Kľúčové informácie v kocke

  • 100% čistý kreatín monohydrát v prášku.
  • V ultračistej a mikronizovanej kvalite.
  • Zvyšuje fyzickú výkonnosť pri silovom tréningu.
  • Obohatený o komplex vitamínov B.
  • Zaisťuje výbornú rozpustnosť a vstrebávanie.
  • Nezávisle testovaná čistota pre Vašu bezpečnosť.
Vygenerované umelou inteligenciou na základe údajov o produkte

Kreatín (kreatín) monohydrát - 500g I prášok I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť

18,51 €

37,02 € / 1kg

Cenový hit
v celoštátnom porovnaní

plus 9,90 € poštovné

Doprava k vám domov

st 7. – pi 9. októbra
Naše najlepšieponuky
Kreatínové prášky a kapsuly a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Kreatín monohydrát | 120 žuvačiek | vysoká dávka 5000 MG | príchuť čučoriedka
Kreatín monohydrát | 120 žuvačiek | vysoká dávka 5000 MG | príchuť čučoriedka
69,42 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
Obrázok produktu pre Olimp Creatine Monohydrate Powder (Creatine Monohydrate) 550G
Olimp Creatine Monohydrate Powder (Creatine Monohydrate) 550G
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
23,49 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre Activlab Creatine Tabs 300Tabs
Activlab Creatine Tabs 300Tabs
51,47 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
20,59 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre Kreatín (kreatín) Alkaline - 150 kapsúl I s pufrom I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť
Kreatín (kreatín) Alkaline - 150 kapsúl I s pufrom I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť
58,77 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 6
12,93 €
Predajca: PEAK
Obrázok produktu pre ProActive Kreatín monohydrát 500 g prášok s vitamínom B6 príchuť: mango 100 porcií silový tréning
ProActive Kreatín monohydrát 500 g prášok s vitamínom B6 príchuť: mango 100 porcií silový tréning
19,98 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 13
11,99 €
-16%
9,99 €
Predajca: RealPharm
Obrázok produktu pre Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatn monohydrt / Vedecky overen najistej mikronizovan kreatn monohydrt
Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatn monohydrt / Vedecky overen najistej mikronizovan kreatn monohydrt
92,50 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 14
27,75 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Mammut Nutrition Kreatín Monohydrat-550g
Mammut Nutrition Kreatín Monohydrat-550g
99,78 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
54,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre 6PAK Nutrition | Kreatín monohydrát Lemon
6PAK Nutrition | Kreatín monohydrát Lemon
24,18 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,09 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre Olimp Nutrition Creatine 1250, Tabletka, 89,3% mikronizovaný kreatín monohydrát, objemové činidlo - mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúca látka, užívajte 3 kapsule denne počas tréningu v súťažných dňoch alebo v rovnakom čase počas netréningových...
Olimp Nutrition Creatine 1250, Tabletka, 89,3% mikronizovaný kreatín monohydrát, objemové činidlo - mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúca látka, užívajte 3 kapsule denne počas tréningu v súťažných dňoch alebo v rovnakom čase počas netréningových...
117,90 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
11,79 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre GymBeam - 100% kreatín monohydrát 250 g bez príchute
GymBeam - 100% kreatín monohydrát 250 g bez príchute
162,88 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
40,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Karnitín - 100 kapsúl I aminokyselina I energia - metabolizmus tukov I diéta I chudnutie I spaľovač tukov I redukcia tuku
Karnitín - 100 kapsúl I aminokyselina I energia - metabolizmus tukov I diéta I chudnutie I spaľovač tukov I redukcia tuku
185,10 €/1l
19,90 €
-6%
18,51 €
Predajca: PEAK
Obrázok produktu pre Activlab Creavita 300g kreatín monohydrát taurín vitamín B - hrozno, pred tréningom, sila, vytrvalosť, aminokyseliny
Activlab Creavita 300g kreatín monohydrát taurín vitamín B - hrozno, pred tréningom, sila, vytrvalosť, aminokyseliny
0,06 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,69 €
10% poukaz
Predajca: Activlab_Official_Store
Obrázok produktu pre Weider doplnky stravy 9972
Weider doplnky stravy 9972
0,08 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 8
45,32 €
Predajca: shaman-vitamine
Obrázok produktu pre Activlab Crea Shot 2.0 500g Zitrone
Activlab Crea Shot 2.0 500g Zitrone
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
11,19 €
Predajca: RealPharm
Obrázok produktu pre Creative Monohydrát Kolový, 500 g
Creative Monohydrát Kolový, 500 g
32,77 €/1l
19,99 €
10% poukaz
Predajca: Activlab_Official_Store
Obrázok produktu pre Mutant Creakong CX8 249 g / Viaczložkové kreatíny a zmesy / 3-zložková kreatínová zmes obohatená o aminokyseliny
Mutant Creakong CX8 249 g / Viaczložkové kreatíny a zmesy / 3-zložková kreatínová zmes obohatená o aminokyseliny
87,35 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
17,47 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Ostrovit doplnky stravy 5902232610253
Ostrovit doplnky stravy 5902232610253
76,80 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
15,36 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Kreatínový prášok Super, 500g
Kreatínový prášok Super, 500g
27,38 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
13,69 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre MyProtein Creatine Monohydrate 250 g bez príchute / Kreatín monohydrát / 100% čistý kreatín monohydrát
MyProtein Creatine Monohydrate 250 g bez príchute / Kreatín monohydrát / 100% čistý kreatín monohydrát
0,02 €/1l
19,01 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Monohydrat kreatyny 300 g Cytogenix Labs
Monohydrat kreatyny 300 g Cytogenix Labs
39,30 €/1kg
11,79 €
Predajca: medpak_shop

