok produktu pre Livingwalls Vliestapete Revival Tapete beige braun 10,05 m x 0,53 m 306893 30689-3
Livingwalls Vliestapete Revival Tapete beige braun 10,05 m x 0,53 m 306893 30689-3
19,91 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: DIMEX-ART
3,74 €/1m²
Obrázok produktu pre 10 m VLIES WALLPAPER rolka drevené dosky efekt dreva XXL
10 m VLIES WALLPAPER rolka drevené dosky efekt dreva XXL
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
39,90 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie št 9. – pi 10. júla
Predajca: Muralo
7,53 €/1m²
Obrázok produktu pre 10m VLIES WALLPAPER rolka detská izba chlapec futbal športové hranie XXL
10m VLIES WALLPAPER rolka detská izba chlapec futbal športové hranie XXL
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
39,90 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: Muralo
7,53 €/1m²
Obrázok produktu pre A.S. Création netkaná tapeta s leskom Memory 3 tapeta sivá metalická čierna 10,05 m x 0,53 m 953723 95372-3
A.S. Création netkaná tapeta s leskom Memory 3 tapeta sivá metalická čierna 10,05 m x 0,53 m 953723 95372-3
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
16,11 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: DIMEX-ART
3,02 €/1m²
Obrázok produktu pre Vliesová tapeta s prirodzenou textilnou štruktúrou v zelenej farbe, ER-601637
Vliesová tapeta s prirodzenou textilnou štruktúrou v zelenej farbe, ER-601637
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
16,17 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: DIMEX-ART
3,03 €/1m²
Obrázok produktu pre A.S. Création, Vliesové tapety 38747-3 Nara - 0,53 m x 10,05 m
A.S. Création, Vliesové tapety 38747-3 Nara - 0,53 m x 10,05 m
22,17 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: DIMEX-ART
4,16 €/1m²
A plain white background with a subtle textured pattern.
Vliesová tapeta 10376-01 Jednofarebná tapeta 0,53 x 10,05 m Erismann Fashion for Walls White
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 5
16,34 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: DIMEX-ART
3,07 €/1m²
Obrázok produktu pre Vliesová tapeta s elegantným diamantovým vzorom v krémovej farbe s perleťovým leskom, ER-601672
Vliesová tapeta s elegantným diamantovým vzorom v krémovej farbe s perleťovým leskom, ER-601672
15,84 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: DIMEX-ART
2,97 €/1m²
Obrázok produktu pre Vliesová tapeta s jemnou, matnou, textilnou štruktúrou, v krémovej farbe, ER-601977
Vliesová tapeta s jemnou, matnou, textilnou štruktúrou, v krémovej farbe, ER-601977
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
14,63 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: DIMEX-ART
2,74 €/1m²
Obrázok produktu pre TADESSI tapety pruhy Pepe M1-No.74 netkaná tapeta čierna biela pruh tapety obývacia izba spálňa kuchyňa
TADESSI tapety pruhy Pepe M1-No.74 netkaná tapeta čierna biela pruh tapety obývacia izba spálňa kuchyňa
19,15 €
plus 9,80 € poštovnéDoručenie st 8. – po 13. júla
Predajca: Profistuck
3,60 €/1m²
Obrázok produktu pre Livingwalls Fliesentapete Metropolitan Stories Anke & Daan Amsterdam Vliestapete blau creme violett 10,05 m x 0,53 m
Livingwalls Fliesentapete Metropolitan Stories Anke & Daan Amsterdam Vliestapete blau creme violett 10,05 m x 0,53 m
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
22,23 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: DIMEX-ART
4,17 €/1m²
Obrázok produktu pre A.S. Création Vliestapete Best of Wood`n Stone 2nd Edition Tapete metallic schwarz 10,05 m x 0,53 m 907882 9078-82
A.S. Création Vliestapete Best of Wood`n Stone 2nd Edition Tapete metallic schwarz 10,05 m x 0,53 m 907882 9078-82
18,10 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: DIMEX-ART
3,40 €/1m²
Obrázok produktu pre Architects Paper Unitapete Castello jednofarebná tapeta jednofarebná netkaná tapeta sivá 10,05 m x 0,53 m
Architects Paper Unitapete Castello jednofarebná tapeta jednofarebná netkaná tapeta sivá 10,05 m x 0,53 m
23,28 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: DIMEX-ART
4,37 €/1m²
Obrázok produktu pre Vliesová tapeta s jemnou, matnou, textilnou štruktúrou, v zelenej farbe, ER-601971
Vliesová tapeta s jemnou, matnou, textilnou štruktúrou, v zelenej farbe, ER-601971
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
14,63 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: DIMEX-ART
2,74 €/1m²
Obrázok produktu pre Vliesová tapeta farebné retro kvety v čiernom pozadí, ER-601877
Vliesová tapeta farebné retro kvety v čiernom pozadí, ER-601877
15,03 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: DIMEX-ART
2,82 €/1m²
Obrázok produktu pre A.S. Création, Vliesové tapety 38024-5 Cuba - 0,53 x 10,05 m
A.S. Création, Vliesové tapety 38024-5 Cuba - 0,53 x 10,05 m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,89 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: DIMEX-ART
3,73 €/1m²
Obrázok produktu pre Štruktúrovaná tapeta 10463-11 Ne tkaná tapeta Uni Jednofarebná 0,53 x 10,05 m Erismann Opus Hnedá, sivá
Štruktúrovaná tapeta 10463-11 Ne tkaná tapeta Uni Jednofarebná 0,53 x 10,05 m Erismann Opus Hnedá, sivá
13,32 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: DIMEX-ART
2,50 €/1m²
Obrázok produktu pre Papierová tapeta 7319-10 tapeta drevo 0,53 x 10,05 m Erismann bestseller šedá
Papierová tapeta 7319-10 tapeta drevo 0,53 x 10,05 m Erismann bestseller šedá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
10,99 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: DIMEX-ART
2,06 €/1m²
Obrázok produktu pre Origin Wallcoverings tapeta leopardia potlač tmavosivá a čierna 53 cm x 10,05 m
Origin Wallcoverings tapeta leopardia potlač tmavosivá a čierna 53 cm x 10,05 m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
61,95 €
plus 19,95 € poštovnéDoručenie ut 7. – št 9. júla
Predajca: Tapetenexpo
11,62 €/1m²
Obrázok produktu pre Tapeta jedáleň Nástenná dekorácia BIRDS Kvety Listy Príroda 3D dekorácie
Tapeta jedáleň Nástenná dekorácia BIRDS Kvety Listy Príroda 3D dekorácie
45,89 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: Muralo
9,18 €/1m²
Obrázok produktu pre Walls4You Tapeta diamanty čierna a biela - 935312 - 0,53 x 10,05 m
Walls4You Tapeta diamanty čierna a biela - 935312 - 0,53 x 10,05 m
28,95 €
plus 19,95 € poštovnéDoručenie ut 7. – št 9. júla
Predajca: Tapetenexpo
5,44 €/1m²
Obrázok produktu pre Netkaná textília 475623 Grafik tapeta 53 x 1005 cm Rasch Selection Grey White Turquoise
Netkaná textília 475623 Grafik tapeta 53 x 1005 cm Rasch Selection Grey White Turquoise
14,44 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie št 9. – pi 10. júla
Predajca: DIMEX-ART
2,71 €/1m²
Obrázok produktu pre Vliesová tapeta 10376-02 tapeta jednofarebná 0,53 x 10,05 m Erismann Fashion for Walls Beige
Vliesová tapeta 10376-02 tapeta jednofarebná 0,53 x 10,05 m Erismann Fashion for Walls Beige
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 5
16,34 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: DIMEX-ART
3,07 €/1m²
Obrázok produktu pre Netkaná textília 10374-15 grafická tapeta 0,53 x 10,05 m Erismann Fashion for Walls Black
Netkaná textília 10374-15 grafická tapeta 0,53 x 10,05 m Erismann Fashion for Walls Black
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
16,72 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: DIMEX-ART
3,14 €/1m²
Obrázok produktu pre Walls4You Tapeta panther béžová - 935328 - 0,53 x 10,05 m
Walls4You Tapeta panther béžová - 935328 - 0,53 x 10,05 m
30,95 €
plus 19,95 € poštovnéDoručenie ut 7. – št 9. júla
Predajca: Tapetenexpo
5,81 €/1m²
A roll of wallpaper with a damask pattern.
Livingwalls Vliestapete Jette 4 Tapete beige braun metallic 10,05 m x 0,53 m 339244 33924-4
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
18,03 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: DIMEX-ART
3,38 €/1m²
Obrázok produktu pre Vliestapete 10273-44 Tapete Uni Einfarbig 0,53 x 10,05 m Erismann Casual Chic Blau
Vliestapete 10273-44 Tapete Uni Einfarbig 0,53 x 10,05 m Erismann Casual Chic Blau
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
15,37 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: DIMEX-ART
2,88 €/1m²
Obrázok produktu pre Netkaná textília 10374-31 grafická tapeta 0,53 x 10,05 m Erismann Fashion for Walls Grey
Netkaná textília 10374-31 grafická tapeta 0,53 x 10,05 m Erismann Fashion for Walls Grey
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
16,72 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: DIMEX-ART
3,14 €/1m²
Obrázok produktu pre Vliesová tapeta 3D geometrie betón obývačka 4x2,5 sivá-čierna
Vliesová tapeta 3D geometrie betón obývačka 4x2,5 sivá-čierna
44,06 €
plus 4,95 € poštovnéDoručenie so 4. – ut 7. júla
Predajca: GP-TONER
8,81 €/1m²
Obrázok produktu pre ESTAhome Tapeta Džungľové zvieratá Terakota 50 x 900 cm
ESTAhome Tapeta Džungľové zvieratá Terakota 50 x 900 cm
48,95 €
plus 19,95 € poštovnéDoručenie pi 10. – ut 14. júla
Predajca: Tapetenexpo
10,88 €/1m²
Obrázok produktu pre 10m VLIES WALLPAPER rolka graffiti koláž šport futbal basketbal mládež XXL
10m VLIES WALLPAPER rolka graffiti koláž šport futbal basketbal mládež XXL
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
39,90 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: Muralo
7,53 €/1m²
Obrázok produktu pre 10m rolka VLIES WALLPAPER škôlka biely králik XXL
10m rolka VLIES WALLPAPER škôlka biely králik XXL
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
39,90 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie št 9. – pi 10. júla
Predajca: Muralo
7,53 €/1m²
Doručenie
Vzor
Farba
Výrobca
Zákaznícke recenzie
Dĺžka