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Zložka syntézy ATP a ústredná látka energetického zásobovania svaloviny

  • 100% čistý kreatín monohydrát v prášku v ultračistej a mikronizovanej kvalite
  • Komplex vitamínov B
  • Zvyšuje výkonnosť pri vysokorýchlostnom silovom tréningu*
  • Ideálny po tréningu, ale užitočný aj pred tréningom

Krátky popis kreatín monohydrátu v prášku

Creatine Monohydrate Powder je 100 % čistý kreatín monohydrát vo forme prášku, a teda klasický kreatínový produkt.

Kreatín je vysoko cenený športovcami všetkých disciplín a môže zvýšiť fyzickú výkonnosť počas vysokorýchlostného silového tréningu v rámci krátkodobej intenzívnej fyzickej aktivity*

Peak Creatine Monohydrate je prémiový kreatín (ultračistý a mikronizovaný) obohatený o komplex vitamínu B.

Čo môžem očakávať od kreatín monohydrátu v prášku?

Kreatín monohydrát Powder je najskúmanejší doplnok vo svojej pôvodnej forme, ktorý preukázateľne zvyšuje vašu fyzickú výkonnosť pri vysokorýchlostnom silovom tréningu v kontexte krátkodobej intenzívnej fyzickej aktivity (tréningové sety), ak ho denne dopĺňate v množstve 3 g. Tento doplnok tiež prispieva k zníženiu únavy a normálnemu energetickému metabolizmu.

Budovanie svalov však môže prebiehať len vtedy, ak je príjem bielkovín alebo aminokyselín dostatočný a čo najkonštantnejší. Preto venujte pozornosť aj bielkovinám, ktoré prispievajú k budovaniu a udržiavaniu svalovej hmoty: rýchle bielkoviny ráno po vstávaní, pred aj po tréningu a pomalé bielkoviny na medzičasy alebo pred spaním.

Funkčnosť a spôsob účinku kreatín monohydrátu v prášku

Keď pred viac ako 10 rokmi prišiel na trh kreatín monohydrát, pôvodná forma všetkých kreatínových doplnkov, bol senzáciou v športovej výžive a stál ekvivalent približne 300za kg. Jeho funkčnosť sa rýchlo stala veľmi populárnou a dopyt sa zvýšil, zatiaľ čo ceny klesli v dôsledku zvýšenej ponuky.

Prášok kreatín monohydrátu Peak je"mikronizovaný" na veľkosť častíc menšiu ako 200 ôk, čo umožňuje veľmi dobrú rozpustnosť a vstrebávanie. Okrem toho bol prášok testovaný nezávislým laboratóriom na bezchybnú čistotu(Ultra-Clean), čo zaručuje vysokú úroveň bezpečnosti.

Funkčnosťou kreatínu sa zaoberalo viac ako tridsať vedeckých štúdií. Je nesporné, že 3 g kreatínu denne zvyšujú fyzickú výkonnosť počas vysokorýchlostného silového tréningu v kontexte krátkodobej intenzívnej fyzickej záťaže, ako to môže byť v prípade tréningových setov.

Funkčnosť kreatínu je spôsobená tým, že je potrebný na krátkodobú regeneráciu vo svalových bunkách. V tejto súvislosti sa kreatín využíva na resyntézu nosiča energie ATP (adenozíntrifosfátu) z nízkoenergetického ADP, ktorý vzniká počas svalových kontrakcií. Konkrétny spôsob účinku je uvedený v časti "Spôsob účinku kreatínu" v texte kategórie.

Peak Creatine Monohydrate je optimalizovaný komplexom vitamínov B, ktorý pozostáva z niacínu, vitamínu B6 a vitamínu B12, čo môže mať okrem iného pozitívny vplyv na zníženie únavy a vyčerpania, ako aj na udržanie normálneho fungovania nervového systému a energetického metabolizmu. Vitamín B6 prispieva aj k regulácii hormonálneho systému a spolu s vitamínom B12 k normálnej funkcii imunitného systému, čo dopĺňa funkčné spektrum výrobku.

* 3 g kreatínu denne zvyšujú fyzickú výkonnosť počas vysokorýchlostného silového tréningu v rámci krátkodobej intenzívnej fyzickej aktivity.
Kreatín nie je vhodný pre deti, dospievajúcich a tehotné ženy. Kreatín môže viesť k zvýšeniu telesnej hmotnosti.

Skladovanie a použitie
Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov. Skladujte v uzavretom, suchom, pred svetlom chránenom priestore pri bežnej izbovej teplote.
Výrobca
Peak Performance Products S.A.
Hmotnosť
500 g
Počet kusov
222
Objem
603 ml
Zloženie
Kreatín monohydrát (99,2 %), nikotínamid, pyridoxínhydrochlorid, kyanokobalamín.
Výživové údaje
Pozri ilustráciu
Odporúčania pre konzumáciu
Pre dennú dávku kreatínu rozmiešajte približne 1 odmerku (3 g) prášku kreatín monohydrátu v pohári s najmenej 300 ml tekutiny (voda alebo ovocná šťava). Najlepšie je konzumovať ho bezprostredne po tréningu alebo v netréningové dni hneď ráno po vstávaní. Tip: Účinnosť kreatín monohydrátu môžete výrazne zvýšiť pomocou tzv. kreatínových transportných matríc, ako sú Whey Selection alebo Anabolic Protein Selection, BCAA-TST (pozri webovú stránku).
Potravinársky podnik
PEAK Performance Products S.A.
Obchodný názov
Doplnok stravy (najmä pre športovcov) vo forme prášku s kreatín monohydrátom a vitamínmi.
EAN kód
5453001850443
Číslo od výrobcu
000355

Skladovanie a použitie
Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov. Skladujte v uzavretom, suchom, pred svetlom chránenom priestore pri bežnej izbovej teplote.
Výrobca
Peak Performance Products S.A.
Hmotnosť
500 g
Počet kusov
222
Objem
603 ml
Zloženie
Kreatín monohydrát (99,2 %), nikotínamid, pyridoxínhydrochlorid, kyanokobalamín.
Výživové údaje
Pozri ilustráciu
Odporúčania pre konzumáciu
Pre dennú dávku kreatínu rozmiešajte približne 1 odmerku (3 g) prášku kreatín monohydrátu v pohári s najmenej 300 ml tekutiny (voda alebo ovocná šťava). Najlepšie je konzumovať ho bezprostredne po tréningu alebo v netréningové dni hneď ráno po vstávaní. Tip: Účinnosť kreatín monohydrátu môžete výrazne zvýšiť pomocou tzv. kreatínových transportných matríc, ako sú Whey Selection alebo Anabolic Protein Selection, BCAA-TST (pozri webovú stránku).
Potravinársky podnik
PEAK Performance Products S.A.
Obchodný názov
Doplnok stravy (najmä pre športovcov) vo forme prášku s kreatín monohydrátom a vitamínmi.
EAN kód
5453001850443
Číslo od výrobcu
000355
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Proteín 85 - 900g : Vanilka I 30 porcií I Prášok I Viaczložkový proteín I Sójový proteín I Kazeín I Pšeničný proteín I Pridané vitamíny
Proteín 85 - 900g : Vanilka I 30 porcií I Prášok I Viaczložkový proteín I Sójový proteín I Kazeín I Pšeničný proteín I Pridané vitamíny
26,88 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 55
24,19 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre Zloženie na zvýšenie hmotnosti a svalovej hmoty, s proteínmi, príchuť banán, 2270 g
Zloženie na zvýšenie hmotnosti a svalovej hmoty, s proteínmi, príchuť banán, 2270 g
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
20,34 €
-5%
19,32 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre WPC srvátkový proteín WPI výživové vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
WPC srvátkový proteín WPI výživové vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
9,21 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 115
20,73 €
Predajca: RealPharm
Obrázok produktu pre Organické kapsule Ashwagandha - 360 kapsúl (650 mg) - 2 600 mg vysoká dávka - prémiové indické spiace bobule Vegan - TRUE NATURE®
Organické kapsule Ashwagandha - 360 kapsúl (650 mg) - 2 600 mg vysoká dávka - prémiové indické spiace bobule Vegan - TRUE NATURE®
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 15
58,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Mutant doplnky stravy Mass, Gainer, 17865
Mutant doplnky stravy Mass, Gainer, 17865
164,25 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 12
32,85 €
Predajca: shaman-vitamine
Obrázok produktu pre SONGMICS Sada činiek, činky so spojovacou oceľovou rúrkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
SONGMICS Sada činiek, činky so spojovacou oceľovou rúrkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 698
86,69 €
Predajca: Lumarko
Obrázok produktu pre Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
17,89 €
5% od 2 ks
Predajca: Nutrisslim
Obrázok produktu pre Výživný Koncentrát Syrovátkového Bielka v Chutnej Čokoláde, 500 g
Výživný Koncentrát Syrovátkového Bielka v Chutnej Čokoláde, 500 g
30,98 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 9
15,49 €
10% poukaz
Predajca: Activlab_Official_Store
Obrázok produktu pre Kreatívne Kapsuly Aktivity Activlab, 300 ks.
Kreatívne Kapsuly Aktivity Activlab, 300 ks.
175 133,33 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
26,27 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Mars Snickers HiProtein Powder 875 g Snickers (okolda-karamel-araid) / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s nezamenitenou chuou Snickers tyinky
Mars Snickers HiProtein Powder 875 g Snickers (okolda-karamel-araid) / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s nezamenitenou chuou Snickers tyinky
35,46 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 8
31,03 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Kreatín (kreatín) Alkaline - 150 kapsúl I s pufrom I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť
Kreatín (kreatín) Alkaline - 150 kapsúl I s pufrom I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť
58,77 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 6
12,93 €
Predajca: PEAK
Obrázok produktu pre Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 471
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Skladací posilňovací lavicový stôl KM-Fit | Multifunkčný, nastaviteľný, nosnosť až 400 kg
Skladací posilňovací lavicový stôl KM-Fit | Multifunkčný, nastaviteľný, nosnosť až 400 kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 218
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Obrázok produktu pre Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 884
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre SONGMICS Sada činiek 2 v 1, 2x10 kg, pre domácnosť, 1 pár
SONGMICS Sada činiek 2 v 1, 2x10 kg, pre domácnosť, 1 pár
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 698
63,99 €
Predajca: Lumarko
Obrázok produktu pre SinoPlaSan MSM prášok 99,9% metylsulfonylmetán, 600 g prášku
SinoPlaSan MSM prášok 99,9% metylsulfonylmetán, 600 g prášku
16,92 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,57 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Vitamaze Maca 4:1 vysoká dávka + L-arginín kapsuly, 240 kapsúl
Vitamaze Maca 4:1 vysoká dávka + L-arginín kapsuly, 240 kapsúl
109,37 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 42
22,53 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Vitamaze Omega 3 1 000 mg rybieho oleja vo vysokej dávke - 90 kapsúl
Vitamaze Omega 3 1 000 mg rybieho oleja vo vysokej dávke - 90 kapsúl
142,02 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
24,57 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 554
38,56 €
Predajca: EVELATUS
Obrázok produktu pre LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 989
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie šumu - čierne (BHR4272GL)
Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie šumu - čierne (BHR4272GL)
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 121
23,33 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre ProActive Kreatín monohydrát 500 g prášok s vitamínom B6 príchuť: mango 100 porcií silový tréning
ProActive Kreatín monohydrát 500 g prášok s vitamínom B6 príchuť: mango 100 porcií silový tréning
19,98 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 13
11,99 €
-16%
9,99 €
Predajca: RealPharm
Obrázok produktu pre ATHLER Lion | Sada činiek 20 kg | Nastaviteľná sada činiek | 12 kotúčov na činky 2 tyče na činky | Činka na činky | Hviezdicové zámky | Hviezdicové zámky
ATHLER Lion | Sada činiek 20 kg | Nastaviteľná sada činiek | 12 kotúčov na činky 2 tyče na činky | Činka na činky | Hviezdicové zámky | Hviezdicové zámky
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 43
50,45 €
-5%
47,89 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM
Obrázok produktu pre Kreatín (Creatine) (Creapure®) - 225g I Budovanie svalov I Budovanie hmoty I Nárast sily I Vysoká biologická dostupnosť I Najvyššie štandardy kvality
Kreatín (Creatine) (Creapure®) - 225g I Budovanie svalov I Budovanie hmoty I Nárast sily I Vysoká biologická dostupnosť I Najvyššie štandardy kvality
100,11 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 12
28,03 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Double Wood Magnesium Bisglycinate | 180 vegnskych kapsl | 400 mg v kapsule | Glycint | Doplnok stravy | Magnesium Capsules
Double Wood Magnesium Bisglycinate | 180 vegnskych kapsl | 400 mg v kapsule | Glycint | Doplnok stravy | Magnesium Capsules
218,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
39,33 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Omega-3 - 400 kapsúl I rybí olej I rybí olej I mäkké kapsuly I vysoko koncentrované EPA a DHA I pre normálny metabolizmus tukov v krvi I metabolizmus tukov (cholesterol) I pre normálny krvný tlak I normálnu funkciu srdca I triglyceridy - forma I TG - forma I vysoká biologická dostupnosť
Omega-3 - 400 kapsúl I rybí olej I rybí olej I mäkké kapsuly I vysoko koncentrované EPA a DHA I pre normálny metabolizmus tukov v krvi I metabolizmus tukov (cholesterol) I pre normálny krvný tlak I normálnu funkciu srdca I triglyceridy - forma I TG - forma I vysoká biologická dostupnosť
89,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
49,39 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre ESN Designer Whey Protein, 1000 g vrecko
ESN Designer Whey Protein, 1000 g vrecko
74,90 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
77,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Proteín 85 - 900g : Čokoláda I 30 porcií I Prášok I Viaczložkový proteín I Sójový proteín I Kazeín I Pšeničný proteín I Pridané vitamíny
Proteín 85 - 900g : Čokoláda I 30 porcií I Prášok I Viaczložkový proteín I Sójový proteín I Kazeín I Pšeničný proteín I Pridané vitamíny
25,73 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 55
23,16 €
Predajca: PEAK
Obrázok produktu pre Afnan - 9 pm EDP 100ml
Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 388
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 339
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 12 hodnotení
Hodnotenie z 7. septembra 2022 na
Overený nákup
Nahlásiť
Najlepšia kvalita
Hodnotenie z 2. februára 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Skvelé
Hodnotenie z 7. júla 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 28. septembra 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 31. júla 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 11. marca 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 7. septembra 2024 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Polleo Sport Creatine Monohydrate, 160 kapsúl
Polleo Sport Creatine Monohydrate, 160 kapsúl
19,99 €
Predajca: PolleoSport
140,38 €/1kg
Obrázok produktu pre Kreatín (kreatín) monohydrát - 500g I prášok I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť
Kreatín (kreatín) monohydrát - 500g I prášok I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 12
18,51 €
Predajca: PEAK
37,02 €/1kg
Obrázok produktu pre Kreatín monohydrát | 120 žuvačiek | vysoká dávka 5000 MG | príchuť čučoriedka
Kreatín monohydrát | 120 žuvačiek | vysoká dávka 5000 MG | príchuť čučoriedka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
69,42 €/1l
Obrázok produktu pre Activlab Creatine Tabs 300Tabs
Activlab Creatine Tabs 300Tabs
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
20,59 €
Predajca: medpak_shop
51,47 €/1kg
Obrázok produktu pre Crea Shot 2.0 predtréningovka s kreatínom a beta-alanínom príchuť pomaranč Activlab
Crea Shot 2.0 predtréningovka s kreatínom a beta-alanínom príchuť pomaranč Activlab
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
21,07 €
-19%
16,90 €
10% poukaz
Predajca: Activlab_Official_Store
33,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Activlab Creavita 300 g kreatín monohydrát taurín vitamín B - citrónová limetka
Activlab Creavita 300 g kreatín monohydrát taurín vitamín B - citrónová limetka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,69 €
10% poukaz
Predajca: Activlab_Official_Store
55,63 €/1kg
Obrázok produktu pre Creative Monohydrát Kolový, 500 g
Creative Monohydrát Kolový, 500 g
19,99 €
10% poukaz
Predajca: Activlab_Official_Store
32,77 €/1l
Obrázok produktu pre ACTIVLAB kreatín monohydrát kreatín prášok, bez príchute, 300 g
ACTIVLAB kreatín monohydrát kreatín prášok, bez príchute, 300 g
20,92 €
-14%
17,98 €
10% poukaz
Predajca: Activlab_Official_Store
59,93 €/1kg
Obrázok produktu pre Olimp Nutrition Creatine Mega Caps, Športový nápoj, Koncentrát, Tabletky, 1 kusov, 359 kcal, 1501 kJ
Olimp Nutrition Creatine Mega Caps, Športový nápoj, Koncentrát, Tabletky, 1 kusov, 359 kcal, 1501 kJ
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
32,69 €
Predajca: medpak_shop
326,90 €/1kg
Obrázok produktu pre Karnitín - 100 kapsúl I aminokyselina I energia - metabolizmus tukov I diéta I chudnutie I spaľovač tukov I redukcia tuku
Karnitín - 100 kapsúl I aminokyselina I energia - metabolizmus tukov I diéta I chudnutie I spaľovač tukov I redukcia tuku
19,90 €
-6%
18,51 €
Predajca: PEAK
185,10 €/1l
Obrázok produktu pre Kreatín monohydrát 120 tabliet s obsahom 3000 mg čistého kreatínu na dávku. Kreatín monohydrát pre svalovú hmotu a energetický boost. Kreatín pred a po tréningu.
Kreatín monohydrát 120 tabliet s obsahom 3000 mg čistého kreatínu na dávku. Kreatín monohydrát pre svalovú hmotu a energetický boost. Kreatín pred a po tréningu.
18,90 €
Doprava zdarma
Predajca: LAGA_PHARMA
Obrázok produktu pre Kreatínový prášok Super, 500g
Kreatínový prášok Super, 500g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
13,69 €
Predajca: medpak_shop
27,38 €/1l
Obrázok produktu pre Regis Creatine Powder Super Orange 500g - Dlhá trvanlivosť do roku 2027!
Regis Creatine Powder Super Orange 500g - Dlhá trvanlivosť do roku 2027!
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
13,69 €
Predajca: medpak_shop
22,82 €/1l
Obrázok produktu pre Kreatínový prášok Super, citrón, 500g
Kreatínový prášok Super, citrón, 500g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
13,69 €
Predajca: medpak_shop
27,38 €/1kg
Obrázok produktu pre ActivLab Pharma Crea Gummies citrón - limetka, 60 gélov
ActivLab Pharma Crea Gummies citrón - limetka, 60 gélov
14,90 €
10% poukaz
Predajca: Activlab_Official_Store
29,80 €/1l
Obrázok produktu pre Olimp Creatine Monohydrate Powder (Creatine Monohydrate) 550G
Olimp Creatine Monohydrate Powder (Creatine Monohydrate) 550G
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
23,49 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre Kreatín (kreatín) Alkaline - 150 kapsúl I s pufrom I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť
Kreatín (kreatín) Alkaline - 150 kapsúl I s pufrom I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 6
12,93 €
Predajca: PEAK
58,77 €/1l
Obrázok produktu pre Activlab Kreatín monohydrát s taurínom – kreatínový prášok Čierna ríbezľa, 500 g
Activlab Kreatín monohydrát s taurínom – kreatínový prášok Čierna ríbezľa, 500 g
24,76 €
-19%
19,90 €
10% poukaz
Predajca: Activlab_Official_Store
39,80 €/1l
Obrázok produktu pre Activlab Kreatín monohydrát s taurínom – kreatínový prášok neutrálny, 500 g
Activlab Kreatín monohydrát s taurínom – kreatínový prášok neutrálny, 500 g
24,87 €
-19%
19,90 €
10% poukaz
Predajca: Activlab_Official_Store
39,80 €/1l
Obrázok produktu pre Activlab Kreatín monohydrát s taurínom – kreatínový prášok s príchuťou pomaranča, 500 g
Activlab Kreatín monohydrát s taurínom – kreatínový prášok s príchuťou pomaranča, 500 g
24,89 €
-20%
19,90 €
10% poukaz
Predajca: Activlab_Official_Store
39,80 €/1l